Hoşgeldiniz!

ninnisi

Yaylaların Yoğurdu Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 05:03
Yaylaların Yoğurdu Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 50.991 izlenme - 7 ay önce Yaylaların Yoğurdu ninnisi Sevda Şengüler'in sesinden sizlerle :) Sevda Şengüler'den Yaylaların Yoğurdu, Eledim Eledim, Benim Annem Güzel Annem, Melek Bebek, Hu Hu Hu Allah, dandini dandini dastana, eşekli ninni gibi en güzel bebek ninnilerini dinlemeniz için hazırladık. Miniklerimizin dinleyince tatlı rüyalara dalıp uyuyacağı bu ninni gibi daha fazlasını bulabileceğiniz Bizim Ninniler'e buradan kolay bir şekilde abone olabilirsiniz http://goo.gl/DJJPgy Bizim Ninniler Facebook sayfası için tıklayın https://goo.gl/aZ1AKo Bizim Ninniler iOS uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/H7AH4F Bizim Ninniler Android uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/lZWNvN REKLAM VE SPONSORLUK İÇİN: atlantafilmyapim@gmail.com Yaylaların Yoğurdu Sözleri: Yaylaların yoğurdu, bu güzeli kim doğurdu. Onu doğuran ana, bal ilen mi yoğurdu. Beşiği çamdan, ah yuvarlandı damdan. Anası da pilav pişirir, kızı durmaz aşırır. Eeeee e eeee eeee hu hu hu huuuu Kale kaleye bakar, ah kaleden sular akar. Benim kızım dururken, başkasına Kim Bakar. Beşiği çamdan, ah yuvarlandı Damdan. Seni doğurmasaydım, usanırdım bu candan. Bağa girdim üzüme, çubuk battı dizime. Çubuk seni keserim, kızım geldi gözüme. Beşiği çamdan, ah yuvarlandı damdan. Anası pilav pişirir, kızı durmaz aşırır. Eser Adı: Yaylaların Yoğurdu Okuyan: Sevda Şengüler Albüm Adı: Bizim Ninniler Yapım: Atlanta Film Yapım Bizim Ninniler albümünden uyusun da büyüsün ninni, dandini dandini dastana, fış fış kayıkçı, eşekli ninni gibi en güzel türkçe bebek ninnilerini Bizim Ninniler ( Classical Turkish Lullabies )kanalında miniklerimizin dinlemesi için hazırladık. Tatlı rüyalara dalmaları umuduyla iyi seyirler :)
1 Saat Baba Sesinden Melek Bebek Ninnisi | Bizim Ninniler 55:54
1 Saat Baba Sesinden Melek Bebek Ninnisi | Bizim Ninniler 23.530 izlenme - 4 ay önce Bizim Ninnilerden yepyeni ninnimiz Melek Bebek ninnisi baba sesinden 1 saatlik versiyonuyla sizlerle :) Baba Sesinden Melek Bebek, Hu Hu Hu Allah, dandini dandini dastana, eşekli ninni gibi en güzel bebek ninnilerini dinlemeniz için hazırladık. Miniklerimizin dinleyince tatlı rüyalara dalıp uyuyacağı bu ninni gibi daha fazlasını bulabileceğiniz Bizim Ninniler'e buradan kolay bir şekilde abone olabilirsiniz http://goo.gl/DJJPgy Bizim Ninniler Facebook sayfası için tıklayın https://goo.gl/aZ1AKo Bizim Ninniler iOS uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/H7AH4F Bizim Ninniler Android uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/lZWNvN Melek Bebek Ninnisi Sözleri: Bebeğimin güzel gözleri varmış Işıl ışıl parlarmış Annesi ona hep bakarmış Ninni söyler sallarmış Melek bebek uyusun da büyüsün Melek bebek tıpış tıpış yürüsün Bebeğimin güzel elleri varmış Yumuk yumuk sıkarmış Annesi onu hep okşarmış Ninni söyler sallarmış Melek bebek uyusun da büyüsün Melek bebek tıpış tıpış yürüsün Bebeğimin güzel saçları varmış Misler gibi kokarmış Annesi onu hep tararmış Ninni söyler sallarmış Melek bebek uyusun da büyüsün Melek bebek tıpış tıpış yürüsün Eser Adı: Melek Bebek Albüm Adı: Bizim Ninniler Yapım: Atlanta Film Yapım Bizim Ninniler albümünden uyusun da büyüsün ninni, dandini dandini dastana, fış fış kayıkçı, eşekli ninni gibi en güzel türkçe bebek ninnilerini Bizim Ninniler ( Classical Turkish Lullabies )kanalında miniklerimizin dinlemesi için hazırladık. Tatlı rüyalara dalmaları umuduyla iyi seyirler :)
