Hoşgeldiniz!

noel baba

Noel Baba Getirme Formülü 02:36
Noel Baba Getirme Formülü 60.470 izlenme - 9 yıl önce Gizli formüle ulaştık, gerekli tüm malzemeleri topladık ve hep beraber Noel Baba’yı çağırdık. Bakalım formül işe yaradı mı?
Mawa Kawa / 3.Bölüm (Yılbaşı Günü) - Maşa İle Ayı 08:06
Mawa Kawa / 3.Bölüm (Yılbaşı Günü) - Maşa İle Ayı 59.407 izlenme - 8 yıl önce Rus çizgi karakter mawa ve çizgi filmi mawa kawa (masha end bear) ile karsınızdayız. Türklerin çok sevdiği bir çizgi film olan mawa kawa`yı izlemenizi öneriyoruz. Bu bölümde Mawa yılbaşı heyecanı`nı yaşıyor.Ve bu durumu çok seviyor.İzliyoruz.
Maşa İle Koca Ayı Türkçe  - Noel Baba Hastalanır 00:36
Maşa İle Koca Ayı Türkçe - Noel Baba Hastalanır 17.183 izlenme - 5 yıl önce Maşa İle Koca Ayı Türkçe - Noel Baba Hastalanır Koca Ayı Noel arifesini o kadar çok sever ki sadece tatilini kutlamak için erkenden kalkar. Evini temizler, Noel ağacını süsler ve Noel Baba’nın gelmesi için bekler. Fakat, onun yerine Maşa gelir ve tatil bir felakete dönüşür: ağaç yanar, süsler kırılır ve Noel Baba bir araba kazası geçirir. Orman sakinleri hediyesiz kalırlar. Fakat, Maşa İle Koca Ayı durumu düzeltmek için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar ve yeniyılı daha önce olmadığı kadar güzel kutlarlar. Maşa İle Koca Ayı tüm Rus çocukları tarafından bilinen Rus folkloründe kahramanlardir. Sadece dizilerde modern dünyada yaşamakta ve farklıdırlar; bu da Animaccord Animasyon Stüdyosu’na etkileşimlerde yeni olasılıklar getirmiştir. Diziler iki ana karakter arasındaki eşsiz ilişkiden bahseder. Maşa bir yerde duramayan ve herşeye burnunu sokan aşırı derecede aktif bir küçük kızdır. Koca Ayı rahatı ve sessizliği seven büyük ve içten bir erkektir. Ilk buluşmalarından sonra, Koca Ayı Maşa’nın kendisini kesinlikle sürükleyeceği hep bir diğer eğlence ve vahşi maceraya beklenti içindedir. Maşa İle Koca Ayı.
Cübbeli Ahmet Hoca: Noel Baba'yı Bırakın Cübbeli'ye Takılın 02:05
Cübbeli Ahmet Hoca: Noel Baba'yı Bırakın Cübbeli'ye Takılın 17.043 izlenme - 8 yıl önce Mevlid Kandili sebebiyle Bursa’da sohbete katılan Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Noel kutlamalarını eleştirerek, “Bu millet Noel Baba’yı bıraksın Cübbeli Hoca’ya takılsın. Ne var? Hiç olmazsa millidir” dedi. Bursa’nın Yıldırım ilçesi Vakıf Mahallesi’nde bulunan Bursa Vakıf Küllüyesi’nde Mevlid Kandili dolayısıyla programa katılan Cübbeli Ahmet Hoca Noel kutlamaları ve Noel Baba’yı eleştirdi. Salonu hınca hınç dolduran cemaati Noel’i kutlamamaları konusunda bir kez daha uyaran Cübbeli Hoca, Noel’in şirk merasimi olduğunu, Noel Baba’nın da papaz olduğunu söyledi. Konuşmalarına esprili bir şekilde devam eden Cübbeli Ahmet Hoca, “Noel babayı çarşılarda gezdiriyorlar. Ya sizin hocanız mı yok? Şeyhiniz mi yok? Siz hiç mi Allah’tan korkmuyorsunuz, kuldan utanmıyorsunuz? Bu kadar İslami değerler var hiç birinden bahsetmiyorsunuz, elin papazını aldınız memlekete maskot yaptınız” dedi. NOEL BABA GİTSİN, CÜBBELİ HOCA GELSİN “Kanalın birinde herifin biri dua yapıyor. Reisi Cumhur’a taş atıyor, baş vekile çatıyor. Sonradan baktım benim haber kanalına düşmüş. Dedim ki ‘benimle ne işi var?’. Bir de baktın sonunda ‘Yarabbi noel babanın yerine Cübbeli Hoca’yı tayin eyle’. Baktım öbürlerine amin denecek bir şey yok ama sonu iyi geldi. Valla benim de hoşuma gitti. Yani bu millet Noel Baba’yı bıraksın Cübbeli Hoca’ya takılsın. Ne var? Hiç olmazsa millidir. Patenti belli, anası babası belli” diye konuştu.
