Hoşgeldiniz!

nukem

Duke Nukem 3D (1996) 08:16
Duke Nukem 3D (1996) 239 izlenme - 4 yıl önce Duke Nukem 3D'ye gerek pc ve gerek dönemin diğer oyun konsolları için ilk patlama yapan FPS oyunu diyebiliriz. 3D Realms firması tarafından hazırlanan oyun ocak - 1996 yılında Pc (MS-DOS) altyapısı ile oyun severlere sunuldu. Oyun büyük performans ve satış başarısı elde etti. Devam eden aylar ve yıllarda oyunun farklı versiyonları, farklı oyun konsolları için de üretildi ve oyunun kendine has bir fan kitlesi oluştu. Oyun da dünyanın yaratıklar tarafından istila edilmesi ve özel askerimizin bir nevi katliam yaparak onları temizlemesi anlatılmakta. Bunu yaparken kimi zaman pervasız, kimi zaman korkutucu, kimi zaman alaycı sözler ile ve bilimum makinalı, bazuka, tabanca, bomba kullanmakta. Videoyu izlerken oyunu oynayan arkadaşların saniye saniye flashback yaşayacaklarını, oyunu sahne sahne hatırlayacaklarını düşünüyorum.
Duke Nukem Forever 01:11
Duke Nukem Forever 424 izlenme - 11 yıl önce duke nukem forever
Duke Nukem Soundtrack - Megadeth 03:54
Duke Nukem Soundtrack - Megadeth 134 izlenme - 3 yıl önce İlk FPS oyun olma özelliğini taşıyan Duke Nukem 3D'nin unutulmaz parçası. Not: Oyunu oynamazken bile feci gaza getirir.
Duke Nukem - İlk Duke Nukem Oyunu 06:16
Duke Nukem - İlk Duke Nukem Oyunu 161 izlenme - 4 yıl önce Apogee Software tarafından 1991 yılında çıkarılmış Duke Nukem serisinin ilk oyunuyla beraberiz. Asıl popüler olan Duke Nukem 3D çıkmadan önce serinin iki oyunundan ilki olan bu oyun henüz o zamanlar platform türündeydi.
Duke Nukem - Time to Kill (PS1) 08:51
Duke Nukem - Time to Kill (PS1) 169 izlenme - 3 yıl önce Eski serilerinden Duke Nukem: Time to Kill PS1'de oynadığımız tadı damağımızda kalan nostaljik bir oyun.
Geçmişten Günümüze FPS Oyunları 05:43
Geçmişten Günümüze FPS Oyunları 311 izlenme - 4 yıl önce HighScore 2. Bölüm'den FPS oyunları ile ilgili dosya konusu Wolfeınsteın 30 Doom Duke Nukem Quake Golden Eye 007 Counter strike Half life Call of duty Medal of honor Battlefield
Geçmişten Günümüze: Oyun Dünyasındaki En Büyük Hayal Kırıklıkları 07:40
Geçmişten Günümüze: Oyun Dünyasındaki En Büyük Hayal Kırıklıkları 229 izlenme - 4 yıl önce Her oyun güzel ve eşsiz olacak diye bir şey yok. Ama bazı oyunlar beklentileri öyle yükseltiyor ki hem güzel hem de eşsiz olması gerekiyor. İşte bu yolda kaybettiğimiz ve bizleri hayal kırıklığına uğratan oyunlar.(TRT Okul) Final Fantasy XIV Red Alert 3 Hellgate:London 2007 Need For Speed:The Run Pro Evulation Soccer 2010 Dead Island Test Drive Unlimited 2 Doom 3 Aion Duke Nukem Forever (alıntıdır)
Duke Nukem Forever Reveal Trailer 02:32
Duke Nukem Forever Reveal Trailer 177 izlenme - 8 yıl önce
Dünden Bugüne En Sevilen FPS Silahları 06:36
Dünden Bugüne En Sevilen FPS Silahları 114 izlenme - 3 yıl önce PikselKAFA CounterStrike'tan Wolfenstein 3D'ye en sevilen FPS silahlarını listelemiş. CS'den üçün birini gözler aramadı değil gerçi...
En Karizmatik Oyun Karakterleri 04:51
En Karizmatik Oyun Karakterleri 129 izlenme - 3 yıl önce TRT Okul'da yayınlanan Tek Jeton'un 6. bölümünde oyun dünyasının en karizmatik en yakışıklı erkeklerini bir araya getirdik. Bakalım listemizin 1 numarasına kim Oturmuş.. Resident Evil - Chris Redfield Uncharted - Nathan Drake Davil May Cry - Dante Street Fighter - Guile Leisure Suit Larry - Larry Max Payne - Max Payne Metal Gear Solid - Solid Snake Duke Nukem - Duke God of War Ascension - Kratos Assasin's Creed -Ezio Auditore da Firenze
Duke Nukem 2 09:19
Duke Nukem 2 29 izlenme - 3 yıl önce 1993 yılında çıkarılmış Duke Nukem serisinin ikinci oyunuyla beraberiz. İlk çıkan Duke Nukem'den farklı olarak bu kez ses ve grafiklerde gelişmeler gözleniyor.