Hoşgeldiniz!

nihal candan

Nihal Candan ve Bahar Candan Kardeşlerle Akıllara Zarar Röportaj 04:08
Nihal Candan ve Bahar Candan Kardeşlerle Akıllara Zarar Röportaj 15.477 izlenme - 1 ay önce İşte benim stilim yarışması ile ünlenen Nihal Candan İle Bahar Candan doğum günü partisi sonrası sohbet edilen kardeşler, yine elit takılma havalarında yine...
Eser Yenerler, Parti Gecesini Anlattı (Beyaz Show) 06:53
Eser Yenerler, Parti Gecesini Anlattı (Beyaz Show) 3.128 izlenme - 1 ay önce Geçtiğimiz haftalarda magazin dünyasını meşgul eden ve Murat Boz, Bahar ve Nihal Candan kardeşlerin de katıldığı parti gecesi Beyaz Show'a konu oldu. Murat Boz ve Aslı Enver'in ayrılmalarına neden olduğu söylenen partiyle ilgili gelen soruya Eser Yenenler neler yaşandığını anlattı. İzliyoruz.
Ablasının Ayakkasını Kaybeden Bahar Candan'ın Ağlama Krizine Girmesi 10:23
Ablasının Ayakkasını Kaybeden Bahar Candan'ın Ağlama Krizine Girmesi 7.850 izlenme - 5 ay önce İşte Benim Stilim yarışmacılarından Bahar Candan, geçtiğimiz günlerde marka ayakkabılarını kaybetti. Durum üzerine ağlama krizine giren Bahar Candan'ı Nur Yerlitaş dahi sakinleştiremedi.
Bahar Candan'ın Ailesi Sürpriz Yapıp Stüdyoya Geldi (İşte Benim Stilim 10 Şubat 2017) 15:09
Bahar Candan'ın Ailesi Sürpriz Yapıp Stüdyoya Geldi (İşte Benim Stilim 10 Şubat 2017) 1.426 izlenme - 5 ay önce İşte Benim Stilim 7. Sezon 10 Şubat 2017 Cuma günü yayınlanan 65. bölümünde Bahar Candan'ın çok merak edilen ailesi yayına Bahar'ı ziyarete geldi ve podyuma çıktı. Bahar'ın annesi, kız kardeşi ve ablası Nihal Candan, Bahar için neler dediler? Bahar ise küçük kız kardeşine yapılan iltifatlar üzerine kız kardeşini kıskandı. Bahar ailesini uğurladıktan sonra ise şarkısını söyledi. İşte Benim Stilim Kamera Arkası Görüntülerini İzlemek için Tıklayınız; https://goo.gl/t8oF6L Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Ivana Sert, Uğurkan Erez, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor. 7. Sezon Yarışmacıları; Bahar Candan, Duygu Çevik, Duygu Nazlı Karataş Ersoy, Dilara Taşkın, Niran Yalaz, Dilara Kayalı, Çağla Şen, Melek Özçağan, Yağmur Melek Gürgen, Aleyna Eroğlu, Aylin - Selin E
Nihal Candan'ın Sakatlanma Anı (Survivor 2016 7 Şubat Pazar) 02:13
Nihal Candan'ın Sakatlanma Anı (Survivor 2016 7 Şubat Pazar) 3.763 izlenme - 1 yıl önce Survivor 2016 Oyunlar başladı şimdi Nihal Candan'ın oyun sırasında sakatlanma anını izliyoruz Survivor Ünlüler - Gönüllüler, Türkiye'de Show TV ve Star TV'de yayınlanmış, Acun Ilıcalı tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmiştir. Yarışmanın 1. sezonunun kazananı Derya Büyükuncu olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Nihat Doğan ikinci, Taner Tolga Tarlacı ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 2. sezonunun kazananı Nihat Altınkaya olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Hasan Yalnızoğlu ikinci, Anıl Tetik ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 3. sezonunun kazananı Hilmi Cem İntepe olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 4. sezonunun kazananı Turabi Çamkıran olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Gökhan Keser ikinci, Merve Aydın ve Ahmet Dursun ise üçüncü sırayı almıştır.
