Hoşgeldiniz!

nusaybin

Murat Küçükavcı - Çavreşamın 04:47
Murat Küçükavcı - Çavreşamın 124.979 izlenme - 9 yıl önce bu şarkı tum aşıklar içın dır umarım beyenırsınınz
koma perwer mİdyat 04:21
koma perwer mİdyat 78.071 izlenme - 7 yıl önce hozan & rezan & hozan mazlum & pİyanİst haŞİm
Nusaybin'in Havadan Çekilmiş Görüntüleri 04:31
Nusaybin'in Havadan Çekilmiş Görüntüleri 3.398 izlenme - 3 ay önce Mardin’in Nusaybin ilçesinde uygulanan sokağa çıkma yasağın 82.gününde operasyon havadan çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı.
Nusaybin'de 25 Teröristin Teslim Olma Anı 03:54
Nusaybin'de 25 Teröristin Teslim Olma Anı 1.769 izlenme - 5 ay önce Nusaybin'deki 25 teröristin teslim olma anı Genelkurmay Başkanlığı, dün güvenlik güçlerine teslim olan bölücü terör örgütü PKK mensubu 25 teröristin görüntülerini yayınladı.
Nusaybin'de Bayrağın Göndere Çekiliş Anı 02:50
Nusaybin'de Bayrağın Göndere Çekiliş Anı 2.132 izlenme - 5 ay önce Nusaybin'de operasyonların bitmesinin ardından Mehmetçik Türk Bayrağı'nı göndere "Allahu ekber" nidalarıyla çekti.
Ölüme Terk Edilen Atın Özel Harekat Tarafından Salıverilmesi 01:34
Ölüme Terk Edilen Atın Özel Harekat Tarafından Salıverilmesi 6.193 izlenme - 9 ay önce Nusaybin'de süren operasyonlar sırasında, Pkk'lıların boşalttığı bir evin bahçesinde ayakları ve başından bağlanıp ölüme terk edilen bu güzel At'ı özel harekatçılar salıveriyor. Ne kadar zamandır orada ise bayağı susamış hayvan. Gerçi o mu hayvan yoksa onu oraya bağlayıp ölüme terk edenler mi hayvan ? Bir hayvana bile böyle şevkat gösteren asker ve polis'ler var ülkemizde, ama pkk'cılar "tece sivilleri öldürüyor" diye yalan söylüyorlar.
İnsansız Hava Aracını Balyozla Yok Etmek 01:35
İnsansız Hava Aracını Balyozla Yok Etmek 3.267 izlenme - 11 ay önce Nusaybin'de "düşürüldüğü" iddia edilen üzerinde Türk bayrağı olan insansız hava aracının balyozlanarak parçalanılışı. İşte bunlar bu kadar barbar, o aracın malieyeti ne kadardır kim bilir.
Teröristlerin Zılgıt Altında İHA Parçalaması 01:35
Teröristlerin Zılgıt Altında İHA Parçalaması 5.880 izlenme - 10 ay önce Nusaybin de doçka atılarak vurulan insansız hava keşif aracının ydgh li teröristlerce, dramatik, ilkel bir öfkeyle parçalanışını izliyoruz.
Tripkolic - Yalnız Beni Sev 02:49
Tripkolic - Yalnız Beni Sev 19.305 izlenme - 4 yıl önce Tripkolic - Yalnız Beni Sev
Mardin Resimleri 02:21
Mardin Resimleri 23.217 izlenme - 8 yıl önce mardin evleri, mardin resimleri, ceylan , siwan perver
Cami Hoparlörlerinden Pkk Marşı Çaldılar 00:21
Cami Hoparlörlerinden Pkk Marşı Çaldılar 2.914 izlenme - 1 yıl önce Mardin'in Nusaybin ilçesinde Fırat ve Abdulkadir Paşa mahallelerindeki camilere giren teröristler, cami hoparlörlerinden PKK marşı çaldı. Öte yandan bazı teröristlerde evlere girerek vatandaşları kapılarını açık bırakmaları yönünde tehdit ettiği bildirildi.