Lay Lay Ninnisi Azerice Ninni - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 04:38
Lay Lay Ninnisi Azerice Ninni - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 15.917 izlenme - 4 ay önce Lay Lay Azeri Ninnisi Sevda Şengüler'in sesinden sizlerle :) Sevda Şengüler'den Lay Lay, Eledim Eledim, Benim Annem Güzel Annem, Melek Bebek, Hu Hu Hu Allah, dandini dandini dastana, eşekli ninni gibi en güzel bebek ninnilerini dinlemeniz için hazırladık. Miniklerimizin dinleyince tatlı rüyalara dalıp uyuyacağı bu ninni gibi daha fazlasını bulabileceğiniz Bizim Ninniler'e buradan kolay bir şekilde abone olabilirsiniz http://goo.gl/DJJPgy Bizim Ninniler CD ve DVD'sini hepsiburada.com üzerinden satın almak için tıklayın https://goo.gl/MxVEpw Bizim Ninniler Facebook sayfası için tıklayın https://goo.gl/aZ1AKo Bizim Ninniler iOS uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/H7AH4F Bizim Ninniler Android uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/lZWNvN REKLAM VE SPONSORLUK İÇİN: atlantafilmyapim@gmail.com Lay Lay Ninnisi Sözleri: Lay lay dedim yatasan Kızıl güle batasan Gül yastığın içinde Şirin uyku tapasan Lay lay gözüm ağlama Yüreğimi dağlama Yat uykun şirin olsun Uykuma taş bağlama Lay lay , Lay lay alay lay Körpe balam alay lay Lay lay , Lay lay alay lay Körpe kuzum alay lay Lay lay dedim hemişe Karvan geder yenişe Yastığında gül bitsin Döşeğinde menekşe Laylaya gelin bala uykusu derin bala Tanrıdan ahtım budur toyunu görüm bala Lay lay , Lay lay alay lay Körpe balam alay lay Lay lay , Lay lay alay lay Körpe kuzum alay lay Eser Adı: Lay Lay Okuyan: Sevda Şengüler Albüm Adı: Bizim Ninniler Yapım: Atlanta Film Yapım Bizim Ninniler albümünden uyusun da büyüsün ninni, dandini dandini dastana, fış fış kayıkçı, eşekli ninni gibi en güzel türkçe bebek ninnilerini Bizim Ninniler ( Classical Turkish Lullabies )kanalında miniklerimizin dinlemesi için hazırladık. Tatlı rüyalara dalmaları umuduyla iyi seyirler :)
İpek Yumağım Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 04:27
İpek Yumağım Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 6.415 izlenme - 1 ay önce Bizim Ninniler'den İpek Yumağım ninnisi Sevda Şengüler'in sesiyle sizlerle. Sevda Şengüler İpek Yumağım gibi en güzel bebek ninnilerini dinlemeniz için hazırladık. Miniklerimizin dinleyince tatlı rüyalara dalıp uyuyacağı bu ninni gibi daha fazlasını bulabileceğiniz Bizim Ninniler'e buradan ücretsiz ve kolay bir şekilde abone olabilirsiniz http://goo.gl/DJJPgy Bizim Ninniler CD ve DVD'sini hepsiburada.com üzerinden satın almak için tıklayın https://goo.gl/MxVEpw Bizim Ninniler Facebook sayfası için tıklayın https://goo.gl/aZ1AKo Bizim Ninniler iOS uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/H7AH4F Bizim Ninniler Android uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/lZWNvN İpek Yumağım Ninnisi sözleri: Ninni ipek yumağım Beşik sana kucağım Yat uyu kuzucuğum Uyu yavrum ninni Küçücüktür bebeğim Yoktur gamım kederim Seni ne çok severim Uyu güzel meleğim Ninni derim uyuturum Uykularla büyütürüm Kuzularla yürütürüm Ninni yavrum ninni Dağ başları karlıdır Yanakları al aldır Bebeklerin içinde Yavrum gibi var mıdır Ninni derim sallarım Artık düştü kollarım Uyumuyor yumurcak Uyu ne olur ninni Ninni derim uyuturum Ben kuzumu büyütürüm Yavrum okula gider Çektiğimi unuturum Eser Adı: İpek Yumağım Albüm Adı: Bizim Ninniler Okuyan: Sevda Şengüler Yapım: Atlanta Film Yapım Bizim Ninniler albümünden uyusun da büyüsün ninni, dandini dandini dastana, fış fış kayıkçı, eşekli ninni gibi en güzel türkçe bebek ninnilerini Bizim Ninniler ( Classical Turkish Lullabies )kanalında miniklerimizin dinlemesi için hazırladık. Tatlı rüyalara dalmaları umuduyla iyi seyirler :)
Dandini Dandini Dastana Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 02:30
Dandini Dandini Dastana Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 14.878 izlenme - 6 ay önce Bizim Ninniler albümünden Dandini Dandini Dastana ninnisi Sevda Şengüler'in sesiyle sizlerle. Sevda Şengüler dandini dandini dastana danalar girmiş bostana gibi en güzel bebek ninnilerini dinlemeniz için hazırladık. Miniklerimizin dinleyince tatlı rüyalara dalıp uyuyacağı bu ninni gibi daha fazlasını bulabileceğiniz Bizim Ninniler'e buradan ücretsiz ve kolay bir şekilde abone olabilirsiniz http://goo.gl/DJJPgy Bizim Ninniler Facebook sayfası için tıklayın https://goo.gl/aZ1AKo Bizim Ninniler iOS uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/H7AH4F Bizim Ninniler Android uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/lZWNvN Dandini Dandini Dastana Ninnisi sözleri: Dandini dandini dastana Danalar girmiş bostana Kov bostancı danayı Yemesin lahanayı Hu Hu Hu Hu Dandini dandini danadan Bir ay doğmuş anadan Kaçınmamış yaradan Mevla korusun nazardan Hu Hu Hu Hu Dandini dandini danaylı Kaplarımız kalaylı Kızım konak gelini Oğlu olsa saraylı Hu Hu Hu Hu Dandini dandini danaylı Benim oğlum on aylık On olmasın beş olsun Güzellere eş olsun Eser Adı: Dandini Dandini Dastana Albüm Adı: Bizim Ninniler Okuyan: Sevda Şengüler Yapım: Atlanta Film Yapım Bizim Ninniler albümünden uyusun da büyüsün ninni, dandini dandini dastana, fış fış kayıkçı, eşekli ninni gibi en güzel türkçe bebek ninnilerini Bizim Ninniler ( Classical Turkish Lullabies )kanalında miniklerimizin dinlemesi için hazırladık. Tatlı rüyalara dalmaları umuduyla iyi seyirler :)
1 Saat Melek Bebek Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 55:24
1 Saat Melek Bebek Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 17.480 izlenme - 9 ay önce Bizim Ninnilerden yepyeni ninnimiz Melek Bebek ninnisi 1 saatlik versiyonuyla Sevda Şengüler'in sesinden sizlerle :) Sevda Şengüler'den Melek Bebek, Hu Hu Hu Allah, dandini dandini dastana, eşekli ninni gibi en güzel bebek ninnilerini dinlemeniz için hazırladık. Miniklerimizin dinleyince tatlı rüyalara dalıp uyuyacağı bu ninni gibi daha fazlasını bulabileceğiniz Bizim Ninniler'e buradan kolay bir şekilde abone olabilirsiniz