Hoşgeldiniz!

nora

Üsküdar'a Giderken - 4. Bölüm 01:03:30
Üsküdar'a Giderken - 4. Bölüm 8.104 izlenme - 3 yıl önce İlk bölümün onaylanmasından sonra hizmete devam diyorum. Bu önemli dizinin bu sitede -her ne kadar 13 bölüm olsa da olması gerektiği düşüncesindeyim. İyi seyirler.
Üsküdar'a Giderken - 3. Bölüm 01:03:08
Üsküdar'a Giderken - 3. Bölüm 7.226 izlenme - 3 yıl önce İlk bölümün onaylanmasından sonra hizmete devam diyorum. Bu önemli dizinin bu sitede -her ne kadar 13 bölüm olsa da olması gerektiği düşüncesindeyim. İyi seyirler.
Üsküdar'a Giderken - 5. Bölüm 01:05:26
Üsküdar'a Giderken - 5. Bölüm 6.863 izlenme - 3 yıl önce "Annesini ve ablasını farklı yemekler yapma konusunda ikna etmeyi başaran Erdem ilk denemesini yapar ve Çin mantısını müşterilerin beğenisine sunar. Tek sorun henüz müşterilerin bu yeniliklere hazır olmamasıdır. Yavuz'un ısrarıyla Ayşe'ye talip olan kasap, ailenin başını çok ağrıtır. Diğer yandan ayrılık acısı ile el baş edemeyen Oğuz, sonradan pişman olacağı şeyler yapmak üzeredir."
Üsküdar'a Giderken - 6. Bölüm 01:09:34
Üsküdar'a Giderken - 6. Bölüm 5.893 izlenme - 3 yıl önce "Terk edilmenin acısına dayanamayan Oğuz, kasap Hasip'i kaçırarak başını büyük bir belaya sokmuştur. Oğuz ve Selçuk, kasaptan kurtulmanın yollarını ararken, Erdem ve ailesi de iyi giden işlerin keyfini çıkarmaktadır. Her şey rayına oturmuşken, gönül işlerine ayıracak vaktim yok diyen Erdem'i büyük bir sürpriz beklemektedir. Erdem nihayet hayallerindeki kızı görmüştür. Fakat, gördüğü bir hayal mi, gerçek mi henüz karar verebilmiş değildir!"
Üsküdar'a Giderken - 7. Bölüm 01:10:22
Üsküdar'a Giderken - 7. Bölüm 5.319 izlenme - 3 yıl önce "Sevdiği kız hakkında, adından başka hiçbir şey bilmeyen Erdem, Hayal'e ulaşmanın yollarını aramakta fakat, zaman ilerledikçe umudunu yitirmektedir. Yavuz'un seneler öncesinden çıkıp gelen misafiri Esra, Ayşe'nin bazı kararlarını tekrar sorgulamasına sebep olmuştur.Terk edilmenin acısını atlatan Oğuz ise, kendini kariyerine adamak ve iş hayatında ilerlemek niyetindedir fakat, bu umduğu kadar kolay olmayacaktır. Sonunda herkes aradığı mutluluğun uzaklarda değil, tam karşılarında olduğunu zor da olsa görecektir."
Üsküdar'a Giderken - 8. Bölüm 01:02:07
Üsküdar'a Giderken - 8. Bölüm 4.858 izlenme - 3 yıl önce "Cüzdanını almak için restorana gelen Hayal'in yanındaki sürpriz arkadaş, Erdem'in tüm ümitlerini söndürmüştür. Üzüntüsünü kimseyle paylaşamayan Erdem, derdini çeşit çeşit tatlı yaparak unutmaya çalışır. Mutfağın diğer kahramanları Yavuz ve Ayşe arasında ise sözlere dökülmeyen bir oyun başlamıştır. Zor gününde Erdem'in yanında olup destek vermek isteyen Oğuz ve Selçuk ise, işleri daha da zora sokar ve nasıl olduğunu anlamadan kendilerini nezarethanede bulurlar. Karakolda tanıştıkları Külhan ise uzun süre mahallenin başını ağrıtacak gibidir."
