Hoşgeldiniz!

Nurettin Canikli

Bakan Canikli'den Afrin Operasyonuna İlişkin Açıklama 01:18
Bakan Canikli'den Afrin Operasyonuna İlişkin Açıklama 3 izlenme - 10 saat önce - Bakan Canikli'den Afrin operasyonuna ilişkin açıklama Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli: "Cumhurbaşkanımız çok net bir şekilde her şeyi açıkladı.
Balkan Nurettin Canikli: 06:12
Balkan Nurettin Canikli: "2 Bin 394 Subay ve Astsubayın 10 Gün İçinde Ataması Yapılacak" 39 izlenme - 2 ay önce Balkan Nurettin Canikli: "2 bin 394 subay ve astsubayın 10 gün içinde ataması yapılacak" "FETÖ terör örgütü nedeniyle ortaya çıkan subay açığının kapatılması son derece önemli, 2 yıl içerisinde bu açığı bitiriyoruz" Hiç tartışılmasız bir şekilde YPG Terör örgütüdür PKK'nın Suriye koludur" "Ne...
Bakan Canikli: 02:16
Bakan Canikli: "Korucubaşı Mehmet Paksoy, PKK'nın Takip Ettiği Yiğit Bir Kardeşimizdi" 70 izlenme - 5 ay önce Bakan Canikli: "Korucubaşı Mehmet Paksoy, PKK'nın takip ettiği yiğit bir kardeşimizdi"GİRESUN – Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Şırnak'ın Uludere ilçesinde güvenlik korucusu Mehmet Paksoy, şehit edilmesine ilişkin açıklamalarda bulundu.
Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli Azerbaycan'da- Bakan Canikli 03:54
Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli Azerbaycan'da- Bakan Canikli "Referandum ve Bağımsızlık... 10 izlenme - 4 ay önce - Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli Azerbaycan'da Bakan Canikli "Referandum ve bağımsızlık adımları burada savaşların hiç eksilmeyeceği bir dönemi başlatır"BAKÜ -Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, resmi temaslarda bulunmak için Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye geldi.
Bakan Canikli, Doha'daki TSK Kara Unsur Komutanlığını Ziyaret Etti 09:03
Bakan Canikli, Doha'daki TSK Kara Unsur Komutanlığını Ziyaret Etti 6 izlenme - 2 ay önce Bakan Canikli, Doha'daki TSK Kara Unsur Komutanlığını ziyaret ettiANKARA - Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, resmi ziyareti kapsamında başkent Doha'daki Katar TSK Kara Unsur Komutanlığını da ziyaret etti.
Nurettin Canikli: Elebaşısı Bir Sivil Olabilir 01:40
Nurettin Canikli: Elebaşısı Bir Sivil Olabilir 33 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, AHaber canlı yayınında Murat Akgün’ün sorularını yanıtladı. Canikli, ”Bu örgütün elebaşı bildiğiniz gibi Pensilvanya’da. Bu darbe girişiminin Türkiye’deki 1 numarası şu anki bilgiliere göre TSK’da bir isim var. Ama onun da üzerinde başka bir kişi var mı göreceğiz. Eğer varsa o 1 numara sivildir. Pensilvanya’dakinin yerine Türkiye’deki 1 numaranın bir sivil olduğunu tahmin ediyoruz” dedi.
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık Görevini Nurettin Canikli'ye Devretti 07:22
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık Görevini Nurettin Canikli'ye Devretti 15 izlenme - 6 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık görevini Nurettin Canikli'ye devretti.
Nurettin Canikli: Fetö'cü Oluğunu Bilerek Kredi Verilmişse Banka Değil Krediyi Veren Sorumlu 01:34
Nurettin Canikli: Fetö'cü Oluğunu Bilerek Kredi Verilmişse Banka Değil Krediyi Veren Sorumlu 20 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, "FETÖ'cü oluğunu bilerek kredi verilmişse" bankanın değil krediyi verenin sorumlu olduğunu söyledi.
Nurettin Canikli: İlk Kanun Hükmünde Kararnamemizi Çıkardık 01:54
Nurettin Canikli: İlk Kanun Hükmünde Kararnamemizi Çıkardık 25 izlenme - 1 yıl önce TBMM'den geçen OHAL’in tanıdığı kanun hükmünde kararname (KHK) yetkisini kullanmak üzere kollar sıvandı. Hükümetin ilk KHK'sı kamuda işten çıkarmalarla ilgili olacak. Hükümetin çıkaracağı ilk KHK’nın, kamu ile ilişiği kesilecek memurlar ile ilgili olması bekleniyor. Böylece FETÖ bağlantılı olduğunu belirtilen kişiler memurluktan çıkarılacak. Memuriyetten el çektirilenlerin dava açmasının ve yeniden göreve dönmesinin önüne geçilmesi amacıyla da bu KHK’da bir düzenleme yer alacak. Hükümet, binlerce kişinin memuriyetten el çektirilmesiyle gündeme gelebilecek olası “sosyolojik ve siyasal” sıkıntıları da hesaplıyor. Bu amaçla bazı çalışmalar yapılıyor.