http://goo.gl/DJJPgy Bizim Ninniler Facebook sayfası için tıklayın https://goo.gl/aZ1AKo Bizim Ninniler iOS uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/H7AH4F Bizim Ninniler Android uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/lZWNvN Melek Bebek Ninnisi Sözleri: Bebeğimin güzel gözleri varmış Işıl ışıl parlarmış Annesi ona hep bakarmış Ninni söyler sallarmış Melek bebek uyusun da büyüsün Melek bebek tıpış tıpış yürüsün Bebeğimin güzel elleri varmış Yumuk yumuk sıkarmış Annesi onu hep okşarmış Ninni söyler sallarmış Melek bebek uyusun da büyüsün Melek bebek tıpış tıpış yürüsün Bebeğimin güzel saçları varmış Misler gibi kokarmış Annesi onu hep tararmış Ninni söyler sallarmış Melek bebek uyusun da büyüsün Melek bebek tıpış tıpış yürüsün Eser Adı: Melek Bebek Okuyan: Sevda Şengüler Albüm Adı: Bizim Ninniler Yapım: Atlanta Film Yapım Bizim Ninniler albümünden uyusun da büyüsün ninni, dandini dandini dastana, fış fış kayıkçı, eşekli ninni gibi en güzel türkçe bebek ninnilerini Bizim Ninniler ( Classical Turkish Lullabies )kanalında miniklerimizin dinlemesi için hazırladık. Tatlı rüyalara dalmaları umuduyla iyi seyirler :)
1 Saat Yaylaların Yoğurdu Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 55:41
1 Saat Yaylaların Yoğurdu Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 11.118 izlenme - 5 ay önce Yaylaların Yoğurdu ninnisi Sevda Şengüler'in sesinden 1 saatlik versiyonuyla sizlerle :) Sevda Şengüler'den Yaylaların Yoğurdu, Eledim Eledim, Benim Annem Güzel Annem, Melek Bebek, Hu Hu Hu Allah, dandini dandini dastana, eşekli ninni gibi en güzel bebek ninnilerini dinlemeniz için hazırladık. Miniklerimizin dinleyince tatlı rüyalara dalıp uyuyacağı bu ninni gibi daha fazlasını bulabileceğiniz Bizim Ninniler'e buradan kolay bir şekilde abone olabilirsiniz http://goo.gl/DJJPgy Bizim Ninniler Facebook sayfası için tıklayın https://goo.gl/aZ1AKo Bizim Ninniler iOS uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/H7AH4F Bizim Ninniler Android uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/lZWNvN REKLAM VE SPONSORLUK İÇİN: atlantafilmyapim@gmail.com Yaylaların Yoğurdu Sözleri: Yaylaların yoğurdu, bu güzeli kim doğurdu. Onu doğuran ana, bal ilen mi yoğurdu. Beşiği çamdan, ah yuvarlandı damdan. Anası da pilav pişirir, kızı durmaz aşırır. Eeeee e eeee eeee hu hu hu huuuu Kale kaleye bakar, ah kaleden sular akar. Benim kızım dururken, başkasına Kim Bakar. Beşiği çamdan, ah yuvarlandı Damdan. Seni doğurmasaydım, usanırdım bu candan. Bağa girdim üzüme, çubuk battı dizime. Çubuk seni keserim, kızım geldi gözüme. Beşiği çamdan, ah yuvarlandı damdan. Anası pilav pişirir, kızı durmaz aşırır. Eser Adı: Yaylaların Yoğurdu Okuyan: Sevda Şengüler Albüm Adı: Bizim Ninniler Yapım: Atlanta Film Yapım Bizim Ninniler albümünden uyusun da büyüsün ninni, dandini dandini dastana, fış fış kayıkçı, eşekli ninni gibi en güzel türkçe bebek ninnilerini Bizim Ninniler ( Classical Turkish Lullabies )kanalında miniklerimizin dinlemesi için hazırladık. Tatlı rüyalara dalmaları umuduyla iyi seyirler :)
Uyu Yavrum Yine Sabah Oluyor Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 02:29
