Hoşgeldiniz!

Nikola Vucevic Videoları İzle

Nikola Vucevic 37 sayıyla rekor kırdı 01:25
Nikola Vucevic 37 sayıyla rekor kırdı 279 izlenme - 2 yıl önce Nikola Vucevic 37 sayı bularak bu sezon en yüksek rakamına ulaştı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Enes Kanter  İle Hidayet Türkoğlu'nun   All-Star Atışması 00:27
Enes Kanter İle Hidayet Türkoğlu'nun All-Star Atışması 83 izlenme - 1 yıl önce Türkiye Basketbol Federasyon CEO'su Hidayet Türkoğlu'nun dün akşam Twitter hesabında yaptığı paylaşımlar tartışmaya neden oldu. Türkoğlu'nun akşam saatlerinde Orlando Magic'in Karadağlı oyuncusu Nikola Vucevic'e 2016 NBA All-Star maçında oynaması için oy verilmesi çağrısı yapan bir tweet atması, değişik yankılar buldu. Gelen tepkiler üzerine Türkoğlu, Ömer Aşık ve Ersan İlyasova için de benzer çağrılar yaptı. Ancak NBA'de oynayan diğer Türk oyuncu Enes Kanter için böyle bir çağrı yapmaması dikkat çekti. Enes Kanter ise Twitter hesabından hem Ömer, hem de Ersan'a destek çağrısı yaparken "Allah'a şükür Türk'üz, Türk'ü destekleriz. Milletimiz, bayrağımız belli." ifadelerini kullandı. Enes Kanter, son açıklanan oylama sonuçlarına göre Batı Konferansı uzun oyuncuları arasında 10. sırada bulunuyor.
Nowitzki, Pau Gasol'u trolledi 00:43
Nowitzki, Pau Gasol'u trolledi 10 izlenme - 2 yıl önce Nowitzki, Nikola Vucevic'in Pau Gasol'u poster yaparak harika maç bastı videoyu paylaştı.
Nikola Vucevic 37 sayıyla rekor kırdı 01:25
Nikola Vucevic 37 sayıyla rekor kırdı 1 izlenme - 2 yıl önce Nikola Vucevic 37 sayı bularak bu sezon en yüksek rakamına ulaştı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/bahisanaliz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."