Bu Tarz Benim'den Nihal Candan: Uçurun beni Acun Bey! 02:38
Bu Tarz Benim'den Nihal Candan: Uçurun beni Acun Bey! 6.604 izlenme - 2 yıl önce Bu Tarz Benim TV8'de yayınlanan 7 Şubat Cumartesi eleme gecesinde Kemal Doğulu, star olsam uçarak gelirdim diyen yarışmacı Gülnihal Candan'ı çok fena bozdu. Kemal Doğulu, Gülnihal Candan'a "Laf salatasından başka bir şey yapmıyorsun hadi canım hadi" dedi. NİHAL CANDAN KİMDİR? Nihal Candan, 1995 yılında Mersin’de doğmuştur. İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde öğrenimini sürdürmektedir. Hal hal bileklik takmayı çok seven Gülnihal Candan, 16 Ekim 2014 tarihinde Bu Tarz Benim yarışmasına misafir olarak katılıp jüriden 3 yıldız alarak yarışmaya katılmaya hak kazandı. Gülnihal Candan, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına yarışmacı olarak katıldı. Gülnihal Candan, ayrıca alışverişine ayda ortalama 1000 lira harcıyor. Göğüslerini beğenmiyor ancak yüzü ve beli en beğendiği bölgeleri. Kiviye alerjisi var. TV8 ekranının moda yarışması Bu Tarz Benim adlı programda bu hafta konuk jüri üyesi koltuğuna Acun Ilıcalı oturdu. Aynı zamanda programın yapımcısı ve TV 8 kanalının da sahibi olan Acun Ilıcalı, bu hafta Bu Tarz Benim programının jüri koltuğunda oturdu. Acun Ilıcalı'nin konuk olduğu programa ise, yarışmacılardan Nihal Candan'ın "Uçurun beni Acun bey!" sözleri damgasını vurdu. Bu hafta Beyonce'yi canlandıran Nihal Candan, " Dünya starı olsam sahneye uçarak girerim" dedi. Jüri üyeleri şaşkın anlar yaşarken, Eleme Gecesi için jüri arasında bulunan Acun Ilıcalı kahkahaya boğuldu. Daha sonra yarışmacı Nihal Candan, Acun Ilıcalı'ya dönerek, "Uçurun beni Acun Bey" dedi. Bu esnada jüri üyesi Kemal Doğulu, Gülnihal Candan'ı eleştirmeye başladı. Kemal Doğulu, Gülnihal Candan'a "Star olsan biz İvana'yı indirdik, bir yavaş gel. Montun çok çirkindi. Senin herşeye atlıyor olman bizim üstümüzede atlayacağın anlamına gelmez. Uçucak olsan o montlamı uçacaksın. Laf salatasından başka bir şey yapmıyorsun hadi canım hadi" dedi.
Beyaz Show- Kimin Fanişkoları Daha Fazla? (15 Nisan Cuma 2016) 00:37
Beyaz Show- Kimin Fanişkoları Daha Fazla? (15 Nisan Cuma 2016) 2.086 izlenme - 1 yıl önce Nihal Candan'ın "fanişko" yorumunu, Beyaz kendi "fanişko"larını da dahil ederek kıyasladı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Nihal Candan ve Nagehan Kapışması - Ödül Oyunu (Survivor 2016 - 8 Şubat Pazartesi) 01:27
Nihal Candan ve Nagehan Kapışması - Ödül Oyunu (Survivor 2016 - 8 Şubat Pazartesi) 1.224 izlenme - 1 yıl önce Nihal Candan ve Nagehan Kaşıkçının kapışması kaybeden Nihal Candan Survivor Ünlüler - Gönüllüler, Türkiye'de Show TV ve Star TV'de yayınlanmış, Acun Ilıcalı tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmiştir. Yarışmanın 1. sezonunun kazananı Derya Büyükuncu olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Nihat Doğan ikinci, Taner Tolga Tarlacı ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 2. sezonunun kazananı Nihat Altınkaya olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Hasan Yalnızoğlu ikinci, Anıl Tetik ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 3. sezonunun kazananı Hilmi Cem İntepe olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 4. sezonunun kazananı Turabi Çamkıran olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Gökhan Keser ikinci, Merve Aydın ve Ahmet Dursun ise üçüncü sırayı almıştır.