Üsküdar'a Giderken - 9. Bölüm 01:04:44
Üsküdar'a Giderken - 9. Bölüm 4.626 izlenme - 3 yıl önce "Ateş bacayı sarınca bildiği her şeyi unutan Erdem, Hayal ile yakınlaşmanın peşinde koşarken, ilişkiler konusundaki tecrübelerini süt kardeşiyle paylaşmak isteyen Oğuz, her taşın altından çıkan Külhan ve macera peşinde koşan Selçuk da Erdem'e yardım etmeye çalışırlar. Ne var ki Erdem kimseden yardım istememekte, amacına ulaşmak için kendince planlar yapmaktadır. Erdem'in bu çabaları en çok Yavuz'un işine yarayacak, Ayşe ile ilişkisini farklı bir boyuta taşıyacaktır."
Üsküdar'a Giderken - 11. Bölüm 01:03:23
Üsküdar'a Giderken - 11. Bölüm 4.450 izlenme - 3 yıl önce "Herşey yolunda giderken, nereden geldiği belli olmayan ihbarlar ve şikayetler restoranın kapanmasına sebep olmuştur ve Erdem kendini yeni bir mücadelenin içinde bulur.Yavuz ve Ayşe adım adım yakınlaşırken, Hayal, bu mücadele sırasında Erdem'i ve ailesini daha yakından tanıtıma fırsatı yakalar. Selçuk'un yeni işini kabullenmekte zorluk çeken Oğuz ise, sütkardeşine yardım etmek için yine yanlış zamanı seçmeyi başarır."
Üsküdar'a Giderken - 10. Bölüm 01:00:14
Üsküdar'a Giderken - 10. Bölüm 4.038 izlenme - 3 yıl önce Oğuz'un Erdem'e yardım etme çabası tüm hızıyla devam etmektedir ve bu çabaları, Erdem'i yine zor durumda bırakmaktan başka bir işe yaramaz. Kendini Hayal ile bitmek bilmeyen bir didişmenin içinde bulan Erdem, çıkış yolu aramaktadır fakat, bu sefer tüm çıkışlar tam anlamıyla kapalıdır. Erdem ve Oğuz'un yokluğunu fırsat bilen Selçuk, Yavuz ve Ayşe'nin önlerindeyse yepyeni kapılar açılmaktadır. Read more: http://www.kanald.com.tr/UskudaraGiderken#ixzz2cVduzHL6
AronChupa ft. Little Sis Nora - Little Swing 03:49
AronChupa ft. Little Sis Nora - Little Swing 1.910 izlenme - 2 yıl önce AronChupa ft. Little Sis Nora - Little Swing (Official Music Video 2016) Şarkı Sözleri (Lyrics) Her knees feet and elbow work their thing into a mumba The scenes start to crumble to the sound of the drums Oh boy, there ain't no need to buy that diamond ring It ain't no big thing, just show her a little swing No care about the bling bling bro There ain't nothing to do Oh man soon it's over And she'll sing that walking blues So boy, there ain't no need to buy that diamond ring It ain't no big thing, just show her a little swing When you're up When you're down And there ain't no love around There's place for you my friend There's a way for you my friend Just show her some swing It ain't no big thing Just show her a little swing
Üsküdar'a Giderken - 12. Bölüm 01:02:54
Üsküdar'a Giderken - 12. Bölüm 3.766 izlenme - 3 yıl önce "Tüm mutfak çalışanlarının başında kavak yellerinin estiğini gören Anne ipleri eline alıyor. Erdem, Hayal ile henüz yolun başındayken, Yavuz da Ayşe ile bir yol ayrımına gelmiş ve açıkça konuşmaya karar vermiştir. Tüm mutfak çalışanlarının başında kavak yelleri esmesi üzerine, Anne ipleri eline alır ve mutfakta sıkıyönetim ilan eder. Selçuk'un önlenemez yükselişinden nasibi alan Oğuz ise, geleceği hakkında önemli bir karar almak üzeredir."
