Hoşgeldiniz!

nostaljik reklam

Nokia 3650 Reklamı 00:20
Nokia 3650 Reklamı 1.586 izlenme - 5 ay önce Zamanında hani altı yuvarlak ve tuşları da aynı düzende çember şeklinde dizilen bir telefon vardı bildin mi?
90'lar Reklam Kuşağı - 27 Dakika Nostalji 27:01
90'lar Reklam Kuşağı - 27 Dakika Nostalji 1.831 izlenme - 1 yıl önce çocukluğumuzun reklamlarından bir bölüm.ben çoğunu hatırlamadım. gerçi biz eve bile girmezdik çocukken ne televizyonu. okuldan gelince atari ya da tek kale maç, hava kararınca saklambaç. iyi seyirler.
Girl Power - Monica Bellucci (1996) 00:49
Girl Power - Monica Bellucci (1996) 4.758 izlenme - 3 yıl önce 1996 yılında monica bellucci nin en az günümüzdeki hali kadar güzel ve alımlı çalımlı olduğu yıllardan kalma nostaljik bir reklamdır. kendisinin o dönemde 20-35 yaş aralığında (1964 doğumludur) olduğu için sütyene karşı bir başkaldırı olan bu reklam filminde oynamayı kabul ettiğini düşünüyoruz ve de tekrarlıyoruz. federal yasalara göre; 20-35 yaş aralığındaki bağyanların sütyen kullanmaları yasaktır.
Arçelik Müzik Seti Reklam Filmi 1996 00:45
Arçelik Müzik Seti Reklam Filmi 1996 627 izlenme - 5 ay önce Yayınlandığı dönemde reklam ve müzik seti çok ilgi çekmişti. Volkman ile olan uyumu kulaklık eklemesi ve kuponla alınabilir olması çok cazip kılıyordu..
İbo ile Demet Akalın Neden Ayrılmıştı? (Telsim Reklamı) 00:59
İbo ile Demet Akalın Neden Ayrılmıştı? (Telsim Reklamı) 1.815 izlenme - 3 yıl önce Bu olayı hep merak etmişimdir, ya bunlar ne oldu da ayrıldı? Kaç sene magazin programlarının değişilmez çifti ne olmuştu da bizleri derin üzüntülere sürüklemişti? Yoksa ağır antrenman şartları ikisine de ağır mı gelmişti?
Nostaljiyle Memenin Buluştuğu Telefunken Reklamı 00:43
Nostaljiyle Memenin Buluştuğu Telefunken Reklamı 1.008 izlenme - 3 yıl önce Tam alkışlarla yaşıyorum tarzı!!! Fazla renkli televizyon Telefunkenin Fransa reklamı. Oyuncumuzun tepkiler olaya ne kadar Fransız olduğunu gösteriyor. Videonun sonunda karısı eve gelen oyuncumuz hemen kanalı değiştirir ama "Uçak kalkmıştır" bir kez. Yapacak bir şey yok...
Aysel Senin Kartın Turkcell - Dolunay Soysert (1996) 00:49
Aysel Senin Kartın Turkcell - Dolunay Soysert (1996) 988 izlenme - 3 yıl önce Dolunay Soysert'in oynadığı, Turkcell'n kapsama alanının genişliğine gonderme yapan 1996 yapimi reklam filmi. İzliyoruz, efendim.
Perran Kutman - Demirdöküm Reklamı 00:29
Perran Kutman - Demirdöküm Reklamı 836 izlenme - 3 yıl önce Selamı Şahin ve İbrahim Tatlıses karışımı espirilerle bezeli, Perran Kutman'ın bu ortama alet edildiği bir nostaljik Demirdöküm reklamı.
Blendax Reklamı (1992) 00:22
Blendax Reklamı (1992) 814 izlenme - 3 yıl önce 90'lardan bir Blendax reklamı, sitemizdeki reklamlarından ayrı bir de bu varmış.
Banu Alkan' lı İxir reklamı 00:45
Banu Alkan' lı İxir reklamı 1.142 izlenme - 3 yıl önce Yine bir döneme damgasını vurmuş reklamlardan 'ixir reklamı'. Mete Özok' un yaptığı reklamda banu alkan ve şevket çoruh' u görüyoruz.
Yeşil Güç Vim 00:30
Yeşil Güç Vim 696 izlenme - 3 yıl önce Küçüklüğümde beni etkisi altına alan ve mutfakta gerçekten parladığına inandığım fantastik bir deterjandır. Sıvı deterjanlar çıkmasıyla kaybolmuştur. Ama hala bi yerlerde bu yeşil ışığın parladığına inanıyorum.