Uyu Yavrum Yine Sabah Oluyor Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 12.641 izlenme - 7 ay önce Uyu Yavrum Yine Sabah Oluyor ninnisini Sevda Şengülerin sesinden sizlere sunuyoruz :) Miniklerimizin dinleyince tatlı rüyalara dalıp uyuyacağı bu ninni gibi daha fazlasını bulabileceğiniz Bizim Ninniler'e buradan ücretsiz ve kolay bir şekilde abone olabilirsiniz http://goo.gl/DJJPgy Bizim Ninniler Facebook sayfası için tıklayın https://goo.gl/aZ1AKo Bizim Ninniler iOS uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/H7AH4F Bizim Ninniler Android uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/lZWNvN Uyu yavrum yine sabah oluyor Uyumazsan güzel rengin soluyor Babacığın gelmiş bize bakıyor Uyu yavrum yine sabah oluyor Bebeklerimize yeni ezgi ve seslerle eski kültürümüzden, kulağımızdaki ezgiler, sesler ve anadolunun o eşsiz duyarlılığından uzaklaşmadan yeni eserlerle ulaşmaya devam ediyoruz... Bizleri takip edin, paylaşın ki tüm Anadolu'ya ve Dünya'ya bu özel ve orijinal yapıtlarımızı dinletelim... En güzel türkçe bebek ninnilerini Bizim Ninniler ( Classical Turkish Lullabies )kanalında miniklerimizin dinlemesi için hazırladık. Tatlı rüyalara dalmaları umuduyla iyi seyirler :)
Can Bebek Güleç Bebek Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 05:43
Can Bebek Güleç Bebek Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 9.404 izlenme - 7 ay önce Can Bebek Güleç Bebek ninnisi Sevda Şengüler'in sesinden sizlerle :) Sevda Şengüler'den Can Bebek Güleç Bebek, Yaylaların Yoğurdu, Eledim Eledim, Benim Annem Güzel Annem, Melek Bebek, Hu Hu Hu Allah, dandini dandini dastana, eşekli ninni gibi en güzel bebek ninnilerini dinlemeniz için hazırladık. Miniklerimizin dinleyince tatlı rüyalara dalıp uyuyacağı bu ninni gibi daha fazlasını bulabileceğiniz Bizim Ninniler'e buradan kolay bir şekilde abone olabilirsiniz http://goo.gl/DJJPgy Bizim Ninniler Facebook sayfası için tıklayın https://goo.gl/aZ1AKo Bizim Ninniler iOS uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/H7AH4F Bizim Ninniler Android uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/lZWNvN REKLAM VE SPONSORLUK İÇİN: atlantafilmyapim@gmail.com Can Bebek Güleç Bebek Sözleri: Can bebek güleç bebek büyüdü büyüyecek Annesi babası onu hep sevecek Güleç bebek uyandı gözleri canlı canlı Gamzeleri pek tatlı yanakları kırmızı Bebeğimin gözleri mavi boncuk tanesi Dudakları pembeli ne güzelmiş halesi Barış sevgi her yanın dünyada huzur canın İyi melekler olsun yaşamda arkadaşın Ninni de güzel bebek uykuda gülen bebek Rüyamda koşup oynar bir kuş ile kelebek Eser Adı: Can Bebek Güleç Bebek Okuyan: Sevda Şengüler Albüm Adı: Bizim Ninniler Yapım: Atlanta Film Yapım Bizim Ninniler albümünden uyusun da büyüsün ninni, dandini dandini dastana, fış fış kayıkçı, eşekli ninni gibi en güzel türkçe bebek ninnilerini Bizim Ninniler ( Classical Turkish Lullabies )kanalında miniklerimizin dinlemesi için hazırladık. Tatlı rüyalara dalmaları umuduyla iyi seyirler :)
1 Saat Benim Annem Güzel Annem Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 58:50
