Hoşgeldiniz!

nilgün

Kibariye & Hüsnü Şenlendirici - Ah İstanbul 06:23
Kibariye & Hüsnü Şenlendirici - Ah İstanbul 125.783 izlenme - 4 yıl önce Kibariye ve Hüsnü Şenlendirici'den Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi'nde "Ah İstanbul" performansı... Salı akşamlarını özel kılan “Nilgün Belgün’le Bir Yaz Gecesi” programı; müziğin, dansın, sorulmayanın sorulduğu samimi sohbetin, neşenin ve kahkahanın zirve yapacağı geceler çok konuşulacak! Gecenizin müzik ziyafetine dönüşeceği bu çok özel buluşmayı, izlemeye doyamayacaksınız.
nilgün belgün'ün bonkör sevgilisi kim? 03:00
nilgün belgün'ün bonkör sevgilisi kim? 138.565 izlenme - 8 yıl önce nilgün belgün vadaa ile dedikodu yapıyor!
Nilgün Bodur Ye Sür Tarifler: Türk Kahvesi 04:12
Nilgün Bodur Ye Sür Tarifler: Türk Kahvesi 8.513 izlenme - 7 ay önce Nilgün Bodur Ye Sür Tarifler: Türk Kahvesi
Kibariye - Sil Baştan (Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 04:56
Kibariye - Sil Baştan (Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 61.359 izlenme - 4 yıl önce Salı akşamlarını özel kılan “Nilgün Belgün’le Bir Yaz Gecesi” programı; müziğin, dansın, sorulmayanın sorulduğu samimi sohbetin, neşenin ve kahkahanın zirve yapacağı geceler çok konuşulacak! Gecenizin müzik ziyafetine dönüşeceği bu çok özel buluşmayı, izlemeye doyamayacaksınız.
Nilgün Bodur Ye Sür Tarifler: Avokadolu Pankek 05:37
Nilgün Bodur Ye Sür Tarifler: Avokadolu Pankek 3.480 izlenme - 7 ay önce MigrosTV’nin yepyeni serisi Nilgün Bodur ile Ye-Sür Tariflerimizin 2. bölümü ile karışınızdayız. Bu bölümde meyvelerin en sağlıklıksı Avokado ile yapılan ye sür tarifimiz var. Nilgün Bodur bambaşka tarifler ve uygulamalarla yeni bölümlerimizde olacak. Bizi takip etmeye devam edin.
Saba Tümer İle Nilgün Belgün'ün THY İsyanı 00:59
Saba Tümer İle Nilgün Belgün'ün THY İsyanı 6.513 izlenme - 1 yıl önce Saba Tümer ve Nilgün Belgün kültür, sanat ve söyleşi etkinlikleri kapsamında Pazar Günü Van’a gitmek üzere yola çıktı. Normalde 2 saat sürmesi beklenen uçak, hava şartları nedeniyle çok uzun sürdü. Hava bile almadan uçakta uzun süre bekletilen ikili, bir video çekerek, Türk Hava Yolları’na tepki gösterdi. Saba Tümer; “Tüm yolcuların en değerli şeyini zamanını çaldın tecrübesizliğin ve saygısızlığından dolayı #thy! hem #thy hem de Erzurum yer hizmetlerinden şikayetçiyiz!” dedi.
Mert Eyin Ve Nilgün Zahiroğlu-Cesur Şiiri(Alize) 03:31
Mert Eyin Ve Nilgün Zahiroğlu-Cesur Şiiri(Alize) 19.395 izlenme - 3 yıl önce Şiir:Nilgün Zahiroğlu Beste:MD ALT YAPI Yorumlayan:Mert Eyin ALİZE ŞİİR SÖZLERİ; CESUR Görmek Yeter mi? Sevmek İçin, Yeter mi? Gizlice Adını Yazmak, Ders Kitabının Kenarlarına. Korkaklık Besleyebilir mi Aşkın Hırçınlığını, Zalimler Anlar mı İsyanların Nedenlerini, Varlıklarında, Korku Nehirlerini Akıtanlar, Dokunabilirlermi? Yalnızlığın Çokluğuna, Dokunurlar mı Ruhlarında Coşan Sulara. Bırakırlar mı, En Büyük İsyanın Haykırılışını, Korkarken, Nehirlerin Uğultusundan Boğulmaktan. En Büyük Zalim de Kendimiz Kendimize, Hem İsyanlar Bastırılmazken Hem de Coşan Sularla Kardeş Olunmazken. Görmek Yeter mi? Sevmek İçin, Duyguların Sohbet Vakti Cesur Olmak mı Gerek? Nilgün Zahiroğlu
Oylum Talu İkiz Bebeklerini Anlatıyor! 02:31
Oylum Talu İkiz Bebeklerini Anlatıyor! 4.843 izlenme - 1 yıl önce Nilgün Belgün, her Perşembe 11:00’de Migros TV’de canlı yayında sizlerle! Bu hafta ünlü konuğumuz Oylum Talu ikiz bebeklerini anlatıyor. Ünlü konuklarla muhabbetler, lezzetli tarifler, birbirinden faydalı kendin yap önerileri ve güzellik / bakım sırları için videomuzu izleyin. Nilgün Belgün’le 4 Köşe programının yeni bölümleri için bizi takip etmeye devam edin!
