Hoşgeldiniz!

ninnisi

Yaylaların Yoğurdu Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 05:03
Yaylaların Yoğurdu Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 1.526 izlenme - 6 gün önce Yaylaların Yoğurdu ninnisi Sevda Şengüler'in sesinden sizlerle :) Sevda Şengüler'den Yaylaların Yoğurdu, Eledim Eledim, Benim Annem Güzel Annem, Melek Bebek, Hu Hu Hu Allah, dandini dandini dastana, eşekli ninni gibi en güzel bebek ninnilerini dinlemeniz için hazırladık. Miniklerimizin dinleyince tatlı rüyalara dalıp uyuyacağı bu ninni gibi daha fazlasını bulabileceğiniz Bizim Ninniler'e buradan kolay bir şekilde abone olabilirsiniz http://goo.gl/DJJPgy Bizim Ninniler Facebook sayfası için tıklayın https://goo.gl/aZ1AKo Bizim Ninniler iOS uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/H7AH4F Bizim Ninniler Android uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/lZWNvN REKLAM VE SPONSORLUK İÇİN: atlantafilmyapim@gmail.com Yaylaların Yoğurdu Sözleri: Yaylaların yoğurdu, bu güzeli kim doğurdu. Onu doğuran ana, bal ilen mi yoğurdu. Beşiği çamdan, ah yuvarlandı damdan. Anası da pilav pişirir, kızı durmaz aşırır. Eeeee e eeee eeee hu hu hu huuuu Kale kaleye bakar, ah kaleden sular akar. Benim kızım dururken, başkasına Kim Bakar. Beşiği çamdan, ah yuvarlandı Damdan. Seni doğurmasaydım, usanırdım bu candan. Bağa girdim üzüme, çubuk battı dizime. Çubuk seni keserim, kızım geldi gözüme. Beşiği çamdan, ah yuvarlandı damdan. Anası pilav pişirir, kızı durmaz aşırır. Eser Adı: Yaylaların Yoğurdu Okuyan: Sevda Şengüler Albüm Adı: Bizim Ninniler Yapım: Atlanta Film Yapım Bizim Ninniler albümünden uyusun da büyüsün ninni, dandini dandini dastana, fış fış kayıkçı, eşekli ninni gibi en güzel türkçe bebek ninnilerini Bizim Ninniler ( Classical Turkish Lullabies )kanalında miniklerimizin dinlemesi için hazırladık. Tatlı rüyalara dalmaları umuduyla iyi seyirler :)
1 Saat Melek Bebek Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 55:24
1 Saat Melek Bebek Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 6.351 izlenme - 2 ay önce Bizim Ninnilerden yepyeni ninnimiz Melek Bebek ninnisi 1 saatlik versiyonuyla Sevda Şengüler'in sesinden sizlerle :) Sevda Şengüler'den Melek Bebek, Hu Hu Hu Allah, dandini dandini dastana, eşekli ninni gibi en güzel bebek ninnilerini dinlemeniz için hazırladık. Miniklerimizin dinleyince tatlı rüyalara dalıp uyuyacağı bu ninni gibi daha fazlasını bulabileceğiniz Bizim Ninniler'e buradan kolay bir şekilde abone olabilirsiniz http://goo.gl/DJJPgy Bizim Ninniler Facebook sayfası için tıklayın https://goo.gl/aZ1AKo Bizim Ninniler iOS uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/H7AH4F Bizim Ninniler Android uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/lZWNvN Melek Bebek Ninnisi Sözleri: Bebeğimin güzel gözleri varmış Işıl ışıl parlarmış Annesi ona hep bakarmış Ninni söyler sallarmış Melek bebek uyusun da büyüsün Melek bebek tıpış tıpış yürüsün Bebeğimin güzel elleri varmış Yumuk yumuk sıkarmış Annesi onu hep okşarmış Ninni söyler sallarmış Melek bebek uyusun da büyüsün Melek bebek tıpış tıpış yürüsün Bebeğimin güzel saçları varmış Misler gibi kokarmış Annesi onu hep tararmış Ninni söyler sallarmış Melek bebek uyusun da büyüsün Melek bebek tıpış tıpış yürüsün Eser Adı: Melek Bebek Okuyan: Sevda Şengüler Albüm Adı: Bizim Ninniler Yapım: Atlanta Film Yapım Bizim Ninniler albümünden uyusun da büyüsün ninni, dandini dandini dastana, fış fış kayıkçı, eşekli ninni gibi en güzel türkçe bebek ninnilerini Bizim Ninniler ( Classical Turkish Lullabies )kanalında miniklerimizin dinlemesi için hazırladık. Tatlı rüyalara dalmaları umuduyla iyi seyirler :)
