Hoşgeldiniz!

nihal candan

Yılmaz Morgül'e Laf Sokan Nihal Candan (Survivor 2016 - 9 Şubat Salı) 01:14
Yılmaz Morgül'e Laf Sokan Nihal Candan (Survivor 2016 - 9 Şubat Salı) 9.279 izlenme - 8 ay önce Acun Ilıcalı ödül oyununa başlamadan önce kısa bir sohbet yapmıştı.Yılmaz Morgül şarkılardan bahsediyodu bunun üstüne Nihal Candan lafı soktu Morgül'e Survivor Ünlüler - Gönüllüler, Türkiye'de Show TV ve Star TV'de yayınlanmış, Acun Ilıcalı tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmiştir. Yarışmanın 1. sezonunun kazananı Derya Büyükuncu olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Nihat Doğan ikinci, Taner Tolga Tarlacı ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 2. sezonunun kazananı Nihat Altınkaya olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Hasan Yalnızoğlu ikinci, Anıl Tetik ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 3. sezonunun kazananı Hilmi Cem İntepe olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 4. sezonunun kazananı Turabi Çamkıran olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Gökhan Keser ikinci, Merve Aydın ve Ahmet Dursun ise üçüncü sırayı almıştır.
Nihal Candan'ın Sakatlanma Anı (Survivor 2016 7 Şubat Pazar) 02:13
Nihal Candan'ın Sakatlanma Anı (Survivor 2016 7 Şubat Pazar) 3.639 izlenme - 8 ay önce Survivor 2016 Oyunlar başladı şimdi Nihal Candan'ın oyun sırasında sakatlanma anını izliyoruz Survivor Ünlüler - Gönüllüler, Türkiye'de Show TV ve Star TV'de yayınlanmış, Acun Ilıcalı tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmiştir. Yarışmanın 1. sezonunun kazananı Derya Büyükuncu olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Nihat Doğan ikinci, Taner Tolga Tarlacı ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 2. sezonunun kazananı Nihat Altınkaya olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Hasan Yalnızoğlu ikinci, Anıl Tetik ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 3. sezonunun kazananı Hilmi Cem İntepe olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 4. sezonunun kazananı Turabi Çamkıran olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Gökhan Keser ikinci, Merve Aydın ve Ahmet Dursun ise üçüncü sırayı almıştır.
Beyaz Show- Kimin Fanişkoları Daha Fazla? (15 Nisan Cuma 2016) 00:37
Beyaz Show- Kimin Fanişkoları Daha Fazla? (15 Nisan Cuma 2016) 2.047 izlenme - 6 ay önce Nihal Candan'ın "fanişko" yorumunu, Beyaz kendi "fanişko"larını da dahil ederek kıyasladı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Bu Tarz Benim'den Nihal Candan: Uçurun beni Acun Bey! 02:38
Bu Tarz Benim'den Nihal Candan: Uçurun beni Acun Bey! 6.313 izlenme - 2 yıl önce Bu Tarz Benim TV8'de yayınlanan 7 Şubat Cumartesi eleme gecesinde Kemal Doğulu, star olsam uçarak gelirdim diyen yarışmacı Gülnihal Candan'ı çok fena bozdu. Kemal Doğulu, Gülnihal Candan'a "Laf salatasından başka bir şey yapmıyorsun hadi canım hadi" dedi. NİHAL CANDAN KİMDİR? Nihal Candan, 1995 yılında Mersin’de doğmuştur. İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde öğrenimini sürdürmektedir. Hal hal bileklik takmayı çok seven Gülnihal Candan, 16 Ekim 2014 tarihinde Bu Tarz Benim yarışmasına misafir olarak katılıp jüriden 3 yıldız alarak yarışmaya katılmaya hak kazandı. Gülnihal