Hoşgeldiniz!

Nusret Gökçe

Nusret Gibi Olmak İsteyen Küçük Kasap 01:52
Nusret Gibi Olmak İsteyen Küçük Kasap 4.348 izlenme - 3 gün önce Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde babasının hayranlığı sebebiyle ismini ünlü sanatçı Ferdi Tayfur'dan alan genç kasap, etlere tuz atma hareketiyle dünya çapında fenomen haline gelen et restoran sahibi Nusret Gökçe gibi ünlü ve usta bir kasap olmak istiyor. Yaz tatilinde kasap olan babasının yanında çalışarak harçlığını çıkaran 13 yaşındaki Ferdi Tayfur Özmen, sosyal medya fenomeni Nusret Gökçe'ye has et doğrama hareketlerini bire bir taklit ederken, usta bir kasap olma yolunda hızla ilerliyor. Babasının Cengiz Topel Mahallesi'ndeki kasap dükkanında çalışan Ferdi Tayfur Özmen, küçük yaşına rağmen hem ismiyle hem de bıçak kullanma ustalığıyla dikkat çekiyor. Babasının hayranlığı sebebiyle ismini ünlü sanatçı Ferdi Tayfur'dan alan genç kasabın tek hayali ise fenomen Nusret Gökçe gibi olmak. Yaz aylarında babasının yanında çalıştığını aktaran Ferdi Tayfur Özmen, “Okullar kapandığı zaman babamın iş yeri olan kasapta çalışıyorum. Babamın kasaplık mesleğini devam ettirmek için buradayım. İyi bir kasap olmak için sürekli et sıyırıyorum ve kasaplıkla ilgili her şeyi öğrenmeye çalışıyorum. Hedefim ise geleceğin Nusreti olmak. Onun gibi olmak için çok çalışacağım” ifadelerini kullandı. Ferdi Tayfur’un babası Erdal Özmen ise oğlunun çok çalışkan ve zeki bir çocuk olduğunu belirterek, "Küçüklüğümden beri Ferdi Tayfur’un hayranıyım. Eşime söyledim bir oğlum olursa adını Ferdi Tayfur koyacağım dedim. Eşim de kabul etti. Allah da bize erkek evlat nasip etti. Bende bu isteğimi gerçekleştirdim. İş yerimde yanımda iyi bir kasap olarak yetiştiriyorum onu. Oğlum iyi bir kasap olup, sosyal medya fenomeni Nusret gibi olmak istiyor, olacağına da inanıyoruz” diye konuştu.
Nusr-Et'e Miami'de Coşkulu Karşılama 03:32
Nusr-Et'e Miami'de Coşkulu Karşılama 5.315 izlenme - 5 gün önce ABD'nin Miami kentinde yapımına başlanan yeni restoranının inşaatını denetlemeye giden ünlü şef Nusret Gökçe kentte büyük ilgi görmüş. Önceki gün Miami caddelerini turlayan Nusret, tatilcilerle selfie çektirmiş. Nusret de bu sırada ünlü Saltbae hareketini yapan hayranlarını videoya çekmiş. South Beach'de Nusret coşkusu kameraya böyle yansımış.
Nusret Gökçe: Fenerbahçeli Oyuncuları Elimle İyi Besledim 00:25
Nusret Gökçe: Fenerbahçeli Oyuncuları Elimle İyi Besledim 18.843 izlenme - 2 ay önce Fenerbahçe - Olympiakos maçı: 80-64 derbisinin ardından Nusret Gökçe'nin Euroleague şampiyonluğu hakkındaki ilk yorumları. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Nusr-Et'in But Parçalama Ve Sıyırma Sanatı 00:57
Nusr-Et'in But Parçalama Ve Sıyırma Sanatı 12.992 izlenme - 1 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem but parçalama ve sıyırma gösterisi sizlerle.
Nusr-Et'in Ağız Sulandıran Kıyma Şovu! 00:55
Nusr-Et'in Ağız Sulandıran Kıyma Şovu! 21.162 izlenme - 2 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Nusret İnşaat İşçilerine Baklava Dağıtırsa 01:00
Nusret İnşaat İşçilerine Baklava Dağıtırsa 23.036 izlenme - 4 ay önce Sosyal medya hesabından paylaştığı videolarla kısa sürede dünya çapında üne kavuşan et restoranı zinciri sahibi Nusret Gökçe, şimdi de inşaat işçilerine baklava dağıtırken karşımızda.
