Hoşgeldiniz!

Noizy

Enca ft. Noizy - Bow Down 03:47
Enca ft. Noizy - Bow Down 25.861 izlenme - 2 yıl önce Enca - Bow Down ft. Noizy (Official Video HD) [Video Klip 2016] – Official Music Video Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Music: Enca, Noizy Lyri: Enca, Noizy Produced by: Big Bang Şarkı Sözleri (lyrics): Bow down to the King and the Queen jo Kerkush sun tna nali Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin Ok, stop! Dhe niher ku jena prap Bashk, me kuror t'shoh prej nalt Shihet si e bojna per cdo nat Oh no! Kom ni po xhelozon Oh no! Jom idoll sun e kupton Oh no! Venin tem ti shum e don Sa vi anej, o sa vi anej Everybody say, everybody say Noizy back again,krejt po vin anej Everyone of dem, everyone of dem Jam prap si terror i nates Me kapuca prap n'krye t'rradhes Na vijn turmat permrapa Dihet se bim n'sy nga krejt estrada Bow down to the King and the Queen jo Kerkush sun tna nali Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin Coje ma nalt tash Coje ma nalt Du me ni o ka bohet shum Hot! Sa vi anej, o sa vi anej Everybody say, everybody say Noizy back again,krejt po vin anej Everyone of dem, everyone of dem Oh no! Kom ni po xhelozon Oh no! Jom idoll sun e kupton Oh no! Venin tem ti shum e don Bow down to the King and the Queen jo Kerkush sun tna nali Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin I really told you ye Im betta den dem Yeah im betta den dem Im the life of the party Enca betta den dem, Enca betta den dem Un jam special i nates Bow down to the King and the Queen jo Kerkush sun tna nali Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin Coje ma nalt tash Coje ma nalt Du me ni o ka bohet shum Hot!
Noizy - Mbreteresha ime 04:37
Noizy - Mbreteresha ime 69 izlenme - 2 hafta önce Noizy - Mbreteresha ime (Music Video 2018) Şarkı Sözleri / Lyrics Jan kohet e shtria n'jet qe na bojn me msu na na Jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na, Je vec ti qe e din se sa shum te du na na, Dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m'ndjen ku Mama Rap1: Shpesh thirr n'telefon - cilin shtet po shkon, Kom pa mrom n'onderr edhe deshta me t'fol, Mthot qe malli Mka marr mezi press me t'perqafu, Dhe pse mrom - ishim bashk tu u perqafu, Sjam thjesht dashni per te Jam pjes e trupit saj, Nese un 1 dit lendohem Ja di dhimbjet asaj, Ti je engjulli mbrojtjes i jetes ton, E falenderoj zotin thank you lord, Por ti e ke nje burr qe, un e kam baba, Dhe kur ju shoh Juve bashk i thank god, Se kjo jet pa ju per ku ish e kot, Nese sot jam ktu ku jam se ju m'keni dasht, Chorus: Jan kohet e shtria n'jet qe na bojn me msu na na Jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na, Je vec ti qe e din se sa shum te du na na, Dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m'ndjen ku Mama Rap:2 Jan kohet e shtira n'jet qe na bejn me msu Jana ata qe a dojn tmiren sna lejn me harru, Se kush jemi prej ka vim ca kemi perjetu, Jeta do ishte shum e frikshme nese zdo isha me ju, E vetmja dashni e sinqert je ti, Dhe kur jam ne veshtirsi te thirri vec ty, Nuk kerkoj t'me ndihmosh vec t'me preki dora jote, Perqafimi jot nuk ndrrohet me asnje gje te ksaj bote, Je ilaci numer 1 kundrra cfar do lloj semundje, Kur e shoh ftyren tende mduket gjeja me e bukur, Ti ke bo shum per mu keyt shum mir e di, Smund ta shperblej Por mund te jap dashuri, Mum do jepja gjithcka ta kishe dhe ti nenen, Ta kishe dashurin e saj siç e kam un tenden, Ndoshta 1 dit do gjej un princeshen time, Por nen per mua mbetesh mbretresha ime, Chorus: Jan kohet e shtria n'jet qe na bojn me msu na na Jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na, Je vec ti qe e din se sa shum te du na na, Dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m'ndjen ku Mama Rap:3 Me ta fal tan boten e di qe s'esht mjaftushem, Per dite i lutna zotit ty me t'pa te gzushem, Mke rrit mu dhe motren 100 sakrifica, Kurr nuk u derzove dhe pse jeta kish ngushtica, -Tash jam bo burr me shpatllat e gjona, Mthoje ti je mbret i mamit? Mbret u bona, Fal teje jam ky qe jam deri sot, Deri diten kur do mbylli syt per ty do derdhi lot, Je krijesa me e mir jo se je nena ime, Por cdo nen n'ket bote meriton shum shperblime, Te lutem m'fal non sa her kam bo gabime, Nese ti ma bon hallall do gjej qetsi ne zemren time, Te dua nen malli sa Mka marr, Tash jam ne koncert dhe n'sken sa jam tu dal, Neser ke ditelindjen une ndodhem diku larg, Nuk mujta me tbo dhurat mdolen lot e t'bona kong non
