Hoşgeldiniz!

numarası

Bayılma Numarası Yapan Simitçi 05:18
Bayılma Numarası Yapan Simitçi 11.762 izlenme - 3 hafta önce Dolandırıcı simitçi bayılma numarasıyla para topluyor
Mustafa Sandal - Vardır Bir Numarası 03:20
Mustafa Sandal - Vardır Bir Numarası 123.107 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Sandal'ın "Tesir Altında" albümünden "Vardır Bir Numarası" Albümdeki Eserler: 1. Tesir Altında Söz : Gülşen Müzik : Gülşen & Ozan Çolakoğlu Düzenleme : Ozan Çolakoğlu 2. Vardır Bir Numarası Söz & Müzik : Mustafa Sandal
  Okula gitmemek için ölü numarası yaparken 00:06
Okula gitmemek için ölü numarası yaparken 69.567 izlenme - 3 yıl önce Okula gitmemek için ölü numarası yaparken
İngilizce Ders 1 : Tanışma Kalıpları 41:23
İngilizce Ders 1 : Tanışma Kalıpları 47.824 izlenme - 3 yıl önce Hem Öğren Hem Çocuğuna Öğret Aykut ilter Aykut Öğretmen This is my friend Jack (Bu arkadaşım John) I’d like you to meet my friend John (Sizlere arkadaşım John’u tanıştırmak istiyorum) Mary, this is Jack. Jack, Mary (Mary, bu Jack. Jack, bu Mary) Let me introduce you my friend Michael (Size arkadaşım Michael’ı tanıştırıyım) Have we met before? (Siz daha önce tanışmış mıydık?) Jack, do you know Mary? (Jack, Mary’yi tanıyor musun? Do you know eachother? (Birbirinizi tanıyor musunuz?) Mary, shake hands with the president (Mary, başkanla el sıkış) Have you two been introduced? (Sizi tanıştırdılar mı?) Jack, this is the man I was telling you about (Jack, bu sana bahsettiğim kişi) Let me introduce you myself (Size kendimi tanıtıyım) NICE TO MEET YOU Nice to meet you (Tanıştığımıza memnun oldum) Good to meet you (Tanıştığımıza memnun oldum) Nice meeting you (Sizinle tanışmak çok hoş) It’s a great pleasure to meet you (Sizinle tanışmak büyük zevk) Glad to meet you (Tanıştığımıza memnun oldum) It’s a great pleasure to have finally met you (Sonunda sizinle tanışabilmek büyük zevk) How nice to meet you (Sizinle tanışmak ne kadar güzel) How do you do (Memnun oldum) A pleasure (Sizinle tanışmak bana zevk verdi)
İsveç'te Herhangi Biri ile Sohbet Et ( 46 771 793 336) 01:30
İsveç'te Herhangi Biri ile Sohbet Et ( 46 771 793 336) 3.102 izlenme - 6 ay önce Tam 250 yıl önce başlamış ama son zamanlarda İsveç'i en çok meşgul eden ülkede Türkiye olmuş Şaşırdık mı? Tabi ki hayır. Yukarıdaki numarayı çevirerek herhangi bir İsveç vatandaşıyla sohbet edebilirsiniz. Şansınız yaver giderse bir kız arkadaş bile edinebilirsiniz. İnsanlık için küçük, sitemiz için büyük bir adım.
Kafa Kesme Hilesi 06:03
Kafa Kesme Hilesi 9.157 izlenme - 2 yıl önce "Boğaz Kesme" Hilesi... Ortalığı velveleye veren kafa kesme videolarının bir çoğunun sahte olduğu kanıtlanmıştır. İşte en basit malzemeyle hazırlanan son derece gerçekçi bir sahne. Bu arada dikkatinizi çekmek isterim; izlediğiniz videonun çözünürlüğü gayet güzel. Buna rağmen çok gerçekçi duruyor. Halbuki nette izlediğiniz bir çok vahşet videosunda görüntü neredeyse piksel-pikseldir. Bu videonun da netliğini biraz bozarsak, gerçek diye herkese yutturulabilir.
