Hoşgeldiniz!

numarası

Yolda Gördükleri Motorcudan Numarasını İsteyen BMW'li Kızlar 02:53
Yolda Gördükleri Motorcudan Numarasını İsteyen BMW'li Kızlar 96.730 izlenme - 9 ay önce Motosikletli abimiz sahil yolunda giderken yolu 2 kızın olduğu beyaz BMW tarafından kesiliyor ve olaylar gelişiyor.
Mustafa Sandal - Vardır Bir Numarası 03:20
Mustafa Sandal - Vardır Bir Numarası 123.265 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Sandal'ın "Tesir Altında" albümünden "Vardır Bir Numarası" Albümdeki Eserler: 1. Tesir Altında Söz : Gülşen Müzik : Gülşen & Ozan Çolakoğlu Düzenleme : Ozan Çolakoğlu 2. Vardır Bir Numarası Söz & Müzik : Mustafa Sandal
  Okula gitmemek için ölü numarası yaparken 00:06
Okula gitmemek için ölü numarası yaparken 69.584 izlenme - 4 yıl önce Okula gitmemek için ölü numarası yaparken
Bayılma Numarası Yapan Simitçi 05:18
Bayılma Numarası Yapan Simitçi 13.195 izlenme - 1 yıl önce Dolandırıcı simitçi bayılma numarasıyla para topluyor
Konuşmadan Kız Numarası Almak - Sosyal Deney 03:03
Konuşmadan Kız Numarası Almak - Sosyal Deney 1.890 izlenme - 2 ay önce Daha önceden yurtdışında yapılan numara alma videosu Türkiye'de denendi! Kızlardan konuşmadan numara isteyen bu ekip bakalım kaç kişide olacak
İngilizce Ders 1 : Tanışma Kalıpları 41:23
İngilizce Ders 1 : Tanışma Kalıpları 52.849 izlenme - 5 yıl önce Hem Öğren Hem Çocuğuna Öğret Aykut ilter Aykut Öğretmen This is my friend Jack (Bu arkadaşım John) I’d like you to meet my friend John (Sizlere arkadaşım John’u tanıştırmak istiyorum) Mary, this is Jack. Jack, Mary (Mary, bu Jack. Jack, bu Mary) Let me introduce you my friend Michael (Size arkadaşım Michael’ı tanıştırıyım) Have we met before? (Siz daha önce tanışmış mıydık?) Jack, do you know Mary? (Jack, Mary’yi tanıyor musun? Do you know eachother? (Birbirinizi tanıyor musunuz?) Mary, shake hands with the president (Mary, başkanla el sıkış) Have you two been introduced? (Sizi tanıştırdılar mı?) Jack, this is the man I was telling you about (Jack, bu sana bahsettiğim kişi) Let me introduce you myself (Size kendimi tanıtıyım) NICE TO MEET YOU Nice to meet you (Tanıştığımıza memnun oldum) Good to meet you (Tanıştığımıza memnun oldum) Nice meeting you (Sizinle tanışmak çok hoş) It’s a great pleasure to meet you (Sizinle tanışmak büyük zevk) Glad to meet you (Tanıştığımıza memnun oldum) It’s a great pleasure to have finally met you (Sonunda sizinle tanışabilmek büyük zevk) How nice to meet you (Sizinle tanışmak ne kadar güzel) How do you do (Memnun oldum) A pleasure (Sizinle tanışmak bana zevk verdi)
Senegal Kalecisi, Maçta Sakatlık Numarası Yapınca Dalga Konusu Oldu 00:10
Senegal Kalecisi, Maçta Sakatlık Numarası Yapınca Dalga Konusu Oldu 4.766 izlenme - 10 ay önce Senegal kalecisi N'Diaye, Cezayir'le oynadıkları maçın son anlarında aut atışını kullanırken bir anda kendini yere bırakınca dalga konusu oldu 2017 Afrika Uluslar Kupası B Grubu'nda dün akşam Senegal ile Cezayir'in 2-2 berabere kaldı maçta ilginç bir olay yaşandı. Senegal kalecisi Khadim N'Diaye 88. dakikada sakatlık geçirdi. Büyük acı çekerek yerde kıvranan Senegal file bekçisinin sakatlığının meydana gelişi ise hayli ilginçti. DEGAJ ÖNCESİ SAKATLANDI Skorer'in haberine göre; 2-2'lik sonucunun Senegal'i çeyrek finale taşıdığı maçta Khadim N'Diaye 87. dakikada aut atışını kullanmak için harekete geçti. 32 yaşındaki file bekçisi topa doğru gelirken birden hiçbir sebep yokken tökezleyerek yere devrildi. N'Diaye bir süre sol ayak bileğini tutarak yerde kıvrandı. "NUMARA YAPIYOR" Özellikle sosyal medyada yer alan yorumlarda Senegal kalecisinin zaman geçirmek için sakatlık numarası yaptığı görüşünde birleşti. Taraftarlar, tecrübeli kalecinin zaman geçirmek için böyle numara yapmasını "komik ve utanç verici" olarak değerlendirdi.