Enca Ft. Noizy - Ata Nuk E Din 04:06
Enca Ft. Noizy - Ata Nuk E Din 3.743 izlenme - 4 yıl önce Enca ft Noizy - Ata nuk e din (Official Video)
Enca ft. Noizy - Bow Down 03:46
Enca ft. Noizy - Bow Down 1.172 izlenme - 2 yıl önce Enca ft. Noizy - Bow Down (Official Video HD) 2016 Enca - Ft. Noizy - Bow Down Şarkı Sözleri Bow down to the King and the Queen jo Kerkush sun tna nali Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin Ok, stop! Dhe niher ku jena prap Bashk, me kuror t'shoh prej nalt Shihet si e bojna per cdo nat Oh no! Kom ni po xhelozon Oh no! Jom idoll sun e kupton Oh no! Venin tem ti shum e don Sa vi anej, o sa vi anej Everybody say, everybody say Noizy back again,krejt po vin anej Everyone of dem, everyone of dem Jam prap si terror i nates Me kapuca prap n'krye t'rradhes Na vijn turmat permrapa Dihet se bim n'sy nga krejt estrada Bow down to the King and the Queen jo Kerkush sun tna nali Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin Coje ma nalt tash Coje ma nalt Du me ni o ka bohet shum Hot! Sa vi anej, o sa vi anej Everybody say, everybody say Noizy back again,krejt po vin anej Everyone of dem, everyone of dem Oh no! Kom ni po xhelozon Oh no! Jom idoll sun e kupton Oh no! Venin tem ti shum e don Bow down to the King and the Queen jo Kerkush sun tna nali Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin I really told you ye Im betta den dem Yeah im betta den dem Im the life of the party Enca betta den dem, Enca betta den dem Un jam special i nates Bow down to the King and the Queen jo Kerkush sun tna nali Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin Coje ma nalt tash Coje ma nalt Du me ni o ka bohet shum Hot!
Noizy - Grande 03:26
Noizy - Grande 885 izlenme - 2 yıl önce Noizy - Grande (Official Video HD) 2016 Şarkı Sözleri (Lyrics) Njifem si I pari, Erdha me ferrari, Me pa Se cka bagazhi - shoki t'hik zari, Rrethohem me mangupa - zdin Se cka Esht tuta, Shokt smun mi prek - Se shokt I Kam krejt cuba, ndezi puron si Kur nkuba, Eci vec me tufa, Mos kalo ka terri se Jan cunat me kapuca, Statusin smund ma mrrin kta, Vec se I bojn do rrima, E kalumja ime ktyne Ju duket sikur nfilma, Skena dashni per Ju chi chi man, Skena dashni per Ju bitchy man, Ditet e sotit djemt ma zi se femrat e kqia batty man, Jam zon private - privat jet, Kta mlypin ntok? Une jam te ret, Kur mbojn si tfort a Ku Ku me det, Kta Po lypin pun? And I'm the chef, Chorus: Grande - bitch you looking at a star call me Grande, 24 plus 7 I am grinding, Grupin tem grupin tem thirre grande, Sille kan dush coz Ima bun dem, Grande - nuk boj kong por boj vepra call me Grande, 24 plus 7 I am grinding, Grupin tem grupin tem thirre grande, Sille kan dush coz Ima bun dem, Noizy Rap ll: Ju Munoni me bo karrier ndersa une jam kthy ne brand, Un nuk e djeki moden permas mu moda m'djek cdo hap, Nese Ti Nuk Ke ni per ne do te thot Qe nuk Ke ec me kohen, Normal ti Ke ni per ne Dhe normal ti e din ca bohet, Kom fansat e flakt grupin e flakt, Biles dhe inaxhit I Kam te flakt, Xhepat e mushem Jan plot e per plot, Sa po derdhen per toke per toke per tok, Cunat hyn mren - nihet prezenca qe dikush Po vjen, Cunat dun ven - silli do Shishe se femnat Po dehen Sonte nuk flejm, Nisna per Plazh masi Ta djegim me 30 vet, Me 30 vet, porosisin 10 Shishe Dhe hapin 2, Kta e bojn per pordh kta e bojn per sy, Na kur jena nclub e bojm me ra shi, And we smoke that ganja up in the VIP
Nicola Fasano & Miami Rockets feat. Mohombi & Noizy - Legalize It 03:35
Nicola Fasano & Miami Rockets feat. Mohombi & Noizy - Legalize It 620 izlenme - 1 yıl önce Nicola Fasano & Miami Rockets feat. Mohombi & Noizy'nin, Yeni Dünya Müzik etiketiyle yayınlanan "Legalize It" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd'de.
