Hoşgeldiniz!

Nurettin Canikli Videoları İzle

Başbakan Yardımcısı Canikli Bayram Namazını Samsun'da Kıldı 01:26
Başbakan Yardımcısı Canikli Bayram Namazını Samsun'da Kıldı 2 izlenme - 3 gün önce Başbakan yardımcısı Canikli Bayram Namazını Samsun'da kıldıSAMSUN - Başbakan Yardımcısı AK Parti Giresun Milletvekili Nurettin Canikli Ramazan Bayramı namazını Samsunda kıldı.
Nurettin Canikli; 04:43
Nurettin Canikli; " Terör Örgütü Eylem Yapamaz Hale Geldi" 1 izlenme - 3 gün önce Nurettin Canikli; " Terör örgütü eylem yapamaz hale geldi" Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, memleketi Giresun'da bayramlaşma programına katıldı Başbakan Yardımcısı Canikli;
Başbakan Yardımcısı Canikli 04:47
Başbakan Yardımcısı Canikli 1 izlenme - 3 gün önce - Giresun'da valiliğin düzenlediği bayramlaşma etkinliği AK Parti Giresun İl Başkanlığı bayramlaşma töreni Nurettin Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin konuşması GİRESUN - Ramazan Bayramı dolayısıyla Giresun'a gelen Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, AK Parti Giresun İl...
Başbakan Yardımcısı Canikli - Eyalet Sistemi Iddiaları 03:52
Başbakan Yardımcısı Canikli - Eyalet Sistemi Iddiaları 9 izlenme - 2 ay önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, eyalet sistemi iddialarına ilişkin, "Bugüne kadar çok kuyruklu yalan söylendi, bu en ahlaksız olanı, en ahlaksız yalan da bu gerçekten. Böyle bir şey olabilir mi? Böyle bir şey söz konusu olabilir mi?" dedi.
Nurettin Canikli: Elebaşısı Bir Sivil Olabilir 01:40
Nurettin Canikli: Elebaşısı Bir Sivil Olabilir 32 izlenme - 11 ay önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, AHaber canlı yayınında Murat Akgün’ün sorularını yanıtladı. Canikli, ”Bu örgütün elebaşı bildiğiniz gibi Pensilvanya’da. Bu darbe girişiminin Türkiye’deki 1 numarası şu anki bilgiliere göre TSK’da bir isim var. Ama onun da üzerinde başka bir kişi var mı göreceğiz. Eğer varsa o 1 numara sivildir. Pensilvanya’dakinin yerine Türkiye’deki 1 numaranın bir sivil olduğunu tahmin ediyoruz” dedi.
Nurettin Canikli: Fetö'cü Oluğunu Bilerek Kredi Verilmişse Banka Değil Krediyi Veren Sorumlu 01:34
Nurettin Canikli: Fetö'cü Oluğunu Bilerek Kredi Verilmişse Banka Değil Krediyi Veren Sorumlu 20 izlenme - 10 ay önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, "FETÖ'cü oluğunu bilerek kredi verilmişse" bankanın değil krediyi verenin sorumlu olduğunu söyledi.
Nurettin Canikli: İlk Kanun Hükmünde Kararnamemizi Çıkardık 01:54
Nurettin Canikli: İlk Kanun Hükmünde Kararnamemizi Çıkardık 20 izlenme - 11 ay önce TBMM'den geçen OHAL’in tanıdığı kanun hükmünde kararname (KHK) yetkisini kullanmak üzere kollar sıvandı. Hükümetin ilk KHK'sı kamuda işten çıkarmalarla ilgili olacak. Hükümetin çıkaracağı ilk KHK’nın, kamu ile ilişiği kesilecek memurlar ile ilgili olması bekleniyor. Böylece FETÖ bağlantılı olduğunu belirtilen kişiler memurluktan çıkarılacak. Memuriyetten el çektirilenlerin dava açmasının ve yeniden göreve dönmesinin önüne geçilmesi amacıyla da bu KHK’da bir düzenleme yer alacak. Hükümet, binlerce kişinin memuriyetten el çektirilmesiyle gündeme gelebilecek olası “sosyolojik ve siyasal” sıkıntıları da hesaplıyor. Bu amaçla bazı çalışmalar yapılıyor.
Canikli: 02:38
Canikli: "(Fındık Fiyatları) Fiyat Kabul Edilemez Seviyeye Düşerse O Zaman Her Türlü Yöntem... 5 izlenme - 3 ay önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, İngiltere'nin başkenti Londra'daki terör saldırısına ilişkin, "Artık terörle mücadelede de sözün bittiği yerdeyiz.
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'den Giresunspor'a Ziyaret 05:43
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'den Giresunspor'a Ziyaret 2 izlenme - 1 ay önce - Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'den Giresunspor'a ziyaret GİRESUN - Başbakan Yardımcısı ve Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, Giresunspor'u ziyaret etti.