Candan, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına yarışmacı olarak katıldı. Gülnihal Candan, ayrıca alışverişine ayda ortalama 1000 lira harcıyor. Göğüslerini beğenmiyor ancak yüzü ve beli en beğendiği bölgeleri. Kiviye alerjisi var. TV8 ekranının moda yarışması Bu Tarz Benim adlı programda bu hafta konuk jüri üyesi koltuğuna Acun Ilıcalı oturdu. Aynı zamanda programın yapımcısı ve TV 8 kanalının da sahibi olan Acun Ilıcalı, bu hafta Bu Tarz Benim programının jüri koltuğunda oturdu. Acun Ilıcalı'nin konuk olduğu programa ise, yarışmacılardan Nihal Candan'ın "Uçurun beni Acun bey!" sözleri damgasını vurdu. Bu hafta Beyonce'yi canlandıran Nihal Candan, " Dünya starı olsam sahneye uçarak girerim" dedi. Jüri üyeleri şaşkın anlar yaşarken, Eleme Gecesi için jüri arasında bulunan Acun Ilıcalı kahkahaya boğuldu. Daha sonra yarışmacı Nihal Candan, Acun Ilıcalı'ya dönerek, "Uçurun beni Acun Bey" dedi. Bu esnada jüri üyesi Kemal Doğulu, Gülnihal Candan'ı eleştirmeye başladı. Kemal Doğulu, Gülnihal Candan'a "Star olsan biz İvana'yı indirdik, bir yavaş gel. Montun çok çirkindi. Senin herşeye atlıyor olman bizim üstümüzede atlayacağın anlamına gelmez. Uçucak olsan o montlamı uçacaksın. Laf salatasından başka bir şey yapmıyorsun hadi canım hadi" dedi.
Nihal Candan ve Nagehan Kapışması - Ödül Oyunu (Survivor 2016 - 8 Şubat Pazartesi) 01:27
Nihal Candan ve Nagehan Kapışması - Ödül Oyunu (Survivor 2016 - 8 Şubat Pazartesi) 1.134 izlenme - 8 ay önce Nihal Candan ve Nagehan Kaşıkçının kapışması kaybeden Nihal Candan Survivor Ünlüler - Gönüllüler, Türkiye'de Show TV ve Star TV'de yayınlanmış, Acun Ilıcalı tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmiştir. Yarışmanın 1. sezonunun kazananı Derya Büyükuncu olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Nihat Doğan ikinci, Taner Tolga Tarlacı ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 2. sezonunun kazananı Nihat Altınkaya olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Hasan Yalnızoğlu ikinci, Anıl Tetik ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 3. sezonunun kazananı Hilmi Cem İntepe olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 4. sezonunun kazananı Turabi Çamkıran olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Gökhan Keser ikinci, Merve Aydın ve Ahmet Dursun ise üçüncü sırayı almıştır.
Nihal Candan'ın Canlı Yayında  Şarkı Söylemesi - Survivor Panorama (2 Nisan Pazatesi) 01:00
Nihal Candan'ın Canlı Yayında Şarkı Söylemesi - Survivor Panorama (2 Nisan Pazatesi) 736 izlenme - 6 ay önce Nihal'den canlı yayında büyük bomba! Bu sezon gönüllüler takımında başladığı Survivor macerasına birleşme partisini göremeden veda eden isimlerden biri olan Nihal Candan, katıldığı Survivor Panorama'da dün Survivor'da birleşme partisinde şarkılarını seslendiren arkadaşlarına özenen Nihal, canlı yayında bakın nasıl bir performans sergiledi.
Nihal Candan'dan Survivor Ağlamalı Gülmeli Slogan (Survivor 2016 7 Şubat Pazar) 01:14
Nihal Candan'dan Survivor Ağlamalı Gülmeli Slogan (Survivor 2016 7 Şubat Pazar) 923 izlenme - 8 ay önce Survivor 2016'nın 7 Şubat Pazar akşamı yayınlanan bölümünde ödül oyununu kazanan Ünlüler, Nihal Candan'ın Survivor tanıtımlarında söylediği 'Ağlamalı, gülmeli' sloganını ti'ye aldılar. Nihal Candan, bu duruma hayli bozuldu.