Noizy ft. Çiljeta - Me shum se dollar 04:09
Noizy ft. Çiljeta - Me shum se dollar 548 izlenme - 2 yıl önce Noizy ft. Çiljeta - Me shum se dollar (Official Video HD) 2016 En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Noizy Ft Overlord & Niil-B - Zemer (Official Video) 03:43
Noizy Ft Overlord & Niil-B - Zemer (Official Video) 1.094 izlenme - 4 yıl önce Noizy ft OverLord & NiiL-B - Zemer (Official Video)
Noizy ft. Elgit Doda - Pa mu 03:59
Noizy ft. Elgit Doda - Pa mu 408 izlenme - 2 yıl önce Noizy ft. Elgit Doda - Pa mu (Official Video HD) 2016 En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Duda Ft Noizy - Skuadra Jone 03:41
Duda Ft Noizy - Skuadra Jone 1.080 izlenme - 4 yıl önce DudA ft Noizy - Skuadra jone (Official Video)
Noizy - The baddest 03:59
Noizy - The baddest 300 izlenme - 2 yıl önce Noizy - The baddest (Official Video HD) Şarkı Sözleri (Lyrics) Zini zin - ot to the r Eci tu Qesh Sikur tier nuk ka mo, Eci me Pesh se Ktyne se ju ra, Kuroren ta mora shi sa Hije Mka, 1 Buzqeshje - Fallco - e kam per Ty, Thjesht per Acarim Jo se kam naj Gjo me Ty, A T'dhem kur po po M'sheh aty ku Duhet Tjesh ti, N'qender T'vemendjes " by blood" kudo qe hi, Apo T'dhem kur mendon se Ty Koha T'kaloj, Qe Dikush Erdh nga Rruga dhe Kalajen Rrenoj, Jom Kurioz - me dit - si Ndihesh Nket moment, Mora Vesh se Kishe Lujt tralala T'jan Bo ment, haah - Nuk ka problem un e di Hallin ton, Zdel mo as Prej Shpie se Kerkush mo se nuk don, Tash Shko fol per Skenderbeun o patriot I Flakt, Skenderbeu u Kthy Ntok T'vet Jo si ti Shkerdhat,
Noizy - Midis Tirone 04:20
Noizy - Midis Tirone 192 izlenme - 1 yıl önce Noizy - Midis Tirone (Music Video HD) 2016 Şarkı Sözleri (Lyrics) I spit 16 Cunat thojn that's hard ropt, Tjeter Nivel you should call me galardo, femren so fly ti smunesh me pa to, My bitches are bad my brudaz move largo Fuck all the haters we doing it mad do You get bitches I couldn't care for ? Kom rrethin e gjon Ti Nuk mundesh me Mpa mu, Coni 3 gishtat Kur sheh OTR KTU Kam njerz rreth meje Qe qeshin rraaaall Jo se Jan t'merzitshem thjesht qeshin rrall, Kom njerz rreth meje Qe I Kam per mall, Jo se tjert si du Por kto I Kam per mall, Levizjet e Mija Ju Kurr smund I kapni, Jo per naj gjo Por ktu dihet sahati, Lidhjet e forta thojn illuminati, Jo jom pidh some shok Pse t'vjen inati, U oooo inati ty Po tvjen U oooo inati ty Po tvjen, Se jam chorus: Midis tirone qish bone mo plako, Midis tirone qish bone mo plako, Nuk Ka kufi kur jam me gocat dhe kur jam me nacot, Rap:2 Midis Milanos qish bone mo nona, Thash midis zurich qysh bone mo nona, Zemra Ka qef me nejt me kampiona, Zemra Ka qef me nejt me kampiona, Bari Po dridhet po nizet Po paset Po kurgjo spo shihet, Zemra Po vjen Po knaqet po laget dhe n'fund ajo... Mos na testoni se Jena rrebela, Mos na testoni se Jena rrebela, Ku Ku moj none me pa qysh u tuten kur na erdhem mrena, Ku Ku moj none me pa qysh u tuten kur ne erdhem mrena, I would hate me too if I wasn't me, Coz none of them can ever do it like me, I probably be jealous and all that shit, Coz I came from nothing and now I'm living life big, Bang em,
Çiljeta ft. Noizy - Gangsta Love 05:03
