Hoşgeldiniz!

norman

The Walking Dead - Klip 03:57
The Walking Dead - Klip 6.981 izlenme - 3 yıl önce Yaşayan ölüler diyarına hoş geldiniz! Kasabanın polis şefi Rick Grimes bir gün vurularak hastaneye kaldırılır; fakat o komadayken geçen sürede bildiği yaşam altüst olmuştur. Artık dünya, insan etiyle beslenen zombilerin insafına kalacak! Tabii birazcık insani duyguları kaldıysa... Atlanta'da kaostan sonra sessizce hayatta kalmaya çalışan küçük bir grup insanınsa, birbirlerinden başka tutunacak kimseleri yok... Robert Kirkman'ın aynı isimli çizgi romanından uyarlama olan bu zombi hikayesinin yönetmeni ise Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption) ve Yeşil Yol (The Green Mile) filmleri ile hafızalara kazınan Frank Darabont...The Walking Dead'in 5 sezonundan hazırlanan bir klip. ilk kez ve sadece izlesene.com'da.
The Walking Dead Yıldızına Zombi Şakası 02:26
The Walking Dead Yıldızına Zombi Şakası 5.365 izlenme - 4 yıl önce The Walking Dead dizisinin yıldızlarından Norman Reedus, Tokyo'da bir röportaj esnasında zombi şakasına maruz kaldı. Engelli genç Nick Santonastasso, dizinin diğer yıldızı Andrew Lincoln ile bir olup Reedus'u korkudan sıçrattı.
Paranorman Türkçe Alt Yazılı Fragmanı 01:28
Paranorman Türkçe Alt Yazılı Fragmanı 4.636 izlenme - 5 yıl önce Paranorman :Zombiler küçük bir kasabayı kuşatırsa kim yardıma çağrılabilir? Ölülerle konuşabilen, yanlış anlaşılmış küçük bir kasabalı olan Norman’dan başka seçenek yoktur. Kasabasını yüzyıllardır süren bir lanetten kurtarmak için Norman’ın zombilerin yanı sıra hayaletler, cadılar ve en kötüsü de moronlaşmış yetişkinlerle mücadele etmesi gerekecektir. Hayaletlerle konuşabilen bu küçük çocuk, paranormal güçlerinin başka dünyalardaki sınırları zorlaması ihtimaliyle karşılaşabilir. Vizyon tarihi 19 Ekim 2012
Walking Dead Oyuncusuna Zombi Şakası 02:42
Walking Dead Oyuncusuna Zombi Şakası 2.064 izlenme - 3 yıl önce efenim The Walking Dead dizisinin yıldızlarından Norman Reedus, Tokyo'da bir röportaj esnasında zombi şakasına maruz kaldı. Engelli genç Nick Santonastasso, dizinin diğer yıldızı Andrew Lincoln ile bir olup Reedus'u korkudan sıçrattı.hey karllllll diyip bitiriyorummm
Chris Norman- Midnight Lady 05:04
Chris Norman- Midnight Lady 3.271 izlenme - 8 yıl önce chris norman- midnight lady
Bates Motel - Norman Bates And Bradley Martin 03:16
Bates Motel - Norman Bates And Bradley Martin 2.368 izlenme - 4 yıl önce Kız Çok Güzel Biliyorum Arkadaşlar :) Nicola Peltz İsmi :)
Stalked at 17 - 17 Yaşında Kaçırıldı Fragmanı 01:16
Stalked at 17 - 17 Yaşında Kaçırıldı Fragmanı 2.421 izlenme - 4 yıl önce 2012 ABD yapımı dram filmi Stalked at 17 'nin Fragmanı Gerilim sevenler kaçırmasın! Genç bir kız gizemli bir adam tarafından takip edilmektedir...
