Hoşgeldiniz!

Nikah Memuru Videoları

Heyecanlı Damat Tıklanma Rekoru Kırdı 01:14
Heyecanlı Damat Tıklanma Rekoru Kırdı 144.529 izlenme - 7 yıl önce Sıradan Bir Nikah Gibi Gözükse De Damadımız Pek Bir Aceleci Nedense, Nikah Memuru Soruyu Sormadan Evet Dediğine Göre Pek Bir Heyecan Yapmışa Benziyor...
Israrla Evet Demeyen Gelin 01:14
Israrla Evet Demeyen Gelin 6.797 izlenme - 2 ay önce Gelinin 'Evet' dememek için bulduğu yöntem. Çifte Hayır'lı olsun diyorum.
Arif Susam-Nikah Memuru 05:09
Arif Susam-Nikah Memuru 171.401 izlenme - 9 yıl önce arif susam-nikah memuru
Nikah Memuruna Şaka Yapmaya Kalkan Damadın Sonu 00:29
Nikah Memuruna Şaka Yapmaya Kalkan Damadın Sonu 11.690 izlenme - 2 yıl önce Videoda afacan damat adayımız diğer törenlerden de özenmiş, bir komiklik yapmak istemiş. Genelde nikah memurlarımız zengin düğünlerinde dakikalarca bekletilen ve anlamsız şaklabanlıklar yapan kişilerdir ama burada paran yoksa efendi olucaksın mesajını açıkca vermiştir.
Arif Susam - Nikah Memuru 05:11
Arif Susam - Nikah Memuru 15.825 izlenme - 5 yıl önce
Gelin Nikah Masasında Gülme Krizine Girerse 02:14
Gelin Nikah Masasında Gülme Krizine Girerse 2.888 izlenme - 1 yıl önce Eskişehir’de bir gelin nikah masasında gülme krizine girdi. Tepebaşı Belediyesi nikah salonunda Alp-Hülya Peksoylu çiftin nikah töreninde ilginç bir olay yaşandı. Gelin, tören sırasında nikah şahidi ile arasında geçen bir diyalog sonrasında kahkahalarla gülmeye başlayınca, gelen misafirler de gülmelerini tutamayıp bu neşeli dakikalara katıldılar.
Arif Susam - Nikah Memuru 05:10
Arif Susam - Nikah Memuru 9.285 izlenme - 7 yıl önce durdur bu nikahı nikah memuru..
Pascal Nouma Paris Belediye Başkanı Olarak Nikah Kıyması 02:56
Pascal Nouma Paris Belediye Başkanı Olarak Nikah Kıyması 4.570 izlenme - 2 yıl önce Pascal Nouma Paris Belediye Başkanı oldu, Tarhan Telli'nin nikahını kıydı.
Arif Susam - Kırdım Dostlarımı 04:49
Arif Susam - Kırdım Dostlarımı 7.334 izlenme - 7 yıl önce Adın Küfürdür Dilimde.Sen Benim Beyaz Sayfalarımın Utancısın.
Arif Susam Nikah Memuru 05:11
Arif Susam Nikah Memuru 5.762 izlenme - 7 yıl önce arif susam nikah memurumehmet turgutwww.mehmetturgut.netwww.izmirgumuspala.com
Zuhal Topal'da Sahte Nikah Memuru Skandalı 02:18
Zuhal Topal'da Sahte Nikah Memuru Skandalı 788 izlenme - 1 yıl önce Fox TV ekranlarında 20 Ekim 2015 tarihinde yayınlanan Zuhal Topal'da adlı izdivaç programına sahte nikah memuru damgasını vurdu. Zuhal Topal'ın ulaştırmasında görev alan şoför Halis Bozkurt, nikah memuru olarak yayına çıkartıldı. Nikah memuru olarak oturtulan Bozkurt'un aslında program da çalışan şoför olduğu tüm yayın boyunca belirtilmedi.
Nikah Memuruna Şaka Yapan Damadın Açıklaması 01:31
Nikah Memuruna Şaka Yapan Damadın Açıklaması 594 izlenme - 2 yıl önce Muğla Milas'ta nikah memurunun "Evlenmek istiyor musunuz" şeklindeki sorusuna "Hayır" yanıtı vermesiyle gündeme gelen damat İsmail Üstün, ortamı yumuşatmak için şaka yapmak istediğini söyledi.
Arif Susam Nikah Memuru 05:08
Arif Susam Nikah Memuru 2.258 izlenme - 6 yıl önce arif susam
Arif Susam - Nikah Memuru 05:12
Arif Susam - Nikah Memuru 1.566 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Sevenler İçin Çıkış Tarihi: 16.11.1992 Arabesk Şarkı Sözleri: Birazdan gelecek o gelin var ya Araya aşk diye koydu gururu Bir imzayla bitmez bizim aşkımız Durdur&kıyma bu nikahı Nikah memuru Ona bir iki söz diyeceğim var Maziden bir hesap soracağım var Ondan bir mutluluk alacağım var Durdur bu nikahı nikah memuru Bütün dostlarını davet etsede Bensiz mutluluklar ümit etsede İmzayı atarken 'evet' desede Durdur&kıyma bu nikahı Nikah memuru...