Çiljeta ft. Noizy - Gangsta Love 421 izlenme - 3 yıl önce Çiljeta ft. Noizy - Gangsta Love (Official Video Lyrics) 2015 Şarkı Sözleri (Lyrics) U bo nje kohe qe nuk jena pa, u bo goxha qekur jena nda Gangsta life, gangsta love, you're my gangsta wife and I'm your gangsta thug Jena rrit te dy bashke, kena qajt, kena qesh te dy bashke Woah, kena shit te dy bashke, paketim transportim te dy bashke Kudo me vete, besoj n'ty me shume se n'vete T'kom shok, shokun e jetes, kur t'njoha ty kom njoh t'verteten Ndoshta s'muj me t'dhon ate qe don por muj me t'dhon ca ki nevoje Si I can be your gentleman, edhe gangsta me pervoje Edhe nese ti do bohesh ylli im, une do kthehem qielli jot Dhe n'rast se ti do m'japesh vetem pak, une do t'jap ty gangsta love Remember? Netet e vona, remember? Djersa t'pikonte mbi trupin tim, thoje jam e jotja forever Yeah, premtimet mbeten, yeah yeah premtimet mbeten Nese njoni nga do te nderronte jete, ai tjetri do mbyste veten Remember? Netet e vona, remember? Djersa t'pikonte mbi trupin tim, thoje jam e jotja forever Ciljeta Chorous : Baby krejt po thone se ti je gangsta, Baby you're my gangsta Bashke pergjithmone, Jeta jone e shpejte sikur s'ka neser, do te pres gjithe jeten You're my gangsta love Ata le t'folin, no need to worry Sa t'jemi bashke ne, asnje nuk mund t'na ndali Ciljeta Bridge You want all of me, jetojme sikur n'film T'kam ty s'du gje tjeter Ride or die here Sa po m'pelqen my Zin Si ti s'e bon kush tjeter -Noizy&Ciljeta Remember? Netet e vona, remember? Djersa t'pikonte mbi trupin tim, thoje jam e jotja forever -Noizy Rap2 : Woah, come and ride with us Kto po dojn me na ndal, po s'na ndalin dot No, ca po lodhesh kot S'di gjo, nuk njoh as nuk di kush o You get it, get it destinacionin e fundit Zemer a t'kujtohet destinacioni i fundit Jena te dy bashke, together we get it moving Bonnie and Clyde together ia qesim fundin Ndersa me ty shok, shifna n'kujtime Woah, thash shifna n'kujtime Ta coj nje foto me femnen time Woah, thash me femnen time That gangsta life Ose ma mire ma mire that gangsta love Woah, come and ride with us E nesermja nuk dihet, kshuqe jetojme sot Ciljeta Chorous : Baby krejt po thone se ti je gangsta, Baby you're my gangsta Bashke pergjithmone, Jeta jone e shpejte sikur s'ka neser, do te pres gjithe jeten You're my gangsta love Ata le t'folin, no need to worry Sa t'jemi bashke ne, asnje nuk mund t'na ndali Noizy&Ciljeta Ride or Die here Woah, come and ride with us E nesermja nuk dihet kshuqe jetojme sot Ride or Die here Woah, come and ride with us Come and ride with us All I wanted was you, All I wanted was you I don't wanna be in this world without you All I wanted was you, All I wanted was you I don't wanna be in this world without you I don't wanna be in this world without you I don't wanna be in this world without you
Noizy & Ledri - Dje & Sot 03:07
Noizy & Ledri - Dje & Sot 53 izlenme - 4 ay önce Noizy & Ledri - Dje & Sot (Music Video 2017) Şarkı Sözleri / Lyrics Kom pas onderr me pas rrolex, Erdhi koha - bleva rrolex, Biles do mkan mbet nsyrtar , qe se di se kur do i vesh, Femnen se coj n’dhom pa durex, E xhveshi Por nuk e vesh, Nese ja nis me fol some fucked up shit, Telfonin see who next, Pare? Po boj me tekst, Shqipen e foli me theks, M'njofin sikur the best! Me t'thon drejten I am the best, Yes - I got the best connect, Fam - I am the best connect, Damn mshofin mu kta dun me dek, Yam- Dun byrek?! ska byrek, Hamm. Jap doren por nuk prezantohem, Jap men Por nuk jap kuroren, Buzqesh kur ata levdohen, Mqesh buza lekt kur numrohen, Kom tekst per ton diten flow per tan naten, Acentin fucked up se jetoj Krejt boten Kom pamjen e qart se Jom hyp maj t’kodres, Na na na na Kom pamjen e qart se im fucking loaded Chorus: Ledri - Deri dje deri dje, Deri dje deri dje, spate besim on mee - deri dje, Noizy - Deri sot deri sot, Deri sot deri sot, Se din ca Kom bo per me mrri - Deri sot, Ledri Rap: Jeta serioze e neser osht joke Sot je i pasun e neser je broke