Hoşgeldiniz!

Nükhet Hotar

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar 04:32
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar 149 izlenme - 3 yıl önce "Toplu taşıma araçlarının şoförleri ciddi eğitim sürecinden geçmeli"- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar: - "Toplu taşım araçlarını kullananların çok ciddi eğitim ve ehliyet alma süreçlerinden geçmesi gerekiyor.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar, Seçim Otobüsü Kullandı 00:42
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar, Seçim Otobüsü Kullandı 33 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir 1. Bölge Milletvekili adayı Nükhet Hotar, seçim kampanyasında seçim otobüsünün direksiyonuna geçti.
Hamza Dağ, Görevi Nükhet Hotar'dan Devraldı 05:13
Hamza Dağ, Görevi Nükhet Hotar'dan Devraldı 5 izlenme - 8 ay önce AK Parti'nin yeni Merkez Yürütme Kurulu'nda (MYK) AR-GE'den Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı'na getirilen İzmir Milletvekili Hamza Dağ, görevi İzmir Milletvekili Nükhet Hotar'dan devraldı.
Nükhet Hotar: 03:11
Nükhet Hotar: "Türkiye Artık Darbe Anayasasıyla Yönetilmemeli" 21 izlenme - 3 yıl önce Görüntü Dökümü: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, dinleyici detayları ve alkış, Hotar'ın konuşması, - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar: "Yeni bir anayasaya ve bu yeni anayasayı yapacak çoğunluğa ihtiyacımız var. Onun için hepimize düşen her ilde artı bir tane bile olsa fazla vekil çıkarmak"- "Burası (İzmir) muhalefetin sığınacağı en güvenli liman değil, bir kale hiç değil. Buradaki tek kale Kadifekale" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Türkiye'nin artık bir darbe anayasasıyla yönetilmemesi gerektiğine vurgu yaparak, "Yeni bir anayasaya ve bu yeni anayasayı yapacak çoğunluğa ihtiyacımız var. Onun için hepimize düşen her ilde artı bir tane bile olsa fazla vekil çıkarmak" dedi.
Yenikapı Ruhu Devam Ettirilmeli 04:19
Yenikapı Ruhu Devam Ettirilmeli" 7 izlenme - 1 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sonrası oluşan siyasi uzlaşma kültürüne etkisine ilişkin, "Sayın Kılıçdaroğlu ve Baro Başkanı'nın adli yılı açılış törenine katılmaması buna halel getirmedi diyebiliriz. Adli yılı açılışı önemli bir açılıştır ama ülkemizin bu kadar çıkarları ve geleceği söz konusuyken böyle bir açılışa katılmamalarıyla ilgili 'bu bitti' falan demek doğru değil." dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Aydın'da Kadınlarla Buluştu 03:18
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Aydın'da Kadınlarla Buluştu 3 izlenme - 10 ay önce - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Aydın'da kadınlarla buluştu Hotar: Demokrasinin en ileri modeli geliyorAYDIN - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Nükhet Hotar, partisinin Aydın İl kadın Kolları tarafından düzenlenen 'Kadınlar Soruyor' programı...
AK Parti Siyaset Akademisinde 17. Dönem 05:38
AK Parti Siyaset Akademisinde 17. Dönem 4 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Ar-Ge'den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar'ın konuşması AK Parti Siyaset Akademisinde 17. dönem Genel Başkan Yardımcısı Hotar: "Siyaset Akademimizin yeni hedefi, Büyük Güç Türkiye için gerekli olan siyasi ve idari yapıların tartılaşacağı, bilgilendirileceği, özellikle dünyadan örnekler ile somut uygulamalara dayalı bir akademi programı müfredatından oluşmaktadır" AK Parti Siyaset Akademisinin 17. dönemi, temmuz ayında 81 ilde başlayacak.
Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu - AK Parti İl Başkanı Delican 02:56
Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu - AK Parti İl Başkanı Delican 14 izlenme - 3 yıl önce Milletvekili aday listeleri YSK'ya sunuldu- AK Parti İzmir İl Başkanı Delican: "Değerli adaylarımızla seçim sürecinde birlik ve beraberlik içerisinde İzmirli hemşehrilerimizin huzuruna çıkacağız ve ciddi bir başarı yakalayacağız" AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, 7 Haziran'daki genel seçimde açıklanan milletvekili adaylarıyla ciddi bir başarı yakalayacaklarını belirtti.
Zeybekci: 04:21
Zeybekci: " Projeyle Konuşan, Ayakları Yere Basarak Konuşan Tek Bir Parti Var Bugün Türkiye'de, O... 10 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin merkez seçim bürosuna gelişinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar ve partililer tarafından karşılanması- Zeybekci'nin açıklamalarından görüntüler- Zeybekci'nin gazeteci Feyzi Mirhanoğlu için hazırlanan doğum günü pastasını kesmesinden görüntüler - Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: "Geleceğin Türkiye'siyle ilgili projeyle konuşan, ayakları yere basarak konuşan tek bir parti var bugün Türkiye'de, o da AK Parti'dir" Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Geleceğin Türkiye'siyle ilgili projeyle konuşan, ayakları yere basarak konuşan tek bir parti var bugün Türkiye'de, o da AK Parti'dir" dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar 02:58
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar 4 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Toplantıdan detaylar AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar'ın konuşması - "Amacı belli terörün; hemen yanı başımızda Suriye'de yaşanan olayların içerisine ülkemizi de çekmek, Türkiye'nin de AK Parti iktidarıyla birlikte bölgede ve dünyada sahip olduğu söz hakkını kaybetmesini sağlamak" "Çatışmaların asıl kaynağı bu coğrafyaya karşı emperyal duygularla hayata geçirilen sömürgeci emellerdir.
Hamza Dağ Görevini Nükhet Hotar'dan Devraldı 04:01
Hamza Dağ Görevini Nükhet Hotar'dan Devraldı 1 izlenme - 8 ay önce Hamza Dağ görevini Nükhet Hotar'dan devraldıANKARA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın A takımında AK Parti Ar-Ge'den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilen Hamza Dağ, yeni görevini Nükhet Hotar'dan devraldı.
AK Parti'li Hotar: 04:58
AK Parti'li Hotar: "Gezi Benzeri Çağrılar Bu Millette Karşılık Bulmaz" 1 izlenme - 9 ay önce AK Parti'li Hotar: "Gezi benzeri çağrılar bu millette karşılık bulmaz" "Münferit olaylar olmuştur ama bunların kayda değer olmadığını ama bunlara yönelik emniyettin yapması gerekenleri biliyoruz.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar Oyunu Kullandı 02:23
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar Oyunu Kullandı 1 izlenme - 9 ay önce - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar oyunu kullandıİZMİR -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, oyunu İzmir'de kullandı.