Nostaljik Tombi reklamı 00:34
Nostaljik Tombi reklamı 513 izlenme - 3 yıl önce herkesin en az bir kez yediği tombi reklamı, tombi ve taso ile büyüyen neslin sitesi
Ziraat Bankası Nostaljik Reklam 01:00
Ziraat Bankası Nostaljik Reklam 559 izlenme - 2 yıl önce Şahsen benim aklımda Ziraat Bankası'nın en akılda kalıcı reklamı, halen birebir hatırlamakla birlikte tekrarını ederim. 125 yılmış şimdi kaç oluyo lan?
Gençlik Bankacılığı ve Hulahop İlişkisi 01:02
Gençlik Bankacılığı ve Hulahop İlişkisi 784 izlenme - 3 yıl önce 2001 krizi döneminde batayazmaktan zor kurtulan birçok banka, o dönemki Kuzey Anadolu Fay Hattı büyüklüğündeki zararlarını kapatmak için sıkı bir müşteri kapma yarışı içindeydi. Reklam ajanslarını ihya eden bu vahşi dönemin en güzel işaretlerinden biri de, 12-18 yaş arasındaki gençler ve "Kim 500 Milyar İster?" yarışması sayesinde belini doğrultmaya çalışan Yapı Kredi'nin reklamıydı. Reklamda daha önceleri bakkaldan kola alırken bile hesaba yazdıran gençlerin, ellerine geçen manasız para harcama yetkisi sayesinde çılgın attıklarını, işten çıkarılma endişesi içinde tırnak ziyanı yapan bankacıların ise, bir anda hesap açmaya akın eden gençleri görünce delirip hulahop çevirmeye başladıklarını görürüz. Zaten gençlik denince abuk sabuk renkli kıyafetler bir, hulahop ikidir, değil mi sayın kreatif direktör muhteremler? Öhöm. Neyse efendim, uzatmayalım, Ekşi Sözlük yazarı fitneci'ye reklam için teşekkür ederiz. Cengi cengi dubab dubab!
70'li Yıllara Ait Ülker Reklamı 00:33
70'li Yıllara Ait Ülker Reklamı 508 izlenme - 3 yıl önce Yokluktan olsa gerek tek reklamda 3 ürünün reklamını yapan ve Türkçeyi şiir gibi kullanarak gönüllere hitap eden Ülker reklamı.
Fanatik - Doğuştan Fanatik Reklamı (Fenerbahçe) 00:23
Fanatik - Doğuştan Fanatik Reklamı (Fenerbahçe) 834 izlenme - 3 yıl önce Efenim işte zamanında büyük ses getiren Fanatik reklamı.. Çok iyi hatırlarım ki bu reklamın etkisinde kalıp, şeylerini takımının renklerine boyayan çocukları.. Evet, itiraf ediyorum ben de yaptım.. Yaptığımın ertesi günü mahalleye kaşıntılar içinde çıktığımda, yanlız olmadığımı farketmiştim..Mahallemizin doğuştan fanatikleri uzuvlarını kaşıyarak dolaşıyolardı ortada.. Bi kendimi doğuştan fanatik sanırdım, çocukluğumun ilk travmalarındandır..
Billur Tuz - Akar Akar Akar 00:31
Billur Tuz - Akar Akar Akar 611 izlenme - 3 yıl önce İlk Billur tuz deyişinden sonra iştahla yalanan kırmızı dudaklar, ister iyotlu ister iyotsuz seçimini özgürce yapabilmemiz ve davetkar göz kırpışlar.. Ya ben ileri derecede sapıklık şüphesine düşmeliyim ya da hepimizin çocukluk evresinde erotik bir takım anılari vardır bu reklamın.
Bi Big Meg Menü Bi de Elmalu Datlu 00:30
Bi Big Meg Menü Bi de Elmalu Datlu 775 izlenme - 3 yıl önce Mc Donald's da işçi ve patronunun pişti olmasıyla beraber birbirlerini iplememesi silsilesi üzerine yapılmış gerçek bir şahaser..Mc Donald's ın dünyadaki en iyi reklam kampanyası olmuştur. Şüphesiz...
Şapkasız Çıkmam Abi - MFÖ BP Reklamı 2 01:55
Şapkasız Çıkmam Abi - MFÖ BP Reklamı 2 535 izlenme - 3 yıl önce MFÖ grubunun BP reklamlarından biri daha."Bu sabah yağmur var İstanbul'da" tınısıyla başlayan, duygusal reklam. Reklamlar "şapkasız çıkmam abi" serisi ile 1994-1995 yıllarında epey ses getirmişti. Serinin bir başka parçası için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/22413/sapkasiz-cikmam-abi-mfo-bp-reklami
Barış Manço - Daewoo Reklamı 00:20
Barış Manço - Daewoo Reklamı 425 izlenme - 3 yıl önce Barış Abimizin sanırsam 95 veya 96 yılında rol aldığı Daewoo reklamı.