Nilgün Bodur Ye Sür Tarifler: Yulaf Ezmesi 03:55
Nilgün Bodur Ye Sür Tarifler: Yulaf Ezmesi 1.884 izlenme - 7 ay önce MigrosTV’nin yepyeni serisi Nilgün Bodur ile Ye-Sür Tariflerimizin 3. bölümü ile karışınızdayız. Bu bölümde 5 TL’ye yulaf ezmeli nem maskesi tarifi Nilgün Bodur ile Ye-Sür Tarifler’de. Nilgün Bodur bambaşka tarifler ve uygulamalarla yeni bölümlerimizde olacak. Bizi takip etmeye devam edin.
Mert Eyin Ve Nilgün Zahiroğlu - Çığlıklı Sokaklar (Alize) 03:14
Mert Eyin Ve Nilgün Zahiroğlu - Çığlıklı Sokaklar (Alize) 11.403 izlenme - 3 yıl önce Şiir:Nilgün Zahiroğlu Beste:MD ALT YAPI Yorumlayan:Mert Eyin ALİZE Şiir Sözleri; Çığlıklı Sokaklar Duyumsuyorum, Gecelerin Gebe Olduğunu Ertesi Günün Tüm Yalnızlığına. Sokaklar Sessizleşmiş Ben Çığlıklar Atıyorum. Geceler Bilir. Doğuracağı Günün Getireceklerini, Bilir Doğurduğu Günün Yasemin Koktuğunu, Zaman Zaman da Yolculuklara Uğurladığını. Belirsizlikler Sıkar, Geceleri De Beni De, Sokaklar Daralır, Duygu Denizlerim Çekilir, Arabaların Sesi Biter, Çığlıklarım Tükenir Tükenir. Gece, Bugünü Doğurmaya Hazırlanırken Sonlar, Beni Seni Ve Bizi Bekler; Sonu Yasemin Koksa da İstenmeyen Yolculuğu Başlatsa da... Nilgün Zahiroğlu
Kibariye - Annem (Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 04:43
Kibariye - Annem (Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 18.343 izlenme - 4 yıl önce Salı akşamlarını özel kılan “Nilgün Belgün’le Bir Yaz Gecesi” programı; müziğin, dansın, sorulmayanın sorulduğu samimi sohbetin, neşenin ve kahkahanın zirve yapacağı geceler çok konuşulacak! Gecenizin müzik ziyafetine dönüşeceği bu çok özel buluşmayı, izlemeye doyamayacaksınız.
Kibariye - Roman Havası (Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 06:45
Kibariye - Roman Havası (Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 18.236 izlenme - 4 yıl önce Salı akşamlarını özel kılan “Nilgün Belgün’le Bir Yaz Gecesi” programı; müziğin, dansın, sorulmayanın sorulduğu samimi sohbetin, neşenin ve kahkahanın zirve yapacağı geceler çok konuşulacak! Gecenizin müzik ziyafetine dönüşeceği bu çok özel buluşmayı, izlemeye doyamayacaksınız.
Mert Eyin-Nilgün Zahiroğlu-ADI AŞK OLUR Şiiri;(ALİZE)2015 04:41
Mert Eyin-Nilgün Zahiroğlu-ADI AŞK OLUR Şiiri;(ALİZE)2015 11.901 izlenme - 3 yıl önce https://www.youtube.com/watch?v=GEBps6pGw6A ŞİİR:NİLGÜN ZAHİROĞLU BESTE(BEAT):BARIŞ MANÇO(GÜL PEMBE) YORUMLAYAN:MERT EYİN... ALİZE PROJESİ... ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR ADI AŞK OLUR (ŞİİR BUDUR...)