Noel Babaya Öfke Kusan Çarşaflı Kadın 01:59
Noel Babaya Öfke Kusan Çarşaflı Kadın 2.848 izlenme - 3 yıl önce Ümraniye'de satış yapmak isteyen bir mağazanın önünde noel baba kılığında ki genç , çarşaflı kadının öfkesinden nasibini almış.
Sami Dündar - Türkiyeiı Noel Baba 04:03
Sami Dündar - Türkiyeiı Noel Baba 8.628 izlenme - 8 yıl önce Albüm: Türkiyeli Noel Baba Şarkı Sözleri (lyrics): hı hı hııı ho ho hoooo nay nay nay nay noooom lay lay laaaay loy loy loooooy ha ha ha ha haaaaaay türkiye'de doğdum ben antalya'lıyım bendeniz noel baba işte burdayım bembeyaz sakalım koca göbeğim bana eşlik ederler ren geyiklerim tıka basa doludur yeşil çuvalım hediye adresini hep şaşırırım kapıdan bacadan kaloriferden şömineden ocaktan gaz borusundan evinize gizlice girer bakarım hediyeler bırakır hemen kaçarım beni küçük çocuklar asla göremez kim olduğumu tahmin bile edemez kaçarken göbeğimi hop hoplatırım anne ile baba'ya bi göz kırparım küçüklerin yalnızca rüyasındayım sadece yılda bir gün bacalardayım beni gerçekten merak ediyorsanız anne baba olunca tanışırsınız türkiye'de doğdum ben antalya'lıyım bendeniz noel baba işte burdayım lay lay lay lay laaaa...
Niyeti Bozan Noel Baba 00:16
Niyeti Bozan Noel Baba 2.083 izlenme - 2 yıl önce Yeni yıl yaklaştığında alışveriş merkezlerinin değişilmezi noel baba kılığına girmiş adamlardır. O adamlardan biri mağazanın birinde çalışan kızla işi pişirmiş.
Noel Baba'ya Twerk Yapmak - Miley Cyrus 00:15
Noel Baba'ya Twerk Yapmak - Miley Cyrus 8.616 izlenme - 7 yıl önce Skandallar kraliçesinin son bombası. Dayamalarıyla ünlü olan Miley kızımız hızını alamamış, birde Noel Baba'yı deneyim mantığını gütmüş sanırım. Twerk'le twerkl'yebildiğin kadarç
Noel Baba'yı Çatıda Sopayla Bekleyen Adam 06:27
Noel Baba'yı Çatıda Sopayla Bekleyen Adam 6.586 izlenme - 5 yıl önce Dünya yeni yılı selamlarken, Türkiye ise sosyal medyaya yansıyan ilginç bir görüntüyü konuşuyor. Dama çıkan adam, "Noel Baba'ya görürsem, iman et diyeceğim artık. Çatılarda, bacalarda gezmeyi bırak, hasta olursun, üşütürsün, zatürreden geberirsin, gel iman et, Allah'a iman et diyeceğim" dediği görüldü.
2018 Nebula'da Böyle Geçti  (Nebula Uo Shard) 01:13:15
2018 Nebula'da Böyle Geçti (Nebula Uo Shard) 2.063 izlenme - 4 yıl önce Nebula UO Shard 1999 yılında kurulan ve şimdiye kadarki gelmiş geçmiş en kaliteli, en iyi ve en köklü Ultima Online sunucusu olma ünvanına sahiptir. Günümüze kadar gelişen teknolojiyle birlikte yenilenen hizmetlerini hiçbir zaman oyunu bozmayacak şekilde entegre etmeyi başarmıştır. Oyun dinamikleri her zaman aynı kalmış fakat sunucumuz Ultima Online'ın gelişmesinde büyük katkılar sağlamıştır. Sen de bu güzel serüvende yaşamını devam ettirmek istemez misin? O halde aşağıdaki linkten KAYIT OL ve OYNAMAYA BAŞLA... Web Sitesi: www.nebulauo.com Forum: https://forum.nebulauo.com/
Noel Babayı Kızdırma Oyunu Tam Çözüm 02:34
Noel Babayı Kızdırma Oyunu Tam Çözüm 959 izlenme - 2 yıl önce Bir dönemin efsanesi flash oyun sitelerinin en çok oynanan oyunlarından birinin tam çözümünü izleyeceğiz.
