Hoşgeldiniz!

nikel

Sıcak Nikel Top Blender'a Atılırsa Ne Olur? 01:54
Sıcak Nikel Top Blender'a Atılırsa Ne Olur? 5.473 izlenme - 2 yıl önce İnternetin fenomenlerinden nikel top, bu sefer de blender'in içine atılıyor. Bakalım blender, sıcak nikel topu ekarte edebilecek mi?
Kızgın Nikeli Suya Atarsanız Ne Olur? 00:27
Kızgın Nikeli Suya Atarsanız Ne Olur? 9.848 izlenme - 4 yıl önce Nikel son derece kızgınken onu suya atarsanız ne mi olur.Gayet ilginç olur denemek lazım. Nikel elementi, periyodik tablonun d bloğunda yer alan, atom numarası 28 olan bir geçiş metalidir. Oksitlenmeye karşı direnci nedeniyle bozuk para üretiminde ve bazı metal alaşımlarının eldesinde kullanılmaktadır. Ayrıca nikel; paslanmaz çelik ve mıknatıs gibi birçok endüstriyel ürünlerde kullanılmaktadır. Videoda göreceğiniz nikel topu ısıtılıp suya atıldığında kısmen su içindeki maddelerle reaksiyona girmekte ve kısa sürede soğumaktadır.
Elektronik Devrelerden Altın Ayırma işlemi 07:45
Elektronik Devrelerden Altın Ayırma işlemi 3.387 izlenme - 3 yıl önce Elektronik devrelerde bulunan altın kaplamayı ayırmak işin yapılan işlemleri anlatıyor. yaptığı işlem 7-8 gün kadar sürüyor ve işlem sonucunda 1.47 Gram altın elde ediyor.. bugünün hesabıyla 125 TL civarında.
Sıcak nikel top yumurtalara karşı! 03:45
Sıcak nikel top yumurtalara karşı! 1.718 izlenme - 4 yıl önce Aşırı derece ısınmış nikel topu yumurtaların içine atınca bakın nasıl bir görüntü ortaya çıkıyor.
Katı Sabunun Üzerine Isıtılmış Nikel Top Bırakılırsa 02:41
Katı Sabunun Üzerine Isıtılmış Nikel Top Bırakılırsa 602 izlenme - 3 yıl önce Eritilmiş nikel topu katı sabunun üzrine bırakırsak nasıl bir sonuç çıkıyor izliyoruz 24.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Katı Sabunun Üzerine Isıtılmış Nikel Top Bırakılırsa" başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Nikel Slang 13 Şehit 01:16
Nikel Slang 13 Şehit 1.168 izlenme - 7 yıl önce şehitlerimizin anısına
Nikel Sensiz Zaman Geçmiyor 01:43
Nikel Sensiz Zaman Geçmiyor 627 izlenme - 8 yıl önce http//www.myspace.com/nikel34
Kızgın Nikeli Suya Atarsanız Ne Olur? 00:27
Kızgın Nikeli Suya Atarsanız Ne Olur? 568 izlenme - 3 yıl önce Videodaki arkadaş kızgın nikeli suya atınca ne olacağını merak eder ve olaylar gelişir, iyi seyirler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Specialwar Hile Nikel & Jumong 00:06
Specialwar Hile Nikel & Jumong 1.075 izlenme - 8 yıl önce SpecialWar hile NikeL & JumonG
Isıtılmış Nikel Top Kumanda Üzerine Konulursa 03:00
Isıtılmış Nikel Top Kumanda Üzerine Konulursa 172 izlenme - 2 yıl önce Isıtılmış Nikel Top Kumanda Üzerine Konulursa Yüksek ısıda ısıtılan nikel top tv kumandası üzerine koyulursa neler olur...
