Hoşgeldiniz!

nişanı

the princess diaries 2 royal engagement 02:34
the princess diaries 2 royal engagement 27.054 izlenme - 7 yıl önce san fransisco'da başına buyruk bir kızken hiç adını duymadığı bir ülkenin prensesi olduğunu öğrenen mia'nın son macerasının ardından beş yıl geçmiştir. alımlı bir genç kız olmayı öğrenmiş koruyucu meleği rolündeki büyükannesiyle birlikte genovia sarayında mutlu bir hayat sürerken tehlike çanları yeniden çalar.rnrnmia'nın acilen tahta geçmesi gerekmektedir zira tacı ele geçirmek isteyen başkaları da vardır. üstelik işi hiç de kolay değildir çünkü genovia kanunları taç giymeden önce evlenmesin
TRT Dizi - Perihan Abla - Meraklının Nişanı (1987) 45:38
TRT Dizi - Perihan Abla - Meraklının Nişanı (1987) 2.946 izlenme - 3 yıl önce 1986 yılında TRT 1'de başladı. 1987 yılında Şevket Altuğ diziden ayrıldıktan sonra kanalı değiştirerek TRT 2'ye transfer olmuştur. 1988 yılında bitti. Türkiye'de dizi kültürünü başlatan 1988 yapımlı ve tüm seri boyunca TRT'de yayınlanmış Türk Tv tarihindeki öncü dizilerden birisidr. İki kardeşine bakmak zorunda olan Perihan Abla Perran Kutman ve onu deliler gibi seven Şakir'i Şevket Altuğ,ayrıca birçok tiyatro oyuncusunun konularına göre oynadığı aynı mahallede yaşayan farklı insanları anlatmaktadır.Dizi gösterildiği dönemde büyük ilgi görmüş ve Türk Tv tarihindeki yerini almıştır. Şevket Altığ, diziden ayrıldığında toplam 74 bölüm çekilmişti. Ayrıldığında, dizi sonlandırıldı. Ve kanal değişimi TRT2'den TRT1'e doğru yaşandı. Başladıktan bir süre sonra. Kanal değişimi Şevket Altuğ'un ayrılışına bağlı değildir.
Ağırlama Emrenin Nişanı Sorgun Yozgat 05:10
Ağırlama Emrenin Nişanı Sorgun Yozgat 7.718 izlenme - 9 yıl önce ağırlama emrenin nişanı sorgun yozgat
Niğde Pınarcık 05:41
Niğde Pınarcık 3.521 izlenme - 10 yıl önce nİŞan çekİmİ
Barbie Ailesi - Elif'in Nişanı 11:19
Barbie Ailesi - Elif'in Nişanı 103 izlenme - 6 ay önce Fatih ve Elif nişanlandıktan sonra Fatih'in eski sevgilisi Begüm ara bozmak için uğraşıyor. Bakalım Begüm'ün hain planları neler.
Nişanı Bozan Gülcan - Pis Yedili 56. Bölüm 02:54
Nişanı Bozan Gülcan - Pis Yedili 56. Bölüm 848 izlenme - 4 yıl önce
Niğde Pınarcık 02:03
Niğde Pınarcık 1.335 izlenme - 10 yıl önce nİŞan çekİmİ
Putin'in Madalya Taktığı Cavit Çağlar'ın Teşekkür Etmesi 08:46
Putin'in Madalya Taktığı Cavit Çağlar'ın Teşekkür Etmesi 65 izlenme - 8 ay önce Rusya ile uçak krizininin aşılması sırasında yütütülen "gizli diplomasi"de büyük pay sahibi olduğu açıklanan eski Başbakan Yardımcısı, Nergis Holiding'in sahibi işadamı Cavit Çağlar, cumartesi günü Kremlin Sarayı'nda Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in elinden "dostluk nişanı" aldı. Çağlar, "Buradan evlatlarıma, torunlarına nadide bir miras olarak bırakacağım dostluk nişanı ile ayrılıyorum" dedi
Cumhurbaşkanı Gül’e, Kktc’nin En Yüksek Nişanı Olan “devlet Nişanı” Tevcih Edildi 04:36
Cumhurbaşkanı Gül’e, Kktc’nin En Yüksek Nişanı Olan “devlet Nişanı” Tevcih Edildi 293 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı Gül’e, KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu tarafından KKTC’nin en yüksek nişanı olan “Devlet Nişanı” tevcih edildi. “Siyasi hayatım boyunca yakından takip ettiğim millî davamız ve KKTC’nin geldiği noktayı simgeleyen bu nişanı taşımak benim için emsalsiz kıvanç kaynağı olacaktır” diyen Cumhurbaşkanı Gül, uluslararası toplumun verilen tüm sözlere karşın haksız şekilde uyguladığı kısıtlamalara rağmen KKTC’nin kısa sürede ulaştığı gelişmişlik seviyesinin gurur verici olduğunu belirtti.