Nusret'in Kız Versiyonu 00:42
Nusret'in Kız Versiyonu 33.554 izlenme - 6 ay önce Ete karşı duyduğu farklı hisler ve sergilediği hareketlerle fenomen olan Nusr-et Steak House'un sahibi Nusret'i taklit eden kızı izliyoruz.
Nusr-Et ile Sanat 01:00
Nusr-Et ile Sanat 32.124 izlenme - 6 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Ünlü Kasap Nusret Arkadaşını Tekmeyle Bayılttı 01:01
Ünlü Kasap Nusret Arkadaşını Tekmeyle Bayılttı 34.641 izlenme - 9 ay önce Ünlü kasap Nusret, kick boks antrenmanında arkadaşının boşluğuna tekmeyi indirdi. Nusret'in arkadaşı aldığı darbeyle yere yığıldı. Ünlü kasap Nusret kick boks antrenmanında arkadaşının boşluğuna sert bir tekme vurdu. Nusret'in sert darbesi karşısında sarsılan arkadaşı neye uğradığını şaşırdı. Kısa süre sonra Instagram fenomeni Nusret'in arkadaşı aldığı darbenin etkisiyle yere yığıldı. Nusret arkadaşını bayılttığı anların videosunu Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.
Nusr-Et'in Kuzu Dansı 00:43
Nusr-Et'in Kuzu Dansı 25.718 izlenme - 5 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Nusr-Et'in Ağız Sulandırması 00:18
Nusr-Et'in Ağız Sulandırması 14.192 izlenme - 4 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Nusr-Et'in Eti Bıçakla Havada Yakalayıp Şov Yapması 01:00
Nusr-Et'in Eti Bıçakla Havada Yakalayıp Şov Yapması 6.116 izlenme - 2 ay önce Nusret, paylaştığı videoda, et uzaktan fırlatılıyor ve eti bıçakla havada yakalıyor. Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem gösteri sizlerle.
Yabancıların Nusret Hakkındaki Düşünceleri (Türkçe Altyazı) 05:25
Yabancıların Nusret Hakkındaki Düşünceleri (Türkçe Altyazı) 3.301 izlenme - 2 ay önce Türkiye'de "Nusret" denince herkesin aklına tek bir kişi geliyor. Etinin lezzetiyle ünlenmiş olan Nusr-et Steakhouse'un sahibi olması bir kenara onu fenomen yapan aslında Instagram hesabından paylaştığı "Dedi"li içerikler ve akıllara zarar videoları.İşte o videoları izleyen yabancıların verdiği tepkileri izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Nusr-Et Berber Versiyon 01:00
Nusr-Et Berber Versiyon 10.722 izlenme - 5 ay önce Nusret i Taklit Eden Kuaför Nusret taklidi çılgınlığı berberlerede sıçradı. Sosyal medya paylaşımlarıyla dünyada fenomen olmayı başaran Nusret'in yarattığı akım sanal alemde yankı bulmaya devam ediyor. Bu kez Nusret akımına kapılan kişilerse berberler oluyor.
Nusr-Et'in Izgaradaki Bonfile Şovu! 00:59
Nusr-Et'in Izgaradaki Bonfile Şovu! 1.205 izlenme - 3 hafta önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in sosyal medya hesabından paylaştığı son videosunda ağız sulandıran bonfile şovunu izliyoruz.
Nusret Tarzında BMW Kapısı Açmak 00:05
Nusret Tarzında BMW Kapısı Açmak 5.345 izlenme - 4 ay önce Nusret videolarının sonu gelmiyor. Ama bizi en çok eğlendiren kesinlikle bu son sanatsal çalışma oldu.Şu ana kadar yapılmış bütün Nusr'et videolarını geride bırakacak kadar kendinden söz ettiren video sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.