Canikli, Anadolu İmam Hatip Lisesinde Öğrencilerle Bir Araya Geldi 03:44
Canikli, Anadolu İmam Hatip Lisesinde Öğrencilerle Bir Araya Geldi 43 izlenme - 3 yıl önce Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, Giresun'da- Bakan Canikli, ismini taşıyan Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi'inde öğrencilerle bir araya geldi Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, memleketi Giresun'da ismini taşıyan Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde öğrencilerle bir araya geldi.
Nurettin Canikli: 05:38
Nurettin Canikli: "En İhtiyacımız Olduğu Zaman Dostlarımız, Müttefiklerimiz Parasını Peşin... 4 izlenme - 3 ay önce Nurettin Canikli: "En ihtiyacımız olduğu zaman dostlarımız, müttefiklerimiz parasını peşin ödediğimiz silahları bize göndermediler" Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli: "Üzerinizdeki üniformayı taşımak ağır bir sorumluluktur" "Bu yıl ki müracaatlarda sivil okullardan on binlerce adayın...
Bakan Canikli, Azerbaycan'da Şehitlikleri Ziyaret Etti 05:02
Bakan Canikli, Azerbaycan'da Şehitlikleri Ziyaret Etti 4 izlenme - 4 ay önce - Bakan Canikli, Azerbaycan'da şehitlikleri ziyaret ettiBAKÜ - Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli Azerbaycan'da şehitlikleri ziyaret etti.
Bakan Canikli, 03:08
Bakan Canikli, "S-400 Füzeleri Satın Alınmıştır. 2 izlenme - 2 ay önce Bakan Canikli, "S-400 füzeleri satın alınmıştır.
Başbakan Yardımcısı Canikli - Eyalet Sistemi Iddiaları 03:52
Başbakan Yardımcısı Canikli - Eyalet Sistemi Iddiaları 9 izlenme - 9 ay önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, eyalet sistemi iddialarına ilişkin, "Bugüne kadar çok kuyruklu yalan söylendi, bu en ahlaksız olanı, en ahlaksız yalan da bu gerçekten. Böyle bir şey olabilir mi? Böyle bir şey söz konusu olabilir mi?" dedi.
Başbakan Yardımcısı Canikli, 15 Temmuz Şehidi Emrah Sağaz'ın Mezarını Ziyaret Etti 03:11
Başbakan Yardımcısı Canikli, 15 Temmuz Şehidi Emrah Sağaz'ın Mezarını Ziyaret Etti 6 izlenme - 6 ay önce Başbakan Yardımcısı Canikli, 15 Temmuz şehidi Emrah Sağaz'ın mezarını ziyaret ettiGİRESUN - Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, 15 Temmuz şehidi Emrah Sağaz'ın Giresun'un Çamoluk ilçesinde bulunan mezarını ziyaret etti.
Başbakan Yardımcısı Canikli Bayram Namazını Samsun'da Kıldı 01:26
Başbakan Yardımcısı Canikli Bayram Namazını Samsun'da Kıldı 6 izlenme - 7 ay önce Başbakan yardımcısı Canikli Bayram Namazını Samsun'da kıldıSAMSUN - Başbakan Yardımcısı AK Parti Giresun Milletvekili Nurettin Canikli Ramazan Bayramı namazını Samsunda kıldı.
Bakan Canikli Gazileri Anma Programında Konuştu 09:12
Bakan Canikli Gazileri Anma Programında Konuştu 3 izlenme - 4 ay önce Bakan Canikli gazileri anma programında konuştu ANKARA - Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli Sağlık Bakanlığı'nın düzenlediği gazileri anma programında konuştu.
Bakan Canikli Giresun'da Cenazeye Katıldı 01:48
Bakan Canikli Giresun'da Cenazeye Katıldı 2 izlenme - 3 ay önce Bakan Canikli Giresun'da cenazeye katıldı Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli AK Parti Tirebolu İlçe Başkanı Kemal Koç'un cenaze törenine katıldıGİRESUN - Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, AK Parti Tirebolu İlçe Başkanı Kemal Koç'un cenaze törenine katıldı.
Canikli'den Referandum Açıklaması: Evet Önde Ama ' Her Şey Bitti' Demiyoruz 02:00
Canikli'den Referandum Açıklaması: Evet Önde Ama ' Her Şey Bitti' Demiyoruz 7 izlenme - 11 ay önce Başbakan Yardımcısı Canikli, referandum anket sonuçlarıyla ilgili olarak "Şu an itibarıyla hayırın üstünde olduğumuz ortada ama 'her şey bitti' demiyoruz." dedi
Başbakan Davutoğlu Macaristan'a Geldi 01:51
Başbakan Davutoğlu Macaristan'a Geldi 44 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Davutoğlu Macaristan'a geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "TUR" ile TSİ 23.55'te Macaristan'ın başkenti Budapeşte'ye geldi.
