Hoşgeldiniz!

Nusret Videoları İzle

Nusret'in James Corden'a Çıkması 03:16
Nusret'in James Corden'a Çıkması 45.555 izlenme - 1 hafta önce Uluslararası fenomen haline gelen Nusret Golden State Warriors'tan sonra James Corden'ın da dikkatini çekmiş
King Bach'ten Nusret Taklidi 00:33
King Bach'ten Nusret Taklidi 13.251 izlenme - 1 hafta önce Dünyaca ünlü fenomen King Bach ününe ün katan sosyete kasabımız Nusret tarzıyla bir video çekmiş.Nusret ABD şubesini yakında açarsa şaşırmayın.Helal olsun.
Nusr-Et ile Sanat 01:00
Nusr-Et ile Sanat 6.958 izlenme - 3 gün önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
ShortList Magazine - Nusret Tanıtımı 02:29
ShortList Magazine - Nusret Tanıtımı 10.194 izlenme - 7 gün önce Şöhreti dünyaya ulaşan sosyete kasabımız Nusret yabancıların ilgisini çekmeye devam ediyor.ne diyelim helal olsun...
Nusret Taklidi Yapan Rasim Ozan Kütahyalı 00:52
Nusret Taklidi Yapan Rasim Ozan Kütahyalı 7.771 izlenme - 4 gün önce Fenerbahçe'nin evinde Adanaspor ile 2-2 berabere kalmasının ardından Abdulkadir Durmaz ile uğraşan ROK, elindeki acılı Adana'yı Nusret usulü tuzladı. İzliyoruz efem..
Para Biriktirip Nusr-Et'e Gitmek 09:45
Para Biriktirip Nusr-Et'e Gitmek 37.197 izlenme - 2 ay önce Barış Dikici adındaki bir arkadaşımız kankasıyla para biriktirip Nusret'e gidip Nusret'in kazık olup olmadığını göstermeye çalışmış. Ben beğendim, umarım sizde beğenirsiniz.
Nusret'e Tuz Atma Konusunda Rakip Olabilecek Belediye Görevlisi 00:23
Nusret'e Tuz Atma Konusunda Rakip Olabilecek Belediye Görevlisi 6.360 izlenme - 1 hafta önce Eti tuzlarken ki görüntüleri ile dünyaya açılan Nusret'e bir rakibimiz var. Karlı yolları az az tuzlayarak gündem olan belediye görevlisi tuz atma konusunda ülke olarak ne kadar becerikli olduğumuzu gösteriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ünlü Kasap Nusret Arkadaşını Tekmeyle Bayılttı 01:01
Ünlü Kasap Nusret Arkadaşını Tekmeyle Bayılttı 32.056 izlenme - 3 ay önce Ünlü kasap Nusret, kick boks antrenmanında arkadaşının boşluğuna tekmeyi indirdi. Nusret'in arkadaşı aldığı darbeyle yere yığıldı. Ünlü kasap Nusret kick boks antrenmanında arkadaşının boşluğuna sert bir tekme vurdu. Nusret'in sert darbesi karşısında sarsılan arkadaşı neye uğradığını şaşırdı. Kısa süre sonra Instagram fenomeni Nusret'in arkadaşı aldığı darbenin etkisiyle yere yığıldı. Nusret arkadaşını bayılttığı anların videosunu Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.
Nusret'e Özenerek Mariuna Sarmaya Çalışan Adam 00:52
Nusret'e Özenerek Mariuna Sarmaya Çalışan Adam 3.716 izlenme - 1 hafta önce #saltbae etiketiyle Abd'nin ünlendirdiği Nusret baya baya ABD halkına örnek oluyor, herkes onun yolundan ilerliyor. Keyifli seyirler...
Nusret'in Körpe Olduğu Zamanlar 12:25
Nusret'in Körpe Olduğu Zamanlar 24.978 izlenme - 3 ay önce Vedat Milor üstadın Nusreti ilk ziyareti. Sanki o zamanlar biraz nusreti pek sallamamış gibi. Bi de üstad bildiğin yayında şarabını yudumluyo tv de alkol görmeyeli uzun zaman olmuş demek ki
Kamu Spotu: Nusret'le Gelen Yıkım 01:00
Kamu Spotu: Nusret'le Gelen Yıkım 1.600 izlenme - 2 gün önce Artık her yerimizin Nusret olduğu şu günlerde bu durumdan şikayetçi olanlar için Çorumlu Amir bir kamu spotu yayınladı.
Nusret İn Metrelik Adana Kebabı Şişe Saplaması 01:00
Nusret İn Metrelik Adana Kebabı Şişe Saplaması 19.916 izlenme - 3 ay önce Adamla dalga geçiyoruz felan ama o eti o şişe her babayiğit saplayamaz. İşi biliyor tirrek.
Nusr-Et'e Yemek Yemeye Gidip Tuvalet Temizlemek 00:51
Nusr-Et'e Yemek Yemeye Gidip Tuvalet Temizlemek 10.098 izlenme - 1 ay önce Nusr-Et'te hesabı ödeyemezseniz sonucu böyle oluyormuş. Virali vermiş Nusret.
Nusret - Lastikçi Versiyon 01:41
Nusret - Lastikçi Versiyon 6.335 izlenme - 1 ay önce İşini sevgiyle yapan kasap olur da lastikçi olmaz mı?