1 Saat Benim Annem Güzel Annem Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 11.207 izlenme - 9 ay önce Anneler gününe özel annelerimiz için hazırladığımız Benim Annem Güzel Annem ninnisi 1 saatlik versiyonuyla Sevda Şengüler'in sesinden sizlerle :) Sevda Şengüler'den Benim Annem Güzel Annem, Melek Bebek, Hu Hu Hu Allah, dandini dandini dastana, eşekli ninni gibi en güzel bebek ninnilerini dinlemeniz için hazırladık. Miniklerimizin dinleyince tatlı rüyalara dalıp uyuyacağı bu ninni gibi daha fazlasını bulabileceğiniz Bizim Ninniler'e buradan kolay bir şekilde abone olabilirsiniz http://goo.gl/DJJPgy Bizim Ninniler Facebook sayfası için tıklayın https://goo.gl/aZ1AKo Bizim Ninniler iOS uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/H7AH4F Bizim Ninniler Android uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/lZWNvN Benim Annem Güzel Annem Sözleri: Benim annem güzel annem Beni al kollarına Kucağında uyut beni Ninniler söyle bana Küçücükken başucumda Bana ninni söylerdin Sabahları uyanınca Beni okşar severdin Bugün hala kulağımda Çınlıyor tatlı sesin Benim annem güzel annem Kalbimin neşesisin Eser Adı: Benim Annem Güzel Annem Okuyan: Sevda Şengüler Albüm Adı: Bizim Ninniler Yapım: Atlanta Film Yapım Bizim Ninniler albümünden uyusun da büyüsün ninni, dandini dandini dastana, fış fış kayıkçı, eşekli ninni gibi en güzel türkçe bebek ninnilerini Bizim Ninniler ( Classical Turkish Lullabies )kanalında miniklerimizin dinlemesi için hazırladık. Tatlı rüyalara dalmaları umuduyla iyi seyirler :)
Melek Bebek Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 04:37
Melek Bebek Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 9.497 izlenme - 10 ay önce Bizim Ninnilerden yepyeni ninnimiz Melek Bebek ninnisi Sevda Şengüler'in sesinden sizlerle :) Sevda Şengüler'den Melek Bebek, Hu Hu Hu Allah, dandini dandini dastana, eşekli ninni gibi en güzel bebek ninnilerini dinlemeniz için hazırladık. Miniklerimizin dinleyince tatlı rüyalara dalıp uyuyacağı bu ninni gibi daha fazlasını bulabileceğiniz Bizim Ninniler'e buradan kolay bir şekilde abone olabilirsiniz http://goo.gl/DJJPgy Bizim Ninniler Facebook sayfası için tıklayın https://goo.gl/aZ1AKo Melek Bebek Ninnisi Sözleri: Bebeğimin güzel gözleri varmış Işıl ışıl parlarmış Annesi ona hep bakarmış Ninni söyler sallarmış Melek bebek uyusun da büyüsün Melek bebek tıpış tıpış yürüsün Bebeğimin güzel elleri varmış Yumuk yumuk sıkarmış Annesi onu hep okşarmış Ninni söyler sallarmış Melek bebek uyusun da büyüsün Melek bebek tıpış tıpış yürüsün Bebeğimin güzel saçları varmış Misler gibi kokarmış Annesi onu hep tararmış Ninni söyler sallarmış Melek bebek uyusun da büyüsün Melek bebek tıpış tıpış yürüsün Eser Adı: Melek Bebek Okuyan: Sevda Şengüler Albüm Adı: Bizim Ninniler Yapım: Atlanta Film Yapım Bizim Ninniler albümünden uyusun da büyüsün ninni, dandini dandini dastana, fış fış kayıkçı, eşekli ninni gibi en güzel türkçe bebek ninnilerini Bizim Ninniler ( Classical Turkish Lullabies )kanalında miniklerimizin dinlemesi için hazırladık. Tatlı rüyalara dalmaları umuduyla iyi seyirler :)
Sagopa&kolera Kajmer-Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi 04:20
Sagopa&kolera Kajmer-Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi 154.016 izlenme - 10 yıl önce Sagopa feat. Kolera\'dan güzel bir parça..