Örümcek Adam 1. Sezon 11. Bölüm (The Hobgoblin Part 1) 20:23
Örümcek Adam 1. Sezon 11. Bölüm (The Hobgoblin Part 1) 300 izlenme - 8 ay önce Norman Osborn, Hobboblin'i, suç lordunun kendisine yönelik sürekli tehditleri yüzünden Wilson Fisk'i (The Kingpin olarak da bilinir) öldürmek için kiraladı. Peter Parker, Fisk'i Hobgoblin'in kendisine saldırmaya çalıştığı gibi kurtardı. Örümcek Adam'dan ayrıldıktan sonra, Hobgoblin, The Kingpin'e yapılan başarısız suikastın sonucu olarak Norman tarafından işten çıkarılır.
Sky (2015) Fragman 01:52
Sky (2015) Fragman 618 izlenme - 1 yıl önce 2015 yapımı Sky filminin fragmanı. Filmde Diane Kruger, Norman Reedus ve Gilles Lellouche başrolde oynuyor.
Until the Night (2004) Fragman 01:56
Until the Night (2004) Fragman 182 izlenme - 6 ay önce 2004 yapımı Until the Night filminin fragmanı. Filmde Norman Reedus ve Kathleen Robertson başrolde oynuyor.
Only You 02:04
Only You 2.601 izlenme - 4 yıl önce Daha 11 yaşında bir ruh çağırma seansında evleneceği adamın adını gören Faith yıllarca rüyalarının erkeğini ve ideal aşkı bekler. Ne var ki 15 yıllık beklemenin sonunda sıkılacak ve bir doktorla evlenmeye karar verecektir. Nikahtan bir gün önce damadın arkadaşlarından birinin yıllardır beklediği adamın adını taşıdığını öğrenince tüm planlar değişir ve İtalya’ya bir yolculuk şart olur. Zira adam İtalya’dadır.
SpiderMan - Örümcek Fetişcisi Goblinin Hazin Sonu 02:16
SpiderMan - Örümcek Fetişcisi Goblinin Hazin Sonu 550 izlenme - 2 yıl önce İyi bir dublaj yapmışlar samanyolu Tv'nin ambleminide eklemişler gayet eğlenceli ve komik bir video olmuş.
Pawn Shop Chronicles Fragman 01:53
Pawn Shop Chronicles Fragman 2.113 izlenme - 4 yıl önce Oyuncu kadrosunda Paul Walker, Norman Reedus, Elijah Wood, Brendan Fraser, Vincent D'Onofrio, Thomas Jane, Matt Dillon, Lukas Haas, DJ Qualls, Chi McBride, Ashlee Simpson gibi isimlerin yer aldığı Pawn Shop Chronicles filmini resmi fragmanı.
1968 Mexico City Olimpiyatları - Dünya`ya Ayar Veren Eylem (Black Power) 01:49
1968 Mexico City Olimpiyatları - Dünya`ya Ayar Veren Eylem (Black Power) 711 izlenme - 2 yıl önce Sitede olmazsa olmaz bir içerik diyerekten hemen eyleme giriştim. Olayı çoğunuz biliyorsunuz zaten ama yine de anlatayım; olayın kahramanları 68 yılında tüm dünyaya ayar vermiş 2 siyahi 1 beyaz atlet, 200 metre koşusunda bu iki siyahi atletten Tommie Smith 1. John Carlos 3. olur, beyaz atlet Peter Norman ise 2. olur; bunun üzerine 2 siyahi atlet bir eylem planı tasarlarlar, o dönemlerde Amerika'daki ırk ayrımcılığını ve siyahlara reva görülen fakirliği ve ikinci sınıf vatandaşlığı protesto etmeyi teklif ederler Peter Norman`a, Beyaz atlet Peter Norman`da hiç tereddüt etmeden bunu kabul eder. 2 siyahi atlet kürsüye tek ellerine giydikleri siyah eldivenle ve fakirliği temsilen ayakları çıplak bir şekilde çıkarlar, Amerikan ulusal marşı çalarken de yumruklarını havaya kaldırırlar. Peter Norman`da dayanışmasını göstermek için kalbinin üstüne 'İnsan Hakları İçin Olimpiyat Projesi Hareketi'nin kokartını iğneler. Olan bundan sonra olur zaten, Dünya ayağa kalkar ve bu 3 sporcunun kariyerleri tamamiyle sona erer. Hayatları boyunca tehditlerle ve dışlanmalarla yaşayan bu 3 atletten Peter Norman yakın zamanda 64 yaşında kalp krizinden vefat eder, tabutunu ise bu iki atlet taşıyarak yine o geleneksel ayarlarına devam ederler.