Başbakan Yardımcısı Canikli, 15 Temmuz Şehidi Emrah Sağaz'ın Mezarını Ziyaret Etti 00:59
Başbakan Yardımcısı Canikli, 15 Temmuz Şehidi Emrah Sağaz'ın Mezarını Ziyaret Etti 4 izlenme - 6 ay önce Başbakan Yardımcısı Canikli, 15 Temmuz şehidi Emrah Sağaz'ın mezarını ziyaret ettiGİRESUN - Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, 15 Temmuz şehidi Emrah Sağaz'ın Giresun'un Çamoluk ilçesinde bulunan mezarını ziyaret etti.
Bakan Canikli: Türkiye, Burada Oyun Kurucudur 02:25
Bakan Canikli: Türkiye, Burada Oyun Kurucudur 20 izlenme - 3 yıl önce GİRESUN (AA) - Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, "Artık Türkiye bundan sonra herkesin dikkate alması gereken ve hesaplarında denkleme dahil etmesi gereken bir ülke konumundadır" dedi.
Canikli: 02:38
Canikli: "(Fındık Fiyatları) Fiyat Kabul Edilemez Seviyeye Düşerse O Zaman Her Türlü Yöntem... 5 izlenme - 10 ay önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, İngiltere'nin başkenti Londra'daki terör saldırısına ilişkin, "Artık terörle mücadelede de sözün bittiği yerdeyiz.
AK Parti Grup Başkanvekili Canikli 03:29
AK Parti Grup Başkanvekili Canikli 50 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, "Sayın İhsanoğlu'nun doğuda ya da batıda sözü geçmiyor ama ondan olsa olsa ikinci Sisi olur" dedi.
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Hatay'da 05:56
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Hatay'da 6 izlenme - 10 ay önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Hatay'da Başbakan Yardımcısı Canikli, Geçmişten Günümüze İl Yönetimleri Buluşması'na katıldı Başbakan Yardımcısı Canikli: "Başka hiçbir ülke samimi olarak DEAŞ ile mücadele etmiyor"HATAY - Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Almanya'nın 2 Türk...
Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, Artvin'de 05:46
Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, Artvin'de 26 izlenme - 3 yıl önce Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, "Sarp Sınır Kapısı, inşa edildiği ilk dönemde o günün ihtiyaçlarını karşılayacak seviyede yapılmış. Zamanla ilişkilerin ve ticaretin katlanarak artması çerçevesinde artık ihtiyaçları karşılayamaz hale gelmiş" dedi.
Canikli: 05:59
Canikli: "Türkiye Emin Ellerde, Türkiye İyi Yönetiliyor" 8 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin Giresun Belediyesini ziyareti Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin Giresun Üniversitesini ziyareti Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin AK Parti Giresun İl Danışma Meclisi toplantısına katılması Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin açıklaması Başbakan Yardımcısı Canikli: "Bankacılık sektörü, finans sektörü, Merkez Bankasının faizlerdeki bu indirimini üretime ve reel sektöre yansıtacak şekilde mutlaka faiz oranlarının indirilmesiyle sonuçlandırmalıdır" "(Rusya ile yaşanan kriz) Elbette aşmaya çalışıyoruz, tekrar eski normalleşme sürecine girmesini sağlamaya çalışıyoruz ama şu anda bir sıkıntı yaşanıyor" Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, "Bankacılık sektörü, finans sektörü, Merkez Bankasının faizlerdeki bu indirimini üretime ve reel sektöre yansıtacak şekilde mutlaka faiz oranlarının indirilmesiyle sonuçlandırmalıdır.
AK Partili 68 Vekil, 3 Dönem Kuralını Konuşmak İçin Saray'a Çıktı 00:49
AK Partili 68 Vekil, 3 Dönem Kuralını Konuşmak İçin Saray'a Çıktı 30 izlenme - 3 yıl önce Aralarında eski bakanların da bulunduğu bazı 3 dönemlik milletvekilleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yemekte buluştu; '3 dönem yasağının' partiye zarar vereceğini anlattı.
Canikli: 03:21
Canikli: "Millet, Bizi Tekrar Tekrar İktidar Yaparken, Görevi Kara Gözümüz İçin Vermiyor" 28 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Canikli'nin gelişi- Canikli'nin konuşması Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, Giresun'da: - "Millet, bizi tekrar tekrar iktidar yaparken, bu görevi verirken kara kaşımız, kara gözümüz için vermiyor.
Helikopter Kazasının Nedeni Belli Oldu 04:45
Helikopter Kazasının Nedeni Belli Oldu 9 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, helikopter kazasının tamamen hava koşullarından kaynaklandığını belirterek, “Hiçbir şekilde dışarıdan müdahale veya ona benzer saldırı nedeniyle düşme gibi bir hadise söz konusu değildir” dedi. Giresun’un Alucra ilçesinde bir şehit yakını ve askeri personel ile bayramlaştıktan sonra Giresun’a dönüşte Alucra ilçesinde orman alana düşen helikopterde 2’si asker, 4’ü askeri personel eş ve çocukları olmak üzere 7 kişi hayatını kaybederken, 8 kişi de yaralandı.