Hoşgeldiniz!

Ninja Warrior Videoları İzle

Ninja Warrior'ın Çıplak Yarışmacısı 01:24
Ninja Warrior'ın Çıplak Yarışmacısı 16.870 izlenme - 10 ay önce Türkiye’de de bir dönem yayınlanan Ninja Warrior, Wipeout benzeri bir parkur yarışma programıdır. Programın İsveç versiyonunun bir bölümünde yer alan bir yarışmacının parkur yarışını çırılçıplak koşması medyada bir hayli yer buldu. Tüm parkuru çırılçıplak koşan ve iyi bir dereceyle tamamlayan yarışmacının görüntüleri zevkle izliyoruz
Amerika'nın Ninja Warrior Yarışmasında Rekor Kıran Kız 03:20
Amerika'nın Ninja Warrior Yarışmasında Rekor Kıran Kız 4.649 izlenme - 6 ay önce Jessie Graff isimli amerikalı genç kızımız, finale kaldığı Ninja Warrior yarışmasında, bitime 12 saniye kala butona basarak, yarışmanın rekorunu kırmış. İzliyoruz efendim.
American Ninja Warrior Parkurunu Başarıyla Tamamlayan İlk Kadın: Jessie Graff 03:46
American Ninja Warrior Parkurunu Başarıyla Tamamlayan İlk Kadın: Jessie Graff 4.624 izlenme - 8 ay önce Neredeyse tamamlanması imkansız gözüyle bakılan American Ninja Warrior parkurunda bu defa bir kadın vardı. Kendilerine sonsuz güvenen ne insanları harcayan parkur profesyonel olarak dublörlük yapan Jessie Graff karşısında adeta bir hiçti. Jessie inanılmaz bir çeviklik göstererek tamamladığı parkur sonrasında adını böyle tarihe yazdırdı!
07:12
"American Ninja Warrior" Yarışmasını 7 Sezon Sonra Kazanan İlk Ninja Savaşçısı! 5.251 izlenme - 1 yıl önce Bu adamın adı Isaac Caldiero. American Ninja Warrior yarışmasının 7 sezonluk tarihinde bu güne kadar kimse final parkurunu tamamlayamadı. Fakat Isaac, kimsenin yapamadığını yaptı ve hem yarışmayı kazanan ilk kişi oldu hem de 1 milyon dolarlık ödülün sahibi oldu.
Şişme T-Rex'den Muhteşem American Ninja Warrior Parkuru Peformansı 02:56
Şişme T-Rex'den Muhteşem American Ninja Warrior Parkuru Peformansı 2.192 izlenme - 8 ay önce Aylar süren eğitimin ardından T-Rex zorlu American Ninja Warrior parkurunu tamamladı! Normal kıyafetlerle tamamlanmasının ne kadar zor olduğunu bildiğimiz parkur şişme T-Rex kıyafeti ile çok çok daha zor şartlar altında böyle tamamlandı.
Amerikan Ninja Warrior Finali Bitiren İlk Kadın Yarışmacı 07:22
Amerikan Ninja Warrior Finali Bitiren İlk Kadın Yarışmacı 2.360 izlenme - 1 yıl önce Amerikan Ninja Warrior yarışmasında finale kadar gelip bitiren kadın yarışmacı Kacy Catanzaro bir ilke imza attı. Çoğu erkeği yarısına gelemeden kaybettiği yarışma finalini izliyoruz.
Çıplak Yarışmacı - Ninja Warrior 01:34
Çıplak Yarışmacı - Ninja Warrior 1.542 izlenme - 2 yıl önce Canlı yayında yarışmaya başlamaya hazırlanan yarışmacının arkasından gelerek birden yarışmaya başlayan çıplak yarışmacı dal taşak haliyle seyircileri şoke etti ancak engellerin birçoğunuda zorlanmadan geçerek seyircilerden alkış aldı.