İşte Benim Stilim -  Eleme Gecesi (27 Şubat 2015 Cuma) Tek Parça 42.bölüm 03:02:16
İşte Benim Stilim - Eleme Gecesi (27 Şubat 2015 Cuma) Tek Parça 42.bölüm 2.518 izlenme - 2 yıl önce İşte Benim Stilim Eleme 27 Şubat 2015 Cuma Tek Parça 42.bölüm Konuk Jüri Eser Yenenler https://www.facebook.com/istebenimstilim https://twitter.com/istebenimstilim işte Benim Stilim Hafta İçi Her Gün 15:15'te Tv8'de!
Nihal Candan Oyun Sırasında Ağlamaya Başladı | Survivor 2016 | Bölüm 4 01:48
Nihal Candan Oyun Sırasında Ağlamaya Başladı | Survivor 2016 | Bölüm 4 495 izlenme - 8 ay önce Dünyanın en zorlu yarışması "Survivor 2016" yeni yarışmacılarla, yeni oyunlarla ve yeni ödüllerle TV8 ekranlarında! Survivor Ünlüler Adası’nda yarışan isimler; Tuğba Özay, İbrahim Yattara, Serkan Ercan, Nagihan Karadere, Avatar Atakan, Ezgi Avcı, Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Yunus Günçe, Yılmaz Morgül, ve Survivor Gönüllüler Adası’nda yarışan isimler; İbrahim Giydirir, Gizem Memiç, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Nihal Candan, Zafer Mete, Damla Can, Serkay Tütüncü, Aylin Şallı ve Semih Öztürk. “Survivor 2016”; renkli kadrosu, rekabet dolu yarışları ve zorlu ada şartlarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek.
Nihal Adaya Veda Ettikten Sonra İlk Defa Konuştu  04:19
Nihal Adaya Veda Ettikten Sonra İlk Defa Konuştu 396 izlenme - 7 ay önce Survivor 2016'ya veda eden yedinci isim olan gönüllüler takımından Nihal Candan, Survivor adasına veda ettikten sonra açıklamalarda bulundu. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Nihal Candan: Uçurun Beni Acun Bey 02:38
Nihal Candan: Uçurun Beni Acun Bey 1.533 izlenme - 2 yıl önce TV8 ekranlarının magazin programı Bu Tarz Benim'in bu haftaki konuğu Acun Ilıcalı oldu. Yarışmacılardan Nihal Candan, Ilıcalı'ya "Uçurun beni Acun Bey!" dedi.Sahneye kendinden emin adımlarla çıkan Nihal Candan, senaryo gereği dünya starı olduğunu ve konser vereceğini belirtti. Bu sözler üzerine Kemal Doğulu, "Bak canım, star olsan seni tepeden indirirdik. Bak Ivana'yı indirdik ama sen star değilsin yavaş gel." dedi. Doğulu'nun bu sözleri stüdyoda alkış tufanı koparırken Candan, jüri koltuğuna dönerek "Uçurun beni Acun Bey" dedi.
Survivor'da Nihal Atakan'a Laf Sokunca (12 Mart Cumartesi) 01:11
Survivor'da Nihal Atakan'a Laf Sokunca (12 Mart Cumartesi) 369 izlenme - 7 ay önce Ödül oyunu sırasında Gönüllülerin açık ara fark etmesi iki takımın arasını açtı. Nihal'in sözlerine Atakan'dan yanıt gecikmedi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Nihal Candan ve Semih Öztürk Tartışması (Survivor 2016 - 15 Şubat Pazartesi) 01:43
Nihal Candan ve Semih Öztürk Tartışması (Survivor 2016 - 15 Şubat Pazartesi) 390 izlenme - 8 ay önce Survivor 2016'nın 15 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Gönüllüler takımında sular durulmuyor. Bu sefer Nihal Candan ve Semih Öztürk arasında gerginlik yaşandı. Semih'in yemeği tek başına yemek istemesi Nihal tarafından hoş karşılanmadı.