Canikli'den Referandum Açıklaması: Evet Önde Ama ' Her Şey Bitti' Demiyoruz 02:00
Canikli'den Referandum Açıklaması: Evet Önde Ama ' Her Şey Bitti' Demiyoruz 6 izlenme - 4 ay önce Başbakan Yardımcısı Canikli, referandum anket sonuçlarıyla ilgili olarak "Şu an itibarıyla hayırın üstünde olduğumuz ortada ama 'her şey bitti' demiyoruz." dedi
Canikli, Anadolu İmam Hatip Lisesinde Öğrencilerle Bir Araya Geldi 03:44
Canikli, Anadolu İmam Hatip Lisesinde Öğrencilerle Bir Araya Geldi 42 izlenme - 2 yıl önce Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, Giresun'da- Bakan Canikli, ismini taşıyan Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi'inde öğrencilerle bir araya geldi Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, memleketi Giresun'da ismini taşıyan Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde öğrencilerle bir araya geldi.
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Hatay'da 05:56
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Hatay'da 5 izlenme - 4 ay önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Hatay'da Başbakan Yardımcısı Canikli, Geçmişten Günümüze İl Yönetimleri Buluşması'na katıldı Başbakan Yardımcısı Canikli: "Başka hiçbir ülke samimi olarak DEAŞ ile mücadele etmiyor"HATAY - Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Almanya'nın 2 Türk...
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Koordinasyon Kurulu... 06:53
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Koordinasyon Kurulu... 2 izlenme - 2 ay önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Koordinasyon Kurulu Toplantısı'nda konuştu.
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli: 04:09
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli: "Ordu Büyük Bir Değişim İçerisinde" 3 izlenme - 4 ay önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli: "Ordu büyük bir değişim içerisinde" "Her gelişimde Ordu'daki değişimi görüyorum"ORDU - Bazı programlara katılmak üzere gelen ve bu kapsamda Ordu Büyükşehir Belediyesini de ziyaret eden Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, her gelişinde Ordu ilinin...
Canikli: 05:59
Canikli: "Türkiye Emin Ellerde, Türkiye İyi Yönetiliyor" 8 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin Giresun Belediyesini ziyareti Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin Giresun Üniversitesini ziyareti Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin AK Parti Giresun İl Danışma Meclisi toplantısına katılması Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin açıklaması Başbakan Yardımcısı Canikli: "Bankacılık sektörü, finans sektörü, Merkez Bankasının faizlerdeki bu indirimini üretime ve reel sektöre yansıtacak şekilde mutlaka faiz oranlarının indirilmesiyle sonuçlandırmalıdır" "(Rusya ile yaşanan kriz) Elbette aşmaya çalışıyoruz, tekrar eski normalleşme sürecine girmesini sağlamaya çalışıyoruz ama şu anda bir sıkıntı yaşanıyor" Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, "Bankacılık sektörü, finans sektörü, Merkez Bankasının faizlerdeki bu indirimini üretime ve reel sektöre yansıtacak şekilde mutlaka faiz oranlarının indirilmesiyle sonuçlandırmalıdır.
Başbakan Davutoğlu Macaristan'a Geldi 01:51
Başbakan Davutoğlu Macaristan'a Geldi 44 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Davutoğlu Macaristan'a geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "TUR" ile TSİ 23.55'te Macaristan'ın başkenti Budapeşte'ye geldi.
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli: 04:14
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli: "Recep Tayyip Erdoğan'ın Yetkiye İhtiyacı Yok Ki, Her Türlü... 3 izlenme - 4 ay önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli: "Recep Tayyip Erdoğan'ın yetkiye ihtiyacı yok ki, her türlü yetki var zaten şuanda" "Birden fazla kişi olduğu zaman son kararı verecek, son noktayı koyacak birinin olması gerekiyor.
Başbakan Yardımcısı Canikli 06:49
Başbakan Yardımcısı Canikli 2 izlenme - 3 ay önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, "ByLock görüşmeleri ve oradaki mesajlaşmalardan diğer gizli kalmış örgüt üyelerini şu anda yoğun bir şekilde tespit ediyoruz, temizlenene kadar da mücadelemiz devam edecek, en ufak bir geri adım söz konusu değil." dedi.
Bakan Canikli: Türkiye, Burada Oyun Kurucudur 02:25
Bakan Canikli: Türkiye, Burada Oyun Kurucudur 20 izlenme - 3 yıl önce GİRESUN (AA) - Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, "Artık Türkiye bundan sonra herkesin dikkate alması gereken ve hesaplarında denkleme dahil etmesi gereken bir ülke konumundadır" dedi.