American ninja warrior - Matthew Armstrong 07:27
American ninja warrior - Matthew Armstrong 1.162 izlenme - 3 yıl önce
Performansından Çok Mini Eteği Konuşulan Ninja Warrior Yarışmacısı 03:52
Performansından Çok Mini Eteği Konuşulan Ninja Warrior Yarışmacısı 210 izlenme - 5 ay önce Ninja Warrior'a katılırken elbise seçimini etekten yana kullanan kadının kıyafetleri performansının önüne geçti.
Ninja Warrior - Hopdedik Ayhan & Hayri İşler (Fox Tv) 14:59
Ninja Warrior - Hopdedik Ayhan & Hayri İşler (Fox Tv) 683 izlenme - 1 yıl önce Hopdedik Ayhan ile Hayri İşler abimizin saçma sapan çevirileri tercümeleriyle eğlenceli hale gelen japonyada yapılan Ninja Warrior yarışmasının tek şampiyonu 34 yaşındaki 1 balıkçıdır.
5 Yaşındaki Kızı İçin Ninja Warrior Parkuru Yapan Baba 02:42
5 Yaşındaki Kızı İçin Ninja Warrior Parkuru Yapan Baba 72 izlenme - 5 ay önce Gavin MacCall, yılın babası olmaya aday! Gavin, evinin arka bahçesini 5 yaşındaki kızı Lylah için American Ninja Warrior yarışmasındaki gibi engelli parkur haline getirdi.
Süper Kızdan Müthiş Performans 03:08
Süper Kızdan Müthiş Performans 105 izlenme - 6 ay önce 32 yaşındaki dublör Jessie Graff, katıldığı Ninja Warrior yarışmasında gösterdiği müthiş performans ile erkekler bile yapamadığı performansı gösterdi...
Türk Ninja Warrior 01:48
Türk Ninja Warrior 545 izlenme - 2 yıl önce Japonya'da yapılan "Ninja Warrior" yarışmasına ülkemizden katılan ilk Türk ünvanını alabilmek için çaba gösteren ve tehlikeli denemeler yapan arkadaşımız ufak bir aksilik yaşıyor, asıl enteresan olan arkadaşımızın yaşadığı aksilik değil çevredekilerin verdiği tepkiler, arkadan akıl veren adam modeli ise yok artık dedirtecek cinsten.
Ninja Warrior 2 - Hopdedik Ayhan & Hayri İşler (Fox Tv) 14:59
Ninja Warrior 2 - Hopdedik Ayhan & Hayri İşler (Fox Tv) 412 izlenme - 2 yıl önce Hopdedik ayhan ile hayri işler abimizin saçma sapan çevirileri tercümanlarıyla eğlenceli hale geelen japonyada yapılan Ninja Warrior yarışmasının tek şampiyonu 34 yaşındaki 1 balıkçıdır.
Ertuğrul Tatar 02:46
Ertuğrul Tatar 338 izlenme - 2 yıl önce gururum
 Şişme T-Rex’den Muhteşem American Ninja Warrior Parkuru Peformansı 03:00
Şişme T-Rex’den Muhteşem American Ninja Warrior Parkuru Peformansı 99 izlenme - 8 ay önce Uzun süren eğitimin ardından T-Rex zorlu American Ninja Warrior parkurunu tamamladı. Normal kıyafetlerle tamamlanmasının ne kadar zor olduğunu bildiğimiz parkur, şişme T-Rex kıyafeti ile çok çok daha zor şartlar altında böyle tamamlandı.
