Hoşgeldiniz!

Nurettin Canikli

Nurettin Canikli: Fetö'cü Oluğunu Bilerek Kredi Verilmişse Banka Değil Krediyi Veren Sorumlu 01:34
Nurettin Canikli: Fetö'cü Oluğunu Bilerek Kredi Verilmişse Banka Değil Krediyi Veren Sorumlu 16 izlenme - 2 ay önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, "FETÖ'cü oluğunu bilerek kredi verilmişse" bankanın değil krediyi verenin sorumlu olduğunu söyledi.
Nurettin Canikli: Elebaşısı Bir Sivil Olabilir 01:40
Nurettin Canikli: Elebaşısı Bir Sivil Olabilir 31 izlenme - 3 ay önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, AHaber canlı yayınında Murat Akgün’ün sorularını yanıtladı. Canikli, ”Bu örgütün elebaşı bildiğiniz gibi Pensilvanya’da. Bu darbe girişiminin Türkiye’deki 1 numarası şu anki bilgiliere göre TSK’da bir isim var. Ama onun da üzerinde başka bir kişi var mı göreceğiz. Eğer varsa o 1 numara sivildir. Pensilvanya’dakinin yerine Türkiye’deki 1 numaranın bir sivil olduğunu tahmin ediyoruz” dedi.
Nurettin Canikli: İlk Kanun Hükmünde Kararnamemizi Çıkardık 01:54
Nurettin Canikli: İlk Kanun Hükmünde Kararnamemizi Çıkardık 16 izlenme - 3 ay önce TBMM'den geçen OHAL’in tanıdığı kanun hükmünde kararname (KHK) yetkisini kullanmak üzere kollar sıvandı. Hükümetin ilk KHK'sı kamuda işten çıkarmalarla ilgili olacak. Hükümetin çıkaracağı ilk KHK’nın, kamu ile ilişiği kesilecek memurlar ile ilgili olması bekleniyor. Böylece FETÖ bağlantılı olduğunu belirtilen kişiler memurluktan çıkarılacak. Memuriyetten el çektirilenlerin dava açmasının ve yeniden göreve dönmesinin önüne geçilmesi amacıyla da bu KHK’da bir düzenleme yer alacak. Hükümet, binlerce kişinin memuriyetten el çektirilmesiyle gündeme gelebilecek olası “sosyolojik ve siyasal” sıkıntıları da hesaplıyor. Bu amaçla bazı çalışmalar yapılıyor.
Canikli: 05:59
Canikli: "Türkiye Emin Ellerde, Türkiye İyi Yönetiliyor" 8 izlenme - 4 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin Giresun Belediyesini ziyareti Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin Giresun Üniversitesini ziyareti Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin AK Parti Giresun İl Danışma Meclisi toplantısına katılması Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin açıklaması Başbakan Yardımcısı Canikli: "Bankacılık sektörü, finans sektörü, Merkez Bankasının faizlerdeki bu indirimini üretime ve reel sektöre yansıtacak şekilde mutlaka faiz oranlarının indirilmesiyle sonuçlandırmalıdır" "(Rusya ile yaşanan kriz) Elbette aşmaya çalışıyoruz, tekrar eski normalleşme sürecine girmesini sağlamaya çalışıyoruz ama şu anda bir sıkıntı yaşanıyor" Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, "Bankacılık sektörü, finans sektörü, Merkez Bankasının faizlerdeki bu indirimini üretime ve reel sektöre yansıtacak şekilde mutlaka faiz oranlarının indirilmesiyle sonuçlandırmalıdır.
Canikli, Anadolu İmam Hatip Lisesinde Öğrencilerle Bir Araya Geldi 03:44
Canikli, Anadolu İmam Hatip Lisesinde Öğrencilerle Bir Araya Geldi 40 izlenme - 2 yıl önce Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, Giresun'da- Bakan Canikli, ismini taşıyan Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi'inde öğrencilerle bir araya geldi Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, memleketi Giresun'da ismini taşıyan Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde öğrencilerle bir araya geldi.