Canikli: 01:52
Canikli: "Teröre Destek Vermek, Insanlığa Karşı Suç Işlemek Demektir" 2 izlenme - 3 ay önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, İngiltere'nin başkenti Londra'daki terör saldırısına ilişkin, "Artık terörle mücadelede de sözün bittiği yerdeyiz.
AK Parti Grup Başkanvekili Canikli 03:29
AK Parti Grup Başkanvekili Canikli 50 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, "Sayın İhsanoğlu'nun doğuda ya da batıda sözü geçmiyor ama ondan olsa olsa ikinci Sisi olur" dedi.
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli: 02:42
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli: "O Hainler Piyon Zaten O Hainlere Destek Veren Kimse Devlet,.. 2 izlenme - 3 ay önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli: "O hainler piyon zaten o hainlere destek veren kimse devlet, istihbarat örgütü kimse, bu milletin birliğini bütünlüğünü ortadan kaldırmayı hedefleyen o hain terör örgütüne kim destek veriyorsa boşuna uğraşmayın, amacınıza ulaşamazsınız, bu millete...
Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, Artvin'de 05:46
Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, Artvin'de 26 izlenme - 3 yıl önce Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, "Sarp Sınır Kapısı, inşa edildiği ilk dönemde o günün ihtiyaçlarını karşılayacak seviyede yapılmış. Zamanla ilişkilerin ve ticaretin katlanarak artması çerçevesinde artık ihtiyaçları karşılayamaz hale gelmiş" dedi.
Nurettin Canikli: 07:37
Nurettin Canikli: "(Almanya'ya Tepki) Faşizan Bir Yaklaşımdır" 2 izlenme - 4 ay önce Nurettin Canikli: "(Almanya'ya tepki) Faşizan bir yaklaşımdır"ADANA - Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin Adana AK Parti İl Başkanlığı'ndaki açıklamalarda bulundu.
Helikopter Kazasının Nedeni Belli Oldu 04:45
Helikopter Kazasının Nedeni Belli Oldu 8 izlenme - 12 ay önce Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, helikopter kazasının tamamen hava koşullarından kaynaklandığını belirterek, “Hiçbir şekilde dışarıdan müdahale veya ona benzer saldırı nedeniyle düşme gibi bir hadise söz konusu değildir” dedi. Giresun’un Alucra ilçesinde bir şehit yakını ve askeri personel ile bayramlaştıktan sonra Giresun’a dönüşte Alucra ilçesinde orman alana düşen helikopterde 2’si asker, 4’ü askeri personel eş ve çocukları olmak üzere 7 kişi hayatını kaybederken, 8 kişi de yaralandı.
Canikli'den Fetö'ye 03:11
Canikli'den Fetö'ye "Piyon" Göndermesi 2 izlenme - 4 ay önce Canikli'den FETÖ'ye "Piyon" göndermesi Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli: "DEAŞ şu anda 'hayır' kampanyası yapıyor" "AK Parti hariç muhtıra yiyip de görevde kalan parti olmadı" "FETÖ, terörist başı gibi güçlü bir piyondur" "Kılıçdaroğlu, 'Uçakta 2 pilot var diyor.
Başbakan Yardımcısı Canikli: 07:11
Başbakan Yardımcısı Canikli: "Böyle Devam Ederse AB'nin Yıkılma Süreci Hızlanır" 2 izlenme - 4 ay önce Başbakan Yardımcısı Canikli: "Böyle devam ederse AB'nin yıkılma süreci hızlanır"SAMSUN - Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Avrupa ülkelerinin Türkiye'ye karşı tutumlarını eleştirerek, "Böyle devam ederse AB'nin yıkılma süreci hızlanır" dedi.
Canikli: 03:21
Canikli: "Millet, Bizi Tekrar Tekrar İktidar Yaparken, Görevi Kara Gözümüz İçin Vermiyor" 28 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Canikli'nin gelişi- Canikli'nin konuşması Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, Giresun'da: - "Millet, bizi tekrar tekrar iktidar yaparken, bu görevi verirken kara kaşımız, kara gözümüz için vermiyor.
AK Partili 68 Vekil, 3 Dönem Kuralını Konuşmak İçin Saray'a Çıktı 00:49
AK Partili 68 Vekil, 3 Dönem Kuralını Konuşmak İçin Saray'a Çıktı 30 izlenme - 2 yıl önce Aralarında eski bakanların da bulunduğu bazı 3 dönemlik milletvekilleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yemekte buluştu; '3 dönem yasağının' partiye zarar vereceğini anlattı.
Canikli 03:46
Canikli "Eyalet Sistemi En Ahlaksız Yalan" 1 izlenme - 2 ay önce Canikli "Eyalet sistemi en ahlaksız yalan" "En ufak ihtimal olsa HDP evet oyu verir, PKK evet oyu verir, Fetullahçı Terör Örgütü evet oyu verir"GİRESUN - Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, siyasette bugüne kadar birçok palavralar atıldığını fakat Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle ilgili...