Murat Boz Sevgilisi Aslı Enver'e İhanet Etti Mi? - Söylemezsem Olmaz (5 Mayıs Cuma) 28:31
Murat Boz Sevgilisi Aslı Enver'e İhanet Etti Mi? - Söylemezsem Olmaz (5 Mayıs Cuma) 239 izlenme - 3 ay önce Ünlü Şarkıcı Murat Boz, dün gece komedyen Eser Yenenler, Özge Bitmez ve İşte Benim Stilim’le tanınan Nihal-Bahar Candan kardeşlerle sabaha kadar alem yaptı. Boz’un sevgilisi Aslı Enver’e ihanet ettiğini iddia ediliyor. İşte o görüntüler…
Nihal Candan'dan Survivor Ağlamalı Gülmeli Slogan (Survivor 2016 7 Şubat Pazar) 01:14
Nihal Candan'dan Survivor Ağlamalı Gülmeli Slogan (Survivor 2016 7 Şubat Pazar) 990 izlenme - 1 yıl önce Survivor 2016'nın 7 Şubat Pazar akşamı yayınlanan bölümünde ödül oyununu kazanan Ünlüler, Nihal Candan'ın Survivor tanıtımlarında söylediği 'Ağlamalı, gülmeli' sloganını ti'ye aldılar. Nihal Candan, bu duruma hayli bozuldu.
Nihal Candan: Uçurun Beni Acun Bey 02:38
Nihal Candan: Uçurun Beni Acun Bey 1.653 izlenme - 2 yıl önce TV8 ekranlarının magazin programı Bu Tarz Benim'in bu haftaki konuğu Acun Ilıcalı oldu. Yarışmacılardan Nihal Candan, Ilıcalı'ya "Uçurun beni Acun Bey!" dedi.Sahneye kendinden emin adımlarla çıkan Nihal Candan, senaryo gereği dünya starı olduğunu ve konser vereceğini belirtti. Bu sözler üzerine Kemal Doğulu, "Bak canım, star olsan seni tepeden indirirdik. Bak Ivana'yı indirdik ama sen star değilsin yavaş gel." dedi. Doğulu'nun bu sözleri stüdyoda alkış tufanı koparırken Candan, jüri koltuğuna dönerek "Uçurun beni Acun Bey" dedi.
Nihal Candan Oyun Sırasında Ağlamaya Başladı | Survivor 2016 | Bölüm 4 01:48
Nihal Candan Oyun Sırasında Ağlamaya Başladı | Survivor 2016 | Bölüm 4 508 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en zorlu yarışması "Survivor 2016" yeni yarışmacılarla, yeni oyunlarla ve yeni ödüllerle TV8 ekranlarında! Survivor Ünlüler Adası’nda yarışan isimler; Tuğba Özay, İbrahim Yattara, Serkan Ercan, Nagihan Karadere, Avatar Atakan, Ezgi Avcı, Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Yunus Günçe, Yılmaz Morgül, ve Survivor Gönüllüler Adası’nda yarışan isimler; İbrahim Giydirir, Gizem Memiç, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Nihal Candan, Zafer Mete, Damla Can, Serkay Tütüncü, Aylin Şallı ve Semih Öztürk. “Survivor 2016”; renkli kadrosu, rekabet dolu yarışları ve zorlu ada şartlarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek.