Cengiz Kurtoğlu & Aydın Kurtoğlu - Duyanlara Duymayanlara (Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 05:08
Cengiz Kurtoğlu & Aydın Kurtoğlu - Duyanlara Duymayanlara (Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 16.191 izlenme - 4 yıl önce Salı akşamlarını özel kılan “Nilgün Belgün’le Bir Yaz Gecesi” programı; müziğin, dansın, sorulmayanın sorulduğu samimi sohbetin, neşenin ve kahkahanın zirve yapacağı geceler çok konuşulacak! Gecenizin müzik ziyafetine dönüşeceği bu çok özel buluşmayı, izlemeye doyamayacaksınız.
Hüsnü Şenlendirici - Keskin Bıçak (Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 05:57
Hüsnü Şenlendirici - Keskin Bıçak (Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 15.863 izlenme - 4 yıl önce Salı akşamlarını özel kılan “Nilgün Belgün’le Bir Yaz Gecesi” programı; müziğin, dansın, sorulmayanın sorulduğu samimi sohbetin, neşenin ve kahkahanın zirve yapacağı geceler çok konuşulacak! Gecenizin müzik ziyafetine dönüşeceği bu çok özel buluşmayı, izlemeye doyamayacaksınız.
Mert Eyin ve Nilgün Zahiroğlu-Savurdun Şiiri (ALİZE) 02:36
Mert Eyin ve Nilgün Zahiroğlu-Savurdun Şiiri (ALİZE) 9.343 izlenme - 3 yıl önce Şiir:Nilgün Zahiroğlu Beste:MD ALT YAPI Yorumlayan:Mert Eyin ALİZE SAVURDUN Sahilde Oynayan Erkek Çocuktum, Çok Uğraşarak Yaptığım Kum Kalelerimi Yıktın Öfke Sellerinde Sürükleneceğimi Bilmeden. Pembe Renkli Odasında Şarkılar Söyleyen Kız Çocuğuydum, Oyuncak Bebeğimin Kollarını Kırdın, İçimde Oluşabilecek Yarayı Görmeden. Kadındım Ben, Bana Uzanan Elleri Benden Aldın Savunmasız Kaleler de Kalışımı Umursamadan Erkektim Ben Kadını mı Sevmeyı Bana Yasakladın Kızgın Çöller de Eriyeceğimi Hissetmeden Dişiydim, Doğurganlığımın Önüne Setler Ördün, İçimde Toğumu Öldürmenin Verdiği Acıya Aldırmadan Çiçektim Bahardım Verendim Sana Sendim Kardım Ağaçtım Yağmurdum Yetmedi Tayfun Olup Savurdun Buz Dağlarının Doruklarına Tanelerimi... Nilgün Zahiroğlu (ALİZE)
Mert Eyin Ve Nilgün Zahiroğlu-Güzelmiş Şiiri(Alize) 02:28
Mert Eyin Ve Nilgün Zahiroğlu-Güzelmiş Şiiri(Alize) 9.389 izlenme - 3 yıl önce 8-Güzelmiş Şiiri; Şiir:NİLGÜN ZAHİROĞLU Beste:MD Alt Yapı Yorumlayan:Mert Eyin Ah Şu Kör Olası Karanlıklar, Güzelmiş Ortanızdan Beyazı Çıkarmak. Güzelmiş Beyazı Diğer Tarafa Göstermek. Güzelmiş Güzelmiş Güzelmiş Güzelmiş....
Nilgün-Bertug Cemil-Yandim Yandim Yeni Klip 2008 03:35
Nilgün-Bertug Cemil-Yandim Yandim Yeni Klip 2008 27.691 izlenme - 9 yıl önce nilgün-bertug cemil-yandim yandim yeni klip 2008
Hüsnü Şenlendirici - Tükeneceğiz (Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 03:03
Hüsnü Şenlendirici - Tükeneceğiz (Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 9.106 izlenme - 4 yıl önce Salı akşamlarını özel kılan “Nilgün Belgün’le Bir Yaz Gecesi” programı; müziğin, dansın, sorulmayanın sorulduğu samimi sohbetin, neşenin ve kahkahanın zirve yapacağı geceler çok konuşulacak! Gecenizin müzik ziyafetine dönüşeceği bu çok özel buluşmayı, izlemeye doyamayacaksınız.