AronChupa - Llama In My Living Room feat. Little Sis Nora 03:49
AronChupa - Llama In My Living Room feat. Little Sis Nora 827 izlenme - 10 ay önce AronChupa, Little Sis Nora - Llama In My Living Room [Music Video Klip 2017] Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Şarkı Sözleri (lyrics): Hey there, unfortunately we don’t have the lyrics of this song named “AronChupa, Little Sis Nora - Llama In My Living Room” yet. We do try our best to have all the lyrics you want, but sometimes the lyrics are just not submited to us yet. Do you have the lyrics? Why not submit them! If you have the lyrics for “AronChupa - Llama In My Living Room feat. Little Sis Nora”, it would be great if you can submit these. This will help other people find these lyrics instantly!
Üsküdar'a Giderken - 13. Bölüm (Final) 01:02:39
Üsküdar'a Giderken - 13. Bölüm (Final) 3.073 izlenme - 3 yıl önce "Bazen bir yol ayrımına geliriz ve aldığımız kararlar hayatımızı geri dönüşü olmayacak şekilde değiştirir. İlerleyebilmek için bazen daha önce gidilen yollardan gitmemiz, bazen de yeni yollar keşfetmemiz gerekir. Erdem'in payına düşense, sahip olmak istediğinin, seneler önce İngiltere'ye giderken arkasında bıraktığı ailesi olduğunu anlamak ve bir araya getirmektir. Çünkü bu onların tekrar bir aile olmalarının hikayesi."
Nora Istrefi - Sje my lifestyle 03:13
Nora Istrefi - Sje my lifestyle 1.659 izlenme - 3 yıl önce Nora Istrefi - Sje my lifestyle (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (lyrics): Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Video: ENTERMEDIA Music & Arrangement: Marsel Gunga Lyrics: 2-Step, Era Istrefi & Ronela Hajati M.U.A.: Studio Sellma Hair: VogueHair Production: Ermal Mamaqi Publisher: Bzzz!
Nora Ft. Gena - Le Mama 03:16
Nora Ft. Gena - Le Mama 2.205 izlenme - 5 yıl önce Nora ft. Gena - Le Mama (Yeni Klip 2013)
Nora Istrefi - Baby Jem 03:14
Nora Istrefi - Baby Jem 1.418 izlenme - 4 yıl önce Nora Istrefi - Baby Jem (Video Klip 2014) Lyrics Şarkı Sözleri: Ku je-e?2x Buzqesh pak baby se kur kesh ti m'bon happy mos rri n'vetmi hajde ktu dashni t'jepi koha po kalon, po prap ti je baby baby jem zemra jem po don mu kthy qysh jem kon qashtu qysh jem kon Nese don ti une jom gati kur t'dush me ja nis skem na pse me e lon inatin tripin me na prish Ref..2x Baby mos m'le Ku je? Se s'dihet a m'gjen Baby mos m'lsho-o-o-o-o-o-o Hajde mu merrem edhe niher o-o-o-o-o-o-o ma von mos e le se s'di a t'pres une ty Thelle n'ty mendjen te ti e kom spo du me u kfill se kjo ndjenje mu pom mungon... krejt i kisha dhon, n'mengjes kur t'qona me t'pas un ngat edhe nese s'tkom mem dhon kohe qe t'kom pas ngat Nese don ti une jom gati kur t'dush me ja nis skem na pse me e lon inatin tripin me na prish Ref..2x Baby mos m'le Ku je? Se s'dihet a m'gjen Baby mos m'lsho-o-o-o-o-o-o Hajde mu merrem edhe niher o-o-o-o-o-o-o ma von mos e le se s'di a t'pres une ty !!!