Annelerimize Hediyemiz Benim Annem Güzel Annem Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 03:16
Annelerimize Hediyemiz Benim Annem Güzel Annem Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 6.180 izlenme - 9 ay önce Anneler gününe özel annelerimiz için hazırladığımız Benim Annem Güzel Annem ninnisi Sevda Şengüler'in sesinden sizlerle :) Sevda Şengüler'den Benim Annem Güzel Annem, Melek Bebek, Hu Hu Hu Allah, dandini dandini dastana, eşekli ninni gibi en güzel bebek ninnilerini dinlemeniz için hazırladık. Miniklerimizin dinleyince tatlı rüyalara dalıp uyuyacağı bu ninni gibi daha fazlasını bulabileceğiniz Bizim Ninniler'e buradan kolay bir şekilde abone olabilirsiniz http://goo.gl/DJJPgy Bizim Ninniler Facebook sayfası için tıklayın https://goo.gl/aZ1AKo Benim Annem Güzel Annem Sözleri: Benim annem güzel annem Beni al kollarına Kucağında uyut beni Ninniler söyle bana Küçücükken başucumda Bana ninni söylerdin Sabahları uyanınca Beni okşar severdin Bugün hala kulağımda Çınlıyor tatlı sesin Benim annem güzel annem Kalbimin neşesisin Eser Adı: Benim Annem Güzel Annem Okuyan: Sevda Şengüler Albüm Adı: Bizim Ninniler Yapım: Atlanta Film Yapım Bizim Ninniler albümünden uyusun da büyüsün ninni, dandini dandini dastana, fış fış kayıkçı, eşekli ninni gibi en güzel türkçe bebek ninnilerini Bizim Ninniler ( Classical Turkish Lullabies )kanalında miniklerimizin dinlemesi için hazırladık. Tatlı rüyalara dalmaları umuduyla iyi seyirler :)
Atem Tutem Men Seni - Ninni 03:00
Atem Tutem Men Seni - Ninni 27.455 izlenme - 3 yıl önce atem tutem men seni şekere gatem men seni akşam baben gelende önüne atem men seni hop hopun olsun oğlum gültopun olsun oğlum sıralı kavak dibinde oy toyluğun olsun oğlum
Sagopa Kajmer Ft. Kolera - Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi - (Sayar Video) 04:21
Sagopa Kajmer Ft. Kolera - Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi - (Sayar Video) 9.055 izlenme - 6 yıl önce sagopa kajmer ft. kolera - gam tozu ve dünyanın ninnisi - (sayar video) - (alisayar)
Atem Tutem Men Seni Şekere Katam Men Seni - Bebek Ninnisi 03:02
Atem Tutem Men Seni Şekere Katam Men Seni - Bebek Ninnisi 8.117 izlenme - 6 yıl önce
Sagopa Kajmer Ft. Kolera- Gam Tozu Ve Dünyanın Nin 04:21
Sagopa Kajmer Ft. Kolera- Gam Tozu Ve Dünyanın Nin 9.124 izlenme - 9 yıl önce ömer
Deli Divane - Ragini'nin Ninnisi 02:06
Deli Divane - Ragini'nin Ninnisi 371 izlenme - 4 ay önce Deli divanenin 184.bölümünde Ragini'nin sesinden muhteeşem duygusal ninniyi diliyoruz. Keyifi seyirler...
Sagopa Kajmer Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi 04:20
Sagopa Kajmer Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi 4.052 izlenme - 5 yıl önce Sagopa Kajmer Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi
Gam Tozu Dünyanın Ninnisi 04:20
Gam Tozu Dünyanın Ninnisi 7.605 izlenme - 11 yıl önce yine yeni bir projeyle karşınızdayım gam tozu dünyanın ninnisi şarkısıyla sagopa kajmer ve resimlerimizle ben ve kardeşlerim hepinize iyi seyirler dilerim en büyük SAGOPA bunu bilin hatam olduysa özür dilerim.... selametle...
Sagopa Kajmer&kolera 21.06.08 Bostancı 10:34
Sagopa Kajmer&kolera 21.06.08 Bostancı 10.583 izlenme - 10 yıl önce sagopa kajmer ve kolera 2008 bostancı konseri (bir var bir yok,gam tozu ve dünyanın ninnisi,ne bilirsin?