emre-yeter nişan 18:35
emre-yeter nişan 663 izlenme - 10 yıl önce
Yozgat Sorgun Gevrek Köyü Bilal Kardeşimizin Nişanı 01:23
Yozgat Sorgun Gevrek Köyü Bilal Kardeşimizin Nişanı 239 izlenme - 6 yıl önce herkes izlesin
RAMAZAN ALKANIN KIZININ NİŞANI  MOV00667 04:48
RAMAZAN ALKANIN KIZININ NİŞANI MOV00667 122 izlenme - 5 yıl önce RAMAZAN ALKANIN KIZININ NİŞANI
Başbakan Erdoğan Neden Atatürk Demiyor? 02:47
Başbakan Erdoğan Neden Atatürk Demiyor? 158 izlenme - 5 yıl önce CNN TÜRK'te yayınlanan Dört Bir Taraf'ta Nazlı Ilıcak, Devlet Nişanı'ndan Atatürk'ün fotoğraflarının ve TC’nin çıkarılmasına tepki gösterdi. Başbakan Erdoğan'ın Atatürk'ten bahsederken sürekli 'Mustafa Kemal' dediğini belirten Ilıcak, "Mesela Tayyip Erdoğan sürekli Mustafa Kemal diyor, Atatürk demiyor. Yani sanki ben onun Milli Mücadele’deki başarılarını onaylıyorum ama ondan sonraki Atatürk'ü tasvip etmiyorum der gibi bir hal olabilir, böyle bir düşünce olabilir ama acaba bunların sonucu mu Atatürk'ün fotoğraflarının bu nişanlardan çıkarılması?" dedi.
Britanyalı Atlet Mo Farah Şövalyelik Nişanı Aldı 00:59
Britanyalı Atlet Mo Farah Şövalyelik Nişanı Aldı 21 izlenme - 8 ay önce Olimpiyat ve Dünya şampiyonu Somali asıllı Büyük Britanyalı atlet Mo Farah, Buckingham Sarayı'ndaki törenle şövalyelik nişanı aldı.
Sedat PEKER'in Adapazarı Hizmet Nişanı Töreni Konuşması 14:39
Sedat PEKER'in Adapazarı Hizmet Nişanı Töreni Konuşması 65 izlenme - 3 yıl önce Reisimiz Sayın Sedat PEKER'in Adapazarı Hizmet Nişanı Töreni Konuşması (4. BÖLÜM) (11 dakika) Sedat PEKER'in Adapazarı Hizmet Nişanı Töreni Konuşması Sedat PEKER'in Adapazarı Hizmet Nişanı Töreni Konuşması Sedat PEKER'in Adapazarı Hizmet Nişanı Töreni Konuşması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a “Haydar Aliyev Nişanı” 03:03
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a “Haydar Aliyev Nişanı” 99 izlenme - 4 yıl önce Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “Haydar Aliyev Nişanı” takdim edildi. Aliyev ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasını dinliyoruz.