Nihal Adaya Veda Ettikten Sonra İlk Defa Konuştu  04:19
Nihal Adaya Veda Ettikten Sonra İlk Defa Konuştu 403 izlenme - 1 yıl önce Survivor 2016'ya veda eden yedinci isim olan gönüllüler takımından Nihal Candan, Survivor adasına veda ettikten sonra açıklamalarda bulundu. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Survivor'da Nihal Atakan'a Laf Sokunca (12 Mart Cumartesi) 01:11
Survivor'da Nihal Atakan'a Laf Sokunca (12 Mart Cumartesi) 389 izlenme - 1 yıl önce Ödül oyunu sırasında Gönüllülerin açık ara fark etmesi iki takımın arasını açtı. Nihal'in sözlerine Atakan'dan yanıt gecikmedi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Nihal Candan ve Semih Öztürk Tartışması (Survivor 2016 - 15 Şubat Pazartesi) 01:43
Nihal Candan ve Semih Öztürk Tartışması (Survivor 2016 - 15 Şubat Pazartesi) 399 izlenme - 1 yıl önce Survivor 2016'nın 15 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Gönüllüler takımında sular durulmuyor. Bu sefer Nihal Candan ve Semih Öztürk arasında gerginlik yaşandı. Semih'in yemeği tek başına yemek istemesi Nihal tarafından hoş karşılanmadı.
Nihal Candan ve Bahar Candan Şimdi Ne Yapıyor? 05:45
Nihal Candan ve Bahar Candan Şimdi Ne Yapıyor? 243 izlenme - 1 yıl önce İşte Benim Stilim yarışmacılarından Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler tv8'e verdiği röportajda İşte Benim Stilim'den Survivor'e kadar neler yaşadıklarını anlattı. Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşlerin ne yaptığını merak ediyorsanız röportajı izleyin!
Nihal Candan'dan Semih Öztürk'e Şok Gönderme (Survivor 2016 - 9 Şubat Salı) 01:35
Nihal Candan'dan Semih Öztürk'e Şok Gönderme (Survivor 2016 - 9 Şubat Salı) 369 izlenme - 1 yıl önce Survivor 2016’nın 9 Şubat Salı akşamı yayınlanan bölümünde Nihal Candan, Semih Öztürk'ün İbrahim Giydirir'in aklını çelmeye çalıştığını söyledi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Ünlüler Nihal'in Sloganıyla Dalga Geçince Ortalık Karıştı (Survivor 7 Şubat Pazar) 01:14
Ünlüler Nihal'in Sloganıyla Dalga Geçince Ortalık Karıştı (Survivor 7 Şubat Pazar) 253 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en zorlu yarışması "Survivor 2016" yeni yarışmacılarla, yeni oyunlarla ve yeni ödüllerle TV8 ekranlarında! Survivor Ünlüler Adası’nda yarışan isimler; Tuğba Özay, İbrahim Yattara, Serkan Ercan, Nagihan Karadere, Avatar Atakan, Ezgi Avcı, Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Yunus Günçe, Yılmaz Morgül, ve Survivor Gönüllüler Adası’nda yarışan isimler; İbrahim Giydirir, Gizem Memiç, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Nihal Candan, Zafer Mete, Damla Can, Serkay Tütüncü, Aylin Şallı ve Semih Öztürk. “Survivor 2016”; renkli kadrosu, rekabet dolu yarışları ve zorlu ada şartlarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek.