Nikah Memuru-Damarr 05:10
Nikah Memuru-Damarr 4.683 izlenme - 9 yıl önce süper bi parça
Arif Susam - Nikah Memuru / Bırakma Beni ( Mix ) 10:12
Arif Susam - Nikah Memuru / Bırakma Beni ( Mix ) 36 izlenme - 4 hafta önce
Hakan Şükür'ün 1995 Yılındaki Nikâhı 05:02
Hakan Şükür'ün 1995 Yılındaki Nikâhı 1.085 izlenme - 2 yıl önce Fethullah Gülen'in 1995 yılında Hakan Şükür'ün şahitliğini yaptığı merasimde nikah memuru kim dersiniz?, izleyelim gardaşlar
Arif Susam - Nikah Memuru 05:01
Arif Susam - Nikah Memuru 1.124 izlenme - 6 yıl önce
gelin eveeet diyor 02:12
gelin eveeet diyor 944 izlenme - 7 yıl önce nikah memurunun sormasını beklemeden evet diyor
Bir Komiklik Timsali Olarak Nikah Memuru 03:23
Bir Komiklik Timsali Olarak Nikah Memuru 353 izlenme - 2 yıl önce Efendim sevgili iken her şey dört dörtlük olur ama ne zaman ki nikah kıyılır imzalar atılır işler değişir kıskançlık başlar, yasaklar başlar, sonu hüsran olur. Balık baştan kokar sözünden yola çıkan nikah memurumuz tüm ince detayları düşünmüş, baştan önlemini almış. Ah ulan bize böyle memur denk gelmedi mal gibi cart diye attık imzayı.
Nikah Memuru 2o1o 05:10
Nikah Memuru 2o1o 525 izlenme - 7 yıl önce
Zuhal Topal'da Sahte Nikah Memuru Cevabı! 03:07
Zuhal Topal'da Sahte Nikah Memuru Cevabı! 213 izlenme - 1 yıl önce Zuhal Topal'la programında, program sunucusu Zuhal Topal 'sahte nikah memuru' iddialarına ilişkin cevabı oldukça ilginç şekilde verdi.
Seda Sayan'dan Zuhal Topal'a Sahte Nikah Memuru Göndermesi 01:31
Seda Sayan'dan Zuhal Topal'a Sahte Nikah Memuru Göndermesi 200 izlenme - 1 yıl önce Fox Tv'de yayınlanan, Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programı için, son dönemde çıkan "sahte nikah memuru" haberlerinden sonra Seda Sayan, programında bu olaya bir gönderme yaptı.
Hayır Şakası Yapan Damatla Röportaj 01:39
Hayır Şakası Yapan Damatla Röportaj 195 izlenme - 2 yıl önce Muğla'nın Milas ilçesinde, nikah töreni sırasında memurun "Evlenmek istiyor musunuz?" şeklindeki sorusuna "Hayır" yanıtı vermesiyle gündeme gelen damat İsmail Üstün, oluşan gergin havayı yumuşatmak için böyle bir şaka yaptığını, ancak nikah memurunun davranışıyla çok şaşırdığını söyledi.
Arif Susam - Nikah Memuru 05:09
Arif Susam - Nikah Memuru 219 izlenme - 2 yıl önce İşte tavernanın mahçup prensinin, unutulmaz şarkısı. Arif, Susam olduysa bilinisin ki bu şarkıdandır. Arada detone olsa da, sesi çatallaşsa da, şarkının ortasında alkış sesi girse de candır canandır, rakının mezesidir. Ondan bir mutluluk alacağım var !
Nikah Kıyımı 05:42
Nikah Kıyımı 397 izlenme - 7 yıl önce
Arif Susam -  Nikah Memuru  10:11
Arif Susam - Nikah Memuru 14 izlenme - 2 hafta önce Arif Susam - Nikah Memuru Bırakma Beni ( Mix )
Şehitkamil Nikah Memuru 04:26
Şehitkamil Nikah Memuru 455 izlenme - 7 yıl önce şehitkamil nikah memuru
Kadın Nikah Memuru, Nikah Kıyarken Kustu 00:31
Kadın Nikah Memuru, Nikah Kıyarken Kustu 16 izlenme - 2 ay önce İngiltere'de bir nikah merasiminde görev yapan kadın görevli, kendisini tutamayarak kustu.
Zuhal Topal da Sahte Nikah Memuru Skandalı 02:18
Zuhal Topal da Sahte Nikah Memuru Skandalı 135 izlenme - 1 yıl önce Fox TV ekranlarında 20 Ekim 2015 tarihinde yayınlanan Zuhal Topal'da adlı izdivaç programına sahte nikah memuru damgasını vurdu. Fox TV ekranlarında 20 Ekim 2015 tarihinde yayınlanan Zuhal Topal'da adlı izdivaç programına sahte nikah memuru damgasını vurdu. Zuhal Topal'ın ulaştırmasında görev alan şoför Halis Bozkurt, nikah memuru olarak yayına çıkartıldı. Nikah memuru olarak oturtulan Bozkurt'un aslında program da çalışan şoför olduğu tüm yayın boyunca belirtilmedi. Aday olan Adnan Bey, sözde nikah memuru ile beraber nikah masasında evleneceği kişiyi gözyaşlarıyla bekledi. Herkes gerçek nikah beklerken, her şey sadece bir kurgudan ibaretti. Program boyunca sözde nikah memurunun hep uzak açılardan görüntülenmesi nikahın sahteliğini akıllara getirdi. Sunucunun büyük bir ciddiyetle bu yalana ortak olması ve "burada gerçekten de nikahı bekledi, o kadar hazırlık yapıldı" demesi durumun vehametini artırdı.