Nora Istrefi - Sa t'kom dasht 04:03
Nora Istrefi - Sa t'kom dasht 855 izlenme - 2 yıl önce Nora Istrefi - Sa t'kom dasht (Official Music Video 2016) Şarkı Sözleri (Lyrics) A e ke dite? A e ke dite? Sa t'kom dashtê? X4 Okej, tash un ja nisa Storjen me tregu po nuk e di sa Muna mu permbajt se i ke ngu ata Tash jena un e ti nuk jena mo na Edhe pse un kurre nuk e dita Nuk jom kon prezente At'her kur kan ndodh krejt kto sende Mas shpines teme sene m'ke nxerr Sa ma larg sa ma larg rri papak Sa ma larg na rri papak sa ma larg sa ma larg rri papak, rri papak Sa ma nalt sa ma nalt pa ty tash Sa ma nalt na pa ty tash Sa ma nalt sa ma nalt pa ty tash Pa ty tash A e ke dite? A e ke dite? Sa t'kom dashtê? X4 Krejt qka une deshta o kon veq me m'dashte E me m'leju prap me tdashte Nuk po shkon mo ani nasht Ama tpremtoj qe kurre skom me tlendu Per ty e lendova edhe veten Pa ty se kom pa une jetën Pranoje ti t'vertetën Jena kon njo Sa ma nalt sa ma nalt pa ty tash Sa ma nalt na pa ty tash Sa ma nalt sa ma nalt pa ty tash Pa ty tash Se une mo spo du me tthon thirrem E as po du me t'thon n'guj birëm x2 A e ke dite? A e ke dite? Sa t'kom dashtê? X4 Oh Nuk kena kohe na mo Mu kthy o bo vone Per mu mos ta nin Per mu mos ta nin baby x2
Nora Istrefi - Bamboleo 03:15
Nora Istrefi - Bamboleo 931 izlenme - 3 yıl önce Nora Istrefi - Bamboleo (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): Ky diell ko me na nxe ket ver sa shum sa shum e din ti baby e nata veq ko me na lon pa gjum, pa gjum tash vjen mengjesi, E zemra jote ftohet ftohet e jemja veq ma shum po ngrohet sa here qe pot shoh pom doket qe veq edhe ma nxet po bohet ejj REF.: S'e di ti pse s'po vjen te une bam bamboleo, bambam boleo S'e di ti pse s'po vjen te une bam bamboleo, bambam boleo E din ti sa kom qef met pas te un te un hajde ti baby. Sado qe ti larg meje mu afru afru tash vjen mengjesi. E zemra jote ftohet ftohet e jemja veq ma shum po ngrohet sa here qe pot shoh pom doket qe veq edhe ma nxet po bohet ejj REF.: S'e di ti pse s'po vjen te une bam bamboleo, bambam boleo S'e di ti pse s'po vjen te une bam bamboleo, bambam boleo __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Nora Istrefi - Bamboleo (Official Video) Published by : BZZZ! Nora Istrefi - Bamboleo Nora Istrefi - Bamboleo Nora Istrefi - Bamboleo Nora Istrefi - Bamboleo Nora Istrefi - Bamboleo Nora Istrefi - Bamboleo
Nora Istrefi - Baby Jem 03:14
Nora Istrefi - Baby Jem 1.361 izlenme - 4 yıl önce Nora Istrefi - Baby Jem Video: IMAGINE FILMS, LLC Music: BIG BANG & STASH Lyrics: GJIKO & Arianit Palaj Publisher: ONAIR.FM Makeup: Vjosa Angel Make Up
Maniac Fragman 02:09
Maniac Fragman 2.131 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Elijah Wood, America Olivo, Nora Arnezeder gibi isimlerin yer aldığı Maniac filminin resmi fragmanı.
Tang Shan Da Xiong (Patron Benim) Fragmanı 02:43
Tang Shan Da Xiong (Patron Benim) Fragmanı 1.293 izlenme - 4 yıl önce Cheng (Bruce Lee), Bangkok´ta yeni bir hayat kurmak için kuzenleriyle beraber bir buz fabrikasında çalışmaya başlar. Amcasına bir daha asla dövüşmeyeceğine dair annesi üzerine yemin etmiştir. Kuzenlerinin bir kısmı, fabrika müdürü ile yaptıkları görüşmelerden sonra, gizemli bir şekilde ortadan kaybolunca, nedenlerini araştırmak Cheng Chuan'a düşer. Fakat karşı karşıya kaldığı gerçekler onu yeminini bozmaya iter. Büyük Patron'dan kuzenlerinin intikamını almak için onu ölümcül bir yol beklemektedir.