Tövbe Ettiren Noel Baba 06:24
Tövbe Ettiren Noel Baba 2.390 izlenme - 7 yıl önce Baldudağı kanalından kovan muhabir arkadaşımız yılbaşından dolayı bir sosyal deney gerçekleştirmeye karar vermiş noel baba kıyafeti giyip taksime çıkmış millete sorular sormaya başlamış en sondada tersden vurmuş.
Kavgaya Tutuşan Noel Babalar 00:35
Kavgaya Tutuşan Noel Babalar 962 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da bir alışveriş merkezinde noel baba kıyafeti ile eğlendirme amaçlı çalışan iki kişi bir anda kavgaya tutuşmuş.
Atilla Kaptan'dan İç Çamaşırı Hediyesi 00:57
Atilla Kaptan'dan İç Çamaşırı Hediyesi 2.784 izlenme - 7 yıl önce Atilla Kaptan evde kalın giyinip doğalgaz yakmayarak arttırdığı paralarla cicili bicili yılbaşı hediyeleri almış. Bu hediyeleri çantasına koyup Noel Baba misali dağıtmayı planlıyor gibi bir hali var. "Yılbaşı gecesi Noel Baba'nın sizin kapınızı çalması için dua edin ve iyi bir çocuk olursanız belki Atilla Kaptan'ı bile görebilirsiniz..."
Noel Baba'dan Hasta Çocuklara Sürpriz 00:20
Noel Baba'dan Hasta Çocuklara Sürpriz 268 izlenme - 9 ay önce Noel Baba, Lima'da Villa Panamericana Hastanesi'ni ziyaret ederek çocuklara hediyeler dağıtmış. Noel baba dağıtımda itfaiyeden yardım almış.
Nasrettin Hoca İle Noel Babanın Farkı 02:36
Nasrettin Hoca İle Noel Babanın Farkı 4.255 izlenme - 13 yıl önce nasrettin hoca ile noel babanın farkı
Asansörde Osuran Noel Baba Şakası 03:08
Asansörde Osuran Noel Baba Şakası 2.042 izlenme - 8 yıl önce Yeni yıla gireceğimiz şu günlerde teknolojinin nimetlerinden faydalanan noel baba ulaşmak istediği yere geyikleriyle değil asansörle gitmeyi tercih etmiş. Ama noel babanın çok gazı var. Bakalım bu eğlenceli şaka karşısında insanların tepkisi ne olmuş.
Noel Baba'nın Cehennemden Çıkan Cücelerinin 24 Günü (+18) 05:21
Noel Baba'nın Cehennemden Çıkan Cücelerinin 24 Günü (+18) 1.784 izlenme - 7 yıl önce öncelikle söyliyim çocuklar için değil yetişkinler için.cücelerinin günlük hayatta başına gelen ilginç olayları anlatan eğlenceli ve komik bir karikatür çalışması. cüceler günlük hayatta neler yapıyor merak ediyosanız youtube kanaıl: http://www.youtube.com/user/12daysofelves
Korkunç Noel Baba Şakası (Yeni) 03:42
Korkunç Noel Baba Şakası (Yeni) 1.550 izlenme - 8 yıl önce Ünlü Şaka Ekibi DmPranksProductions Gene İş Başında Bu Seferki Şakaları Noel Baba Kılığında Hem İyiyi Hemde Kötüyü Ama Bir Taraftan Korkutmak
Hint Noel Baba - Dıngıl Bel Dıngıl Oldıbi 01:00
Hint Noel Baba - Dıngıl Bel Dıngıl Oldıbi 1.736 izlenme - 8 yıl önce Hintlilerden herşeyi beklerdim de bunu beklemezdim. Bizim nasıl noel baba ve geyiklerine yanaşık düzen halay çektirmemiz garip gelecekse bir elin almanına, hint dansı eşliğinde jingle bell şarkısını söyleyen noel baba da bir o kadar tuhaf geldi bana ama bir o kadar da çok sıcak, hoş bir duygu bıraktı kalbimde. Animasyonlara diyecek Lafım zaten yok. Süper olmuş.