Steven Price - Norman (Fury Soundtrack) 05:26
Steven Price - Norman (Fury Soundtrack) 249 izlenme - 1 yıl önce Steven Price'in Fury filmi için bestelediği müziktir. ve şimdi izlesene.com'da
Yahudi Profofesörden Müthiş Cevap 03:16
Yahudi Profofesörden Müthiş Cevap 734 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı Musevi Yazar Prof Dr. Norman Finkelstein'ın Waterloo Üniversitesi'nde Yaptığı Bir Konuşmada Ağlayarak Naziler Hakkındaki Sorusuna Verdiği Müthiş Cevap: eğer Sende Gerçekten Kalp Olsaydı Bugün Filistinliler İçin Ağlayabilirdin
Norman Fragman 02:33
Norman Fragman 480 izlenme - 3 yıl önce Norman Filmi Fragmanı
Kod 999 - Triple 9 - Türkçe Altyazılı Fragman 02:09
Kod 999 - Triple 9 - Türkçe Altyazılı Fragman 375 izlenme - 1 yıl önce Bir çete ve görevini kötüye kullanan polis memuru ortak bir plan yapar. Hedefleri başka bir polisi ortadan kaldırmaktır. Böylece önlerinde, ülkenin diğer ucuna gerçekleşecek sevkiyatı engelleyecek hiçbir engel kalmayacaktır.
Arno Cost & Norman Doray - Strong 04:50
Arno Cost & Norman Doray - Strong 785 izlenme - 3 yıl önce Arno Cost & Norman Doray - Strong [Official Music Video] Şarkı Sözleri (Lyrics): I wanna be strong I wanna keep breathing No matter what’s wrong No matter what baby The sun of my love Will never fall down No matter what’s wrong No matter what baby I wanna be strong No matter what’s wrong No matter what baby I wanna be strong I wanna keep breathing No matter what’s wrong No matter what baby The sun of my love Will never fall down No matter what’s wrong No matter what baby I wanna be strong I wanna keep breathing No matter what’s wrong No matter what baby The sun of my love Will never fall down No matter what’s wrong No matter what baby I wanna be strong No matter what’s wrong No matter what baby
Smokie -  Living Next Door To Alice 03:16
Smokie - Living Next Door To Alice 918 izlenme - 4 yıl önce SMOKIE - Living Next Door To Alice (1977)
The Walking Dead 3.Sezon 16.Bölüm Fragmanı 00:35
The Walking Dead 3.Sezon 16.Bölüm Fragmanı 1.212 izlenme - 4 yıl önce Yeni Bölümünün Adı "welcome To The Tombs" Olarak Belirlendi.the Walking Dead 3.sezon 15. Bölümü 24 Mart 2013 Pazar Akşamı Amc Kanalında Sizlerle Olacak.
Chris Norman - For You 03:59
Chris Norman - For You 871 izlenme - 8 yıl önce chris norman - for you
Örümcek Adam - Return of the Spider - Slayer (Türkçe Dublaj) 13:39
Örümcek Adam - Return of the Spider - Slayer (Türkçe Dublaj) 473 izlenme - 2 yıl önce X-Men ve Kene ile birlikte zamanın en güzel ve en iyi dublajlanmış çizgi filmi olan Spider-Man'in en sevdiğim bölümüdür.. Bulunduğum bölümü zevkle okuma sebebimdir.. İyi seyirler..