1 Saat Benim Annem Güzel Annem Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 58:50
1 Saat Benim Annem Güzel Annem Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 4.360 izlenme - 2 ay önce Anneler gününe özel annelerimiz için hazırladığımız Benim Annem Güzel Annem ninnisi 1 saatlik versiyonuyla Sevda Şengüler'in sesinden sizlerle :) Sevda Şengüler'den Benim Annem Güzel Annem, Melek Bebek, Hu Hu Hu Allah, dandini dandini dastana, eşekli ninni gibi en güzel bebek ninnilerini dinlemeniz için hazırladık. Miniklerimizin dinleyince tatlı rüyalara dalıp uyuyacağı bu ninni gibi daha fazlasını bulabileceğiniz Bizim Ninniler'e buradan kolay bir şekilde abone olabilirsiniz http://goo.gl/DJJPgy Bizim Ninniler Facebook sayfası için tıklayın https://goo.gl/aZ1AKo Bizim Ninniler iOS uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/H7AH4F Bizim Ninniler Android uygulamasını indirmek için tıklayın: https://goo.gl/lZWNvN Benim Annem Güzel Annem Sözleri: Benim annem güzel annem Beni al kollarına Kucağında uyut beni Ninniler söyle bana Küçücükken başucumda Bana ninni söylerdin Sabahları uyanınca Beni okşar severdin Bugün hala kulağımda Çınlıyor tatlı sesin Benim annem güzel annem Kalbimin neşesisin Eser Adı: Benim Annem Güzel Annem Okuyan: Sevda Şengüler Albüm Adı: Bizim Ninniler Yapım: Atlanta Film Yapım Bizim Ninniler albümünden uyusun da büyüsün ninni, dandini dandini dastana, fış fış kayıkçı, eşekli ninni gibi en güzel türkçe bebek ninnilerini Bizim Ninniler ( Classical Turkish Lullabies )kanalında miniklerimizin dinlemesi için hazırladık. Tatlı rüyalara dalmaları umuduyla iyi seyirler :)
Melek Bebek Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 04:37
Melek Bebek Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 3.536 izlenme - 2 ay önce Bizim Ninnilerden yepyeni ninnimiz Melek Bebek ninnisi Sevda Şengüler'in sesinden sizlerle :) Sevda Şengüler'den Melek Bebek, Hu Hu Hu Allah, dandini dandini dastana, eşekli ninni gibi en güzel bebek ninnilerini dinlemeniz için hazırladık. Miniklerimizin dinleyince tatlı rüyalara dalıp uyuyacağı bu ninni gibi daha fazlasını bulabileceğiniz Bizim Ninniler'e buradan kolay bir şekilde abone olabilirsiniz http://goo.gl/DJJPgy Bizim Ninniler Facebook sayfası için tıklayın https://goo.gl/aZ1AKo Melek Bebek Ninnisi Sözleri: Bebeğimin güzel gözleri varmış Işıl ışıl parlarmış Annesi ona hep bakarmış Ninni söyler sallarmış Melek bebek uyusun da büyüsün Melek bebek tıpış tıpış yürüsün Bebeğimin güzel elleri varmış Yumuk yumuk sıkarmış Annesi onu hep okşarmış Ninni söyler sallarmış Melek bebek uyusun da büyüsün Melek bebek tıpış tıpış yürüsün Bebeğimin güzel saçları varmış Misler gibi kokarmış Annesi onu hep tararmış Ninni söyler sallarmış Melek bebek uyusun da büyüsün Melek bebek tıpış tıpış yürüsün Eser Adı: Melek Bebek Okuyan: Sevda Şengüler Albüm Adı: Bizim Ninniler Yapım: Atlanta Film Yapım Bizim Ninniler albümünden uyusun da büyüsün ninni, dandini dandini dastana, fış fış kayıkçı, eşekli ninni gibi en güzel türkçe bebek ninnilerini Bizim Ninniler ( Classical Turkish Lullabies )kanalında miniklerimizin dinlemesi için hazırladık. Tatlı rüyalara dalmaları umuduyla iyi seyirler :)