Nusret Gökçe'nin Kadın Baldırı Tokatlaması 00:33
Nusret Gökçe'nin Kadın Baldırı Tokatlaması 18.271 izlenme - 1 yıl önce Magazin medyasının sıklıkla gündeme getirdiği Nusret Et isimli lokantanın sahibi Nusret Gökçe, Acun Ilıcalı'nın davetlisi olarak gittiği Dominik Cumhuriyeti'nde puro saran bir kadını taciz ettiği görüntülerini İnstagram hesabından övünerek paylaştı. Las Tarrenas'ta bir puro imalathanesine giden Nusret Gökçe, işçi kadının baldırını tokatlayarak çektiği görüntüyü "Sen baldirda seversin dedi" diyerek İnstagram hesabında paylaştı.
Ali İhsan Varol'dan Nusret Taklidi 00:59
Ali İhsan Varol'dan Nusret Taklidi 2.665 izlenme - 2 ay önce Nusret videolarının sonu gelmiyor.Şimdi de Kelime Oyunu yarışmasının sevilen sunucusu Ali İhsan Varol yarışmacıya sorduğu bir sorunun cevabı ile ilgili olarak Nusret'in tuzlama hareketini yapmış.
Beyaz Show - Nusret Şarkısı 02:02
Beyaz Show - Nusret Şarkısı 4.673 izlenme - 6 ay önce Neden hala Beyaz Şov programını yapma gereği hisseden ve gram tebessüm ettirmeyen kalıplaşmış şakalarıyla Beyaz'ın son zamanlarda ünü dünyaya yayılan Nusret Gökçe'ye takılmasını içeren bir video içeriği...
Nusr-Et Videosundaki Şok Detay! 01:00
Nusr-Et Videosundaki Şok Detay! 681 izlenme - 4 hafta önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in sosyal medya hesabından paylaştığı son videosundaki Şok poşeti takipçilerinin gözünden kaçmadı.
Nusr-Et'in Döverek Eti Yumşatması 01:00
Nusr-Et'in Döverek Eti Yumşatması 2.953 izlenme - 4 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Nusr-Et'in Yeni Restoran Açınca Sevinci (Migena Nagena) 00:15
Nusr-Et'in Yeni Restoran Açınca Sevinci (Migena Nagena) 969 izlenme - 1 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret Gökçe yeni bir restoran açacağının sinyalini Migena Nagena parçasıyla dans ederek vermiş. Yeni Restoran Açınca Nusr-Et sizlerle.
Nusr-Et'in Ayakla Efsane Basketi 00:15
Nusr-Et'in Ayakla Efsane Basketi 525 izlenme - 3 hafta önce Sosyetenin ünlü etçisi etlere fısıldayan adam Nusret Gökçe, ayakla uzun mesafeden attığı basketle değme basketbolculara taş çıkartmış.
Nusr-Et'ten Lezzetli Dana Kaburgası 00:56
Nusr-Et'ten Lezzetli Dana Kaburgası 586 izlenme - 1 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem dana kaburga şovunu izliyoruz.Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumaya devam ediyor.
Nusr-Et'in Kuzu Parçalaması 00:51
Nusr-Et'in Kuzu Parçalaması 1.635 izlenme - 3 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Nusr-Et'in Eti Moleküllerine Ayırması 00:53
Nusr-Et'in Eti Moleküllerine Ayırması 312 izlenme - 3 hafta önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in sosyal medya hesabından paylaştığı eti moleküllerine ayırma şovunu izliyoruz.
Nusr-Et'in Kick Boks Şovu! 00:29
Nusr-Et'in Kick Boks Şovu! 180 izlenme - 1 hafta önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in kick boks antrenmanında kaydettiği görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.
Nusr-Et'in Ağız Sulandıran Kaburga Şovu! 00:54
Nusr-Et'in Ağız Sulandıran Kaburga Şovu! 659 izlenme - 2 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Nusr-Et'in Karim Benzema İçin Tuzlaması 01:17
Nusr-Et'in Karim Benzema İçin Tuzlaması 672 izlenme - 1 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret Gökçe Real Madrid’in Fransız futbolcusu Karim Benzema ve ekibine tuzlama (saltbae) sovunu yaptı.
Demba Ba İle Nusret Düet Yaptı 00:22
Demba Ba İle Nusret Düet Yaptı 3.770 izlenme - 9 ay önce Beşiktaş'ın eski yıldızı Demba Ba, restoran işletmecisi Nusret Gökçe ile 'Demba Ba' şarkısını seslendirdi. Senegalli yıldız görüntülerin sonunda Beşiktaş'a olan aşkını böyle gösterdi.