Mapeza'nın Barcelona'ya Çektiği Efsane Şut 00:14
Mapeza'nın Barcelona'ya Çektiği Efsane Şut 301 izlenme - 2 yıl önce 1994-1995 sezonununda Manchester United, Barcelona ve Gotheborg ile aynı gruba düşen Galatasaray şampiyonlar ligindeki ilk galibiyetini cruyff yönetimindeki koeman, romario, stoichkov'lu Barcelona'ya karşı alıyor. Bu galibiyet dışında unutulmaması gereken bir enstantane var ki o da mapeza'nın barcelona kalesine yolladığı efsane free kick şutu.
Turkish Sapık & Normın Beyts Tadında 02:21
Turkish Sapık & Normın Beyts Tadında 413 izlenme - 3 yıl önce "Ne istersen yaparım, yeter ki canımı acıtma" der kadın ama sapığın isteği çok daha gerçekçi ve saçmadır. Sonuç olarak sapık, sapıktır. Bu konuda bir şüphemiz yok fakat yönetmenimizin sürekli plastik elbise mankenine zoomlanması bizi uzak diyarlara ışınlayacaktır.Bu yakın plan ile maksat filme sanatsal bir içerik katmaktır.
chris norman 04:08
chris norman 714 izlenme - 8 yıl önce fo you
Harlan County USA Fragmanı 03:02
Harlan County USA Fragmanı 664 izlenme - 4 yıl önce 1976 ABD yapımı belgesel filmi Harlan County USA 'in fragmanı. Film, Haziran 1973'te, kömür işçilerinin Harlan, Kentucky'de, The Eastover Madencilik Şirketine bağlı The Brookside maden ocağına karşı ayaklandıkları grevi belgeler. Eastover şirketinin antlaşma imzalamaya karşı çıkması ( madenciler Amerikan Birleşmiş Maden İşçileri'ne katıldığında), bir yıldan uzun süren ve silah taşıma şirketinin grev kırıcıları ve grev gözcüsü madenciler ve onları destekleyen eşleri arasında şiddetli savaşların da yer aldığı greve yol açar. Yönetmen Barbara Kopple, madencilerin ve Amerikan Birleşmiş Maden İşçileri örgütünün tarihsel arka planını vererek, greve bakış açısı getiriyor.
The Walking Dead 3.Sezon 16.Bölüm Sneak Peek 01:16
The Walking Dead 3.Sezon 16.Bölüm Sneak Peek 770 izlenme - 4 yıl önce Yeni Bölümünün Adı "welcome To The Tombs" Olarak Belirlendi.the Walking Dead 3.sezon 15. Bölümü 24 Mart 2013 Pazar Akşamı Amc Kanalında Sizlerle Olacak.
Nino D'Angelo & Chris Norman - Everytime I Close My Eyes 04:17
Nino D'Angelo & Chris Norman - Everytime I Close My Eyes 298 izlenme - 3 yıl önce I see my baby everytime I close my eyes And when my baby's close to me Oh, my time flies And if you knew My baby, You would fall, too Every time I close my e... Şarkı Sözleri (lyrics): Gaetano "Nino" d'Angelo (born June 21, 1957) is an Italian singer. He was born in San Pietro a Patierno, a suburb of Naples. Nino had a very difficult childhood, and to help his family's poor financial condition he left the school and started working at a very young age. Thanks to Alberto Lupo he was able to enter the good world but only after enormous sacrifices: his first album, "A Storia Mia" (Neapolitan for "My Story") was published using personal and family funds. The album was a hit almost immediately, especially in Sicily where he quickly became one of the most acclaimed singers. He married at an early age: in 1979 he married Annamaria with whom he would have two sons: Antonio and Vincenzo. He also started acting in "sceneggiate" (a typical Neapolitan theatrical form), becoming a very popular representative of the genre. After a while he also started a cinematographic career, with his first movie "Celebrità".
Chris Norman 04:10
Chris Norman 531 izlenme - 8 yıl önce fo you