Hoşgeldiniz!

noon

İnternetin Yeni Fenomeni Junior Cox-Noon 00:49
İnternetin Yeni Fenomeni Junior Cox-Noon 320 izlenme - 2 hafta önce Junior Cox-Noon henüz 9 haftalık bir bebek. Ancak şöhreti şimdiden hem mahallesinde hem de internette yayılmış durumda.Temmuz sonunda İngiltere'de doğan minik Cox-Noon'a uzun ve gür saçları yüzünden 'Ayıcık Bebek' deniyor.32 yaşındaki annesi Chelsea, 'Onunla alışverişe gitmek bile en az 40 dakika sürüyor. Onu kim görse selam vermek ve saçını okşamak istiyor. Doğduğundan beri çok gür saçları var ve asla dökülmediği gibi, yerine yenileri de çıkıyor' diyor.
ilahi 03:13
ilahi 10.011 izlenme - 9 yıl önce guzel ses ve guzel bir ilahi anlamassanız bile ruhunuzu rahatlatıyor bu ilahi
Şangaylı Kovboy 02:16
Şangaylı Kovboy 1.856 izlenme - 4 yıl önce Shanghai Noon :Çin İmparatorunun güzeller güzeli kızı prenses Pei Pei (Lucy Liu) Amerika'ya kaçırılır.Bunun üzerine İmparator asii vgüçlü üç kraliyet muhafızını prensesi kurtarmaları için Amerika'ya vahşi batıya gönderir. Chon Wang (Jackie Chan) seçilenler arasında değildir ama ne yapıp yapıp gitmeye kararlıdır, sonuçta bavullarını taşımak üzere muhafızlarla beraber Amerika'ya doğru yola çıkarlar. Nevada Çölüne kadar onlarla beraber gelen Wong bir hırsızlık olayı sırasında trenden atılır ve çölde yalnız kalır. Bu sırada bir tren hırsızlığını yüzüne gözüne bulaştıran Roy (Owen Wilson) arkadaşları tarafından boğazına kadar kuma gömülü olarak çöle bırakılmıştır. Akbabalar ziyafet için toplanmışlardır Tesadüfen uzun yürüyüşlerden sonra Chon Roy'a rastlar, onu kurtarır. Bundan sonra beraber yollarına devam ederler. Eğlence ve aksiyon başlar.
high noon 02:13
high noon 1.192 izlenme - 6 yıl önce şerif kane gary cooper öğlen treniyle gelecek olan ve kendisinden intikam almaya yeminli bir haydut çetesiyle karşı karışıya gelecektir. aslında şerif kane'nin görevi sona ermiştir. ama o kalmayı tencih eder. küçük bir not; tüm zamanların en iyi kötü adamı lee van cleff'e filmde önemli bir rol teklif edilir. fakat ünlü kartal profili burnunu ameliyatla düzeltmesi şart koşulur. cleef teklifi kabul etmez ve film boyunca hiç konuşmadan ölümü bekleyen kötü adamlardan birini oynar.
Eric Serra - Leon Soundtrack 04:02
Eric Serra - Leon Soundtrack 162 izlenme - 1 yıl önce parça girer ve arıza stansfield katliama başlar...bir başyapıttır,bir müzik bir sahneyi ancak bu kadar iyi tamamlayabilir...
From Noon Till Three Fragman 02:07
From Noon Till Three Fragman 280 izlenme - 2 yıl önce 1976 yapımı Frank D. Gilroy'un yönettiği, Charles Bronson, Douglas Fowley, Stan Haze, Damon Douglas ve Hector Morales'in oynadığı Öğleden Üçe Kadar adlı film
ebi & dariush - noono paniro sabzi 05:19
ebi & dariush - noono paniro sabzi 584 izlenme - 6 yıl önce
Jill Ireland - Hello and Goodbye 01:39
Jill Ireland - Hello and Goodbye 39 izlenme - 1 yıl önce Başrollerini Charles Bronson ve eşi Jill Ireland'ın paylaştığı 1976 yapımı From Noon Till Three western filmine ait bu müzik Elmer Bernstein bestedir ve Alan-Marilyn Bergman tarafından yazılan sözleri Jill Ireland tarafından seslendirilmiştir.
Update 03:33
Update 67 izlenme - 4 yıl önce Friday After Noon:)
Son Bir Bakış 02:19
Son Bir Bakış 66 izlenme - 6 yıl önce mc noon qiss mc emcy qiss
high noon fragmanı 1 02:13
high noon fragmanı 1 60 izlenme - 5 yıl önce
Patrick Hofmann - Noon 03:12
Patrick Hofmann - Noon 18 izlenme - 2 yıl önce Patrick Hofmann - Noon (Video Klip 2014) Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Patrick Hofmann - Noon (Official Video) Şarkı Sözleri (lyrics):