Nostaljik Saba Reklamı 01:00
Nostaljik Saba Reklamı 595 izlenme - 3 yıl önce Futbolcuları reklamlarına çıkartır "saba çok iyi televizyon" dedirtirlerdi. Yabancı futbolcuların tuhaf telaffuzları bizi zamanında güldürmüştür: "zeaba,çokkh iyi televissiyon". Şimdilerde profilo tarafından üretilen ya da satın alınan firmadır. Televizyonları da sağlam ve kaliteliydi.
Çokoprens 00:28
Çokoprens 1.438 izlenme - 9 yıl önce acıkmış
Pembo - Pembe Balonlu Ciklet 00:22
Pembo - Pembe Balonlu Ciklet 388 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumuzun unutulmaz sakızı pembo' nun nostaljik reklamı.
Rama Reklamı 00:35
Rama Reklamı 552 izlenme - 3 yıl önce "Daha fazla süt daha fazla lezzet" sloganı ve süt döken sarı kızıyla zihinlerimize kazınmış reklam, o kız sonra meşhur oldu da kimdi unuttum.
Nostaljik  Kent Jelibon Reklamı 00:29
Nostaljik Kent Jelibon Reklamı 383 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumdan hatırlarım, ebeveynlerin çoluk çocuk reklamlarda görüp istemesin bizden diye kanal değiştirdiklerini. Hatta televizyon literatüründe 'zapping' diye bir kavram varsa işte onun çıkış noktası bu reklamdır kanımca. Nasılda yenilesi zevkli bir şeydir meret..
Sabah Gazetesinin Promosyon Çılgınlığı ve Erotizm 04:25
Sabah Gazetesinin Promosyon Çılgınlığı ve Erotizm 439 izlenme - 3 yıl önce 90 lı yıllarda başlayan promosyon furyasının başa oynayan takipçilerinden Sabah' ın akla zarar promosyon kampanyalarının derlemesi olan bu videoda, Sabah'ın en büyük sabah, bizi kimse geçemez, iki katını veririz, adriaannnnnnnn moduna geçmesini ve son çare olarak promosyonsa promosyon değilse erotizm ama ben bu halka bir şekilde Sabah okuturum stratejisini göreceğiz. Harika
Aymar Margarin Reklamı 00:13
Aymar Margarin Reklamı 416 izlenme - 3 yıl önce Aymar reklamlarıyla ilgili en çok aklımda kalan bu sevimli hayalet casper tipli tontik yaratık olmuştur.Ozamanlar reklamlarda böyle animasyon karakterlerini görmek bize değişik geldiğinden pek sevmiştik; sevmeyeni, kendisinden ürkeni de olabilir tabi. O zamanlar daha toy olan sesiyle Mehmet Ali Erbil Aymar oğlana hayat vermektedir .'Fiyatı, kalitesi var mı aymar gibisi? '
Bağlar Gazozu - Reklam 02:51
Bağlar Gazozu - Reklam 494 izlenme - 3 yıl önce ''Son sistem yıkama makinalarına giren şişeler, ilk kirini attıktan sonra deterjanlı ilaçla sıcak suya girer. 8 defa sıcak su, 6 defa ılık su, 4 defa da durulandıktan sonra temiz çıkar. Bağlar gazozu, mütehassıs elemanların kontrolü altında, otomatik makinalar vasıtası ile şuruplanan şişe makina yolunda sodasınıda aldıktan sonra kapaklanmak üzere kuvvetli pistonlar altına girer.'' Rahmetli Necdet Tosun'un rol aldığı seslendirmesini Abdurrahman Palayın yaptığı nostaljik Bağlar Gazozu reklamı.
Nostaljik Kalebodur Reklamı 00:19
Nostaljik Kalebodur Reklamı 388 izlenme - 3 yıl önce Kalebodur'un 90larda yayınlanan reklamlarından bir tanesi. En çok akılda kalan reklamı bununla banyolu bölüm olsa gerek.
Eti Reklamları - Trilogy 01:01
Eti Reklamları - Trilogy 465 izlenme - 3 yıl önce Zamanın ötesinden çıkıp gelen, çocukluğumuzun vazgeçilmez lezzetlerinin bir araya toplanışı, hepsi bu filmde, 3 film birden "Eti A-B-C, Eti Balık Kraker ve Eti Susamlı çubuk" e alın çabuk.