Nusr-ET Kesiyor! 00:39
Nusr-ET Kesiyor! 860 izlenme - 21 saat önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Nusret'ten Biftek ŞoV 00:35
Nusret'ten Biftek ŞoV 2.976 izlenme - 2 hafta önce Sosyal medyanın sosyetik kasabı olarak Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Nusret Mannequin Challange Modasına Uydu 00:26
Nusret Mannequin Challange Modasına Uydu 12.568 izlenme - 2 ay önce Nusret yeni akıma seyirci kalmadı. Nusret, son dönemin popüler hareketi Mannequin Challange modasına uydu.
Nusret Geçiriyor Ama Acıtmıyor - Ali Ağaoğlu 00:10
Nusret Geçiriyor Ama Acıtmıyor - Ali Ağaoğlu 13.911 izlenme - 4 ay önce Nusret'in restorantına gelen Ali Ağaoğlu, Nusret'in kamerasına yansıdı. Ali Ağaoğlu : "Evet, Dubai'den sonra Nusret her yerde Dünya'da, Türkiye'nin en iyi markası, biraz geçiriyor ama olsun, acıtmıyor" şeklinde konuştu.
Yabancıların Nusret'e Verdiği İlginç Tepkiler! 07:53
Yabancıların Nusret'e Verdiği İlginç Tepkiler! 826 izlenme - 4 gün önce Son günlerin bütün dünyada gündemine bomba gibi düşen Nusret'i hala izlemeyen bir kesime videoları izletiliyor. Yurtdışınada açılan nusret'li o anları seyrediyoruz.
Nusret'in Et'e Karşı Hissettiği Acayip Duygular 00:53
Nusret'in Et'e Karşı Hissettiği Acayip Duygular 16.787 izlenme - 5 ay önce 19.08.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Nusret'in Et'e Karşı Hissettiği Acayip Duygular' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Nusret'in Beton Delmesi (Satisfaction İçerir) 00:31
Nusret'in Beton Delmesi (Satisfaction İçerir) 6.878 izlenme - 3 ay önce Sosyete kasabımız Dubai'de açmaya hazırlandığı yeni şubesinin inşaatın da beton delmeye kalktı.Tabiki kendi tarzında...
Et Konusunda Kliniksin - Aydemir Akbaş | Nusret 00:20
Et Konusunda Kliniksin - Aydemir Akbaş | Nusret 8.645 izlenme - 3 ay önce Geçtiğimiz günlerde Nusret abimizin Instagram'da paylaştığı video. Elbet bizim de kulaklarımız sarkacak Sabri abi.
Nusret'in 29 Ekim Kutlaması 00:18
Nusret'in 29 Ekim Kutlaması 5.907 izlenme - 3 ay önce Sosyete kasbımız şanına yakışır bir şekilde 29 Ekim cumhuriyet Bayramını kutladı..
Nusret'in Gösterip Vermemesi 01:00
Nusret'in Gösterip Vermemesi 12.941 izlenme - 4 ay önce Efenim sosyete kasabı Nusret'in "Gosteriyorsun Ama vermiyorsun dedi" açıklamasıyla paylaştığı son videosu..
Nusret Asado Şov! 00:49
Nusret Asado Şov! 1.248 izlenme - 1 hafta önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in Asado gösterisi sizlerle. Arjantin’in en bilinen hatta geleneksel yemeğidir asado. Sığır ya da domuz etiyle hazırlanır. Barbeküde pişirilen etler sadece tuzla harmanlanıyor ve yanında da salatayla sunuluyor. Etler için özel marinasyon işlemi de uygulanıyor. Chimichurri adı verilen bu marine ve soslar etlere özel bir lezzet katıyor. Bildiğimiz barbekü kavramının dışında dikey asadolarla yapılan ve neredeyse her bahçede görebileceğiniz ızgara şekli, bizdeki döner gibi Arjantin yemek kültürünün önemli bir öğesi.
Nusret'e Rakip Olan Polis Abimiz 00:42
Nusret'e Rakip Olan Polis Abimiz 7.502 izlenme - 3 ay önce Nusret'in sunum tarzını artık bilmeyen kalmadı. Bir Türk Polisi de bu sunumu kendince yorumlayıp, eğlenceli bir video hazırladılar.
Ali Ağaoğlu: Nusret Geçiriyor Ama Acıtmıyor 00:10
Ali Ağaoğlu: Nusret Geçiriyor Ama Acıtmıyor 13.707 izlenme - 4 ay önce Ali Ağaoğlu, Nusret'i överken abartarak geçiriyor ama acıtmıyor dedi. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Nusret'in Etle Domino Yapması 00:35
Nusret'in Etle Domino Yapması 5.348 izlenme - 3 ay önce Sosyete kasabımız Nusret ilginç videolarına bir yenisini ekledi.Nusret bu kez etlerle domino yaparak "et ete değdi dedi" sözleriyle instagram hesabından paylaştı.
Nusret'in Büyükbaşa Yüzünü Yalatması 00:07
Nusret'in Büyükbaşa Yüzünü Yalatması 1.193 izlenme - 2 hafta önce Nusret'in ünü sonunda ülkemiz sınırlarını da aştı, yabancı sosyal medya hesaplarının da paylaşımlarına sıçradı.
Nusret'le Gelen Yıkım (Kamu Spotu) 01:00
Nusret'le Gelen Yıkım (Kamu Spotu) 385 izlenme - 2 gün önce Artık her yerimizin Nusret olduğu şu günlerde bu durumdan şikayetçi olanlar için Çorumlu Amir bir kamu spotu yayınladı.