Hoşgeldiniz!

nuclear

Bedava Elektirik Tamamen Gerçek 08:06
Bedava Elektirik Tamamen Gerçek 7.828 izlenme - 4 yıl önce Bedava Elektirik Tamamen Gerçek
Destiny's Child - Nuclear 03:58
Destiny's Child - Nuclear 2.873 izlenme - 4 yıl önce Beyonce’nin eski grubu Destiny’s Child, 8 yıl aradan sonra yeni bir şarkı yayınladı.
Atom Bombası Denemesi 2 (1953) 02:26
Atom Bombası Denemesi 2 (1953) 1.103 izlenme - 2 yıl önce ABD tarafından üretilen en büyük nükleer özellikli bomba. 25 mayıs 1953 tarihinde tabi. O sene yapılan bu doğa katliamının şuan nerelerde olduğunu tahmin etmek zor değil... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bugüne Kadar Üretilmiş En Tehlikeli Silahlar 03:15
Bugüne Kadar Üretilmiş En Tehlikeli Silahlar 589 izlenme - 1 yıl önce Sahte Arap bugün sizlere bugüne kadar üretilmiş dünyanın en tehlikeli silahlarını anlatacak.Bu eğitim videosunda modern bilim ve teknolojinin en utanç verici eserlerini sunuyorum sizlere.iyi seyirler. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instragram : @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv Barrett REC7 piyade tüfeği 468 adıyla da bilinen Barrett REC7, geliştirilme aşamasında olan M16/m4 tüfeklerinin bir başka modeli. 40,64 cm uzunluğunda namluya sahip olan tüfek, dakikada 750 mermi atıyor ve 6.8 ve 5.56 mm.´lik fişek kullanabiliyor. 50 cal. m82. sniper tüfeği 10.4 milimetrelik fişek kullanan CheyTac sniper tüfeğinin menzili 2,300 metre. 14 kilo ağırlığındaki tüfek gece ve gündüz için optik görüş sistemi, meteorolojik ve çevresel algılayıcı sistemi, lazer mesafe ölçer, gelişmiş balistik bilgisayar donanımlarıyla kullanılıyor. MegaJul Elektromanyetik Ray Silahı MegaJul Elektromanyetik Ray Silahı: Manyetik raylar, patlayıcı olmayan fırlatılabilir özellikteki maddeleri inanılmaz bir süratle fırlatarak silah haline getirmekte kullanılıyor. Ray silahları aynı zamanda çok uzun menzile sahip olmaları ve yüksek patlayıcıları taşıma riskini ortadan kaldırma özelliği taşıyor. İlk kez İngiltere´nin uzay havacılık ve güvenlik şirketi BAE Systems tarafından ABD Donanması için geliştirilen 32 MJ LRG (Megajul laboratuar ray silahı)ray silahı, bugün 64 MJ kapasiteye çıkartılmaya çalışılıyor. LEMV ABD ordusunun 2011´de Afganistan´da hizmete sokmayı planladığı LEMV (uzun süre havada kalıp, hızlı ve doğru istihbarat toplayan araç), IRS, yani istihbarat, gözetleme ve keşif görevi yürütecek. Helyum dolu araç 6 bin 700 metre irtifada 21 gün boyunca kendi halinde uçacak dünyanın en büyük insansız hava aracı olacak. F/A-22 Raptor İlk kez Soğuk Savaş döneminde tasarlanan F-22´nin maliyeti tam 350 milyon dolar, yani 527 milyon TL. 18.90 metre uzunluğunda ve 5.08 metre yüksekliğindeki dev uçak, ABD´nin radara yakalanmayan çok fonksiyonlu savaş jetlerinin en üstün modeli. MOAB ‘Tüm bombaların anası’ olarak bilinen MOAB, ilk kez 11 Mart 2003 tarihinde denendi. Üreticileri tarafından ‘nükleer olmayan en güçlü bomba’ olarak tanımlanan MOAB, ABD´nin sığınakları imha etmek için geliştirdiği en güçlü bomba özelliğini taşıyor. 10.3 ton ağırlığında ve 9.17 metre uzunluğundaki MOAB, kendisinden önce gelen konvansiyonel bombalara göre çok daha uzun bir menzile ve etki alanına sahip.
