Hoşgeldiniz!

nizami

Nizami Penaltı Kullandırmanın Bokunu Çıkaran Hakem 03:51
Nizami Penaltı Kullandırmanın Bokunu Çıkaran Hakem 10.534 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler 18.07.2004 tarihinde, 2004 olimpiyatları çerçevesinde oynanan Sırbistan Karadağ - Tunus maçından. Hakem abimiz yaptığı işi çok ciddiye alanlardan. Maçı 3-2 Tunus kazanmış.
Orta Seviye - Evde Chest - Pectoralis (Göğüs Kası) Antrenmanı / Fitness 18:51
Orta Seviye - Evde Chest - Pectoralis (Göğüs Kası) Antrenmanı / Fitness 3.000 izlenme - 2 yıl önce Orta Seviye - Evde Chest - Pectoralis (Omuz) Antrenmanı DİKKAT ! Lütfen videolarımızı bilgisayarınıza İNDİRMEYİNİZ. Direkt olarak İNTERNET üzerinden izleyiniz FACEBOOK - http://www.facebook.com/HakanFitness TWITTER - https://twitter.com/HakanFitness INSTAGRAM : http://www.Instagram.com/hknfitness INSTAGRAM : http://www.Instagram.com/sporevim Reklam ve Projeleriniz için : dthakanbulbul@gmail.com* * Kişisel mail göndermeyiniz Orta seviye vücut geliştirme ve fitness sporu yapanlar için evde göğüs - chest - pectoralis major kaslarını geliştirmek ve forma girmek- form tutmak için dambıl kullanarak antrenman hareketleri ve egzersizler teknikleri programı
Nizami Barfiks Nasıl Çekilmez 03:27
Nizami Barfiks Nasıl Çekilmez 327 izlenme - 2 yıl önce internette vücut geliştirme ile ilgili videoları izlerken denk geldiğim kendime bir yararını göremediğim sizede bir yararının dokunmayacagını düşündüğüm insanlara yararlı olması amaçlanmış ama olamamış bir video.
barfiks 00:39
barfiks 1.311 izlenme - 10 yıl önce zor olanı yapmayı seviyorum :)
İspanya & İrlanda Maçında Faul Yapan Hakem - Euro 2012 00:19
İspanya & İrlanda Maçında Faul Yapan Hakem - Euro 2012 247 izlenme - 3 yıl önce 20 yıldır maç izlerim böylesine denk gelmedim. Oyunun heyecanına kendini kaptıran hakem sahalarda eşine az rastlanır bir harekete imzasını attı. Bu hareketin karşılığı saır kart olmalıydı.
Sanli Miras Dunyanin Aradigi Turk Nizami 2 09:59
Sanli Miras Dunyanin Aradigi Turk Nizami 2 514 izlenme - 10 yıl önce sanli miras dunyanin aradigi turk nizami 2
Erdoğan İdam Edilen Rahman Nizami'nin Mektubunu Okudu 03:15
Erdoğan İdam Edilen Rahman Nizami'nin Mektubunu Okudu 86 izlenme - 2 yıl önce Erdoğan Rahman Nizami'nin Mektubunu Okudu 'Zalimler İçin Yaşasın Cehennem' Dedi BAGLADEŞ'E İDAM TEPKİSİ Erdoğan Bangladeş 'te Cemaat-i İslami Partisi liderlerinden ve eski bakanlardan Motiur Rahman Nizami'nin idam edilmesine de değindi. İdamdan derin üzüntü duyduğunu söyleyen Erdoğan, şunları söyledi: "Bangladeş 'te Cemaat-i İslami Partisi liderlerinden ve eski bakanlardan Motiur Rahman Nizami'nin idamından duyduğum derin üzüntüyü sizlerle paylaşmak istiyorum. Her şeyden önce siyasi bri lider olan Motiur Rahman Nizami'nin böyle bir cezayı infazı hak edecek bir suçu olmadığına inanıyorum. Bagladeş hükümetinden ülkenin geleceği için bu tür kararlar konusunda daha dikkatli ve hakkaniyetli adımlar atmasını bekliyoruz. Müslümanların mazlum duruma düşürüldüğü bir dönemde çoğunluğunu Müslümanların oluşturduğu bir ülkede bu tür sıkıntıların yaşanmasını teessürle takip ediyoruz." "BÜYÜKELÇİMİZİ GERİ ÇAĞIRDIK" İdama tepki olarak Türkiye'nin Bangladeş Dakka Büyükelçisi'ni geri çağırdıklarını söyleyen Erdoğan, "Biz bu vesileyle Dakka büyükelçisini ülkemize çağırdık. Şu anda İstanbul'a inmiş durumda. Zalimler için yaşasın cehennem" dedi. Erdoğan, "Bu idam için bir ses duyamadık. İdamlara karşı olan AB'den ses duyamadık, hani idama karşıydınız? İdamlara karşı olduğunu söyleyen ülkelerden ses çıkmadı. Neden? Çünkü idam edilen bir Müslüman ve bir alim. 45 yıl önceki bir davanın kararı bunlar tarafından adil olmayan bir şekilde veriliyor" diyerek Batılı ülkelere de yüklendi.