60 Senedir Noel Babayı Bekleyen Teyze 04:18
60 Senedir Noel Babayı Bekleyen Teyze 1.291 izlenme - 5 yıl önce Noel Baba'yı 60 yıldır bekleyen Kıbrıs'lı teyzenin eğlenceli anlatımı eğlenceli Kıbrıs şivesi ile karşımıza çıkmış. Mahalleli Noel Baba'yı ne kadar istemese de ortaya eğlenceli bir video çıkmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Oggy ve Hamam Böcekleri - Noel Baba Oggy 07:59
Oggy ve Hamam Böcekleri - Noel Baba Oggy 1.162 izlenme - 5 yıl önce Oggy ve Hamam Böcekleri, pop art tarzında tasarlanan, Jean-Yves Raimbaud'un yazdığı, 269 bölümlük Fransız animasyon serisidir.
Sami Dündar - Türkiyeiı Noel Baba 04:10
Sami Dündar - Türkiyeiı Noel Baba 1.320 izlenme - 8 yıl önce Albüm Adı: Türkiyeli Noel Baba Çıkış Tarihi: 16.12.2004 Diğer Şarkı Sözleri (lyrics): hı hı hııı ho ho hoooo nay nay nay nay noooom lay lay laaaay loy loy loooooy ha ha ha ha haaaaaay türkiye'de doğdum ben antalya'lıyım bendeniz noel baba işte burdayım bembeyaz sakalım koca göbeğim bana eşlik ederler ren geyiklerim tıka basa doludur yeşil çuvalım hediye adresini hep şaşırırım kapıdan bacadan kaloriferden şömineden ocaktan gaz borusundan evinize gizlice girer bakarım hediyeler bırakır hemen kaçarım beni küçük çocuklar asla göremez kim olduğumu tahmin bile edemez kaçarken göbeğimi hop hoplatırım anne ile baba'ya bi göz kırparım küçüklerin yalnızca rüyasındayım sadece yılda bir gün bacalardayım beni gerçekten merak ediyorsanız anne baba olunca tanışırsınız türkiye'de doğdum ben antalya'lıyım bendeniz noel baba işte burdayım lay lay lay lay laaaa... Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Turkiyeli Noel Baba (Sami Dundar) 04:03
Turkiyeli Noel Baba (Sami Dundar) 1.060 izlenme - 7 yıl önce Müsamere Tadında Bir Klip Sami Dündar ise 1963 istanbul doğumlu yazar, 5.boyut isimli organizasyon şirketinin ve noel baba sosyal yardımlaşma derneği kurucusu."Noelbaba.com" sitesi üzerinden ya da telefonla evlere Noel Baba ve Noel Anne servisi yapılıyor.Saate göre fiyat Noel Baba’nın göbeğini hoplata hoplata, ‘hoh hoh’ kahkalarını ata ata, kapınızdan içeri girip, sevdiklerinize hediye dağıtmasını istiyorsanız, 31 Aralık akşamı saat tam 24.00 için 100 milyon, diğer saatler için 50 milyon lira ödemeniz yeterli. Noel Baba’ya, istenildiğinde Noel Anne, Padişah ve Pamuk Prenses de eşlik ediyor. Bu durumda ücret 250 milyon liraya çıkıyor. (Sözlükten alıntıdır) http://www.milliyet.com.tr/2000/12/28/yasam/yas04.html seyhan müzikten çıkmış albüm. aynı adlı birde şarkı var içinde. sami dündar yazmış. sözlerini de yazayım tam olsun: hı hı hııı ho ho hoooo nay nay nay nay noooom lay lay laaaay loy loy loooooy ha ha ha ha haaaaaay Türkiye'de doğdum ben Antalya'lıyım bendeniz noelbaba işte burdayım bembeyaz sakalım koca göbeğim bana eşlik ederler ren geyiklerim tıka basa doludur yeşil çuvalım hediye adresini hep şaşırırım kapıdan bacadan kaloriferden şömineden ocaktan gaz borusundan evinize gizlice girer bakarım hediyeler bırakır hemen kaçarım beni küçük çocuklar asla göremez kim olduğumu tahmin bile edemez kaçarken göbeğimi hop hoplatırım anne ile baba'ya bi göz kırparım küçüklerin yalnızca rüyasındayım sadece yılda bir gün bacalardayım beni gerçekten merak ediyorsanız anne baba olunca tanışırsınız türkiye'de doğdum ben antalya'lıyım bendeniz noelbaba lay lay lay lay laaaa...