Nihal Candan'dan Semih Öztürk'e Şok Gönderme (Survivor 2016 - 9 Şubat Salı) 01:35
Nihal Candan'dan Semih Öztürk'e Şok Gönderme (Survivor 2016 - 9 Şubat Salı) 360 izlenme - 8 ay önce Survivor 2016’nın 9 Şubat Salı akşamı yayınlanan bölümünde Nihal Candan, Semih Öztürk'ün İbrahim Giydirir'in aklını çelmeye çalıştığını söyledi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Nihal Candan ve Nagihan Laf Atışması (Survivor 2016 - 22 Şubat Pazartesi) 00:43
Nihal Candan ve Nagihan Laf Atışması (Survivor 2016 - 22 Şubat Pazartesi) 247 izlenme - 8 ay önce Survivor Ünlüler - Gönüllüler, Türkiye'de Show TV ve Star TV'de yayınlanmış, Acun Ilıcalı tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmiştir. Yarışmanın 1. sezonunun kazananı Derya Büyükuncu olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Nihat Doğan ikinci, Taner Tolga Tarlacı ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 2. sezonunun kazananı Nihat Altınkaya olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Hasan Yalnızoğlu ikinci, Anıl Tetik ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 3. sezonunun kazananı Hilmi Cem İntepe olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 4. sezonunun kazananı Turabi Çamkıran olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Gökhan Keser ikinci, Merve Aydın ve Ahmet Dursun ise üçüncü sırayı almıştır
Ünlüler Nihal'in Sloganıyla Dalga Geçince Ortalık Karıştı (Survivor 7 Şubat Pazar) 01:14
Ünlüler Nihal'in Sloganıyla Dalga Geçince Ortalık Karıştı (Survivor 7 Şubat Pazar) 246 izlenme - 8 ay önce Dünyanın en zorlu yarışması "Survivor 2016" yeni yarışmacılarla, yeni oyunlarla ve yeni ödüllerle TV8 ekranlarında! Survivor Ünlüler Adası’nda yarışan isimler; Tuğba Özay, İbrahim Yattara, Serkan Ercan, Nagihan Karadere, Avatar Atakan, Ezgi Avcı, Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Yunus Günçe, Yılmaz Morgül, ve Survivor Gönüllüler Adası’nda yarışan isimler; İbrahim Giydirir, Gizem Memiç, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Nihal Candan, Zafer Mete, Damla Can, Serkay Tütüncü, Aylin Şallı ve Semih Öztürk. “Survivor 2016”; renkli kadrosu, rekabet dolu yarışları ve zorlu ada şartlarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek.
Gönüllüler Takımına Fare Şoku! Nihal Candan Zor Anlar Yaşadı (Survivor 2016 7 Şubat Pazar) 02:31
Gönüllüler Takımına Fare Şoku! Nihal Candan Zor Anlar Yaşadı (Survivor 2016 7 Şubat Pazar) 242 izlenme - 8 ay önce Survivor 2016'nın 7 Şubat Pazar akşamı yayınlanan bölümünde Gönüllüler takımı gece fare sorunuyla karşı karşıya kaldı. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Kimmiş Şişko - Nihal Candan 00:08
Kimmiş Şişko - Nihal Candan 222 izlenme - 9 ay önce İşte Benim Stilim Nihal Candan Survivor 2016'yı salladı 7 Şubat'ta izleyicilerle buluşacak olan Survivor 2016'nın Gönüllüler fragmanı yayınlandı. İşte Benim Stilim'den Nihal Candan'ı Survivor fragmanında görenler, büyük bir şaşkınlık yaşadı. Ünlüler ve gönüllülerin kıyasıya mücadele edeceği Survivor 2016'nın "Gönüller" kadrosu netleşti. Yarışmanın yapımcısı Acun Ilıcalı'nın rekor oranda başvuru yapıldığını söylediği Survivor 2016'ya İşte Benim Stilim'den transfer var! 11. sezonuyla ekrana gelecak olan Survivor'ın Gönüllüler kadrosunda İşte Benim Stilim "All Star" formatının ikincisi olan Nihal Candan da var. Kısa bir süre önce İşte Benim Stilim'de boy gösteren, sivri dilliyle yarışmacıların tepkisini çekerken Türk halkının sevgisini kazanan Nihal Can'dan bu kez ıssız adada yarışacak. Peki, Survivor yeni sezon gönüllüler kadrosunda İşte Benim Stilim yarışmasının yaramaz kızı olarak tanınan Nihal Candan dışında kimler var?