Sahibinden Başkası Kucağına Alınca Ölü Taklidi Yapan Köpek 01:33
Sahibinden Başkası Kucağına Alınca Ölü Taklidi Yapan Köpek 1.347 izlenme - 4 ay önce Sahibinin kucağında atarlı bir kuçu olup başkasının kucağına gidince gözüne ışık tutulmuş dağ tavşanı gibi kasılıp kalan sevimli köpeğin komik hallerini izliyoruz.
Steam Telefon Numarası Güncelleme 2016 01:45
Steam Telefon Numarası Güncelleme 2016 3.177 izlenme - 1 yıl önce Steam'de Telefon Numaranızı Güncellemek Çook Kolaydır ancak eski numaranız kapanırsa değişim imkansızdır! ancak o telefona gelen sms ile yapabilirsiniz
Kafa Kesme Hilesi 06:03
Kafa Kesme Hilesi 10.307 izlenme - 3 yıl önce "Boğaz Kesme" Hilesi... Ortalığı velveleye veren kafa kesme videolarının bir çoğunun sahte olduğu kanıtlanmıştır. İşte en basit malzemeyle hazırlanan son derece gerçekçi bir sahne. Bu arada dikkatinizi çekmek isterim; izlediğiniz videonun çözünürlüğü gayet güzel. Buna rağmen çok gerçekçi duruyor. Halbuki nette izlediğiniz bir çok vahşet videosunda görüntü neredeyse piksel-pikseldir. Bu videonun da netliğini biraz bozarsak, gerçek diye herkese yutturulabilir.
Sihirbazlık Numarası 02:10
Sihirbazlık Numarası 16.866 izlenme - 8 yıl önce sihirbazlık numarası
Chris Angel'den Sütyen Numarası 01:02
Chris Angel'den Sütyen Numarası 18.750 izlenme - 8 yıl önce chris angel'den inanılmaz sutyen numarası
ölü numarası yapan papagan 01:08
ölü numarası yapan papagan 12.279 izlenme - 8 yıl önce iyi taklıt
Kart Numarası ile Kızları Öpmek 04:52
Kart Numarası ile Kızları Öpmek 7.130 izlenme - 3 yıl önce DennisCeeTv kullanıcı adıyla yayın hayatını sürdüren ve tahmini adı Dennis olan arkadaşımız, klasik kart numarası ile gene bizleri bizden alan görüntüler kaydetmiş. İzliyoruz...
Sakatlanma Numarası Yapan Hakem    00:19
Sakatlanma Numarası Yapan Hakem 6.336 izlenme - 4 yıl önce Sakatlanma Numarası Yapan Hakem
İsveç'te Herhangi Biri ile Sohbet Et ( 46 771 793 336) 01:30
İsveç'te Herhangi Biri ile Sohbet Et ( 46 771 793 336) 3.166 izlenme - 2 yıl önce Tam 250 yıl önce başlamış ama son zamanlarda İsveç'i en çok meşgul eden ülkede Türkiye olmuş Şaşırdık mı? Tabi ki hayır. Yukarıdaki numarayı çevirerek herhangi bir İsveç vatandaşıyla sohbet edebilirsiniz. Şansınız yaver giderse bir kız arkadaş bile edinebilirsiniz. İnsanlık için küçük, sitemiz için büyük bir adım.
Kızlardan Nasıl Numara Alınır? 04:10
Kızlardan Nasıl Numara Alınır? 3.104 izlenme - 2 yıl önce Kızlardan nasıl numara alınır ? Bu soruya gençler çok basit bir yöntem getirmiş. Bir kızdan hoşlandınız ve nasıl numarasını alacağınızı düşünüyorsanız, yayına gidin ve birisini aramak için telefonunu isteyin. Daha sonra kendinizi arayın ama telefonu sessize alın.