Hande Yener Nişan Görüntüleri 00:53
Hande Yener Nişan Görüntüleri 33 izlenme - 2 yıl önce Hande Yener aradığı aşkı oyuncu Cem Şenol'da buldu. Yener’in Cihangir'deki Boğaz manzaralı evinde kıyılan nişana, Yener’in ortağı Levent Akbulut yakın arkadaşı olan Cem Şenol’un aile adına kısa bir konuşma yaptı. Akbulut iki aileye de yakın olduğu için kısa bir konuşma yaptıktan sonra. Şenol anne ve babası, Hande Yener’i annesinden kızını istediler. Yener’in ailesi esprili bir dille ilk olarak hayır dedi. Daha sonra Yener’in annesi verdim gitti dedikten sonra nişana geçildi. Nişan kurdelesini Yener’in ortağı Levent Akbulut ve Polat Yağcı kesti. Evlilik yolunda ilk adımı atan Yener ve Şenol nişan sonrasından öpüşerek bir birlerini kutladı. Nişana, çiftin ailesinin yanı sıra Hakan Akkaya, Aylin Coşkun gibi ünlü isimlerin de bulundu. Nişan ve kız istemenin bir arada olduğu törende Hande Yener sevgilisine kendi elleriyle Türk kahvesi yaptı. Nişan pastasının üzerindeki çiftin fotoğrafı ise dikkatlerden kaçmadı.
Duran İle Gizemin Nişanı 14:46
Duran İle Gizemin Nişanı 71 izlenme - 6 yıl önce duran ile gizemin nişanı
Cuma Nilüfer 04:48
Cuma Nilüfer 72 izlenme - 8 yıl önce mutluluklar...
Vefasızlık Nişanı Bırakıyorum Giderken 2014 01:47
Vefasızlık Nişanı Bırakıyorum Giderken 2014 76 izlenme - 4 yıl önce Semih Alsanç Şiiri
Mehmetyırtıcı.kına 11:22
Mehmetyırtıcı.kına 58 izlenme - 7 yıl önce 24 ağustos.2011
Karacaözü Köyü Gençligi  Ekelyen İsmail Ve  Metehan Akkaya 07:56
Karacaözü Köyü Gençligi Ekelyen İsmail Ve Metehan Akkaya 71 izlenme - 6 yıl önce ekelyen ismail ve metehan akkaya
Osman Abimin Nişanı Üniversiteli Neşter 11:31
Osman Abimin Nişanı Üniversiteli Neşter 52 izlenme - 8 yıl önce
Rusya İle İlişkiler Nasıl Normale Döndü Perde Arkasını Cavit Çağlar Anlattı 01:28
Rusya İle İlişkiler Nasıl Normale Döndü Perde Arkasını Cavit Çağlar Anlattı 8 izlenme - 8 ay önce Ünlü iş adamı ve eski Devlet Bakanı Cavit Çağlar, Türkiye ve Rusya arasındaki ilişkilerin normalleşmesinde kilit rol oynamıştı. Bu dönemde üstlendiği görevle Rusya devlet nişanına layık görülen Çağlar, CNN TÜRK'te Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı ve olayların perde arkasında neler yaşandığını açıkladı. Peki ilişkilerin düzeltilmesinde başka kimlerin rolü vardı?
2'nci Abdülhamid'in ilk 01:01
2'nci Abdülhamid'in ilk "Şefkat Nişanı" müzayedede satılacak 37 izlenme - 3 yıl önce Osmanlı padişahlarından 2'nci Abdülhamid tarafından verildiği bildirilen ''Şefkat Nişanı'', müzayedede satışa sunulacak.
Casillas'a Liyakat Nişanı! 00:44
Casillas'a Liyakat Nişanı! 9 izlenme - 3 yıl önce İspanya ile Dünya Kupası zaferi yaşayan Real Madrid'in eski kalecisi Iker Casillas, İspanya Başbakanı Mariano Rajoy tarafından "Sporda Liyakat Nişanı" ödülüne layık görüldü.
Fatih Portakal'dan Atatürk Nişanı Tepkisi 01:54
Fatih Portakal'dan Atatürk Nişanı Tepkisi 8 izlenme - 5 yıl önce Devlet nişanından Atatürk resmi ve TC yazısının kaldırılmasına FOX Ana Haber'de Fatih Portakal tepki gösterdi