Kızlardan Nasıl Numara Alınır? 04:10
Kızlardan Nasıl Numara Alınır? 3.049 izlenme - 10 ay önce Kızlardan nasıl numara alınır ? Bu soruya gençler çok basit bir yöntem getirmiş. Bir kızdan hoşlandınız ve nasıl numarasını alacağınızı düşünüyorsanız, yayına gidin ve birisini aramak için telefonunu isteyin. Daha sonra kendinizi arayın ama telefonu sessize alın.
Kart Numarası ile Kızları Öpmek 04:52
Kart Numarası ile Kızları Öpmek 6.259 izlenme - 2 yıl önce DennisCeeTv kullanıcı adıyla yayın hayatını sürdüren ve tahmini adı Dennis olan arkadaşımız, klasik kart numarası ile gene bizleri bizden alan görüntüler kaydetmiş. İzliyoruz...
Sihirbazlık Numarası 02:10
Sihirbazlık Numarası 16.571 izlenme - 7 yıl önce sihirbazlık numarası
Sakatlanma Numarası Yapan Hakem    00:19
Sakatlanma Numarası Yapan Hakem 6.333 izlenme - 3 yıl önce Sakatlanma Numarası Yapan Hakem
chris angel'den sütyen numarası 01:02
chris angel'den sütyen numarası 18.730 izlenme - 7 yıl önce chris angel'den inanılmaz sutyen numarası
ölü numarası yapan papagan 01:08
ölü numarası yapan papagan 12.231 izlenme - 7 yıl önce iyi taklıt
süper bir sihibirbazlık numarası 02:56
süper bir sihibirbazlık numarası 8.823 izlenme - 7 yıl önce süper bir sihibirbazlık numarası
kaşık bükme numarası 02:39
kaşık bükme numarası 6.330 izlenme - 6 yıl önce kaşık bükme numarası
sagopa kajmer & kolera {....süper ikili....} 03:41
sagopa kajmer & kolera {....süper ikili....} 20.526 izlenme - 9 yıl önce gercek super ıkılı bunlar
uyuma numarası yapan bebek 02:03
uyuma numarası yapan bebek 6.171 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Taksim'de Sihirbaz Numarasıyla Kızlarla Öpüştü 04:43
Taksim'de Sihirbaz Numarasıyla Kızlarla Öpüştü 2.506 izlenme - 2 yıl önce Taksim'de Sihirbaz Numarasıyla bakın nasılda Kızlarla Öpüştü. Kart numaralarıyla kızları kandırıp ağına düşüren bu genci izlerken gözlerinize inanamayacaksınız.
Otomatik Kadın Sonunda Kafayı Yiyor (Bayılma Numarası 5) 04:50
Otomatik Kadın Sonunda Kafayı Yiyor (Bayılma Numarası 5) 2.580 izlenme - 2 yıl önce Flash Tv'de her yaptığı program olay olan Yalçın Çakır ve konukları meşhur Otomatik Kadın, Tutuk Adam. Artık programın sonu gelmiş reklama girelecektir ki; otomatik kadın aktiristliğin ve yalan makinesinin verdiği elektrikten olsa gerek birden ağlamaya başlar. Reytingin kokusunu alan Yalçın abi ise yayını kesmez ve otomatik kadının stüdyoyu dağıtma girişimi ve son olarak yaptığı bayılma numarası ile yayını kapatır. Bu bayılma numarasından sonra birçok film teklifi alan otomatik kadından bir daha haber alınamamıştır...
İllüzyon Yapmak İsterken Rezil Oldu 00:17
İllüzyon Yapmak İsterken Rezil Oldu 242 izlenme - 3 ay önce Çin’de kaybolma numarası yapmak isteyen adam, oğlu gizleneceği kapıyı kapatınca, beklemediği bir sonla karşılaştı. Örtüyü havaya atıp kameranın açısını kapatan şahıs, kaçarken bodoslama kapıya girdi. Talihsiz adam kafasından yaralanırken, görüntüleri izleyenler kahkaha krizine girdi.
