Hoşgeldiniz!

Nuri Asan

Samsunspor Destanı 02:30
Samsunspor Destanı 4.774 izlenme - 9 yıl önce 80 li yıllarda samsunspor fırtınası
20 Ocak 1989 Samsunspor Trafik Kazası 03:08
20 Ocak 1989 Samsunspor Trafik Kazası 1.905 izlenme - 3 yıl önce Türk futbolunun ve Samsunspor'un kara günü 20 Ocak. Malatyaspor deplasmanına giderken Havza'da bir kamyonla çarpışan takım otobüsündeki teknik direktör Nuri Asan; futbolcular Muzaffer Badalıoğlu, Mete Adanır ve otobüs şoförü Asım Özkan olay yerinde, Zoran Tomic ise Yugoslavya'da hastahanede hayatını kaybetmişti. Birçok futbolcu da ağır sakatlıklardan dolayı futbolu bırakmak mecburiyetinde kalmıştı. Kazadan sonra Samsunspor maçlara çıkamamış lakin özel statü ile ligde kalmıştır. O günden sonra da Samsunspor şampiyonluğa oynayan günlerine dönememiştir. Belki de bu kaza olmasaydı Bursaspor'un bugün yaptığını Samsunspor 21 sene evvel yapacaktı, kim bilir. Not: Bu videoyu düzenleyen Samsun tribünlerinin beyni Teoman Taş da 2008 yılında yine bir trafik kazasıyla vefat etmişti. Samsunspor'un kaderi sanırım..
Samsunspor'da Şanlıurfaspor Hazırlıkları 01:03
Samsunspor'da Şanlıurfaspor Hazırlıkları 22 izlenme - 3 yıl önce Samsunspor'da Şanlıurfaspor hazırlıkları- Sportif direktör Zeren: "Şanlıurfa'ya kazanmaya gidiyoruz" PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un sportif direktörü Coşkun Zeren, "Şanlıurfa'ya kazanmaya gidiyoruz" dedi.
Samsunspor'da Karşıyaka Hazırlıkları Başladı 02:10
Samsunspor'da Karşıyaka Hazırlıkları Başladı 15 izlenme - 3 yıl önce Samsunspor'da Karşıyaka maçı hazırlıkları başladı- Teknik Direktör Altın: "Artık dersimiz Karşıyaka. Sahadan 3 puanla ayrılmayı hedefliyoruz" PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, hafta sonu sahasında Karşıyaka ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı.
Samsunspor'daki Ekonomik Sıkıntı - Erkut Tutu 03:26
Samsunspor'daki Ekonomik Sıkıntı - Erkut Tutu 13 izlenme - 3 yıl önce Samsunspor'daki ekonomik sıkıntı- Samsunspor Kulübü Başkanı Tutu: "Geçmişte borcumuz olan futbolcuları tek tek arayarak, Samsunspor'un borcunu ödemek istediğimizi belirtiyoruz.
Samsunspor'a 3 Puan Silme Cezası Verilmesi 00:48
Samsunspor'a 3 Puan Silme Cezası Verilmesi 14 izlenme - 3 yıl önce Samsunspor'a 3 puan silme cezası- Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Metin Ateş'in TFF'nin verdiği 3 puan silme cezası ile ilgili açıklaması Samsunspor'a 3 puan silme cezası- Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Ateş: "Hedefimizden şaşmadık, Süper Lig'e çıkacağız" PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'da, futbol şube sorumlusu Metin Ateş, "Üç puanımızı da silseler yine hedefimizden şaşmadık" dedi.
Samsunspor'da, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Maçı Hazırlıkları 00:56
Samsunspor'da, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Maçı Hazırlıkları 8 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Samsunspor antrenmanından detay görüntüler- Teknik direktör Erhan Altın ile röportaj Samsunspor'da, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıkları- Teknik direktör Altın: "Gaziantep'e kazanmak için gideceğiz" PTT 1. Lig'de Samsunspor, deplasmanda Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı.
Samsunspor'da Hedef 3 Puan 01:23
Samsunspor'da Hedef 3 Puan 4 izlenme - 3 yıl önce Samsunspor'da hedef 3 puan- Sportif direktör Zeren: "Orduspor bizim kardeş kulübümüzdür.