Hoşgeldiniz!

Nijeryalı Videoları İzle

nijeryalı türkücü 01:03
nijeryalı türkücü 387 izlenme - 8 yıl önce ammmann amanan dey tey
Nijeryalı Damattan Göbek Şov! 01:11
Nijeryalı Damattan Göbek Şov! 155 izlenme - 4 yıl önce Kanal D’nin, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşam yayınlanacak bölümünde, Nijeryalı yarışmacı göbek atıp, oryantal yapacak. Gülfem ve İngilizce öğretmeni eşi Fredrıck Ilory’nin oryantal dansı renkli anlara sahne olacak. Erkek yarışmacıların korkulu rüyası olan göbek atma oyununda, Nijeryalı damat izleyenleri şaşırtacak.
Nijeryalı Heredot Cevdet - 7. Türkçe Olimpiyatları 01:42
Nijeryalı Heredot Cevdet - 7. Türkçe Olimpiyatları 73 izlenme - 2 yıl önce Halliru Faruk ve Mukhtar Zanna isimli Nijeryalı çocuklar, 7. Uluslararası Türkçe Olimpiyatları'nda Heredot Cevdet ve Ölü karakterinin taklidini yapmışlar efenim. Hatta bu performansları ile Özel Beceriler alanında altın madalya almışlar. Hikayenin tamamı oldukça uzundu o yüzden ben kendimce birkaç sahnesini kesip özet olarak sizlere sunayım istedim. Bakalım sizlerden nasıl bir madalya alacak bu performans. Anlatılan hikaye Sarıkamış Faciası'dır.
Nijeryalı dansçı adayları! 00:11
Nijeryalı dansçı adayları! 73 izlenme - 4 yıl önce Nijeryalı dansçı adayları!
Nijeryalı Öğrencilerden Sevda Dedim Şiiri - Kutlu Doğum Özel 03:31
Nijeryalı Öğrencilerden Sevda Dedim Şiiri - Kutlu Doğum Özel 23 izlenme - 2 yıl önce Nijeryalı Öğrencilerden Sevda Dedim Şiiri - Kutlu Doğum Özel
Fenerbahçe'ye Nijeryalı Uçak! 03:17
Fenerbahçe'ye Nijeryalı Uçak! 28 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe İçin Rus Basınından Flaş Bir İddia Ortaya Atıldı. Sarı Lacivertlilerin, Cska Moskova Forması Giyen Genç Oyuncu Ahmed Musa İle İlgilendiği Belirtildi.
Nijeryalı Umar: Fenerbahçede Oynamak İstiyorum 00:12
Nijeryalı Umar: Fenerbahçede Oynamak İstiyorum 12 izlenme - 2 yıl önce Samsunspor ile sözleşmesini fesheden Nijeryalı oyuncu Umar, en büyük hayalinin Fenerbahçe'de oynamak olduğunu söyledi.
Çaykur Rizespor'a Nijeryalı stoper 01:11
Çaykur Rizespor'a Nijeryalı stoper 10 izlenme - 3 yıl önce ÇAYKUR Rizespor'un uzun uğraşlar sonucunda anlaşmaya vardığı Nijerya Ligi'nde Sun Shine takımında forma giyen milli oyuncu Godfrey Oboabona, bugün İstanbul'a...
Nijeryalı bombacıya ömür boyu hapis 00:20
Nijeryalı bombacıya ömür boyu hapis 12 izlenme - 5 yıl önce