Rusya'nın Karadeniz filosuna 'hayalet' denizaltı 00:46
Rusya'nın Karadeniz filosuna 'hayalet' denizaltı 488 izlenme - 3 yıl önce Rusya, önümüzdeki iki yıl içinde Karadeniz filosuna katılacak altı yeni denizaltıdan ilkini kullanıma sokuyor. Nükleer enerji kullanmayan ve çok iyi silahlanmış denizaltıların su altındayken belirlenmesi de neredeyse imkansız.
Gta San Andreas Nuclear Bomb Mod 01:36
Gta San Andreas Nuclear Bomb Mod 133 izlenme - 1 yıl önce Hile Linki: http://zazmahall.de/profantasia.htm Lütfen kanalımıza destek olmak için ABONE olunuz,. İyi seyirler.. Gözlerinize sağlık diliyoruz :)
Seçmeler // Nükleer Bomba Sireni 10:07
Seçmeler // Nükleer Bomba Sireni 116 izlenme - 1 yıl önce Lütfen kanalımıza destek olmak için ABONE olunuz,. İyi seyirler.. Gözlerinize sağlık diliyoruz :) ''III. Dunya Savaşında Neler Kullanılacığını Bilmiyorum Ama IV. Dunya Savaşında Taşlar Ve Sopalar Kullanılacak''Mr. Einstein - Albert Einstein
Destiny's Child - Nuclear 03:58
Destiny's Child - Nuclear 283 izlenme - 4 yıl önce Beyonce’nin eski grubu Destiny’s Child, 8 yıl aradan sonra yeni bir şarkı yayınladı.
Atomic Explosion - Nuclear_bomb_structure_effects 00:16
Atomic Explosion - Nuclear_bomb_structure_effects 400 izlenme - 8 yıl önce atomic explosion - nuclear_bomb_structure_effects
nuclear (grable bomb) explosion 02:01
nuclear (grable bomb) explosion 322 izlenme - 7 yıl önce nükller bombanın küçüğü grable bomb deneme atışı
Yüksek Buldukları Noktaları Atlama Pisti Yapmak 03:01
Yüksek Buldukları Noktaları Atlama Pisti Yapmak 21 izlenme - 1 yıl önce Çocukluğumdan beridir benimde heycanla yapmak istediğim bir olay böyle bir imkanımız olsada bizde denesek görsek keşke ama nasip belki bizden sonrakilere nasip olur onlar eğlenir!
nuclear effects at sea 00:44
nuclear effects at sea 57 izlenme - 5 yıl önce 0800048 - us navy presents nuclear effects at sea - 1976 - 2030 - blackwhite - this video details the effects of high-altitude nuclear tests of greater than a megaton thermonuclear yield on ships satellites and personnel. these blasts produce an electromagnetic pulse emp that can knock out electrical components over a wide area and destroy electrical systems in planes ships and satellites. the blast causes flash blindness and retina damage to an individual looking at the blast and can cause dama
Nuclear Valdez - (Share A Little) Shelter 04:44
Nuclear Valdez - (Share A Little) Shelter 30 izlenme - 5 yıl önce
Nuclear Valdez - Summer 04:47
Nuclear Valdez - Summer 21 izlenme - 5 yıl önce
How nuclear energy works 04:36
How nuclear energy works 15 izlenme - 5 yıl önce How nuclear energy works
Fatıh Mutlu123 02:57
Fatıh Mutlu123 20 izlenme - 7 yıl önce fatıh mutlu slayt
euronews u talk - nuclear safety within the eu 02:03
euronews u talk - nuclear safety within the eu 4 izlenme - 5 yıl önce