Fuckit, kurr ma t'ri skena mu bo Kesh en pushim i lash 2 ari tok 32 feeling like 23 Kurr skom lshu mjeker hala djal i ri Kerrin mu kual fuqi Ma shum se Skenderbeu me krejt ushtri Ushtojm si alarma Splifat rolliten si sarma Arma ma e fort , nuk o arma po karma Si me pas gripin e boj ket shit smut Dimni i ftoft ju i keni shit drut Sa lyp beef ma mire pi supe Me ca don me tut ti me ttut Jom me grup un rruge Txt per ton diten flow per ton naten Aksentin faktap se jetoj nkrejt boten Kom pamjen e cart se kom hyp maje kodre. Chorus: Ledri - Deri dje deri dje, Deri dje deri dje, spate besim on mee - deri dje, Noizy - Deri sot deri sot, Deri sot deri sot, Se din ca Kom bo per me mrri - Deri sot, Noizy: Sille sille god damn it vec sille, Cantat me lek e me Pare me Dollars god damn it vec sille, Ledri: Canten me lek e sukses e medale just god damit vec sille. Chorus: Ledri - Deri dje deri dje, Deri dje deri dje, spate besim on mee - deri dje, Noizy - Deri sot deri sot, Deri sot deri sot, Se din ca Kom bo per me mrri - Deri sot
Noizy ft. Lil Koli - Flight mode 03:39
Noizy ft. Lil Koli - Flight mode 251 izlenme - 2 yıl önce Noizy ft. Lil Koli - Flight mode (Official Video HD) 2016 En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Seven Saraqi Ft. Noizy -  Si Me Kon Zezake 03:43
Seven Saraqi Ft. Noizy - Si Me Kon Zezake 259 izlenme - 3 yıl önce Seven Saraqi ft. Noizy - Si Me Kon Zezake (Official Video) 2015 Şarkı Sözleri (Lyrics) (Seven Verse) Yeah boy we just started We be up till the morning Working all night while you snoring Yeah I be on it Tell Shawty come quick She be all up on the d**k (oh) That's ya girl? (Ha) Man I'm sorry I'm so sorry She wine it like a freak when she on top of me Like wow like wow like wow The way that she moving her body I just don't know (ah yeah) Bounce it for me up and down make it touch the floor (ah yeah) Ain't nobody do it like this Arch that back like that I be deep up on it come fuck with a winner yeah baby that's fact (Hook) Spo ja nin ashiqare Po bjen shi kapi paret Mbrapa SI me Kon zezake Shawty drop it low don't stop Dridhe syn mos tvjen marre Se kjo nat jo nuk nalet Mbrapa si me kon zezake (Noizy) Ahhh e kom 1 femer super model Veq po don me Kon me mu E kom 1 femer super model femer super model Dridhe dridhe bothen zemer tlutem mos u ndalo Mendime tflliqta kom per ty shawty kur kalo Se trupin e ki bomb bomb ftyra chokolato Ke ndëgju per mu mthrrasin noizy is a monster e dridhim shtratin Zemer SIkur turbulenca Op op m'eksiton op mos u nal Don't stop stop sje normal stop sje normal (ah) (Hook) Spo ja nin ashiqare Po bjen shi kapi paret Mbrapa SI me Kon zezake Shawty drop it low don't stop Dridhe syn mos tvjen marre Se kjo nat jo nuk nalet Mbrapa si me kon zezake (bridge) The way that she working she be all up on me Pulling your hair shawty screaming and moaning Oh she a freak (she be freaky) Shawty so freaky Oh she a freak Shawty so freaky Spo ja nin ashiqare Hajde baby kapi paret Mbrapa si me Kon Zezake Shawty drop it low don't stop Dridhi syn mos tvjen marre Se kjo nat jo nuk nalet Mbrapa si me Kon zezake
Enca ft. Noizy - Bow Down 03:46