Yılbaşı - Yılmaz Erdoğan ( Neşeli Hayat) 01:06
Yılbaşı - Yılmaz Erdoğan ( Neşeli Hayat) 1.350 izlenme - 8 yıl önce Yılmaz Erdoğan hem senaryosunu hemde yönetmenliğini yaptığı 2009 yapımı filmde ayrıca Rıza Şenyurt adında kendi halinde hiç kimseye karışmayan, iyilik seven sıradan bir vatandaşı başrolde canlandırmıştır. Tek anormal noktası ise geçim sıkıntısından dolayı büyük bir alışveriş merkezinde Noel Baba'lık yapmasıdır. Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Ersin Korkut, Burcu Gönder, Cezmi Baskın, Erdal Tosun, Rıza Akın, BKM Mutfak Oyuncuları
Çocuk Şarkıları - Noel Baba Parmak Ailesi 02:10
Çocuk Şarkıları - Noel Baba Parmak Ailesi 768 izlenme - 6 yıl önce Okul öncesi çocukları tarafından en sevilen çocuk şarkılarını animasyon videolar ile sizlerle buluşturuyoruz. Noel Baba, Yılbaşı Parmak Ailesi Şarkı Sözleri Baba Parmak Baba Parmak neredesin? Buradayım buradayım. İşte buradayım. Anne Parmak Anne neredesin? Buradayım buradayım. İşte buradayım. Ağabey Parmak Ağabey Parmak neredesin? Buradayım buradayım. İşte buradayım. Abla Parmak Abla Parmak neredesin? Buradayım buradayım. İşte buradayım. Bebek Parmak Bebek Parmak neredesin? Buradayım buradayım. İşte buradayım.
Noel Baba Elektrik Tellerine Takıldı 00:13
Noel Baba Elektrik Tellerine Takıldı 164 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin California eyaletinde ilginç bir kaza yaşandı. Noel baba kıyafeti giyen bir kişi paramotorla şeker dağıtmak istedi. Ancak o yolculuk elektrik tellerinde bitti. Noel baba elektrik tellerinde takılı kaldı.
Şişme Noel Baba'yı Bıçaklamak 02:17
Şişme Noel Baba'yı Bıçaklamak 1.198 izlenme - 8 yıl önce Hıristiyan dünyası dün gece İsa peygamberin doğum gününü Noel’i kutladı. Bu akşama kadar devam edecek olan kutlamalar, İstanbul Üniversitesi’nde ilginç bir eylemle protesto edildi. Üniversite’nin Beazıt kampüsü önünde toplanan ir grup "Noel Baba beraberinde içki esrar, ölüm getirir" diyerek getirdikleri bir şişirilmiş Noel Baba balonunu bıçakla patlattı. Noel kutlamak isteyen Müslümanlara karşı çıkan gruplar bir süredir sosyal medya üzerinden yaptıkları çağrıları bugün eyleme dönüştürdü. Noel Baba’ya yumruk atan takkeli kaslı adam posterlerini Saadet Partisi’nin gençlik kolunun hazırladığı belirtiliyordu. Posterde “Yılbaşı ve Noel kutlamalarına HAYIR!” sloganı bulunuyor.
Akla Zarar Otogaz Reklamı 01:23
Akla Zarar Otogaz Reklamı 820 izlenme - 7 yıl önce ErolGAZ LPG istasyonu için çekilen, hiç bir dalda ödül almayan, eleştirmenler tarafından beğenilip beğenilmediği hala bir sır olan, harika bir senaryoya ve prodüksiyona sahip, kah güldüren, kah düşündüren bir reklam.ErolGAZ LPG..Nerde olursan ol, Giderken Sağda, Dönerken Solda..
Noel Babayı Çalan Adam 00:35
Noel Babayı Çalan Adam 181 izlenme - 2 yıl önce Yeni yıl hazırlığı için evini süsleyen ev sahibi, veranda da duran noel baba heykelinin çalındığını görünce güvenlik kameralarını incelemiş ve hırsız bulmuş.