Helikopter Kazasının Nedeni Belli Oldu 04:45
Helikopter Kazasının Nedeni Belli Oldu 7 izlenme - 4 ay önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, helikopter kazasının tamamen hava koşullarından kaynaklandığını belirterek, “Hiçbir şekilde dışarıdan müdahale veya ona benzer saldırı nedeniyle düşme gibi bir hadise söz konusu değildir” dedi. Giresun’un Alucra ilçesinde bir şehit yakını ve askeri personel ile bayramlaştıktan sonra Giresun’a dönüşte Alucra ilçesinde orman alana düşen helikopterde 2’si asker, 4’ü askeri personel eş ve çocukları olmak üzere 7 kişi hayatını kaybederken, 8 kişi de yaralandı.
Başbakan Davutoğlu Macaristan'a Geldi 01:51
Başbakan Davutoğlu Macaristan'a Geldi 44 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Davutoğlu Macaristan'a geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "TUR" ile TSİ 23.55'te Macaristan'ın başkenti Budapeşte'ye geldi.
Bakan Canikli: Türkiye, Burada Oyun Kurucudur 02:25
Bakan Canikli: Türkiye, Burada Oyun Kurucudur 20 izlenme - 2 yıl önce GİRESUN (AA) - Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, "Artık Türkiye bundan sonra herkesin dikkate alması gereken ve hesaplarında denkleme dahil etmesi gereken bir ülke konumundadır" dedi.
Canikli: Kılıçdaroğlu Kullanmadığı İki Oy Pulunu Bankta Unuttu 13:33
Canikli: Kılıçdaroğlu Kullanmadığı İki Oy Pulunu Bankta Unuttu 5 izlenme - 5 ay önce Nurettin Canikli Mehmet Toprak'ın sunduğu A Politik programında Kılıçdaroğlu'nun dokunulmazlıkların kaldırılması oylamasında 'Hayır' oyu verdiğini anlattı.
AK Parti Grup Başkanvekili Canikli 03:29
AK Parti Grup Başkanvekili Canikli 49 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, "Sayın İhsanoğlu'nun doğuda ya da batıda sözü geçmiyor ama ondan olsa olsa ikinci Sisi olur" dedi.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, Artvin'de 05:46
Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, Artvin'de 25 izlenme - 2 yıl önce Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, "Sarp Sınır Kapısı, inşa edildiği ilk dönemde o günün ihtiyaçlarını karşılayacak seviyede yapılmış. Zamanla ilişkilerin ve ticaretin katlanarak artması çerçevesinde artık ihtiyaçları karşılayamaz hale gelmiş" dedi.
Canikli: 03:21
Canikli: "Millet, Bizi Tekrar Tekrar İktidar Yaparken, Görevi Kara Gözümüz İçin Vermiyor" 28 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Canikli'nin gelişi- Canikli'nin konuşması Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, Giresun'da: - "Millet, bizi tekrar tekrar iktidar yaparken, bu görevi verirken kara kaşımız, kara gözümüz için vermiyor.
AK Partili 68 Vekil, 3 Dönem Kuralını Konuşmak İçin Saray'a Çıktı 00:49
AK Partili 68 Vekil, 3 Dönem Kuralını Konuşmak İçin Saray'a Çıktı 29 izlenme - 2 yıl önce Aralarında eski bakanların da bulunduğu bazı 3 dönemlik milletvekilleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yemekte buluştu; '3 dönem yasağının' partiye zarar vereceğini anlattı.
Canikli - Üç Dönem Kuralı 03:35
Canikli - Üç Dönem Kuralı 7 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli'nin konuşması Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli: - "(Üç dönem kuralı) Gençlerin ve yeni fikirlerin, yeni düşüncelerin önünün açılması ve bunların hem parlamentoda, yasamada hem de yürütmede yer alabilmesi ve yansıyabilmesi için mutlaka gençlerin önünü açacak mekanizmaların hayata geçirilmesi gerekiyordu.
Canikli: Irak İçin Yeni Sınır Kapıları Açmayı Planlıyoruz 02:11
Canikli: Irak İçin Yeni Sınır Kapıları Açmayı Planlıyoruz 11 izlenme - 2 yıl önce Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli: - "Irak'a yaptığımız genel ticarette ihracat da dahil olmak üzere bir azalma var ama iyi tarafını söyleyeyim, eylül ayı rakamları çok iyi geldi"- "Irak için yeni sınır kapıları açmayı planlıyoruz"GİRESUN (AA) - Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, "Irak'a yaptığımız genel ticarette ihracat da dahil olmak üzere bir azalma var ama iyi tarafını söyleyeyim, eylül ayı rakamları çok iyi geldi" dedi.