Minecraft PARKUR SAVAŞLARI !! #2 (1v1) (Ninja Warrior Map) - w/Wolvoroth Gaming 23:41
Minecraft PARKUR SAVAŞLARI !! #2 (1v1) (Ninja Warrior Map) - w/Wolvoroth Gaming 271 izlenme - 1 yıl önce Hepinize merhaba!Bugün Hakanla beraber Ninja Warrior Map'inde bir parkur yarışı yani savaşı yaptık!Ve bakın bakalım kim kazanmış.Daha fazlası için beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayınız lütfen :) Abone olmak için ~ http://bit.ly/ZJvttQ Kişisel hesabım ~ https://www.facebook.com/IbrahmCanGunes Instagram ~ http://instagram.com/ibrahimcangunes Facebook ~ https://www.facebook.com/Ibrahimleakiyoz Twitch ~ http://www.twitch.tv/ibrahimleakiyoz Steam ~ http://steamcommunity.com/id/ChayDuffman/ Facebook grubumuz: https://goo.gl/37fPNL Harita linki: http://www.minecraftmaps.com/parkour-maps/minecraft-ninja-warrior Google+: http://goo.gl/6njwXM Reklam ve iş görüşmeleri için: chayduffman98@gmail.com
Amerikan Ninja Warrior Finalini Bitiren İlk Kadın Yarışmacı 07:22
Amerikan Ninja Warrior Finalini Bitiren İlk Kadın Yarışmacı 222 izlenme - 3 yıl önce Amerikan Ninja Warrior yarışmasında finale kadar gelip bitiren kadın yarışmacı Kacy Catanzaro bir ilke imza attı. Çoğu erkeği yarısına gelemeden kaybettiği y...
Ninja Warrior'da inanılmaz Performans! 04:50
Ninja Warrior'da inanılmaz Performans! 6 izlenme - 1 ay önce Artis Thompson III, American Ninja Warrior'da inanılmaz bir performans sergiledi, American Ninja Warrior parkuruna çıkan Thompson bedensel engelinin onun için aslında bir engel olmadığını en güzel şekilde gösterdi. Herkes için iham kaynağı olan Thompson'dan, "Asla Pes Etme!"
Salim Kaan Celik Sasuke Ninja Warrior Stickmen Aim 02:00
Salim Kaan Celik Sasuke Ninja Warrior Stickmen Aim 402 izlenme - 7 yıl önce kaanin ikinci animasyonu
Çakma Ninja Warrior'da Yarışan Usher 03:36
Çakma Ninja Warrior'da Yarışan Usher 144 izlenme - 2 yıl önce Usher, r&b müziğin önemli isimlerinden biri. Kendisini severdim ama Justin Bieber dallamasını keşfedip piyasaya sürdüğü için ufak bi garezim var kendisine.Her neyse Ellen hanım-beyin kendince programında susuz bir Ninja Warrior platformu kurmuş ve gelen ünlü isimleri orada bi güzel yarıştırıyor felan. Ninja Warrior, Hopdedik Ayhan ile Hayri İşler abimizin sohbetleri ve sunumu olmadan çok anlamsız ve saçma bi yarışma.
Erkeklere Taş Çıkartan Kadın Yarışmacı 07:09
Erkeklere Taş Çıkartan Kadın Yarışmacı 124 izlenme - 3 yıl önce Dallas'ta düzenlenen 'American Ninja Warrior Dallas' yarışmasına katılan profesyonel jimnastikçi Kacy Catanzaro adlı kadın yarışmacı erkeklerin bile bitiremediği parkuru bitirerek tarihe geçti...
Çakma Ninja Warrior'da Yarışan Usher 03:36
Çakma Ninja Warrior'da Yarışan Usher 101 izlenme - 2 yıl önce Usher, r&b müziğin önemli isimlerinden biri. Kendisini severdim ama Justin Bieber dallamasını keşfedip piyasaya sürdüğü için ufak bi garezim var kendisine.Her neyse Ellen hanım-beyin kendince programında susuz bir Ninja Warrior platformu kurmuş ve gelen ünlü isimleri orada bi güzel yarıştırıyor felan. Ninja Warrior, Hopdedik Ayhan ile Hayri İşler abimizin sohbetleri ve sunumu olmadan çok anlamsız ve saçma bi yarışma.