Annelerimize Hediyemiz Benim Annem Güzel Annem Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 03:16
Annelerimize Hediyemiz Benim Annem Güzel Annem Ninnisi - Sevda Şengüler | Bizim Ninniler 2.717 izlenme - 2 ay önce Anneler gününe özel annelerimiz için hazırladığımız Benim Annem Güzel Annem ninnisi Sevda Şengüler'in sesinden sizlerle :) Sevda Şengüler'den Benim Annem Güzel Annem, Melek Bebek, Hu Hu Hu Allah, dandini dandini dastana, eşekli ninni gibi en güzel bebek ninnilerini dinlemeniz için hazırladık. Miniklerimizin dinleyince tatlı rüyalara dalıp uyuyacağı bu ninni gibi daha fazlasını bulabileceğiniz Bizim Ninniler'e buradan kolay bir şekilde abone olabilirsiniz http://goo.gl/DJJPgy Bizim Ninniler Facebook sayfası için tıklayın https://goo.gl/aZ1AKo Benim Annem Güzel Annem Sözleri: Benim annem güzel annem Beni al kollarına Kucağında uyut beni Ninniler söyle bana Küçücükken başucumda Bana ninni söylerdin Sabahları uyanınca Beni okşar severdin Bugün hala kulağımda Çınlıyor tatlı sesin Benim annem güzel annem Kalbimin neşesisin Eser Adı: Benim Annem Güzel Annem Okuyan: Sevda Şengüler Albüm Adı: Bizim Ninniler Yapım: Atlanta Film Yapım Bizim Ninniler albümünden uyusun da büyüsün ninni, dandini dandini dastana, fış fış kayıkçı, eşekli ninni gibi en güzel türkçe bebek ninnilerini Bizim Ninniler ( Classical Turkish Lullabies )kanalında miniklerimizin dinlemesi için hazırladık. Tatlı rüyalara dalmaları umuduyla iyi seyirler :)
Sagopa&kolera Kajmer-Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi 04:20
Sagopa&kolera Kajmer-Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi 153.910 izlenme - 10 yıl önce Sagopa feat. Kolera\'dan güzel bir parça..
Atem Tutem Men Seni - Ninni 03:00
Atem Tutem Men Seni - Ninni 26.921 izlenme - 3 yıl önce atem tutem men seni şekere gatem men seni akşam baben gelende önüne atem men seni hop hopun olsun oğlum gültopun olsun oğlum sıralı kavak dibinde oy toyluğun olsun oğlum
Sagopa Kajmer Ft. Kolera - Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi - (Sayar Video) 04:21
Sagopa Kajmer Ft. Kolera - Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi - (Sayar Video) 8.997 izlenme - 5 yıl önce sagopa kajmer ft. kolera - gam tozu ve dünyanın ninnisi - (sayar video) - (alisayar)
Atem Tutem Men Seni Şekere Katam Men Seni - Bebek Ninnisi 03:02
Atem Tutem Men Seni Şekere Katam Men Seni - Bebek Ninnisi 8.057 izlenme - 6 yıl önce
Sagopa Kajmer Ft. Kolera- Gam Tozu Ve Dünyanın Nin 04:21
Sagopa Kajmer Ft. Kolera- Gam Tozu Ve Dünyanın Nin 9.123 izlenme - 8 yıl önce ömer
Sagopa Kajmer Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi 04:20
Sagopa Kajmer Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi 4.050 izlenme - 5 yıl önce Sagopa Kajmer Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi
Gam Tozu Dünyanın Ninnisi 04:20
Gam Tozu Dünyanın Ninnisi 7.604 izlenme - 10 yıl önce yine yeni bir projeyle karşınızdayım gam tozu dünyanın ninnisi şarkısıyla sagopa kajmer ve resimlerimizle ben ve kardeşlerim hepinize iyi seyirler dilerim en büyük SAGOPA bunu bilin hatam olduysa özür dilerim.... selametle...
Sagopa Kajmer&kolera 21.06.08 Bostancı 10:34
Sagopa Kajmer&kolera 21.06.08 Bostancı 10.580 izlenme - 9 yıl önce sagopa kajmer ve kolera 2008 bostancı konseri (bir var bir yok,gam tozu ve dünyanın ninnisi,ne bilirsin?
Sagopa - Kolera Dünyanın Ninnisi Konser 02:57
Sagopa - Kolera Dünyanın Ninnisi Konser 3.346 izlenme - 7 yıl önce sagopa - kolera dünyanın ninnisi konser canlı performanshttpwwwfacebookcompagespaylas-kanka334606928312
Sagopa Kajmer Ft. Kolera - Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi 04:23
Sagopa Kajmer Ft. Kolera - Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi 2.323 izlenme - 6 yıl önce sagopa kajmer ft. kolera - gam tozu ve dünyanın ninnisi - [alisayar]
Özge İlayda - Babanın Ninnisi 03:28
Özge İlayda - Babanın Ninnisi 1.147 izlenme - 5 yıl önce
Sagopa Kajmer&kolera-Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi 04:21
Sagopa Kajmer&kolera-Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi 1.285 izlenme - 6 yıl önce sagopa kajmer&kolera-gam tozu ve dünyanın ninnisi
Seyfettin Sucu - Çanakkale Ninnisi 06:37
Seyfettin Sucu - Çanakkale Ninnisi 946 izlenme - 5 yıl önce
Fıs Fıs Kayıkcı Ninnisi - Afacan TV 03:31
Fıs Fıs Kayıkcı Ninnisi - Afacan TV 347 izlenme - 3 yıl önce En bilinen ninnilerden biri olan Fış Fış Kayıkçı Kayıkçının Küreği'nin yeni bir yorumumu hazırladık. Ninniye uygun animasyonla sunuyoruz. İyi uykular. :) FIŞ FIŞ KAYIKÇI NİNNİSİ Fış fış kayıkçı Kayıkçının küreği Hop hop eder yüreği Akşama fincan böreği Yavrum yesin büyüsün Tıpış tıpış yürüsün Eeeeeee Eeeeeee Eeeeeee Eee Pışşşşş Pışşşşş Pışşşşş Pışş Fış fış kayıkçı Kayıkçıya gidelim Kayığına binelim Denizlerde gezelim Akşam eve gidelim Balıkları yiyelim Eeeeeee Eeeeeee Eeeeeee Eee Pışşşşş Pışşşşş Pışşşşş Pışş Fış fış kayıkçı Kayıkçının küreği Hop hop eder yüreği Akşama fincan böreği Yavrum yesin büyüsün Tıpış tıpış yürüsün Eeeeeee Eeeeeee Eeeeeee Eee Pışşşşş Pışşşşş Pışşşşş Pışş Fış fış kayıkçı Kayıkçıya gidelim Kayığına binelim Denizlerde gezelim Akşam eve gidelim Balıkları yiyelim Eeeeeee Eeeeeee Eeeeeee Eee Pışşşşş Pışşşşş Pışşşşş Pışş Tüm çocuk şarkıları için tıklayın: http://bit.ly/afacantv Yeni şarkılardan haberdar olmak için: http://bit.ly/aboneolun Facebook sayfamız: http://bit.ly/afacan-facebook
D.bekir Kalesinden Notlar Veadiloş Bebenin Ninnisi 03:34
D.bekir Kalesinden Notlar Veadiloş Bebenin Ninnisi 1.224 izlenme - 7 yıl önce ...1.varamaz elimayvasına narına can dayanmazkenkırar boynumu yürürüm.kurdun kuşun bileceği hal değilsormayın hiçlaaaal...kara ferman çıkadursun yollarayrin bahçesi trümarkan eder perçemolancası bir tutam cankadasına belsına sunduğumben öleydim loooy...elim boşayağım pusu.bir ben bileceğim oysane fat sevdim.bir de ağzı var dili yokdiyarbekir kalesi...2.açarkan kırmızı yediverenlerve kar yağar bir yandansavrulur karacadağsavrulur zozan...bak bıyığım buz tuttuüşüyorum dazemheri de uzadıkça uzadıse
Metin Akpınar - İntihar Ninnisi 00:20
Metin Akpınar - İntihar Ninnisi 342 izlenme - 3 yıl önce
Sagopa Kolera - Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi 04:20
Sagopa Kolera - Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi 438 izlenme - 3 yıl önce Sagopa Kolera - Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi İNDİR: http://link.tl/hB5b https://www.facebook.com/evinfeymii https://twitter.com/dedemdefame http://instagram.com/evinfeymii https://www.facebook.com/evinfeymii
Azerbaycan Ninnisi 02:59
Azerbaycan Ninnisi 157 izlenme - 2 yıl önce Efenim Azer balaları bu ninniyle uyuyormuş. Lakin bu ninni beşikteki çocuğa kadeh kadeh içirir. Ninni değil dert melodileri resmen. Ama ninniymiş. Ninniyi Şövket Elekberova söylüyor. Ayrıca ninnimiz vatan,millet kaygısı da taşıyor. Şöyle ki; Şirin-şirin yat ay bala,boya-başa çat ay bala Sn d bir gün öz ssini el ssin qat ay bala Sn deyir laylay hr ötn quş, hr axan çay Bu gözl, şn anamız vtn laylay, laylay, laylay Hr şöhrtim, şanım snsn Candan ayrı canım snsn N tmizdir gül nfsin,sn tirli bir çmnsn. Sn deyir laylay hr ötn quş, hr axan çay Bu gözl, şn anamız vtn.laylay, laylay, laylay Yat ay quzum şirin-şirin,hyat snin, dövran snin. Qaygısıyla boy atırsan,qucagında bu vtnin
Bizim Çocuklar 04:21
Bizim Çocuklar 519 izlenme - 9 yıl önce bunlar hayri selman enes ali ve musti
Sagopa Kajmer Kolera Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi 04:20
Sagopa Kajmer Kolera Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi 77 izlenme - 2 yıl önce çok güzel
Şecaattin Tanyerli - Aşk Ninnisi / Döktür (45'lik) 06:25
Şecaattin Tanyerli - Aşk Ninnisi / Döktür (45'lik) 2 izlenme - 2 ay önce ŞECAATTİN TANYERLİ - AŞK NİNNİSİ / DÖKTÜR (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 2014) Şarkı Listesi: 1.Aşk Ninnisi 00:00 2.Döktür 03:06 Download Linkleri: TTNET Müzik: https://www.ttnetmuzik.com.tr/sa/341662 iTunes: https://itunes.apple.com/tr/album/ask-ninnisi-single/id943993387?l=tr
Ali Sait - Anadolu Ninnisi Halk Aşığı (Taş Plak Arşivi) 03:09
Ali Sait - Anadolu Ninnisi Halk Aşığı (Taş Plak Arşivi) 1 izlenme - 2 ay önce