Hoşgeldiniz!

nihat özdemir

nihat özdemir fenerbahçe'yi küme düşürün! 04:37
nihat özdemir fenerbahçe'yi küme düşürün! 2.325 izlenme - 6 yıl önce nihat özdemir fenerbahçe'yi küme düşürün!
Nihat Özdemir'in Eşi Gülseren Özdemir Vefat Etti 00:45
Nihat Özdemir'in Eşi Gülseren Özdemir Vefat Etti 841 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu üyesi ve TFF Başkanvekili Nihat Özdemir'in eşi Gülseren Özdemir, bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
02:05
"Bursaspor-Fenerbahçe Maçı Sezonun En Güzel Maçı Olacak" 28 izlenme - 2 ay önce Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanvekili Nihat Özdemir, Bursaspor - Fenerbahçe maçının sezonun en güzel maçı olacağını kaydederken, 2024 Avrupa Şampiyonası'nı Türkiye'nin kazanması halinde Bursa'da da maçların oynanacağını söyledi.
Anadolu Kulüplerinin Sorunları Diyarbakır'da Tartışıldı 03:23
Anadolu Kulüplerinin Sorunları Diyarbakır'da Tartışıldı 3 izlenme - 4 hafta önce Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkan Vekili Nihat Özdemir, "Takımlarımızın gelirleri az, giderleri çok olduğu için bazı kişilerin idaresine mahkum olmaktan başka bir yere gidemiyor.
nihat özdemir'in duygu yüklü konuşması 03:18
nihat özdemir'in duygu yüklü konuşması 139 izlenme - 7 yıl önce fenerbahçemiz için videoyu izlerken sol üst köşedeki "beğen"e tıklayın..hep destek tam destek! ______________________________
Nihat Özdemir'den Fenerbahçe Ve Transfer Yorumu 00:56
Nihat Özdemir'den Fenerbahçe Ve Transfer Yorumu 14 izlenme - 8 ay önce TFF başkan vekili, F.Bahçeli eski yönetici Nihat Özdemir, sarı lacivertli ekibin transferlerini ve yeni sezonu yorumladı
Özdemir'in Eşi Gülseren Özdemir Son Yolculuğuna Uğurlandı 00:20
Özdemir'in Eşi Gülseren Özdemir Son Yolculuğuna Uğurlandı 10 izlenme - 2 yıl önce TFF Başkanvekili Nihat Özdemir'in eşi Gülseren Özdemir, Kocatepe Camii'nde düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.
Eski AB Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Bağış - 03:36
Eski AB Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Bağış - 13 izlenme - 4 yıl önce Eski AB Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Egemen Bağış, "Kim ne derse desin, milletin seçtiği cumhurbaşkanı, devletin de başkanıdır, başkanlık sisteminin habercisidir" dedi.