Aronchupa - Little Swing Ft. Little Sis Nora 02:50
Aronchupa - Little Swing Ft. Little Sis Nora 425 izlenme - 2 yıl önce AronChupa ft. Little Sis Nora - Little Swing (Audio) 2016 Şarkı Sözleri (lyrics): [Verse 1] [?] The [?] crumble to the sound of the drums Oh boy, there ain't no need to buy that diamond ring It ain't no big thing, just show her a little swing [Verse 2] [?] the bling bling There ain't a thing to do [?] she'll sing the walking blues So boy, there ain't no need to buy that diamond ring It ain't no big thing, just show her a little swing Show her a little swing [Verse 1] [?] The [?] crumble to the sound of the drums Oh boy, there ain't no need to buy that diamond ring It ain't no big thing, just show her a little swing It ain't no big thing, just show her a little swing [Verse 2] [?] the bling bling There ain't a thing to do [?] she'll sing the walking blues So boy, there ain't no need to buy that diamond ring It ain't no big thing, just show her a little swing Show her a little swing __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! AronChupa - Little Swing ft. Little Sis Nora Official Music Video Music video by AronChupa performing Little Swing. (C) 2016 Aron Ekberg under exclusive license to Sony Music Entertainment Sweden AB
Nora Tokhosepyan 03:31
Nora Tokhosepyan 577 izlenme - 6 yıl önce nora tokhosepyan
Nora Istrefi - Dy Shoke 03:49
Nora Istrefi - Dy Shoke 575 izlenme - 4 yıl önce Nora Istrefi - Dy shoke ( Official Video )
Nora Istrefi - E di 02:48
Nora Istrefi - E di 275 izlenme - 2 yıl önce Kinse ti mua me do s'ke nevoj mos më trego unë e di unë e di. Dhe kjo është vetëm një krim e shfrytzon ne dashuri unë e di unë e di Gjithë kësaj fund do ti jap veç provo edhe një hap Ref:[2x]: E di, e di njoh mashkuj si ti e ti loqk s'je si ta je veç me i zi Ti mendon se gjithmon shkon unë e di se shum gabon unë e di unë e di çdo fillim ne këtë jetë fundin edhe do ta këtë unë e di unë e di gjithë kësaj fund do ti jap veç provo edhe një hap Ref:[2x]: E di, e di njoh mashkuj si ti e ti loqk s'je si ta je veç me i zi. Gjithë kësaj fund do ti jap veç provo edhe një hap Ref:[4x]: E di, e di njoh mashkuj si ti e ti loqk s'je si ta je veç me i zi!!!
Manyak - Kızı Bekliyorum Sahnesi 00:46
Manyak - Kızı Bekliyorum Sahnesi 551 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Elijah Wood, Nora Arnezeder gibi isimlerin yer aldığı Manyak (Maniac) filminin kızı bekliyorum isimli sahnesi.
Nora En Pure - Come With Me 03:29
Nora En Pure - Come With Me 450 izlenme - 5 yıl önce Nora En Pure - Come With Me (Yeni Klip 2013)
Nora Istrefi - Majëm 03:37
Nora Istrefi - Majëm 126 izlenme - 2 yıl önce Nora Istrefi - Majëm (Official Music Video 2016) En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Gjiko - Gabime (ft. Nora Istrefi) 03:16
Gjiko - Gabime (ft. Nora Istrefi) 59 izlenme - 8 ay önce Gjiko - Gabime (ft. Nora Istrefi) (Music Video 2017) En yeni videolar, müzikler, klipler yüksek kalitede şarkı sözleri ile kanalıma Abone olarak takip edebilirsin! www.izlesene.com/kadirbaykal
Dilan Yekta Nora 02:28
Dilan Yekta Nora 309 izlenme - 6 yıl önce Hep Sevdim Günah'ım uysaaa Ecelim Senden oLsun