Kimmiş Şişko - Nihal Candan 00:08
Kimmiş Şişko - Nihal Candan 257 izlenme - 1 yıl önce İşte Benim Stilim Nihal Candan Survivor 2016'yı salladı 7 Şubat'ta izleyicilerle buluşacak olan Survivor 2016'nın Gönüllüler fragmanı yayınlandı. İşte Benim Stilim'den Nihal Candan'ı Survivor fragmanında görenler, büyük bir şaşkınlık yaşadı. Ünlüler ve gönüllülerin kıyasıya mücadele edeceği Survivor 2016'nın "Gönüller" kadrosu netleşti. Yarışmanın yapımcısı Acun Ilıcalı'nın rekor oranda başvuru yapıldığını söylediği Survivor 2016'ya İşte Benim Stilim'den transfer var! 11. sezonuyla ekrana gelecak olan Survivor'ın Gönüllüler kadrosunda İşte Benim Stilim "All Star" formatının ikincisi olan Nihal Candan da var. Kısa bir süre önce İşte Benim Stilim'de boy gösteren, sivri dilliyle yarışmacıların tepkisini çekerken Türk halkının sevgisini kazanan Nihal Can'dan bu kez ıssız adada yarışacak. Peki, Survivor yeni sezon gönüllüler kadrosunda İşte Benim Stilim yarışmasının yaramaz kızı olarak tanınan Nihal Candan dışında kimler var?
Gönüllüler Takımına Fare Şoku! Nihal Candan Zor Anlar Yaşadı (Survivor 2016 7 Şubat Pazar) 02:31
Gönüllüler Takımına Fare Şoku! Nihal Candan Zor Anlar Yaşadı (Survivor 2016 7 Şubat Pazar) 242 izlenme - 1 yıl önce Survivor 2016'nın 7 Şubat Pazar akşamı yayınlanan bölümünde Gönüllüler takımı gece fare sorunuyla karşı karşıya kaldı. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Bahar Candan Mı Nihal Candan Mı? - 02:32
Bahar Candan Mı Nihal Candan Mı? - 30 izlenme - 2 ay önce Bahar Candan mı, yoksa Nihal Candan mı sorusunun cevabını sokakta aramışlar.İşte Benim Stilim programından tanıdığımız Bahar - Nihal Candan kardeşlerin düellosu.
Nihal Candan'ın Kuramayan Battaniyesi ve Üstüne Ağlaması (Survivor 2016 9 Şubat Salı) 01:41
Nihal Candan'ın Kuramayan Battaniyesi ve Üstüne Ağlaması (Survivor 2016 9 Şubat Salı) 181 izlenme - 1 yıl önce Gönüllerde uyuma vakti gelince kısa bir süre canı su çeken Nihal Candan su içerken battaniyesini ıslatıyo ve kurutmaya çalışıyo kuramayıncada ağlıyo Survivor Ünlüler - Gönüllüler, Türkiye'de Show TV ve Star TV'de yayınlanmış, Acun Ilıcalı tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmiştir. Yarışmanın 1. sezonunun kazananı Derya Büyükuncu olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Nihat Doğan ikinci, Taner Tolga Tarlacı ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 2. sezonunun kazananı Nihat Altınkaya olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Hasan Yalnızoğlu ikinci, Anıl Tetik ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 3. sezonunun kazananı Hilmi Cem İntepe olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 4. sezonunun kazananı Turabi Çamkıran olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Gökhan Keser ikinci, Merve Aydın ve Ahmet Dursun ise üçüncü sırayı almıştır.
Nihal Candan'ın Uykusuz Geceleri - Survivor 2016 01:54
Nihal Candan'ın Uykusuz Geceleri - Survivor 2016 166 izlenme - 1 yıl önce Survivor 2016'da Gönüllüler takımının en sempatik isimlerinden olan Nihal Candan'ın adadaki ilk günlerinde yaşadığı birbirinden zorlu ve eğlenceli anları sizler için derledik.
Bahar Candan - Dilara Taşkın Kavgasına  Nihal Candan Müdahil Oldu 06:29
Bahar Candan - Dilara Taşkın Kavgasına Nihal Candan Müdahil Oldu 56 izlenme - 5 ay önce Bahar Candan ve Dilara Taşkın geçtiğimiz günlerde kavga etmiş, Bahar Candan Dilara'nın burnu ile dalga geçmişti. Dilara'nın gönlünü almak ablası Nihal Candan'a düştü. Bahar Candan, elinde tatlı ile sete gelerek, yarışmacılara ikram etti.