kere bave teyar 00:40
kere bave teyar 12.016 izlenme - 9 yıl önce nusaybinli
nusaybin-mardin 09:42
nusaybin-mardin 11.509 izlenme - 9 yıl önce nusaybin-mardin
nusaybin'de bıçaklanan öğrencinin cesedi tarlada b 03:57
nusaybin'de bıçaklanan öğrencinin cesedi tarlada b 7.672 izlenme - 6 yıl önce mardinin nusaybin ilçesinde bıçaklanan lise öğrencisinin cesedi tarlada bulundu. polis ilçede geniş çapta soruşturma başlattı. - www.nusaybinimcom.com
Nusaybin’de Sokağa Çıkma Yasağı ilan Edildi 00:48
Nusaybin’de Sokağa Çıkma Yasağı ilan Edildi 918 izlenme - 7 ay önce Hakkari’nin Yüksekova ilçesinin ardından Mardin’in Nusaybin ilçesinde de sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Mardin Valiliğinden yapılan açıklamada, "İlimiz Nusaybin İlçe Merkezinde Bölücü Terör Örgütü mensuplarınca açılan, çukur, barikat ve bombalı tuzakları temizlemek, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlamak ve kamu düzenini tesis etmek üzere; 5442 sayılı İl İdaresi Kanununun 11/c maddesi çerçevesinde,14 Mart 2016 günü saat 00. 00’dan itibaren ikinci bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı ilan edilmiştir.
Mardin'de Kürtçe Eğitim Veren Okul 02:54
Mardin'de Kürtçe Eğitim Veren Okul 1.641 izlenme - 12 ay önce Demokratik Toplum Kongresi (DTK), Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-Sen) ile Kürt Dili Araştırma ve Geliştirme Derneği (Kürdi-Der) tarafından yapılan ve Kürtçe eğitim verecek olan Ahmet Bayhan Okulu törenle açıldı. Törene, HDP Mardin Milletvekili Gülser Yıldırım, Belediye Başkan Vekili Feryal Tepe, HDP İlçe Eş Başkanı Ferhat Kut, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. (İHA)
kurdish rap 02:21
kurdish rap 7.467 izlenme - 7 yıl önce kürçe manyak bır rap mardinli kurdoodan kurdish kurdish kurdish kurdish
nusaybinli koma melek 03:39
nusaybinli koma melek 7.987 izlenme - 9 yıl önce izlemekten hiç bıkmicak sınız süper bir kılip
Polise Ateş Açan PKK'lının Vurulma Anı 00:40
Polise Ateş Açan PKK'lının Vurulma Anı 1.354 izlenme - 1 yıl önce Mardin'in Nusaybin ilçesinde sokaklara kazılan hendekleri kapatan polislere ateş açan teröristlerden birinin vurulma anı saniye saniye kaydedildi. PKK'ya yakın ajanslar ile sosyal medyada "polis Nusaybin'de sivil bir genci vurdu" provokasyonu bu görüntü ile çökertilmiş oldu. Mardin'in Nusaybin ilçesinde sokaklara kazılan hendekleri kapatan polislerle, PKK'lı teröristler arasında çatışma yaşandı. Sokağın girişinde bulunan bir teröristin polise ateş açtığı sırada vurulma anı, zırhlı polis aracında bulunan kamera tarafından saniye saniye kaydedildi. Polise ateş açan PKK'lının vurulma anı PKK yakın ajans 'sivil' dedi terörist çıktı Terör örgütü PKK'ya yakınlığıyla bilinen haber ajansı DİHA, yaşanan olaylara ilişkin yayınladığı haberinde öldürülen terörist için 'Polis halka ateş açtı: 1 kişi öldü' ifadelerini kullanarak, söz konusu olayı çarpıtarak servis etti.
