Hoşgeldiniz!

noyan ayan

Webrazzi - Porter 08:21
Webrazzi - Porter 151 izlenme - 3 yıl önce Webrazzi - Porter Daha fazlası için www.izlesene.com/webrazzi kanalına abone olarak takip edebilirsiniz.
Fjord Accenture Röportaj 13:36
Fjord Accenture Röportaj 167 izlenme - 4 yıl önce Fjord Accenture "Dijital Servis Tasarım Danışmanlık
Start Path - Webrazzi 02:26
Start Path - Webrazzi 44 izlenme - 3 yıl önce Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı, bu alanlardaki yatırım ve satın almalara yönelik son dakika haberleri. Hepsi ve daha fazlası için www.izlesene.com/webrazzi kanalına abone olabilirsiniz...
Ho 38 05:16
Ho 38 36 izlenme - 4 yıl önce Noyan Ayan'ın sunduğu haftanın özeti programında bugünkü konulardan bir tanesi Webrazzi Summit 2014.
Ho 38 05:16
Ho 38 29 izlenme - 4 yıl önce Webrazzi'nin hazırladığı ve Noyan Ayan'ın sunduğu Webrrazi Haftanın Özeti programı karşınızda. Bu programda Webrazzi Summit 2014'ten bilgilerde yer alıyor.
Haftanın Özeti Bölüm 4 05:14
Haftanın Özeti Bölüm 4 28 izlenme - 5 yıl önce Bitmekte olan hafta dijital dünyada önemli gelişmelere sahne oldu. 2011e ait online bankacılık, mobil internet ve e-ticarete ilişkin önemli rakamlar aldık, iPad 3ün tanıtılacağı tarih öğrendik, TTNET, Sony, Symantec ve Chrome’daki gelişmeleri izledik.
Haftanın Ozeti 35 05:32
Haftanın Ozeti 35 27 izlenme - 4 yıl önce Haftanın Ozeti 35 haftanın Ozeti 35 Bu Hafta Berlinde Ifa Fuarında Sizlerle...
Haftanın Özeti Bölüm 6 04:36
Haftanın Özeti Bölüm 6 24 izlenme - 5 yıl önce Hareketli bir haftayı geride bıraktık. Mobiliteyle ilgili bol istatistik, veri trafiğinde Android ve video üstünlüğü, Peak Games ve Tiger Global yatırımları, Mixx Awards, Mozilla uygulama mağazası derken özetimizi derlemekte bir hayli güçlük çektik. Olan biteni hızlıca hatırlamak için Webrazzi TV’den ayrılmayın, sanal alem ve dijital ekonomiden detaylar içinse Webrazzi.com’u takip etmeye devam edin. Önemli hatırlatma: Webrazzi olarak haftaya Barselona’da Mobile World Congress 2012yi izliyor ve aktarıyor olacağız.
Haftanın Özeti Paris'te 04:49
Haftanın Özeti Paris'te 18 izlenme - 4 yıl önce Haftanın Özeti Paris'te
Ho 40 05:06
Ho 40 19 izlenme - 4 yıl önce Webrazzi'nin hazırladığı ve Noyan Ayan'ın sunduğu Ho 40 karşınızda. Bu programda Apple ürünlerini inceliyoruz.
Webrazzi - Haftanın Özeti 05:19
Webrazzi - Haftanın Özeti 15 izlenme - 3 yıl önce Bu haftanın özeti, Webrazzi ödeme sistemleri konferansı geldi çattı... Webrazzi izlesene kanalı www.izlesene.com/webrazzi
Webrazzi - Haftanın Özeti 05:02
Webrazzi - Haftanın Özeti 15 izlenme - 3 yıl önce Noyan Ayan ile bu haftanın özeti sizlerle.... Daha fazlası www.izlesene.com/webrazzi kanalında....
Deloitte’un 2014'e Dair Teknoloji ve Medya Öngörüleri (Canlı Yayın) 27:48
Deloitte’un 2014'e Dair Teknoloji ve Medya Öngörüleri (Canlı Yayın) 17 izlenme - 4 yıl önce Deloitte’un 2014e dair teknoloji ve medya öngörüleri [Canlı Yayın] Noyan Ayan - Webrazzi Duncan Stewart - Deloitte
Haftanın Özeti Bölüm 11 05:37
Haftanın Özeti Bölüm 11 14 izlenme - 5 yıl önce Haftanın Özeti’ne bu hafta iki Webrazzi yeniliğiyle başlıyoruz. İki günde 1000 kayda ulaşan Webrazzi Veritabanı ile yeni program dizimiz Girişim Ofisleri oldukça ilgi gördü. Google’ın hayranlık uyandıran akıllı gözlük projesi ‘Prorject Glass’ten ilk görüntüler, Art Project’te Türlkiye’den iki müze, Dünya Ekonomik Forumu raporunda Türkiye’nin yeri diğer öne çıkan haberler arasında. Detayları videoda izleyebilirsiniz.
