Hoşgeldiniz!

Ninjalar

ninjalar ve cüneyt abi 01:15
ninjalar ve cüneyt abi 5.939 izlenme - 11 yıl önce ninjaların hayatını birde cüneyt abiden dinleyin.
Sevimli Kahramanlar - Minik Ninjalar 02:26
Sevimli Kahramanlar - Minik Ninjalar 441 izlenme - 9 ay önce Meditasyon yapan ninjaları müziğiyle rahatsız eden Bugs'ın başı belada. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Acemi Ninjalar 01:21
Acemi Ninjalar 1.850 izlenme - 9 yıl önce acemi ninjalar çok komik :)
Lego Ninjalar 01:26
Lego Ninjalar 176 izlenme - 3 yıl önce Oyunumuzda legolardan oluşan ninjaları kontrol ederek bölümleri tamamlamaya çalışacağız. Yön tuşları ile legolarımızı kontrol edebilir ve boşluk tuşu ile engelleri kırabilir veya düşmanlarımızı etkisiz hale getirebiliriz. İyi Eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/legoninjalar.htm
İranlı Kadın Savaşçıların Eğitimi Nefes Kesti 02:29
İranlı Kadın Savaşçıların Eğitimi Nefes Kesti 210 izlenme - 3 yıl önce Batılı ülkelerin olası bir operasyon düzenleme ihtimaline karşılık Başkent Tahran'da 1989'da kurulan ninja okulunda, bugüne kadar 4 bin 500 İranlı kadın eğitildi. Japonya'da derebeyliği döneminde ortaya çıkan ninjaların savaş teknikleriyle eğitildiği belirtiliyor. Japonya'da derebeyliği döneminde ortaya çıkan aNinja okulunun müdürü Fatma Muhammed, Press TV'ye yaptığı açıklamada, ülkelerinin saldırıya uğraması halinde, "kunoichi" (kadın ninja) ordusunun da harekete geçmeye hazır olduğunu söyledi.ninjaların savaş teknikleriyle eğitildiği belirtiliyor.
Minik Ninjalar 04:10
Minik Ninjalar 73 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/minikninjalar.htm Vikingler, Romalılar ve Korsanlar kendilerini büyük görüp aralarında en güçlüyü seçmek için savaşırlar. Ninjalar yani biz bu kendilerini büyük gören 3 orduya karşı mücadele göstererek en iyinin biz olduğumuzu göstermeliyiz. Mouse'unuzla ninjaları yönlendirerek savaşabilirsiniz. Ninjaları birleştirebilir veya ayırabilirsiniz. Bölüm sonlarında ninjaların özelliklerini kazandığınız paralarla yükseltebilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Aptal Ninjalar 00:30
Aptal Ninjalar 361 izlenme - 10 yıl önce
Japon Ninja Kız Öğrenciler 03:26
Japon Ninja Kız Öğrenciler 105 izlenme - 4 yıl önce Bu Kızlar Bir Harika Dostum
Gölge Ninjalar 01:53
Gölge Ninjalar 13 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/golgeninjalar.htm Üç gölge dövüşçüsünden birini seçerek oyunu başlatın. İlk bölümden başlayarak diğer etapları geçmeye çalışacaksınız. Yapmanız gereken size zarar vermeye çalışan düşmanlarınızı etkisiz hale getirerek onları savunmasız bırakmaktır. Yön tuşları ile seçtiğiniz karakteri kontrol ettirebilir, boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz. Z ve X tuşları ile kendinizi savunabilirsiniz. İyi eğlenceler..