Enca ft. Noizy - Bow Down 124 izlenme - 2 yıl önce Enca ft. Noizy - Bow Down (Official Video HD) 2016 Şarkı Sözleri (Lyrics) Bow down to the King and the Queen yo No one can stop us Trying, overtrying but is difficult to succeed in Bow down to the King and the Queen yo No one can stop us Trying, overtrying but is difficult to succeed in la la la la la la x2 Bow down to the King and the Queen yo x2 Ok, stop! Here we are once again Together, with my crown I'm seeing you from above It's obvious how we do it every night Oh no! I'm feeling your jealousy Oh no! I'm idol you ain't understanding Oh no! My oh no oh no oh no Every time I'm there, every time I'm there Everybody say, everybody say uo Noizy back again, everybody coming thence Everyone of them, everyone of them haha I'm like night terror With hoods again at the top Crowds follow us It's obvious we're better than whole estrada* Bow down to the King and the Queen yo No one can stop us Trying, overtrying but is difficult to succeed in oh no x2 Enca: Take it higher now Take it higher I wanna feel it become Hot Noizy: Take it higher now Take it higher I wanna feel it become Hot! Every time I'm there, every time I'm there Everybody say, everybody say uo Noizy back again, everybody coming thence Everyone of them, everyone of them haha Oh no! I'm feeling your jealousy Oh no! I'm idol you ain't understanding Oh no! My oh no oh no oh no Bow down to the King and the Queen yo No one can stop us Trying, overtrying but is difficult to succeed in I really told you I'm better then them Yeah i'm better then them I'm the life of the party Enca better then them, Enca better then them I'm night's special Take it higher now Take it higher I wanna feel it become Hot! x2 Take it higher now Take it higher I wanna feel it become Hot! x2
Noizy - Bora 03:16
Noizy - Bora 15 izlenme - 3 ay önce Noizy - Bora (Music Video 2017) Şarkı Sözleri / Lyrics -2 pi*a n'dhom - gjendja ron, 2 Shoqe t'gushta t'pim tap tu honger n'dhom, Im kinda wavey - they call me baby, Sa bukur duken atje posht kur buzet bashk i prekin, I mora prej koncertit - do shkojm nga deti, Lazarat ke xhepi mtha Kom shoqen thash merre me veti, Zemrat e veshme me t'ngushta, Bythet e cume dhe t'mushta, Gjoksin e bom po t'bukra, Nuk folin dhe duken si t'urta, Permas mrapa ke benzi - Ulem ke mesi, Pamja Panorama Syt fik dhe Yjet i ndezim, Jeten e kam pa rregulla - jetoj sikur s'vjen mo e nesermja, I Hedhi syt nga dritarjaaa - Prap siper reve ahhh, -Prap siper krejtve - prap kta krejt kan urrejtje, -Prap un vazhdoj i njejti hala tu bo pare me etje, Dora e mushme krejt akull - nuk dihet se sa ka shku ora, Sa her qe e shikoj duket sikur i ra bora Chorus: - Hi nga Bora, - Shesim vec bora, - Akull si bora, - Zdi sa osht ora, - Diamanta te dora - Sexy si nora, - E bukur si eraaaa Rita Ora Cut hala edhe pse mjesi, Tu shtu vetem numra te xhepi, Ju thash qe 1 dit kam me mrri, Krejt atje nalt dhe pse nisen te qeshin, Ta shofim se kush qesh i fundit, Ku jam un do vi edhe grupi, Tapetet e kuqe ju mbani per vete, Sa t'bukura te gjith ju po dukni, X2: -Un jam kalorsi i fundit, Mbas meje do vin imitusit, Nese nuk je pjes e grupit, Atehere je vetem 1 groupie, Femna jote kurioze - lidhja e jon misterioze, Zemra e vogel tifoze - kshuqe i dhash dicka qe te lozte, M'kerkoj qe nata t'baronte me magji dhe fjal te buta, Kshuqe u luta u luta u luta, Abracadabra i f*ckd her u zhduka,
Noizy - AK47 03:19
Noizy - AK47 34 izlenme - 8 ay önce Noizy - AK47 (Music Video 2017) Şarkı Sözleri / Lyrics REF X2 Yeah Im stunning on this fucking bitches She said she fuck me if I keep it secret All my brothers move it kilos Until the click then we reload AK-47 , AK-47 You ain't no Gangsta I send you all seven You ain't no Badboy I send you all to heaven Hina ket mes sikur katastrofa mbi natyre E kom nje Baseboll ne bagazh dal ta prishi ftyren Tlidhi kom e dur tprej e tshti nfurre Nuk po tthom mu mburr , e kom ni sen si furre Thirri dikush alarmin, Çunat po bojne namin, Tash