Hoşgeldiniz!

nivea

Memeli Nivea Reklamı 00:07
Memeli Nivea Reklamı 9.312 izlenme - 2 ay önce Nivea reklamında, duş alan kadının birkaç piksellik meme ucunu, bir alkışlarla yaşıyorum üyesi titizliğinde yakalayıp güzel bir çalışma yapmışlar.
Çılgın Nivea Reklamı Şakası 03:03
Çılgın Nivea Reklamı Şakası 3.567 izlenme - 5 yıl önce Almanya'da Havalimanında Gerçekleşen Bu Şaka, Sonunda Tatlıya Bağlanıyor..
Nivea Pure & Natural 00:26
Nivea Pure & Natural 1.299 izlenme - 7 yıl önce nivea pure & natural
Nivea 00:26
Nivea 618 izlenme - 7 yıl önce nivea
Kanal D - Reklam Kuşağı (1996) 04:00
Kanal D - Reklam Kuşağı (1996) 832 izlenme - 3 yıl önce 1996 yılına ait olan Kanla D'de yayınlanan reklamlardan bir örneği karşınızda efenim Youtube'da elden ele dolaşan bu video burada olmazsa ayıp olur diye düşündüm ve huzurlarınıza sundum. Tabi ben ve benim gibi 90 nesli hayal meyal hatırlar o zamanki reklamları, hatta devamlı çizgi film verseler diye düşünür reklamları sevmezdik, ama artık o günleri anmaya başladık bile. Neyse ben mantık sınırlarını daha fazla zorlamadan kaçayım.
Yaza sıkı bir vücutla girmeye hazır mısınız? 00:25
Yaza sıkı bir vücutla girmeye hazır mısınız? 55 izlenme - 8 ay önce NIVEA Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu ile 2 haftada daha sıkı bir görünüme kavuşun. NIVEA Q10 Sıkılaştırıcı Selülit Kremi ile 3 haftada selülitlerinizi azaltın. NIVEA Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Yağı ile hem çatlak görünümü azaltın hem de 2 haftada sıkılaşın. NIVEA Q10 Vücut Bakım ailesi ile yaza sıkı bir başlangıç yapın.
yaaniiyooruumm!!!!! 06:14
yaaniiyooruumm!!!!! 960 izlenme - 9 yıl önce bu sokak röportajları bugüne kadar izlediklerinizden çok farklı, çok matrak.. tipler müthiş eğlenceliler.. mutlaka izlenmeli...
Real Madrid'li Yıldızların Yeni Reklam Filmi! 00:50
Real Madrid'li Yıldızların Yeni Reklam Filmi! 347 izlenme - 3 yıl önce Real Madrid'in yıldız oyuncuları Gareth Bale, Isco, Marcelo ve Daniel Carvajal nivea reklamı için kamera karşısına geçti.
Alternatif Telefon Şarjı (Copacabana İçerir) 01:37
Alternatif Telefon Şarjı (Copacabana İçerir) 283 izlenme - 3 yıl önce Nivea'nın telefon sarj etme konusundaki yaratıcı ve inovatif ürün olan "NIVEA Solar Ad Charger" ın Copacabana plajında çekilen tanıtım filmini izliyoruz efendim. Tam olarak nasıl çalıştığını bilmemekle beraber kartonun üzerindeki siyah bölümün bir güneş paneli görevi gördüğünü düşünmekteyim.
Nivea Bb Krem Yorumlarım Ve Günlük Makyajım 15:26
Nivea Bb Krem Yorumlarım Ve Günlük Makyajım 97 izlenme - 4 yıl önce Http://guzellikkazani.com/
Nivea Q10 Plus BB Krem ve Yorumlarım 09:33
Nivea Q10 Plus BB Krem ve Yorumlarım 62 izlenme - 4 yıl önce http://guzellikkazani.com/ Dışarıdan gelen sesleri kesmek için müziğin sesi çok baskın çıkmış, kusura bakmayın :(
Dijital İşler Bölüm 48 08:25
Dijital İşler Bölüm 48 33 izlenme - 5 yıl önce Dijital İşler‘in bu haftaki bölümüne Heineken’in iş görüşmesi kampanyası ile başlıyoruz. İş görüşmesine gelen adayların önüne farklı engeller koyan şirket, adayları pazarlama departmanında oylamaya sunmış ve Juventus – Chelsea arasıdaki Şampiyonlar Ligi maçında stadyum ekranından işe alındığını duyurmuş.
NIVEA SUN KIDS - The Protection Ad 02:02
NIVEA SUN KIDS - The Protection Ad 12 izlenme - 3 yıl önce An ad that allows parents to monitor the distance from their children on the beach. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/ozgeyildiiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Datacenter Dynamics Etkinliği Nasıl Bir Fayda Sağlıyor? 00:36
Datacenter Dynamics Etkinliği Nasıl Bir Fayda Sağlıyor? 8 izlenme - 3 yıl önce Bu yıl Haliç Kongre Merkezi'nde 5'incisi düzenlenen Datacenter Dynamics Konferansı, katılımcılar açısından verimli geçti.
Datacenter Dynamics Etkinliği Özellikle It Çalışanları İçin Faydalı Olacaktır 00:43
Datacenter Dynamics Etkinliği Özellikle It Çalışanları İçin Faydalı Olacaktır 7 izlenme - 3 yıl önce Nivea Bilgi İşlem Sorumlusu Hakan Erken, Datacenter Dynamics Konferansı'nı değerlendirdi. 1Daha fazla haber için www.izlesene.com/haberlercom kanalına abone olabilirsiniz...