Esenli Köyünden Arpacuk Yaylasına Gezimiz 03:29
Esenli Köyünden Arpacuk Yaylasına Gezimiz 198 izlenme - 5 yıl önce Esenli Köyünden Arpacuk Yaylasına Gezimiz
Askerin Nizami Şekilde Çocuğa Bağırması 00:43
Askerin Nizami Şekilde Çocuğa Bağırması 121 izlenme - 5 yıl önce
Nizami Şınav Nasıl Çekilir ? | Yusuf Aydın 01:12
Nizami Şınav Nasıl Çekilir ? | Yusuf Aydın 14 izlenme - 11 ay önce Yanlış şınav çekenler , nasıl doğru nizami şınav çekilir merak edenler için bu videoyu hazırladım hareketi nizami yaparsanız alıcağınız verimi 5 e katlamış olursunuz Kanala abone olarak videoyu beğenerek destek olabilirsiniz.
Bangladeş'te Rahman Nizami'nin idam edilmemesi için bakanlığımız devreye girmeli 07:39
Bangladeş'te Rahman Nizami'nin idam edilmemesi için bakanlığımız devreye girmeli 11 izlenme - 2 yıl önce Bangladeş'te Rahman Nizami'nin idam edilmemesi için bakanlığımız devreye girmeli
Bangladeş'te Motiur Rahman Nizami'nin idam edilmesi çok büyük bir zulüm ve ahlaksızlıktır 00:38
Bangladeş'te Motiur Rahman Nizami'nin idam edilmesi çok büyük bir zulüm ve ahlaksızlıktır 3 izlenme - 1 yıl önce Bangladeş'te Motiur Rahman Nizami'nin idam edilmesi çok büyük bir zulüm ve ahlaksızlıktır.
Molla Nizami'nin İdam Edilmemesi İçin Gösterdiğimiz Çaba İçin Cemati İslami Hareketi Yöneticisi 01:24
Molla Nizami'nin İdam Edilmemesi İçin Gösterdiğimiz Çaba İçin Cemati İslami Hareketi Yöneticisi 3 izlenme - 1 yıl önce Molla Nizami'nin idam edilmemesi için gösterdiğimiz çaba için Cemati İslami hareketi yöneticisi Abdul Gaffar Aziz teşekkürlerini bildirdi.
Alem Sustu Alim Göçtü - Rahman Nizami Şehid Edildi || Kanal 42 Haber Merkezi 04:02
Alem Sustu Alim Göçtü - Rahman Nizami Şehid Edildi || Kanal 42 Haber Merkezi 1 izlenme - 9 ay önce Anadolu Gençlik Derneği Konya Şubesi Bangladeş hükümetinin Rahman Nizami'yi idam etmesini düzenlediği basın açıklamasında protesto etti... Kanal 42 Haber Merkezi...