Hoşgeldiniz!

Nuh Büyük Tufan

Nuh Büyük Tufan Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:20
Nuh Büyük Tufan Türkçe Altyazılı Fragmanı 74.433 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Emma Watson, Russell Crowe ve Anthony Hopkins gibi dünyaca ünlü isimlerin rol aldığı 2014'e vizyona girecek ABD yapımı Noah filminin fragmanı. Filmde, dünyayı yok edecek olan Büyük Tufan’dan önce yüce bir görev için Tanrı tarafından seçilmiş Nuh rolünde Akademi Ödüllü oyuncu Russell Crowe başrolde.
Nuh Büyük Tufan Fragman 2 01:37
Nuh Büyük Tufan Fragman 2 2.957 izlenme - 5 yıl önce Ölümcül bir sel felaketi dünyadaki tüm yaşamı tehdit ettiğinde Hz. Nuh Tanrı'dan aldığı kutsal bir emir doğrultusunda bir gemi inşa etmeye başlar. Bu devasa gemiye her canlı türünden örnekleri alarak insan ve canlı hayatının devamlılığını emniyet altına alacaktır. Öncelikli amaçlarından bir diğeri de eşi Naamah ile oğulları Ham, Shem ve arkadaşı Ila'nın hayatlarını kurtarmaktır. Öte yandan yaşadıkları yerde bulunan insanlar Nuh'un planını öğrenip onu öldürmeye yelteneceklerdir. Ancak Nuh ne pahasına olursa olsun ürkütücü bir şekilde yükselmekte olan su seviyesine karşı umudunu korumaya ve bu zorlu görevi yerine getirmeye çalışacaktır. Nuh rolünde Akademi Ödüllü® Russell Crowe'u izlediğimiz filmde Crowe'a Jennifer Connelly, Emma Watson ve Anthony Hopkins gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmeni ise en son Black Swan filmiyle izleyici karşısına çıkan ünlü yönetmen Darren Aronofsky.
Nuh - Büyük Tufan Türkçe Altyazılı Fragman 02:20
Nuh - Büyük Tufan Türkçe Altyazılı Fragman 1.331 izlenme - 5 yıl önce Nuh - Büyük Tufan Türkçe Altyazılı Fragman - Trailer Hd Fragman İzle
Nuh Büyük Tufan - Türkçe Dublaj 02:20
Nuh Büyük Tufan - Türkçe Dublaj 1.549 izlenme - 5 yıl önce Nuh Büyük Tufan Türkçe Dublaj http://www.paykasakartal.gen.tr
Nuh Büyük Tufan Türkçe Dublaj Fragman 02:20
Nuh Büyük Tufan Türkçe Dublaj Fragman 992 izlenme - 5 yıl önce Sitemizden Filmi Full İzleyebilirsiniz
Nuh Büyük Tufan - Konuşma Sahnesi 01:02
Nuh Büyük Tufan - Konuşma Sahnesi 814 izlenme - 5 yıl önce Nuh Büyük Tufan - Konuşma Sahnesi
Nuh Büyük Tufan - Su Sahnesi 01:03
Nuh Büyük Tufan - Su Sahnesi 250 izlenme - 5 yıl önce Nuh Büyük Tufan - Su Sahnesi
Nuh Büyük Tufan Türkçe Altyazılı Fragman 02:20
Nuh Büyük Tufan Türkçe Altyazılı Fragman 199 izlenme - 5 yıl önce Cuma günü gösterime girmesi beklenen "Nuh: Büyük Tufan" adlı filmin, Acunn.com takipçileri için çok özel bir tanıtım videosu hazırlandı.
Nuh Büyük Tufan - TV Fragman (Hayatta Kalmak) 00:15
Nuh Büyük Tufan - TV Fragman (Hayatta Kalmak) 197 izlenme - 5 yıl önce Ölümcül bir sel felaketi dünyadaki tüm yaşamı tehdit ettiğinde Hz. Nuh Tanrı'dan aldığı kutsal bir emir doğrultusunda bir gemi inşa etmeye başlar. Bu devasa gemiye her canlı türünden örnekleri alarak insan ve canlı hayatının devamlılığını emniyet altına alacaktır. Öncelikli amaçlarından bir diğeri de eşi Naamah ile oğulları Ham, Shem ve arkadaşı Ila'nın hayatlarını kurtarmaktır. Öte yandan yaşadıkları yerde bulunan insanlar Nuh'un planını öğrenip onu öldürmeye yelteneceklerdir. Ancak Nuh ne pahasına olursa olsun ürkütücü bir şekilde yükselmekte olan su seviyesine karşı umudunu korumaya ve bu zorlu görevi yerine getirmeye çalışacaktır. Nuh rolünde Akademi Ödüllü® Russell Crowe'u izlediğimiz filmde Crowe'a Jennifer Connelly, Emma Watson ve Anthony Hopkins gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmeni ise en son Black Swan filmiyle izleyici karşısına çıkan ünlü yönetmen Darren Aronofsky.
 Nuh Büyük Tufan - Noah (2014) 02:20
Nuh Büyük Tufan - Noah (2014) 16 izlenme - 9 ay önce www.sinemaonda.com www.filmonda.com
Nuh Büyük Tufan - Kısa Fragman (Canlı) 00:30
Nuh Büyük Tufan - Kısa Fragman (Canlı) 79 izlenme - 5 yıl önce Russell Crowe cesaret, fedakarlık ve umudu anlatan epik hikayeden esinlenen Nuh: Büyük Tufan’da başrolde... Film, vizyoner yönetmen Darren Aronofsky tarafından yönetildi.