Hoşgeldiniz!

Noter Videoları İzle

Darbeci Generalin Karısını Bıçakla Kovalayan Noter Katibi 02:36
Darbeci Generalin Karısını Bıçakla Kovalayan Noter Katibi 521 izlenme - 6 ay önce Noter katibi darbeci Semih Terzi'nin karısını bıçakla kovaladı Darbeci general Semih Terzi'nin eşi, Ankara'daki bir noterde malları kaçırmak isterken tanınınca, noter katibi tarafından kovalandı Kahraman Astsubay Ömer Halisdemir tarafından vurulan darbeci general Semih Terzi'nin eşi, geçen hafta tutuklanmıştı. Nazire Terzi, tutuklanmadan önce mal varlıklarını üçüncü şahıslara aktarmak için Ankara'daki bir noterde vekaletname vermek isterken, noter katibi Kerem Sağlıklı onu tanıdı ve işlemi yapmak istemedi. ÖMER HALİSDEMİR'İN HAKKINI YEDİRTEMEZDİM Bu sırada Nazire Terzi'yi tanıyan ve bıçakla kovalayan noter katibi Kerem Sağlıklı, Show Haber'e yaptığı açıklamada, "Vekaletname eğer yapılsaydı, intikal edilecekti ve darbeci Semih Terzi'nin tüm malları kaçırabiliyordu. Bu işlemde Ömer Halisdemir gibi bir yiğidin ve 250 tane şehidin hakkı var. Bu hakları yedirtemezdim" dedi. Noter katibinin Nazire Terzi'yi bıçakla kovaladığı anlar kameralara yansıdı.
Ağaların Pazarlığı - Yaşlılar Bedava (Şark Bülbülü) 01:51
Ağaların Pazarlığı - Yaşlılar Bedava (Şark Bülbülü) 1.050 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal'ın ünlü 'Şark Bülbülü' filmindeki pazarlığa tanıklık edeceğiz. Yaşlıların eşantiyon niyetine bedavaya gittiği satış sırasında; hayvanların insanlardan daha pahalıya işlem görmesi, anlambilimsel açıdan incelendiğinde farklı göndermeler içeriyor olabilir.
Mentalist Adam Notere Karşı  - Sayısalı 3 Gün Önceden Bilmek 08:30
Mentalist Adam Notere Karşı - Sayısalı 3 Gün Önceden Bilmek 524 izlenme - 1 yıl önce Bu ülkede hukuksal süreçler hep eleştirilse de hukuğun üstünlüğünün gözler önüne serildiği bir sahne... Bir yanda biz ilizyonist (kendini mentalist olarak adleden abi) diğer yanda noterci bir hukuk adamı taa öbür yanda da izleyiciye göt olmama için yırtınan tv sunucusu. Garip bir program ilginç bir olay falan filan kısaca hukukcu ilizyonisti dövmüş. Absürtlüklerle yaşıyoruz.
Bisiklet Sürerken Köpeğe Tekme Atmaya Çalışmak 00:06
Bisiklet Sürerken Köpeğe Tekme Atmaya Çalışmak 631 izlenme - 2 yıl önce Yola mı odaklansam yoksa köpeklere mi diye arafta kalırsınız ya... Kafanızı kaldırdığınızda, direkle aranızda 1 saniyelik bir mesafe olduğu gerçeğiyle yüzleşirsiniz hani. Çarpmanın etkisiyle lamba bozulur falan filan, hatırlamazsınız. İşte biz, mobeseleri bunun için koyduk; silinen anıları, hatırlamanızda yardımcı rolü üstlenmek için...
Pain & Gain - Filmin Arkasındaki Gerçek Hikaye 04:45
Pain & Gain - Filmin Arkasındaki Gerçek Hikaye 445 izlenme - 2 yıl önce 2013 yapımı bu film arkasında gerçek bir hikayeyi barındırıyor sitedaşlar. Mark Wahlberg = Daniel Lugo Anthony Mackie = Adrian "Noel" Doorbal Tony Shalhoub = Victor Kershaw Dwayne Johnson ise Paul Doyle adlı bir kurgu karakteri canlandırıyor.Gerçekte böyle biri yok ama gerçek çete üyelerinden Jorge Delgado ve Carl Weekes in birleşimi bir karakter diyebiliriz.