Nihal Candan'ın Kuramayan Battaniyesi ve Üstüne Ağlaması (Survivor 2016 9 Şubat Salı) 01:41
Nihal Candan'ın Kuramayan Battaniyesi ve Üstüne Ağlaması (Survivor 2016 9 Şubat Salı) 180 izlenme - 8 ay önce Gönüllerde uyuma vakti gelince kısa bir süre canı su çeken Nihal Candan su içerken battaniyesini ıslatıyo ve kurutmaya çalışıyo kuramayıncada ağlıyo Survivor Ünlüler - Gönüllüler, Türkiye'de Show TV ve Star TV'de yayınlanmış, Acun Ilıcalı tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmiştir. Yarışmanın 1. sezonunun kazananı Derya Büyükuncu olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Nihat Doğan ikinci, Taner Tolga Tarlacı ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 2. sezonunun kazananı Nihat Altınkaya olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Hasan Yalnızoğlu ikinci, Anıl Tetik ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 3. sezonunun kazananı Hilmi Cem İntepe olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 4. sezonunun kazananı Turabi Çamkıran olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Gökhan Keser ikinci, Merve Aydın ve Ahmet Dursun ise üçüncü sırayı almıştır.
İşte Benim Stilim - 39. Bölüm (25 Şubat 2015 Çarşamba) Tek Parça 03:04:42
İşte Benim Stilim - 39. Bölüm (25 Şubat 2015 Çarşamba) Tek Parça 666 izlenme - 2 yıl önce İşte Benim Stilim 25 Şubat 2015 Çarşamba Tek Parça 39.Bölüm https://www.facebook.com/istebenimstilim https://twitter.com/istebenimstilim İşte Benim Stilim Hafta İçi Her Gün 15:15'te Tv8'de!
İşte Benim Stilim - 6 Mart Final Tanıtımı (Konuk Jüri Hande Yener) 04:41
İşte Benim Stilim - 6 Mart Final Tanıtımı (Konuk Jüri Hande Yener) 662 izlenme - 2 yıl önce Hande Yener'in Konuk Jüri Olduğu İşte Benim Stilim 13 Mart'ta Tv8'de! https://www.facebook.com/istebenimstilim https://twitter.com/istebenimstilim işte Benim Stilim Hafta İçi Her Gün 15:15'te Tv8'de!
Nihal Candan'ın Uykusuz Geceleri - Survivor 2016 01:54
Nihal Candan'ın Uykusuz Geceleri - Survivor 2016 161 izlenme - 8 ay önce Survivor 2016'da Gönüllüler takımının en sempatik isimlerinden olan Nihal Candan'ın adadaki ilk günlerinde yaşadığı birbirinden zorlu ve eğlenceli anları sizler için derledik.
Nihal Candan Ve Tuğba Özay Kapışma - Ödül Oyunu (Survivor 2016 - 20 Şubat Cumartesi) 02:15
Nihal Candan Ve Tuğba Özay Kapışma - Ödül Oyunu (Survivor 2016 - 20 Şubat Cumartesi) 185 izlenme - 8 ay önce 20 Şubat Cumartesi 2016 Survivor 2016 ödül oyununda Gönüllerin Nihal Candan'ı Tuğba Özay'la kapıştı.Sonuç baştan belliydi.Nihal Candan yenildi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Nihal Candan En Çok Neden Zorlanıyor? | Survivor 2016 | Bölüm 6 00:51
Nihal Candan En Çok Neden Zorlanıyor? | Survivor 2016 | Bölüm 6 114 izlenme - 8 ay önce Dünyanın en zorlu yarışması "Survivor 2016" yeni yarışmacılarla, yeni oyunlarla ve yeni ödüllerle TV8 ekranlarında! Survivor Ünlüler Adası’nda yarışan isimler; Tuğba Özay, İbrahim Yattara, Serkan Ercan, Nagihan Karadere, Avatar Atakan, Ezgi Avcı, Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Yunus Günçe, Yılmaz Morgül, ve Survivor Gönüllüler Adası’nda yarışan isimler; İbrahim Giydirir, Gizem Memiç, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Nihal Candan, Zafer Mete, Damla Can, Serkay Tütüncü, Aylin Şallı ve Semih Öztürk. “Survivor 2016”; renkli kadrosu, rekabet dolu yarışları ve zorlu ada şartlarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek.