shko tash thirre babin Ose me mire tash thirre mamin Dije se nuk lujna lojna Jena cuna nga Londra, Thash dije se nuk lujna lojna REF X2 Yeah Im stunning on this fucking bitches She said she fuck me if I keep it secret All my brothers move it kilos Until the click then we reload AK-47 , AK-47 You ain't no Gangsta I send you all seven You ain't no Badboy I send you all to heaven Mrena nclub dawg (dog) tu pi Mariuana Jom i vesht me Gucci , Dolce&Gabbana Shishet veq po vijne nga kater anet E kom nje Pjesh dhe Pjeshket shum i kana Jom OTR baaaang Na njeh krejt bota She lord the Gang , She lord the Gang U sa shume na dojka Nuk msova ne history se mu dok fuckin' boring Por bona history e tash per mu krejt folin Noizy Noizy Noizy , Zinjo , Zinjo , Zinjo Ajo flet per mu sikur i ka ra Telebingo Ajo flet per mu sikur i ka ra Telebingo Ref x2 AK-47 , AK-47 You ain't no Gangsta I send you all seven You ain't no Badboy I send you all to heaven Yeah Im stunning on this fucking bitches She said she fuck me if I keep it secret All my brothers move it kilos Until the click then we reload
Noizy ft Varrosi - Shut the place down 03:33
Noizy ft Varrosi - Shut the place down 128 izlenme - 2 yıl önce Noizy ft Varrosi - Shut the place down (Official Video HD) Şarkı Sözleri (Lyrics) Na nuk bojm beef neper internet, Kena klubin plot sikur esht qytet, Femna nkrah tem Ka present, Parja e trash sikur Esht dyshek, Roling and roling and roling, Palosen palosen palosen, akuza akuza akuza pa fund, Na japim cash mbyllim dosjen, Ata mtestojn Por nuk Kam Difekt, Per rrep tjap garanci per jet, Dukem rrug Por jam intelekt, Dukem rrug Por jam intelekt, Dhe ata jo smun e bojn si ne, Kallxom Kush mund e Bon ket si ne, Rralla Esht teper e gjaat Sa nuk dihet se si do hyn mren, -Shishet po vin krejt si tren, - Klubi per pak Ka mu shem, Cunat kan pi qaq shum ish me botin ti shoku kupton? Ca po ndodh ca po ndodh ca po ndodh I love it : Chorus: Smoking that bob Marley, That Gucci and Cavalli, Ska problem per pare aha, Ktu Kam ardh per party Festojm deri sa te zbardhi, Smoking that bob Marley aha aha, We shut the place down. Varrosi rap: Man a walk in and I shut it down No am not skepi but I shit it down Hala jena mbreter still got the crown Fallcot u largun tvertetit su ndan Rrepi per mu shoku sAsht problem Beati pa mu si ti pa oksigjen Normal Asht hit me zinin nrefren Coz we shut it down and we do it again Yea das not me Me u perzi me estraden das not me Di shum gjona boj sikur nuk Di Na I ngulim u I firmosni Na nuk kerkoj falje Ca e thom e thom me dashje Ndryshoni rrugen mos tboj perplasje Man to hevy Tnxjerr prej autostrade Otr we rrolling Suksesin PO e korrim Ajo do me e majt secret SE e ka ngju lil kolin Ajo PO vjen ke une every time I come around SE Kur erdhi ke hoteli U know I shut it down
Noizy - Young Boy 03:44
Noizy - Young Boy 44 izlenme - 1 yıl önce Noizy - Young Boy (Official Video HD) 2017 Şarkı Sözleri (Lyrics) Chorus: Younggggg bwaaaaai ruje venin, Fol a lot of crap gjinja vin t'shemin do, Fuck all that big talk hajde ktu na gjeni bro Cunat Jan gati me ta nal oksigjenin, rrah Rap: Top channel slun muziken teme mo, O pasha zotin krejt ca thash - skom rrejt kurgjo, Sfiket barutin nese Ti ja flaken, Tani mos tvi keq Kur un ta kuq faqen, Tregom sa pare ke tregoj ca burri je, Fjalet e plakut jan me ven - nese i ven re, -Allergic being broke bro, -so I'm always on the road, workaholic grind mode overdose, -- n'Aroplan ma shum se n'taxi, Young goons Kur mshofin thojn sup G, Otr familje madhe - otr'ja maje n'maje, OTR kena mbiemrin