2pac Cover Ft Nikel & Gruff - Geri Vites 02:23
2pac Cover Ft Nikel & Gruff - Geri Vites 423 izlenme - 7 yıl önce life record
Alev Topuna Dönen Nikel Köpüğün Üzerine Konursa Ne Olur? 03:16
Alev Topuna Dönen Nikel Köpüğün Üzerine Konursa Ne Olur? 175 izlenme - 3 yıl önce Küre şeklindeki ısıtılmış nikeli köpüğün üzerine koyunca ortaya böyle görüntüler çıkıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nikel Sevmek Gururmu 02:08
Nikel Sevmek Gururmu 274 izlenme - 7 yıl önce life recordzwww.facebook.com/nikelslangwww.facebook.com/nikelofficial
Hidrolik Pres Makinesinin Altında Isıtılmış Nikel Toplar Kalırsa Ne Olur? 06:52
Hidrolik Pres Makinesinin Altında Isıtılmış Nikel Toplar Kalırsa Ne Olur? 86 izlenme - 2 yıl önce Isıtılmış nikel topları türlü türlü deneylerden biliyoruz, hidrolik pres makinesi ise artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Peki bu iki şey birleşirse ne olur? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Alev Topuna Dönen Nikel Köpüğün Üzerine Konursa Ne Olur  03:21
Alev Topuna Dönen Nikel Köpüğün Üzerine Konursa Ne Olur 82 izlenme - 3 yıl önce Alev topuna dönen nikel köpüğün üzerine konursa ne olur? Küre şeklindeki ısıtılmış nikeli köpüğün üzerine koyunca ortaya böyle görüntüler çıkıyor.
Nikel - Sensiz Zaman Geçmiyor 01:43
Nikel - Sensiz Zaman Geçmiyor 113 izlenme - 8 yıl önce
Konya Görkem Metal Kimya Tanıtım Filmi 03:28
Konya Görkem Metal Kimya Tanıtım Filmi 211 izlenme - 4 yıl önce www.gorkemmetal.net Fevzi Çakmak Mahallesi Büsan Sanayi Sitesi Ayyıldız Caddesi No: 47 Karatay/ Konya Telefon; 0332 345 25 00 Email; Gorkemmetal@outlook.com
Elementlerin Magnetik Özellikleri 10:31
Elementlerin Magnetik Özellikleri 112 izlenme - 3 yıl önce Adam tahminim laboratuvarda çalışıyor. yoksa bu elementlerin hepsinin nasıl elinde bulundursun. Özellikle uranyumu bukadar kolay bulunuyosa bakkaldan iki kilo uranyum alalım akşama uranyumlu pilav yaparım.
Balın İçine Sıcak Nikel Atılırsa Ne Olur 02:46
Balın İçine Sıcak Nikel Atılırsa Ne Olur 113 izlenme - 5 yıl önce Balın İçine Sıcak Nikel Atılırsa Ne Olur
Nikel Ft Sefir-İ Seyyah & Keften Flow Seli 03:30
Nikel Ft Sefir-İ Seyyah & Keften Flow Seli 131 izlenme - 7 yıl önce life record
Nikel Analizi - Eurolab 01:12
Nikel Analizi - Eurolab 2 izlenme - 2 ay önce Ağır metaller içinde bir başka tehlikeli element nikeldir. Nikel ve bileşiklerinin çözeltileri zehirlidir ve insan sağlığı için tehlike göstermektedir. Yerli ve yabancı akreditasyon kuruluşlarından, TS EN ISO/IEC 17025 standardına uygun olarak akredite olan laboratuvarlarda, kimyasal ve ekolojik alandaki çalışmalar kapsamında, tekstil ürünlerinde nikel miktarı tayin etmek için ölçüm ve analizler yapılmaktadır. Bu çalışmalarda esas alınan şartlar şunlardır; TS EN 12472+A1 Metalik kaplamalar – Kaplanmış malzemelerde nikel ayrıştırma metodunun tayini aşınma ve korozyon simülasyon deneyleri.. TS EN 1811 Doğrudan ve uzun süreli cilde temas edebilecek olan ürünlerin açığa çıkan nikel için referans deney yöntemi. Nikel Salınım ve Miktar Testleri için laboratuvarımız EUROLAB ile çalışabilirsiniz. https://www.laboratuvar.com/tekstil-testleri/kimyasal-ve-ekolojik-testler/nikel-miktari-tayini
Nikel Zamanı Geldi Life Record 02:29
Nikel Zamanı Geldi Life Record 104 izlenme - 7 yıl önce life record
Sıcak Nikel Top Yumurtalara Karşı 03:44
Sıcak Nikel Top Yumurtalara Karşı 68 izlenme - 4 yıl önce ısıtılan nikel top yumurtaların içine atılınca bakın ne oluyor 22.01.2014 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Sıcak Nikel Top Yumurtalara Karşı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Aero Ft Nikel Under World Life Record 02:32
Aero Ft Nikel Under World Life Record 101 izlenme - 7 yıl önce
 Kızdırılmış top buzu deldi geçti 00:57
Kızdırılmış top buzu deldi geçti 107 izlenme - 5 yıl önce Ateşte kızdırılmış nikel topu büyük bir buz bloğunun üstüne koyarsanız ne olur? İşte o görüntüler...