Hoşgeldiniz!

Nike air

Nike Air Force Mavi 00:40
Nike Air Force Mavi 138 izlenme - 3 yıl önce nike air force mavi http://www.korayspor.com/nike-ayakkabi Korayspor.com da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler 0 Orjinaldir, Korayspor bu markaların yetkili Satıcısıdır. Koray Spor Spor Malz. San. Tic. Ltd. Şti.
Geleceğe Dönüş Nike Air Mag Reklamı 02:15
Geleceğe Dönüş Nike Air Mag Reklamı 167 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar bomba bir videoyla karşınızdayım diyip hemen açıklamaya geçiyorum: Bir döneme damgasını vuran Back to the Future serisinden esinlenerek tasarlanan ayakkabı ön ve yan yüzlerinde bulunan LED'li lambalara sahip. Açıp kapatılabilen bu lambalar özellikle gece hoş bir görüntü sunuyor. Konsept bir tasarım olan ve seri üretimi düşünülmeyen Nike Air Mag (ya da bilinen adıyla Marty McFly Ayakkabısı), Back to the Future serisinde rol alan ve halen Parkinson hastalığı ile mücadele eden Michael J. Fox'un filmde kullandığı ayakkabılardan esinlenerek tasarlanmış. Açık artırma ile eBay üzerinden sadece 1500 adet satılacak olan ayakkabılardan elde edilecek gelir Michael J. Fox'un kurduğu Parkinson'la Mücadele Derneği'ne aktarılacak. Konuyla ilgili olarak hazırlanan tanıtım videolarında ise Oklahama City Thunder basketbol takımı oyuncusu Kevin Durant ve Back to the Future serisinin 'Çılgın Profesör'ü Christopher Lloyd rol aldı. İyi Seyirler Dostlar....
Nike air max fiyatlari bayan 00:41
Nike air max fiyatlari bayan 107 izlenme - 3 yıl önce Nike air max fiyatlari bayan http://nikesporayakkabi.net/2015/02/nike-air-max-fiyatlari-bayan/ Korayspor.com da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler 0 Orjinaldir, Korayspor bu markaların yetkili Satıcısıdır. Koray Spor Spor Malz. San. Tic. Ltd. Şti.
nike air max erkek 00:40
nike air max erkek 88 izlenme - 3 yıl önce nike air max erkek http://www.korayspor.com/nike-air-max-erkek Korayspor.com da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler 0 Orjinaldir, Korayspor bu markaların yetkili Satıcısıdır. Koray Spor Spor Malz. San. Tic. Ltd. Şti.
Nike Air Superiority 00:40
Nike Air Superiority 21 izlenme - 4 yıl önce Concept, Design & Direction: ManvsMachine Audio: Echolab
Nike Air Performans 02:08
Nike Air Performans 19 izlenme - 4 yıl önce Nike Air Performans