Nihal Candan Ve Tuğba Özay Kapışma - Ödül Oyunu (Survivor 2016 - 20 Şubat Cumartesi) 02:15
Nihal Candan Ve Tuğba Özay Kapışma - Ödül Oyunu (Survivor 2016 - 20 Şubat Cumartesi) 213 izlenme - 1 yıl önce 20 Şubat Cumartesi 2016 Survivor 2016 ödül oyununda Gönüllerin Nihal Candan'ı Tuğba Özay'la kapıştı.Sonuç baştan belliydi.Nihal Candan yenildi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Nihal Candan Semih Öztürk'ün Sert Tartışması (Survivor 2016 - 6 Mart Pazar) 03:31
Nihal Candan Semih Öztürk'ün Sert Tartışması (Survivor 2016 - 6 Mart Pazar) 198 izlenme - 1 yıl önce Nihal Candan Semih Öztürk'ün Sert Tartışması (Survivor 2016 - 6 Mart Pazar) Survivor Ünlüler-Gönüllüler, Türkiye'de TV8'de yayınlanan, Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmektedir. Yarışmanın 1. sezonunun kazananı Derya Büyükuncu olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Taner Tolga Tarlacı ikinci, Nihat Dogan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 2. sezonunun kazananı Nihat Altınkaya olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Hasan Yalnızoğlu ikinci, Anıl Tetik ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 3. sezonunun kazananı Hilmi Cem İntepe olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 4. sezonunun kazananı Turabi Çamkıran olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Gökhan Keser ikinci, Merve Aydın ve Ahmet Dursun ise üçüncü sırayı almıştır.
Nihal Candan En Çok Neden Zorlanıyor? | Survivor 2016 | Bölüm 6 00:51
Nihal Candan En Çok Neden Zorlanıyor? | Survivor 2016 | Bölüm 6 117 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en zorlu yarışması "Survivor 2016" yeni yarışmacılarla, yeni oyunlarla ve yeni ödüllerle TV8 ekranlarında! Survivor Ünlüler Adası’nda yarışan isimler; Tuğba Özay, İbrahim Yattara, Serkan Ercan, Nagihan Karadere, Avatar Atakan, Ezgi Avcı, Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Yunus Günçe, Yılmaz Morgül, ve Survivor Gönüllüler Adası’nda yarışan isimler; İbrahim Giydirir, Gizem Memiç, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Nihal Candan, Zafer Mete, Damla Can, Serkay Tütüncü, Aylin Şallı ve Semih Öztürk. “Survivor 2016”; renkli kadrosu, rekabet dolu yarışları ve zorlu ada şartlarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek.
Konseyde Nihal Candan Neden Utandı? (Survivor 2016 - 20 Şubat Cumartesi) 01:27
Konseyde Nihal Candan Neden Utandı? (Survivor 2016 - 20 Şubat Cumartesi) 154 izlenme - 1 yıl önce Gönüllülerin Survivor tarihinde gelmiş geçmiş en kötü başlangıcı yapması ve bu konunun ada konseyinde gündeme gelmesi Nihal Candan'ı utandırmış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yağmur Yorumu Nihal Candan'dan: Bu Olsa Gerek Sevdanın Son Vuruşu! (Survivor 2016 - 16 Şubat Salı) 01:43
Yağmur Yorumu Nihal Candan'dan: Bu Olsa Gerek Sevdanın Son Vuruşu! (Survivor 2016 - 16 Şubat Salı) 147 izlenme - 1 yıl önce Nihal Candan adadaki herkesi derinden etkileyen yağmur hakkında kendine has bir yorumda bulundu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nihal: Yılmaz Morgül Beni Sevmez 02:01
Nihal: Yılmaz Morgül Beni Sevmez 132 izlenme - 1 yıl önce Nihal Candan Yılmaz Bey Beni Sevmez diyerek Yılmaz Morgül ile arasında geçenleri anlattı. Tv8 Survivor Panorama 6 Nisan 2016