Sagopa - Kolera Dünyanın Ninnisi Konser 02:57
Sagopa - Kolera Dünyanın Ninnisi Konser 3.346 izlenme - 8 yıl önce sagopa - kolera dünyanın ninnisi konser canlı performanshttpwwwfacebookcompagespaylas-kanka334606928312
Sagopa Kajmer Ft. Kolera - Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi 04:23
Sagopa Kajmer Ft. Kolera - Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi 2.323 izlenme - 6 yıl önce sagopa kajmer ft. kolera - gam tozu ve dünyanın ninnisi - [alisayar]
Seyfettin Sucu - Çanakkale Ninnisi 06:37
Seyfettin Sucu - Çanakkale Ninnisi 1.026 izlenme - 6 yıl önce
Sagopa Kajmer&kolera-Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi 04:21
Sagopa Kajmer&kolera-Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi 1.285 izlenme - 7 yıl önce sagopa kajmer&kolera-gam tozu ve dünyanın ninnisi
Fıs Fıs Kayıkcı Ninnisi - Afacan TV 03:31
Fıs Fıs Kayıkcı Ninnisi - Afacan TV 362 izlenme - 3 yıl önce En bilinen ninnilerden biri olan Fış Fış Kayıkçı Kayıkçının Küreği'nin yeni bir yorumumu hazırladık. Ninniye uygun animasyonla sunuyoruz. İyi uykular. :) FIŞ FIŞ KAYIKÇI NİNNİSİ Fış fış kayıkçı Kayıkçının küreği Hop hop eder yüreği Akşama fincan böreği Yavrum yesin büyüsün Tıpış tıpış yürüsün Eeeeeee Eeeeeee Eeeeeee Eee Pışşşşş Pışşşşş Pışşşşş Pışş Fış fış kayıkçı Kayıkçıya gidelim Kayığına binelim Denizlerde gezelim Akşam eve gidelim Balıkları yiyelim Eeeeeee Eeeeeee Eeeeeee Eee Pışşşşş Pışşşşş Pışşşşş Pışş Fış fış kayıkçı Kayıkçının küreği Hop hop eder yüreği Akşama fincan böreği Yavrum yesin büyüsün Tıpış tıpış yürüsün Eeeeeee Eeeeeee Eeeeeee Eee Pışşşşş Pışşşşş Pışşşşş Pışş Fış fış kayıkçı Kayıkçıya gidelim Kayığına binelim Denizlerde gezelim Akşam eve gidelim Balıkları yiyelim Eeeeeee Eeeeeee Eeeeeee Eee Pışşşşş Pışşşşş Pışşşşş Pışş Tüm çocuk şarkıları için tıklayın: http://bit.ly/afacantv Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/aboneolun Facebook sayfamız: http://bit.ly/afacan-facebook
D.bekir Kalesinden Notlar Veadiloş Bebenin Ninnisi 03:34
D.bekir Kalesinden Notlar Veadiloş Bebenin Ninnisi 1.228 izlenme - 7 yıl önce ...1.varamaz elimayvasına narına can dayanmazkenkırar boynumu yürürüm.kurdun kuşun bileceği hal değilsormayın hiçlaaaal...kara ferman çıkadursun yollarayrin bahçesi trümarkan eder perçemolancası bir tutam cankadasına belsına sunduğumben öleydim loooy...elim boşayağım pusu.bir ben bileceğim oysane fat sevdim.bir de ağzı var dili yokdiyarbekir kalesi...2.açarkan kırmızı yediverenlerve kar yağar bir yandansavrulur karacadağsavrulur zozan...bak bıyığım buz tuttuüşüyorum dazemheri de uzadıkça uzadıse
Metin Akpınar - İntihar Ninnisi 00:20
Metin Akpınar - İntihar Ninnisi 377 izlenme - 4 yıl önce
Sagopa Kolera - Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi 04:20
Sagopa Kolera - Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi 439 izlenme - 4 yıl önce Sagopa Kolera - Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi İNDİR: http://link.tl/hB5b https://www.facebook.com/evinfeymii https://twitter.com/dedemdefame http://instagram.com/evinfeymii https://www.facebook.com/evinfeymii
Azerbaycan Ninnisi 02:59
Azerbaycan Ninnisi 175 izlenme - 2 yıl önce Efenim Azer balaları bu ninniyle uyuyormuş. Lakin bu ninni beşikteki çocuğa kadeh kadeh içirir. Ninni değil dert melodileri resmen. Ama ninniymiş. Ninniyi Şövket Elekberova söylüyor. Ayrıca ninnimiz vatan,millet kaygısı da taşıyor. Şöyle ki; Şirin-şirin yat ay bala,boya-başa çat ay bala Sn d bir gün öz ssini el ssin qat ay bala Sn deyir laylay hr ötn quş, hr axan çay Bu gözl, şn anamız vtn laylay, laylay, laylay Hr şöhrtim, şanım snsn Candan ayrı canım snsn N tmizdir gül nfsin,sn tirli bir çmnsn. Sn deyir laylay hr ötn quş, hr axan çay Bu gözl, şn anamız vtn.laylay, laylay, laylay Yat ay quzum şirin-şirin,hyat snin, dövran snin. Qaygısıyla boy atırsan,qucagında bu vtnin