Hoşgeldiniz!

numune

'Oğlumu Ölü Sanıp Morga Koydular' iddialarına Cevap 04:01
'Oğlumu Ölü Sanıp Morga Koydular' iddialarına Cevap 645 izlenme - 2 yıl önce Ankara’daki patlama sonrası hastaneye getirilen Cafer Altun’un öldüğü sanılarak morga konulduğu iddialarına, Ankara Numune Hastanesi Yöneticisi Prof. Dr. Nurullah Zengin cevap verdi.
Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 11:50
Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 621 izlenme - 7 yıl önce Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Konya Numune Hastanesi Tanıtım Filmi 06:29
Konya Numune Hastanesi Tanıtım Filmi 89 izlenme - 2 yıl önce Hastane web sitesi http://www.konyanumunedh.saglik.gov.tr/ yeni adresinde yayın hayatına başlamıştır.Konya Numune Hastanesi Yazır Ek Hizmet Binasında Faaliyetini Sürdürmektedir.2016 yılında yeni akıllı hastanemiz siz değerli vatandaşlara hizmete açılacaktır. numune hastanesi
Muaneye Gelen Vatandaş Şaşkın 01:46
Muaneye Gelen Vatandaş Şaşkın 216 izlenme - 2 yıl önce Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin gece saatlerinde kapatılan poliklinik kısımları hâlâ hizmet veremiyor. Binada oluşan çatlak nedeniyle kapatılan polikliniklere gelen hastalar, ana binadaki acil servise yönlendirildi. Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin poliklinik kısmının duvarlarında meydana gelen çatlaklar nedeniyle bina hizmete kapatıldı. Binanın girişine güvenlik şeridi çekildi. Polikliniğe gelen hastalar ise görevlilerin yaptığı açıklamalarla ana binadaki acil servise yönlendirildi. Binanın durumundan haberi olmayan hastalar görevlilere tepki gösterdi. Binadaki güvenlik önlemi hala devam ederken, teknik ekiplerin de bina çevresinde inceleme yaptığı görüldü.
Mucur Tmo Da Numuneler Kaçırılıyor 04:07
Mucur Tmo Da Numuneler Kaçırılıyor 354 izlenme - 7 yıl önce mucur tmo da numuneler kaçırılıyor.
Canlı Yayında Kirlilik Testi 00:16
Canlı Yayında Kirlilik Testi 172 izlenme - 3 yıl önce Akarsuya yağ karıştığına dair duyum alan muhabir kızımız habercilik aşkıyla olay yerine gider. Halka doğru haberi en çabuk şekilde ulaştırmak isteyen muhabir kızımız numune, laboratuvar, test, sonuç gibi şeylerle zaman kaybetmek istemez ve suyu kendisi test eder.
İntihar Etmek İçin Hastane Çatısına Çıkan Genci Polis ve Hastane Çalışanları İkna Etti 01:57
İntihar Etmek İçin Hastane Çatısına Çıkan Genci Polis ve Hastane Çalışanları İkna Etti 11 izlenme - 3 ay önce İntihar etmek için hastane çatısına çıkan genci polis ve hastane çalışanları ikna etti.TRABZON - Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde madde bağımlılığı tedavisi gören bir genç, taburcu edilmek istenmesine tepki göstermek için çıktığı hastane çatısında polis ve hastane...
By Apektas 1 01:40
By Apektas 1 85 izlenme - 7 yıl önce akçaabatlitrabzon numune hastanesiilanaligenc
Keremcan Büyüdü 00:03
Keremcan Büyüdü 79 izlenme - 7 yıl önce keremcan büyüdü
Muhabbet 02:14
Muhabbet 34 izlenme - 8 yıl önce maksat muhabbet
Muhabbet 02:09
Muhabbet 26 izlenme - 8 yıl önce maksat muhabbet