Haftanın Özeti Bölüm 10 05:49
Haftanın Özeti Bölüm 10 11 izlenme - 5 yıl önce IAB Türkye’nin ilk kez açıkladığı internet reklam tahminleri, Wikipedia’da Arapça’nın yükselişi, LG’nin Avrupa’da piyasaya süreceği ‘e-kağıt’, PayPal’in Rusya açılımı bu haftaki ana başlıklarımızdan bazıları. Hareket ve bereketi hiç eksik olmayan internet aleminde geride bırakmakta olduğumuz hafta neler olduğunu hatırlamak için sizi videomuza alalım.
Haftanın Özeti Bölüm 13 04:51
Haftanın Özeti Bölüm 13 10 izlenme - 5 yıl önce Türkiye internet sektöründe bu hafta biri yabancı sermayeli olmak üzere üç yatırım haberi haftaya damgasını vurdu. Küresel internet reklam gelirlerindeki sevindirici artış, Greenpeace’in ‘temiz teknoloji’ araştırması, Türkiye televizyonlarındaki dizilerin ‘sosyal medya’ karnesi ilgi çeken diğer konulardı.
Haftanın Özeti Bölüm 7 05:57
Haftanın Özeti Bölüm 7 9 izlenme - 5 yıl önce Geride bıraktığımız hafta gündemimiz bir hayli yoğundu. Aylardır spekülasyonlara konu olan yeni Apple tabletinin nihayet açıklanması, hafta ortasında yaşanan teknik aksaklık yüzünden Facebook’a erişilememesi, Android Market’in yerini Google Play’e bırakması ve diğer onlarca gelişmeyi en hızlı şekilde Webrazzi’de sizlere aktardık. Haftanın özetini, her cuma olduğu gibi, kısa bir videoyla yine sizlerle paylaşıyoruz.
Haftanın Özeti Bölüm 14 05:31
Haftanın Özeti Bölüm 14 6 izlenme - 5 yıl önce Likeable Media’nın PixelPLus ile Türkiye’ye giriş yapmasıyla başladık, Startup Weekend ile bitiyiroruz. Geçen hafta dijital alemde neler olup bittiğine ilişkin özetimizi yukarıdaki pencereye tıklayarak hatırlayabilirsiniz.
Haftanın Özeti Bölüm 9 06:07
Haftanın Özeti Bölüm 9 6 izlenme - 5 yıl önce Türkiye internet pazarı hareketli bir haftayı geride bıraktı. Markafoni’nin EnModa.com’u, Doğan Online’ın Evmanya.com’u satın almaları, Markapon’un Milliyet’.com.tr ile işbirliği sürpriz gelişmelerdi. Apple’ın kasasındaki 100 milyar dolarla ne yapacağı sorusu da bu hafta yanıtımı buldu. Bunlarla birlikte haftanın diğer haberlerine özet bakışı yukarıdaki videomuzda bulabilirsiniz.
Haftanın Özeti Bölüm 8 07:32
Haftanın Özeti Bölüm 8 6 izlenme - 5 yıl önce Geçen çarşamba gerçekleşen Webrazzi Dijital’12 konferansı bir hayli ilgi gördü. Konferansta ilk kez paylaşılan bilgilerden en dikkat çekeni, Monitera’nın hazırladığı Türkiye’de Twitter kullanım istatistikleriydi. Hafta içinde Spil Games’ten Türkiye’de yeni yatırım haberini de aldık. Doğuş Grubu’nun uzun görüşmeler ertesinde izinli pazarlama servisi euro.message’a yatırım yapması izleyen süreçte yeni medya yatırımlarını hızlandıracağı izlenimi yarattı.
Haftanın Özeti Bölüm 12 07:49
Haftanın Özeti Bölüm 12 4 izlenme - 5 yıl önce Haftanın en önemli ve tartışma yaratan haberi şüphesiz Facebook’un Instagram’i 1 milyar dolar ödeyerek satın almasıydı. Türkiye’deki internet kullanıcılarının spor sitelerine olan aşkı, Socialbakers’ın Türkiye sosyal ağ istatistikleri, Google+’taki etkileyici yenilik ve daha pek çok gelişmeyi Haftanın Özeti’nin bu yeni bölümünde yeniden ele alıyoruz.