Sagopa Kajmer & Kolera {....süper İkili....} 03:41
Sagopa Kajmer & Kolera {....süper İkili....} 20.533 izlenme - 10 yıl önce gercek super ıkılı bunlar
kaşık bükme numarası 02:39
kaşık bükme numarası 6.437 izlenme - 7 yıl önce kaşık bükme numarası
Harika Bir İllüzyon Numarası İzleyin Mutlaka 00:37
Harika Bir İllüzyon Numarası İzleyin Mutlaka 9.583 izlenme - 9 yıl önce emre nin yaptığı videolardan biri daha bir uçma gösterisi harika bişi...
Çılgın Cemal Tempo Tempo Super Roman 2009 03:31
Çılgın Cemal Tempo Tempo Super Roman 2009 8.135 izlenme - 8 yıl önce çılgın tüm eğlencelerinide sizlerle tel 0232 4574817
Otomatik Kadın Sonunda Kafayı Yiyor (Bayılma Numarası 5) 04:50
Otomatik Kadın Sonunda Kafayı Yiyor (Bayılma Numarası 5) 3.394 izlenme - 3 yıl önce Flash Tv'de her yaptığı program olay olan Yalçın Çakır ve konukları meşhur Otomatik Kadın, Tutuk Adam. Artık programın sonu gelmiş reklama girelecektir ki; otomatik kadın aktiristliğin ve yalan makinesinin verdiği elektrikten olsa gerek birden ağlamaya başlar. Reytingin kokusunu alan Yalçın abi ise yayını kesmez ve otomatik kadının stüdyoyu dağıtma girişimi ve son olarak yaptığı bayılma numarası ile yayını kapatır. Bu bayılma numarasından sonra birçok film teklifi alan otomatik kadından bir daha haber alınamamıştır...
Taksim'de Sihirbaz Numarasıyla Kızlarla Öpüştü 04:43
Taksim'de Sihirbaz Numarasıyla Kızlarla Öpüştü 2.556 izlenme - 3 yıl önce Taksim'de Sihirbaz Numarasıyla bakın nasılda Kızlarla Öpüştü. Kart numaralarıyla kızları kandırıp ağına düşüren bu genci izlerken gözlerinize inanamayacaksınız.
ölü numarası yaparken osurmak 02:14
ölü numarası yaparken osurmak 4.956 izlenme - 8 yıl önce
Bir Kadın Nasıl Baştan Çıkarılır - Meyve Numarası 04:14
Bir Kadın Nasıl Baştan Çıkarılır - Meyve Numarası 1.357 izlenme - 2 yıl önce Kardeşlerim; size bir kadın nasıl baştan çıkarılır adım adım resimlerle anlatacağım. Bu sefer meyve numarasını nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz. Hedefi belirledikten sonra usulca sokulup meyveleri çıkarmak suretiyle amacınıza ulaşabilirsiniz.
Tanımadığı Kızlardan Telefon Numarası İstemek! 02:51
Tanımadığı Kızlardan Telefon Numarası İstemek! 1.748 izlenme - 4 yıl önce Tanımadığı Kızlardan Telefon Numarası İstemek!
Kemal Sunal Filminde Kullanılan Plazma Tv - Abuk Sabuk Bir Film (1990) 03:15
Kemal Sunal Filminde Kullanılan Plazma Tv - Abuk Sabuk Bir Film (1990) 1.710 izlenme - 3 yıl önce Filmleriyle hayatımıza hem neşe hem de farklı bakış açıları katan usta oyuncu Kemal Sunal'ın 1990 yılında çektiği "Abuk Sabuk Bir Film" isimli filminden kısa bir kesit. Filmde; ömrünce hiç gülmeyen köylü Adem, hayatını kurtardığı bir zenginin kendisine miras bırakmasıyla zenginliğe kavuşur, fakat yine de hiç gülmez. Basının ilgisiyle olay büyür ve Adem'i güldürme yarışması düzenlenir. Filmi izlerken, neredeyse 25 yıl önce plazma tv kullanılması dikkatimi çekti ve siteye kayıtlı olduğum 2 yıldan beri ilk paylaşımımı büyük ustanın anısına yapmak istedim. Hatam varsa affola, iyi seyirler.
romantik erhan 04:10
romantik erhan 5.218 izlenme - 8 yıl önce romantik windows 2010
ölmüş numarası yapan köpek 00:32
ölmüş numarası yapan köpek 3.185 izlenme - 8 yıl önce ölü numarası yapan köpek
Minik Kızın Oscarlık Performansı 00:10
Minik Kızın Oscarlık Performansı 125 izlenme - 2 ay önce Minik Japon kız annesine ağlama numarası yaparken gözlerini de ıslatmayı ihmal etmemesi izleyenleri güldürmüş.