Harika Bir İllüzyon Numarası İzleyin Mutlaka 00:37
Harika Bir İllüzyon Numarası İzleyin Mutlaka 9.512 izlenme - 8 yıl önce emre nin yaptığı videolardan biri daha bir uçma gösterisi harika bişi...
çılgın cemal tempo tempo super roman 2009 03:31
çılgın cemal tempo tempo super roman 2009 8.133 izlenme - 7 yıl önce çılgın tüm eğlencelerinide sizlerle tel 0232 4574817
ölü numarası yaparken osurmak 02:14
ölü numarası yaparken osurmak 4.924 izlenme - 7 yıl önce
KazanKazanİddaa: *Şişe Numarası 01:33
KazanKazanİddaa: *Şişe Numarası 997 izlenme - 2 yıl önce KazanKazanİddaa: *Şişe Numarası "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/yapgor kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kemal Sunal Filminde Kullanılan Plazma Tv - Abuk Sabuk Bir Film (1990) 03:15
Kemal Sunal Filminde Kullanılan Plazma Tv - Abuk Sabuk Bir Film (1990) 1.429 izlenme - 1 yıl önce Filmleriyle hayatımıza hem neşe hem de farklı bakış açıları katan usta oyuncu Kemal Sunal'ın 1990 yılında çektiği "Abuk Sabuk Bir Film" isimli filminden kısa bir kesit. Filmde; ömrünce hiç gülmeyen köylü Adem, hayatını kurtardığı bir zenginin kendisine miras bırakmasıyla zenginliğe kavuşur, fakat yine de hiç gülmez. Basının ilgisiyle olay büyür ve Adem'i güldürme yarışması düzenlenir. Filmi izlerken, neredeyse 25 yıl önce plazma tv kullanılması dikkatimi çekti ve siteye kayıtlı olduğum 2 yıldan beri ilk paylaşımımı büyük ustanın anısına yapmak istedim. Hatam varsa affola, iyi seyirler.
Tanımadığı Kızlardan Telefon Numarası İstemek! 02:51
Tanımadığı Kızlardan Telefon Numarası İstemek! 1.568 izlenme - 3 yıl önce Tanımadığı Kızlardan Telefon Numarası İstemek!
Bir Kadın Nasıl Baştan Çıkarılır - Meyve Numarası 04:14
Bir Kadın Nasıl Baştan Çıkarılır - Meyve Numarası 729 izlenme - 1 yıl önce Kardeşlerim; size bir kadın nasıl baştan çıkarılır adım adım resimlerle anlatacağım. Bu sefer meyve numarasını nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz. Hedefi belirledikten sonra usulca sokulup meyveleri çıkarmak suretiyle amacınıza ulaşabilirsiniz.
2 Tane Basit Sihirbazlık Numarası  00:37
2 Tane Basit Sihirbazlık Numarası 815 izlenme - 1 yıl önce Basit belki ama eğlenceli oluyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
romantik erhan 04:10
romantik erhan 5.214 izlenme - 7 yıl önce romantik windows 2010
KazanKazanİddaa: *Kibrit Kutusu Numarası 01:25
KazanKazanİddaa: *Kibrit Kutusu Numarası 1.221 izlenme - 2 yıl önce Videomuzu Yorumlamayı ve Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın :) (Eleştiriye her zaman açığım fakat küfretmek eleştirmek değildir..) www.facebook.com/YapGorTv
Kırmızı Kart Görmemek İçin Ölü Numarası Yapan Kaleci 02:27
Kırmızı Kart Görmemek İçin Ölü Numarası Yapan Kaleci 1.134 izlenme - 2 yıl önce Kaleci Maximo Banguera, gole giden Jonathan Copete'yi ceza sahası dışında sert bir hareketle düşürdü. Ancak kırmızı kart göreceğini anlayınca uzun süre ölüyor numarası yaptı.