mardin türküsü halime 01:56
mardin türküsü halime 8.323 izlenme - 8 yıl önce mardin türküsü halime
Teslim Olan Kadın Terörist 01:38
Teslim Olan Kadın Terörist "Defalarca Tacize Uğradım" 489 izlenme - 5 ay önce Mardin Nusaybin ilçesinde 10'u kadın 42 PKK'lı terörist üst düzey sorumlularından aldıkları talimatlar doğrultusunda güvenlik güçlerine teslim olmuştu. Teslim olan PKK'lı kadın terörist, "Gerçekten rezilliktir, tacizliktir, tecavüzcülüktür, dayaktır, işkencedir. Silahı kafama bile dayadılar, ailemi tehdit etti. Şimdi sıkıştılar bazıları kaçtılar, bazıları da artık bilmiyorum. Özellikle kız arkadaşlarıma ve kardeşlerime tavsiye veriyorum, sakın sakın PKK'ya inanmayın, tacizde bulunuyorlar. Şerefsizler yani her şeyi yapıyorlar gerçekten" diye konuştu.
Nusaybinli Kankalar(Mersin-Demirtaş) 06:28
Nusaybinli Kankalar(Mersin-Demirtaş) 6.128 izlenme - 8 yıl önce mersin demirtaşta yaşayan nusaybinli kankalar.burdan nusaybine slm lar.alayına isyan ölümüne nusaybin.delilo oynuyoruz.gökhan kadir ercan mahsum kamuran fırat diyar musa rıdvan salih vs..mersin demirtaş.nusaybin
Nusaybin'de 25 Terörist Teslim Oldu 03:46
Nusaybin'de 25 Terörist Teslim Oldu 356 izlenme - 5 ay önce Terör örgütü PKK mensuplarına yönelik sürdürülen operasyonda 25 terörist, güvenlik güçlerine teslim oldu.
Serserıme Son Mektup 06:34
Serserıme Son Mektup 5.058 izlenme - 9 yıl önce allah kimseye ayrılık acısı vermesin
kılıtlı kapı 01:10
kılıtlı kapı 3.629 izlenme - 6 yıl önce kılıtlı kapı mardin nusaybin abdulkerim toptepe komik mani
Bomba Etkisiyle Havalanan Akrep 00:59
Bomba Etkisiyle Havalanan Akrep 512 izlenme - 11 ay önce Mardin’in Nusaybin ilçesinde 5. kez ilan edilen sokağa çıkma yasağında, Abdulkadirpaşa Mahallesi Kanarya Sokak’ta zırhlı aracın geçişi sırasında yaşanan patlamanın ardından 6 özel harekat polisinin ağır yaralandığı ve olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldığı belirtildi. DİHA’nın haberine göre; patlama sonucu zırhlı araç kullanılamaz hale geldi. Dicle Mahallesi’ne ambulansların girişine izin verilmediği belirtilirken, yaşamını yitirenlerin cenazelerinin de sokak ortasında bekletiliyor.
Fedakar Mc Ft Mc Sinan 2011 - Aşkımsın Sen Benim 02:00
Fedakar Mc Ft Mc Sinan 2011 - Aşkımsın Sen Benim 1.350 izlenme - 5 yıl önce nusaybin
Beyaz Su Halayı 07:25
Beyaz Su Halayı 3.842 izlenme - 7 yıl önce
Nusaybin'de 42 Terörist Daha Teslim Oldu 00:59
Nusaybin'de 42 Terörist Daha Teslim Oldu 257 izlenme - 5 ay önce Askeri kaynaklar, Mardin Nusaybin'de 10'u kadın olmak üzere 42 teröristin daha güvenlik kuvvetlerine teslim olduğunu açıkladı. Askeri kaynaklar, Mardin Nusaybin'de 10'u kadın olmak üzere 42 teröristin daha güvenlik kuvvetlerine teslim olduğunu açıkladı.
Nusaybin’de Köşeye Sıkıştırılan PKK’lılar Teslim Oldu 01:29
Nusaybin’de Köşeye Sıkıştırılan PKK’lılar Teslim Oldu 251 izlenme - 5 ay önce Mardin'in Nusaybin ilçesinde köşeye sıkışan PKK’lılar teslim oldu. Güvenlik nedeniyle elbiseleri çıkarılarak Özel Harekat merkezine götürülen PKK’lıların görüntüleri kameralara böyle yansıdı.