Erkan Şamcı'dan Cankurtaran Doğal Sabun Tarifi 04:42
Erkan Şamcı'dan Cankurtaran Doğal Sabun Tarifi 1.712 izlenme - 1 yıl önce Nilgün Belgün'le 4 Köşe'de bu haftanın konuğu; Ekolojik Yaşam Uzmanı Erkan Şamcı. Ekolojik sirke yapımından çamaşır lekesi çıkartıcıya, yağlı bulaşık ve tencere temizliğinin doğal yollarından kireçlenen çaydanlık temizliğine, cilt maskesi, deodorant ve doğal bronzlaştırıcı yapımına kadar ilginizi çekecek pek çok konuda canlı yayınımızda bilgi veren Erkan Şamcı'dan hayat kurtaran doğal sabun önerisini de mutlaka deneyin. Detaylar için videomuzu izleyin. Değerli bilgiler, pratik öneriler, ekonomik fikirler, temizlik, yemek ve daha pek çok konuda püf noktaları için her Perşembe saat 11:00'de MigrosTV'de canlı yayında olan Nilgün Belgün'le 4 Köşe'yi kaçırmayın. Ünlü konuklarla muhabbetler, MigrosTV şefinden lezzetli tarifler, birbirinden faydalı kendin yap önerileri ve güzellik / bakım sırları için takipte kalın!
baturay cemil--nilgün--yandım yandım 03:51
baturay cemil--nilgün--yandım yandım 10.691 izlenme - 9 yıl önce baturay cemil--nilgün--yandım yandım
Kibariye - Gülü Soldurmam (Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 04:06
Kibariye - Gülü Soldurmam (Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 7.389 izlenme - 4 yıl önce Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi'nin Konuğu Kibariye'den canlı "Gülü Soldurmam" performansı... Salı akşamlarını özel kılan “Nilgün Belgün’le Bir Yaz Gecesi” programı; müziğin, dansın, sorulmayanın sorulduğu samimi sohbetin, neşenin ve kahkahanın zirve yapacağı geceler çok konuşulacak! Gecenizin müzik ziyafetine dönüşeceği bu çok özel buluşmayı, izlemeye doyamayacaksınız.
Nilgün Belgün Ebru Şallı'nın Poposunu Elledi 01:34
Nilgün Belgün Ebru Şallı'nın Poposunu Elledi 5.225 izlenme - 3 yıl önce Nilgün Belgün programında pilates yapan Ebru Şallı'nın poposuna dokundu. Şimdi televizyon ekranlarına yansıyan bu ilginç anları izliyoruz.
Nilgün Bodur Ye Sür Tarifler: Pirinç Suyu 05:18
Nilgün Bodur Ye Sür Tarifler: Pirinç Suyu 496 izlenme - 6 ay önce MigrosTV’nin yepyeni serisi Nilgün Bodur ile Ye-Sür Tariflerimizin 4. bölümü ile karışınızdayız. Bu bölümde 1 TL’ye Japonların gençlik iksiri Pirinç suyu tarifi Nilgün Bodur ile Ye-Sür Tarifler’de. Nilgün Bodur bambaşka tarifler ve uygulamalarla yeni bölümlerimizde olacak. Bizi takip etmeye devam edin.
Nilgün Bodur'la Ye Sür Tarifler: Ananaslı Leke Giderici Puding Maskesi 04:50
Nilgün Bodur'la Ye Sür Tarifler: Ananaslı Leke Giderici Puding Maskesi 651 izlenme - 6 ay önce Nilgün Bodur'la Ye Sür Tarifler: Ananaslı Leke Giderici Puding Maskesi MigrosTV'de!
nilgün-konuşamıyorum 03:54
nilgün-konuşamıyorum 8.011 izlenme - 10 yıl önce
Nilgün Kızılcı - Yüce Dağ Başına Yağan Kar İdim 05:47
Nilgün Kızılcı - Yüce Dağ Başına Yağan Kar İdim 6.726 izlenme - 4 yıl önce TRT Müzik ' Fısıltılar ' programı 13.12.2013 ( Çift Kişilik Yalnızlık Şiir : Atakan Gülgar )
Nilgün Yomolcay - Cimri Sevgilim 03:12
Nilgün Yomolcay - Cimri Sevgilim 391 izlenme - 4 ay önce Orjinal 45 lik Plak
Bertuğ Cemil & Nilgün Yandım Yandım - Video Klip 03:35
Bertuğ Cemil & Nilgün Yandım Yandım - Video Klip 9.931 izlenme - 9 yıl önce
Nilgün Belgün'le 4 Köşe 1. Bölüm 01:20:02
Nilgün Belgün'le 4 Köşe 1. Bölüm 1.088 izlenme - 1 yıl önce Nilgün Belgün, bundan sonra her Perşembe 11:00'de Migros TV'de canlı yayında sizlerle olacak! Ünlü konuklarla muhabbetler, lezzetli tarifler, birbirinden faydalı kendin yap önerileri ve güzellik / bakım sırları ile dolu 1. bölüm için videomuzu izleyin.