Canikli: 04:40
Canikli: "Tüm Sınavların Mercek Altına Alınması Gerekiyor" 12 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli'nin açıklamaları "Tüm sınavların mercek altına alınması gerekiyor"- Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli: - "Paralel terör örgütünün hakim olmayı amaçladığı başta polis, emniyet ve yargı olmak üzere diğer bütün kamu alanlarında yapılan tüm sınavların mercek altına alınması gerekiyor"- "Paralel terör örgütünün bundan sonra tekrar ayağa kalkması mümkün değil. Yargı tarafından öldürücü darbeyi almıştır.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli 02:44
Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli 5 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Bakan Canikli'nin konuşması-Fuarın açılış kurdelasının kesilmesi-Canikli'nin fuarı gezmesi Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli: - "Milletvekili olmadan da bakan olmadan da herhangi bir unvan taşımadan da hizmetin yapılabildiğini ve hizmet kervanında hiçbir kesinti olmaksızın devam ettirilebildiğini inşallah hep birlikte göreceğiz" Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, "Milletvekili olmadan da bakan olmadan da herhangi bir unvan taşımadan da hizmetin yapılabildiğini ve hizmet kervanında hiçbir kesinti olmaksızın devam ettirilebildiğini inşallah hep birlikte göreceğiz" dedi.
Seçmene Baskıya Geçit Verilmeyecek - Bakan Nurettin Canikli 03:54
Seçmene Baskıya Geçit Verilmeyecek - Bakan Nurettin Canikli 5 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Nurettin Canikli'nin konuşması Seçmene baskıya geçit verilmeyecek- Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli: - "(HDP) Bu seçimde oy kullanma sırasında hiçbir şekilde baskıları sonuç vermeyecek.
Canikli: 04:38
Canikli: " Biz Milletle Birlikte Yürümeye Devam Edeceğiz" 1 izlenme - 4 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : İftar programından detay Nurettin Canikli konuşma Başbakan Yardımcısı Canikli: "Biz milletle birlikte yürümeye devam edeceğiz, kim ne derse desin, kim ne düşünürse düşünsün, kim millete hakaret ederse etsin, biz milletin bir parçası, bağrından çıkan bir ana damarı olarak milletle birlikte yürümeye devam edeceğiz ve Allah'ın izniyle bu yürüyüşü hiç kimse durduramayacak" Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, "Biz milletle birlikte yürümeye devam edeceğiz, kim ne derse desin, kim ne düşünürse düşünsün, kim millete hakaret ederse etsin, biz milletin bir parçası, bağrından çıkan bir ana damarı olarak milletle birlikte yürümeye devam edeceğiz ve Allah'ın izniyle bu yürüyüşü hiç kimse durduramayacak.
Canikli: 03:34
Canikli: "Piyasa Koalisyon Beklentisi İçerisinde Değil" 3 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Bakan Canikli'nin, Giresun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası'nda yaptığı konuşma Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli: - "Piyasa koalisyon beklentisi içerisinde değil. Yazılanlar, çizilenler var ama piyasanın beklentisi güçlü, tek başına AK Parti hükümeti şeklinde.
AK Parti Grup Başkanvekili Canikli, soruları yanıtladı - 04:10
AK Parti Grup Başkanvekili Canikli, soruları yanıtladı - 6 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, Balyoz Davası'ndaki ihlal kararıyla ilgili "Anayasa Mahkemesinin verdiği bu kararı, özgürlüklerin genişletilmesi, hukuk devleti ilkesinin tam olarak hayata geçirilmesi, eksiksiz uygulanması noktasında önemli bir karar, olumlu bir karar olduğunu düşünüyorum" dedi.
Canikli: 03:54
Canikli: "Ne Başbakanımızla Cumhurbaşkanımız Arasında Ne de Başka Bir Şeyde Sıkıntı Var" 4 izlenme - 2 yıl önce Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, Giresun'da: - "Bu ülkede birlik, bütünlüğü sağlayan tutkal vazifesini AK Parti yapıyor"- "Ne Başbakanımızla Cumhurbaşkanımız arasında ne de başka bir şeyde sıkıntı var. Yetki belli, Başbakanımız hükümetimizin başkanı. Cumhurbaşkanımızın yetkisi, pozisyonu belli. En ufak sıkıntı yok. Herkesin sorumluluğu belli. Amaçları fitne, nifak sokmak.