Big Game Arena Adlı Yarışmanın Videosu. 03:43
Big Game Arena Adlı Yarışmanın Videosu. 32 izlenme - 1 yıl önce Ilgın'ın Ankara CEPA Alışveriş Merkezi'n de kurulan Big Game oyun alanında zamana karşı yarıştığı farklı etaplardan oluşan Ütopya, Survivor, Ninja Warrior, Fear Factor, Wipeout benzeri ödüllü yarışmanın videosu. İyi seyirler.
Ninja Warrior Birthday Party! 02:25
Ninja Warrior Birthday Party! 49 izlenme - 2 yıl önce Tweet it! http://bit.ly/RTnwbday We told Ninja Warrior that it's our birthday, so they let us run the course for free! Nothing beats the American birthday sy...
7 Sezondan Sonra Ninja Warrior Yarışmasında Birinci Gelen Adam! 03:46
7 Sezondan Sonra Ninja Warrior Yarışmasında Birinci Gelen Adam! 15 izlenme - 1 yıl önce American Ninja Warrior yarışmasını Isaac Caldiero isimli yarışmacı kazanarak 1 milyon dolarlık ödülün sahibi oldu. Zorlu parkuru tamamlayan yarışmacı 7 sezondur devam eden yarışmayı kazanan ilk kişi oldu.
Minecraft Warrior Başlıyor! 01:26
Minecraft Warrior Başlıyor! 31 izlenme - 2 yıl önce Videoyu beğenin,yorum atın,paylaşın bir şeyler yapın işte :D Başvuru linki: https://goo.gl/zWrUjf Facebook ~ https://www.facebook.com/Ibrahimleakiyoz Twitch ~ http://www.twitch.tv/ibrahimleakarkene Twitter ~ https://twitter.com/IbrahimCanGunes Server IP : eu.mcsg.in Google+: http://goo.gl/6njwXM Reklam ve iş görüşmeleri için: chayduffman98@gmail.com Abone ol: http://bit.ly/ZJvttQ
Minecraft Ninja Warrior - Bölüm #1 - Course A - (Türkçe Oynanış) - w/Metehan Arslan 13:59
Minecraft Ninja Warrior - Bölüm #1 - Course A - (Türkçe Oynanış) - w/Metehan Arslan 20 izlenme - 2 yıl önce Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/GecilmeyenBo... Facebook Grubumuz: https://www.facebook.com/groups/gecil... Kanala Abone Olun: https://www.youtube.com/channel/UCrwE... Oyun Almak İçin: https://www.g2a.com Oyunları Daha Ucuza Al: https://oyunhesabi.com Ucuz Minecraft Al: https://minecraftity.com
Minecraft Warrior - Bölüm 1 19:45
Minecraft Warrior - Bölüm 1 31 izlenme - 2 yıl önce Videoyu beğenin,yorum atın,paylaşın bir şeyler yapın işte :D Önceden başvuranlar tekrar başvuru yaparsa diskalifiye olur. Başvuru yapmak isteyenler: https://goo.gl/zWrUjf Ahmet'in kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCBv1jFu0P--ySvBSsMTlTSA Sezer'in kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCFFE6wa2VsYQAfhkMZCnLPQ Recep'in kanalı: https://www.youtube.com/channel/UC6b4hta9vxU1JwYbaLv4AgQ Facebook ~ https://www.facebook.com/Ibrahimleakiyoz Twitch ~ http://www.twitch.tv/ibrahimleakiyoz Twitter ~ https://twitter.com/IbrahimCanGunes Google+: http://goo.gl/6njwXM Reklam ve iş görüşmeleri için: chayduffman98@gmail.com Abone ol: http://bit.ly/ZJvttQ
Tek Bacağı Olmayan Sporcudan Mükemmel Performans 03:15
Tek Bacağı Olmayan Sporcudan Mükemmel Performans 1 izlenme - 8 ay önce American Ninja Warrior parkuruna çıkan Zach bedensel engelinin onun için aslında bir engel olmadığını en güzel şekilde böyle gösterdi.