Hoşgeldiniz!

Numan Kurtuluş Videoları İzle

Numan Kurtulmuş O Görüntülerle İlgili Açıklama Yaptı 02:18
Numan Kurtulmuş O Görüntülerle İlgili Açıklama Yaptı 6 izlenme - 2 ay önce Bakanlar Kurulu sonrası Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş açıklama yaptı. Bir gazetecinin, 'Kayıp askerlerle' ilgili sorusuna, 'Bu video görüntüleri ile ilgili Türk Silahlı Kuvvetleri'nden teyit edilmiş bir bilgi yoktur' diye yanıt verdi. Kurtulmuş konuyla ilgili, 'Bazı medya kuruluşları da ayağını denk alsın' dedi.
1.6 Milyon Suriyeli'nin Türkiye'de Kalıcı Olması 01:05
1.6 Milyon Suriyeli'nin Türkiye'de Kalıcı Olması 63 izlenme - 2 yıl önce 1.6 milyon nufüslu bu grup KPSS'ye girip benim öz ve öz ülke vatandaşımın memurluk hakkını birkaç puan fark ile elinden alacak. Üniversite sınavlarında başarılı olursa benim üniversitemde okuyacak, tüm devlet dairelerinde sizin önünüzde sıraya girecek. Peki niçin bu Ortadoğu'nun ipsiz sapsız halkı benim güzel ülkeme dolduruldu? 1.6 milyonluk Akp oyu için. Çünkü Suriyelilerin gözünde Tayyip Erdoğan bir halife, bir Başkomutan oldu çıktı. Seçimlerde yine Suriyeli oylarını alıp yüzde 50'yi geçip balkonlarda şov yapma uğruna doldurdunuz bu memlekete bu adamları... Yayında ve yapımda emeği geçen herkesin Allah belasını versin. Bu Suriyelilerin kursağından geçen 3 kuruş hakkım varsa haram zıkkım olsun. Siktiniz attınız güzel memleketimi. 15-20 sene sonraa bunlar da azar, biz dövlöt istiyoruz, kaçak elektrik kullanmak istiyoz Kürtlerden neyimiz eksik derlerse o zaman mezarında ölmüş kulaklarını çınlatacağım senin...
Numan Kurtulmuş'tan Flaş Açıklama 02:52
Numan Kurtulmuş'tan Flaş Açıklama 17 izlenme - 1 yıl önce AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve İstanbul Milletvekili Abdurrahim Boynukalın'ın başını çektiği grubun Hürriyet Gazetesi'ne saldırmasının ardından Hükümet'ten açıklama geldi. Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, ''Medyaya yapılan bu saldırıları kabul etmiyoruz, asla müsamaha etmeyeceğimizi, ilgililer için de soruşturma açılacağını ifade etmek istiyoruz. Hükümet olarak bu olayların arkasındaki güçleri de gerçekten kınadığımızı ifade ediyoruz'' dedi. Kurtulmuş, şunları söyledi: Bu milletin varlığını korumak hepimizin görevidir. Onların fedakarca canlarını verdikleri bu uğurda vatanın dirliğini, birliğini korumak için hep beraber el ele vererek yolumuza devam edeceğiz. Hayatını kaybeden sivil vatandaşlarımız da var. Bunların içerisinde küçük çocuklar da var. Büyük bir kısmı da terör örgütünün öne sürdüğü kişilerden oluşan sivil kayıplarımız var. Bütün sivil vat
Bu Ülkeyi Bölmeye Kimsenin Gücü Yetmeyecek 01:33
Bu Ülkeyi Bölmeye Kimsenin Gücü Yetmeyecek 8 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Terör örgütü mensupları biliyor ki bu ülkeyi bölmek mümkün değil, bu ülkenin bir kısmını ayırıp başka bir ülke haline getirmek mümkün değil. Onların istedikleri, arzu ettikleri bu ülkede kardeş kavgası çıkarmak, Türk'ü, Kürt'ü birbirine düşürmek. Buradan, Ordu'dan Osmanlı'nın çocukları, Selçuklu'nun torunları olarak diyoruz ki, bu ülkenin insanlarını birbirine düşürmeye kimsenin gücü yetmeyecek, bu ülkeyi bölmeye kimsenin gücü yetmeyecek'' dedi.
Kurtulmuş: 02:58
Kurtulmuş: 8 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtladı. Türkiye Hsyk Seçim Sonuçları Sonrasında Derin Nefes Almıştır..
Kurtulmuş, Kırgızistan Ekonomi Bakanı Kocaşev'i Kabul Etti 03:16
Kurtulmuş, Kırgızistan Ekonomi Bakanı Kocaşev'i Kabul Etti 2 izlenme - 1 yıl önce Görüntü Dökümü : Numan Kurtulmuş ve Kırgızistan Ekonomi Bakanı Arzıbek Kocaşev'in görüşmesinden detaylar Kırgızistan Ekonomi Bakanı Arzıbek Kocaşev'in açıklamaları Numan Kurtulmuş'un açıklamaları Numan Kurtulmuş'a hediye verilemesi Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un kabulü Kurtulmuş: "(Türkiye-Kırgızistan arasındaki ilişkiler) Bu ilişkiler sürekli olarak gelişiyor.
Numan Kurtulmuş: Türkiye, Deli Gömleğini Çöp Tenekesine Atmak Zorunda 04:54
Numan Kurtulmuş: Türkiye, Deli Gömleğini Çöp Tenekesine Atmak Zorunda 1 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Meclis'in görevinin anayasayı değiştirmek olduğunu, Türkiye'nin bu deli gömleğini fırlatıp atmak zorunda olduğunu söyledi.