kjo nuk esht per Sy e faqe, Kam kalu shum koh n'xhade, Kom ondrra Qe Kurr nuk nalen, Kom vllezer Qe mbajn fjalen, T'betum me t'hap kafken, Chorus: Younggggg bwaaaaai ruje venin, Fol a lot of crap gjinja vin t'shemin, Fuck all that big talk hajde ktu na gjeni, Cunat Jan gati me ta nal oksigjenin, Rap: --Toleranca zerro - Nashta nuk t'pelqen but truly I don't care do, Luj koqe me kta rrepera, Pse ca? Kush foli anej Ka dera, Zdon me fol sheh shtremt kujt i rruhet daku? -Cunat Jan caalm kush doj le t'kruhet daku, Now back to that old shit, Back to the old me, Back to back me cunat, Kta tjert can suck a dick, Zdu me dit kush je, Tash sjena mo, Nuk jemi shit, Ska mo pretty talk, Ca bone ca bone NOT
Enca ft Noizy - Bow Down Official Video HD 03:46
Enca ft Noizy - Bow Down Official Video HD 20 izlenme - 6 ay önce
Escobars ft. Noizy - Anytime Anywhere 03:52
Escobars ft. Noizy - Anytime Anywhere 86 izlenme - 2 yıl önce Escobars ft. Noizy - Anytime Anywhere (Official Video HD) 2015
Noizy - Not gonna talk 03:28
Noizy - Not gonna talk 55 izlenme - 2 yıl önce Noizy - Not gonna talk (Official Video HD) 2016 En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Duda ft. Noizy - That fire 03:35
Duda ft. Noizy - That fire 34 izlenme - 1 yıl önce Duda ft. Noizy - That fire (Music Video 2017) Yepyeni Video Klip! En yeni videolar, en güncel içerikler ve en yeni şarkılar yüksek kalitede şarkı sözleri ile kanalıma Abone olarak takip edebilirsin! Daha fazla yeniler için; izlesene.com/kadirbaykal
Enca ft Noizy- Bow Down Official Video HD 03:46
Enca ft Noizy- Bow Down Official Video HD 14 izlenme - 6 ay önce Enca ft Noizy Bow Down Official Video HD
Noizy ft Duda, Varrosi & Lil Koli - Ilaçi Jot 06:13
Noizy ft Duda, Varrosi & Lil Koli - Ilaçi Jot 39 izlenme - 2 yıl önce Noizy ft Duda, Varrosi & Lil Koli - Ilaçi Jot (Mixtape) 2016 En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Noizy - A te kujtohet 03:57
Noizy - A te kujtohet 26 izlenme - 1 yıl önce Noizy - A te kujtohet (Official Video HD) 2016 Şarkı Sözleri (Lyrics) Mmm sflasim, Po mendoj per to me 1 foto t'castit, Do sene mi bonte vec per inati, Ose Do foto mi cojke Kur Nuk Ishte vakti, Yeh yeh yeh bonu gati, Per pak jam Tu ardh with that Big body, Freak in bed but she so classy, Dhe Kur zgjohet ne mengjes sho krejt parajsen, Mmmmm skam fjal, Gjuhem siper saj sikur Jam kanibal, E vetmja gjo qe mthot tlutna MOS u nal babe, O yeh she love it when I hit from behind yeh, ---- Ku me dit Ca esht tu bo tash!? A thu noshta mendon Se Ca jam tu bo un tash? - Por nese shihemi prap? A mkishe fol nese shihemi prap? Chorus: A Te kujtohen ndopak momentet Kur ishim bashk Kur thojshim Kurr Skena mu nda? - Ja pra ku jemi Tash u be nje kohe Qe Nuk jemi pa, Rap 2: You fine girl Por nuk je mo mine girl, E vetmja gje qe un kam tash, Kujtimet tona qe i lam pas, A t'kujtohet kur thojshim nuk do ndana, Edhe sikur t'bohet bashk dielli dhe hona, Edhe sikur t'folnin keq ne do forcona, Ja Ku jemi sot dhe Kurr ne nuk degjona, Kom bo gabim e di - ke bo gabime ti, Kena gabu Te dy se ndoshta skemi dit, Nuk Po thom ke faj Se tash rendsi nuk ka, Krejt ata qe na kan inatin po Gzohen tu pa, A mund ta ndrrojm a jo tia nisim krejt nga 1, kthejm faqen tjeter an dhe t'harrojm gjithcka, M'fal a bon me t'fol Po m'vjen mir qe t'shoh ? M'thirrin noizy dhe po du me t'njoh,
Noizy - Sa Mir Me Kon Otr (ft. Lil Koli)  03:05
Noizy - Sa Mir Me Kon Otr (ft. Lil Koli) 7 izlenme - 8 ay önce Noizy ft. Lil Koli - Sa Mir Me Kon OTR ( Official Video ) 2017 Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler