Hoşgeldiniz!

Nişan Oyunu

Tom ve Jerry Nişan 00:34
Tom ve Jerry Nişan 362 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/tomvejerrynisan.htm Tom ve Jerry'nin bu oyununda nişancılık eğitimi konu alınıyor. Kahramanımız tom, havan topu ile ateş ederek jerry'i peynire ulaştırmak istiyor. Fakat mermi sayınız az olduğundan atışınızın isabetli olması gerekmektedir. Bu nedenle başarılı atışlar yapmalı, ve üstünlüğünüzü koruyarak bölümleri geçmelisiniz. Bol şanslar..
Shoot'm Oyununun Oynanış Videosu 01:33
Shoot'm Oyununun Oynanış Videosu 287 izlenme - 3 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/nisan-oyunlari/shootm.html Nişan Oyunları Oyna http://www.oyunkolu.com/nisan-oyunlari/ Sevimli bir çöp adam karakterimize karşı saldırılar yaparak ondan puanlar kazanacaksınız. Sürekli olarak hareket etmekte olan karakterimizi yakalayın. WEBSITE: http://www.oyunkolu.com FACEBOOK: https://www.facebook.com/Oyunkolu TWITTER: https://twitter.com/Oyunkolu GOOGLE+ : https://plus.google.com/+oyunkolu
Sniper Oyununun Tanıtım Videosu 02:54
Sniper Oyununun Tanıtım Videosu 227 izlenme - 4 yıl önce Oyunu Oyna Http://www.oyunkolu.com/nisan-oyunlari/sniper.html nişan Oyunları Oyna Http://www.oyunkolu.com/nisan-oyunlari/ sniper Silahının Ustası Olan Askerimizin Kontrolünü Sizler Sağlayacak Ve Onunla Birlikte Düşmanlarınızı Etkisiz Hale Getirebileceksiniz.
Nöbetçi Şovalye 2 Oyunu Nasıl Oynanır 04:17
Nöbetçi Şovalye 2 Oyunu Nasıl Oynanır 151 izlenme - 3 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/nisan-oyunlari/nobetci-sovalye-2.html Nişan Oyunları Oyna http://www.oyunkolu.com/nisan-oyunlari/ Yetenekli karakterimiz Şövalye karakterimiz ile birlikte yaratık düşmanlarınıza karşı mücadeleler verecek ve savaş keyfini koruma görevi ile yaşayabileceksiniz. Nişancılık konusunda kendinize güveniyorsanız bu oyunumuzu denemenizi tavsiye ederiz.
Zombi Taarruzu Oyununun Oynanış Videosu 00:50
Zombi Taarruzu Oyununun Oynanış Videosu 94 izlenme - 3 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/nisan-oyunlari/zombi-taarruzu.html Nişan Oyunları Oyna http://www.oyunkolu.com/nisan-oyunlari/ Çiftçi karakterimizin korumaya çalıştığı çiftliğe saldırılar yapmakta olan Zombileri etkisiz hale getirmek için silahlarını kullanarak onları etkisiz hale getirmek için çalışmaktadır. Sizlerde oyuna katılarak zombilere karşı çiftçimizin kontrolünü sağlayarak ona yardımcı olabilirsiniz.
Nişan Oyunu 00:25
Nişan Oyunu 103 izlenme - 5 yıl önce Nişan Oyunu
Fairly Oddparents Nişan 01:03
Fairly Oddparents Nişan 69 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/fairlyoddparentsnisan.htm En beğenilen çizgi film kahramanları arasında yer alan The Fairly Oddparents, bu oyununda kaz tabancası ile uygun yerlere nişan alıp yıldızlardan oluşan puanları toplamalı ve skorunu yükselterek oyunda ilerlemelidir. Oyunun kontrolü için mouseyi kullanmanız yeterlidir. Kazı göndereceğiniz yeri belirleyerek mouse ile hazır olduğunuzda atışınızı yapın.