Konseyde Nihal Candan Neden Utandı? (Survivor 2016 - 20 Şubat Cumartesi) 01:27
Konseyde Nihal Candan Neden Utandı? (Survivor 2016 - 20 Şubat Cumartesi) 153 izlenme - 8 ay önce Gönüllülerin Survivor tarihinde gelmiş geçmiş en kötü başlangıcı yapması ve bu konunun ada konseyinde gündeme gelmesi Nihal Candan'ı utandırmış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İşte Benim Stilim - 27 Mart Yarı Final Tanıtımı (Konuk Jüri Yılmaz Morgül) 05:31
İşte Benim Stilim - 27 Mart Yarı Final Tanıtımı (Konuk Jüri Yılmaz Morgül) 516 izlenme - 2 yıl önce Yılmaz Morgül'ün konuk jüri olduğu yarı final 27 Mart'ta TV8'de! https://www.facebook.com/istebenimstilim https://twitter.com/istebenimstilim İşte Benim Stilim hafta içi her gün 15:15'te TV8'de!
İşte Benim Stilim - 03 Nisan Cuma Final Tanıtımı 04:03
İşte Benim Stilim - 03 Nisan Cuma Final Tanıtımı 510 izlenme - 2 yıl önce İşte Benim Stilim 3 Nisan Finali Cuma Günü Tv8 Ekranlarında! https://www.facebook.com/istebenimstilim https://twitter.com/istebenimstilim işte Benim Stilim Hafta İçi Her Gün 15:15'te Tv8'de!
Nihal Candan Semih Öztürk'ün Sert Tartışması (Survivor 2016 - 6 Mart Pazar) 03:31
Nihal Candan Semih Öztürk'ün Sert Tartışması (Survivor 2016 - 6 Mart Pazar) 163 izlenme - 8 ay önce Nihal Candan Semih Öztürk'ün Sert Tartışması (Survivor 2016 - 6 Mart Pazar) Survivor Ünlüler-Gönüllüler, Türkiye'de TV8'de yayınlanan, Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmektedir. Yarışmanın 1. sezonunun kazananı Derya Büyükuncu olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Taner Tolga Tarlacı ikinci, Nihat Dogan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 2. sezonunun kazananı Nihat Altınkaya olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Hasan Yalnızoğlu ikinci, Anıl Tetik ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 3. sezonunun kazananı Hilmi Cem İntepe olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 4. sezonunun kazananı Turabi Çamkıran olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Gökhan Keser ikinci, Merve Aydın ve Ahmet Dursun ise üçüncü sırayı almıştır.
Yağmur Yorumu Nihal Candan'dan: Bu Olsa Gerek Sevdanın Son Vuruşu! (Survivor 2016 - 16 Şubat Salı) 01:43
Yağmur Yorumu Nihal Candan'dan: Bu Olsa Gerek Sevdanın Son Vuruşu! (Survivor 2016 - 16 Şubat Salı) 143 izlenme - 8 ay önce Nihal Candan adadaki herkesi derinden etkileyen yağmur hakkında kendine has bir yorumda bulundu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İşte Benim Stilim - 20 Mart Final Tanıtımı (Konuk Jüri Ozan Doğulu) 04:01
İşte Benim Stilim - 20 Mart Final Tanıtımı (Konuk Jüri Ozan Doğulu) 471 izlenme - 2 yıl önce Ozan Doğulu'nun Konuk Jüri Olduğu İşte Benim Stilim 20 Mart'ta Tv8'de! https://www.facebook.com/istebenimstilim https://twitter.com/istebenimstilim işte Benim Stilim Hafta İçi Her Gün 15:15'te Tv8'de!