Noter Katibinin Darbeci General Semih Terzi'nin Karısını Bıçakla Kovalaması 02:36
Noter Katibinin Darbeci General Semih Terzi'nin Karısını Bıçakla Kovalaması 127 izlenme - 6 ay önce Darbeci general Semih Terzi'nin eşi, Ankara'daki bir noterde malları kaçırmak isterken tanınınca, noter katibi tarafından kovalandı Kahraman Astsubay Ömer Halisdemir tarafından vurulan darbeci general Semih Terzi'nin eşi, geçen hafta tutuklanmıştı. Nazire Terzi, tutuklanmadan önce mal varlıklarını üçüncü şahıslara aktarmak için Ankara'daki bir noterde vekaletname vermek isterken, noter katibi Kerem Sağlıklı onu tanıdı ve işlemi yapmak istemedi. ÖMER HALİSDEMİR'İN HAKKINI YEDİRTEMEZDİM Bu sırada Nazire Terzi'yi tanıyan ve bıçakla kovalayan noter katibi Kerem Sağlıklı, Show Haber'e yaptığı açıklamada, "Vekaletname eğer yapılsaydı, intikal edilecekti ve darbeci Semih Terzi'nin tüm malları kaçırabiliyordu. Bu işlemde Ömer Halisdemir gibi bir yiğidin ve 250 tane şehidin hakkı var. Bu hakları yedirtemezdim" dedi. Noter katibinin Nazire Terzi'yi bıçakla kovaladığı anlar kameralara yansıdı.
Konya 7. Noterliği Defter Tasdik Balosu 03:03
Konya 7. Noterliği Defter Tasdik Balosu 413 izlenme - 2 yıl önce Zamanlarının büyük bi çoğunluğunu damgayla geçiren memurlarımız kendilerince geliştirdikleri ritim teknikleriyle neşelerine neşe katarak gündüzü nasıl akşam ediyorlar? Olum amcalar çok iyi lan. Atilla Bey'e sevgilerimizi yolluyoruz.
Sandalyeden Düşen Noter - Milli Piyango Çekilişinde 00:25
Sandalyeden Düşen Noter - Milli Piyango Çekilişinde 346 izlenme - 3 yıl önce Sandalyeden Düşen Noter - Milli Piyango Çekilişinde
Canlı Yayında Noter Düşerse 00:37
Canlı Yayında Noter Düşerse 623 izlenme - 5 yıl önce Canlı yayında milli piyango çekilişi yaparken noter düşüyor sunucu gülmemek için çok kasıyor.
konya noter - angaralı 03:03
konya noter - angaralı 441 izlenme - 5 yıl önce konya'da bir noter
Noter Canlı Yayında Mentalisti Rezil Etti 08:31
Noter Canlı Yayında Mentalisti Rezil Etti 441 izlenme - 5 yıl önce
uçan noter 00:25
uçan noter 562 izlenme - 6 yıl önce bir noterin yıkıldığı an
boŞ kutu 01:09
boŞ kutu 853 izlenme - 7 yıl önce geçtiğimiz gün var mısın yok musun'da yarışan sidal adlı yarışmacı 113 bin tl kazanıp sevinç çığlıkları atarken acun da programı kapatıyordu. ancak yarışmanın sevilen isimlerinden metin kutusunu açmamıştı. İşte tam o anda acun'un arkasında kutusunu açan metin'in kutusunun boş çıkması kafalarda soru işaretleri bıraktı.
Vekaleten Kurban Kesim Çalışmalarımızdan Görüntüler 03:05
Vekaleten Kurban Kesim Çalışmalarımızdan Görüntüler 162 izlenme - 2 yıl önce Sabah baslayan vekaleten kurban kesim calismalarimiz devam etmektedir. Allah kabul etsin...
Maceracı - Rüya 08:31
Maceracı - Rüya 58 izlenme - 4 yıl önce Maceracı - Rüya
Araba Alım Satım İşlemlerini Yaparken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 01:46
Araba Alım Satım İşlemlerini Yaparken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 15 izlenme - 1 yıl önce İkinci el araba alım-satım işlemlerinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini galeri sahibi Uğur Karahan anlatıyor.
Noter Katibi, Darbecinin Eşini Bıçakla Kovaladı 01:20
Noter Katibi, Darbecinin Eşini Bıçakla Kovaladı 3 izlenme - 6 ay önce FETÖ'cü hainler tarafından gerçekleştirilen 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Astsubay Ömer Halisdemir tarafından vurulan darbeci general Semih Terzi'nin eşi, mal varlıklarını üçüncü bir kişiye devretmek isterken kendisini tanıyan noter katibi tarafından bıçakla kovalandı.
Türkiye Noterler Birliği Başkanı Tutar Çankaya Köşkü'nde 00:27
Türkiye Noterler Birliği Başkanı Tutar Çankaya Köşkü'nde 15 izlenme - 5 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye Noterler Birliği Başkanı Yunus Tutar ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini Çankaya Köşkü’nde kabul etti.
Türkiye Noterler Birliği Başkanı Tutar Çankaya Köşkü'nde 00:27
Türkiye Noterler Birliği Başkanı Tutar Çankaya Köşkü'nde 14 izlenme - 5 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye Noterler Birliği Başkanı Yunus Tutar ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini Çankaya Köşkü’nde kabul etti.