Hoşgeldiniz!

Nusret Gökçe Videoları İzle

Nusr-Et'in Ağız Sulandıran Kıyma Şovu! 00:55
Nusr-Et'in Ağız Sulandıran Kıyma Şovu! 19.930 izlenme - 1 hafta önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Nusret Gökçe: Fenerbahçeli Oyuncuları Elimle İyi Besledim 00:25
Nusret Gökçe: Fenerbahçeli Oyuncuları Elimle İyi Besledim 16.635 izlenme - 1 hafta önce Fenerbahçe - Olympiakos maçı: 80-64 derbisinin ardından Nusret Gökçe'nin Euroleague şampiyonluğu hakkındaki ilk yorumları. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Nusret İnşaat İşçilerine Baklava Dağıtırsa 01:00
Nusret İnşaat İşçilerine Baklava Dağıtırsa 22.921 izlenme - 2 ay önce Sosyal medya hesabından paylaştığı videolarla kısa sürede dünya çapında üne kavuşan et restoranı zinciri sahibi Nusret Gökçe, şimdi de inşaat işçilerine baklava dağıtırken karşımızda.
Nusret'in Kız Versiyonu 00:42
Nusret'in Kız Versiyonu 33.322 izlenme - 4 ay önce Ete karşı duyduğu farklı hisler ve sergilediği hareketlerle fenomen olan Nusr-et Steak House'un sahibi Nusret'i taklit eden kızı izliyoruz.
Nusr-Et ile Sanat 01:00
Nusr-Et ile Sanat 28.509 izlenme - 4 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Ünlü Kasap Nusret Arkadaşını Tekmeyle Bayılttı 01:01
Ünlü Kasap Nusret Arkadaşını Tekmeyle Bayılttı 34.256 izlenme - 7 ay önce Ünlü kasap Nusret, kick boks antrenmanında arkadaşının boşluğuna tekmeyi indirdi. Nusret'in arkadaşı aldığı darbeyle yere yığıldı. Ünlü kasap Nusret kick boks antrenmanında arkadaşının boşluğuna sert bir tekme vurdu. Nusret'in sert darbesi karşısında sarsılan arkadaşı neye uğradığını şaşırdı. Kısa süre sonra Instagram fenomeni Nusret'in arkadaşı aldığı darbenin etkisiyle yere yığıldı. Nusret arkadaşını bayılttığı anların videosunu Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.
Nusr-Et'in Kuzu Dansı 00:43
Nusr-Et'in Kuzu Dansı 20.277 izlenme - 4 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Nusr-Et'in Ağız Sulandırması 00:18
Nusr-Et'in Ağız Sulandırması 9.732 izlenme - 2 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Ali İhsan Varol'dan Nusret Taklidi 00:59
Ali İhsan Varol'dan Nusret Taklidi 2.602 izlenme - 3 hafta önce Nusret videolarının sonu gelmiyor.Şimdi de Kelime Oyunu yarışmasının sevilen sunucusu Ali İhsan Varol yarışmacıya sorduğu bir sorunun cevabı ile ilgili olarak Nusret'in tuzlama hareketini yapmış.
Nusr-Et Berber Versiyon 01:00
Nusr-Et Berber Versiyon 9.046 izlenme - 3 ay önce Nusret i Taklit Eden Kuaför Nusret taklidi çılgınlığı berberlerede sıçradı. Sosyal medya paylaşımlarıyla dünyada fenomen olmayı başaran Nusret'in yarattığı akım sanal alemde yankı bulmaya devam ediyor. Bu kez Nusret akımına kapılan kişilerse berberler oluyor.
Nusret Tarzında BMW Kapısı Açmak 00:05
Nusret Tarzında BMW Kapısı Açmak 3.674 izlenme - 2 ay önce Nusret videolarının sonu gelmiyor. Ama bizi en çok eğlendiren kesinlikle bu son sanatsal çalışma oldu.Şu ana kadar yapılmış bütün Nusr'et videolarını geride bırakacak kadar kendinden söz ettiren video sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.
Ahmet Çakar'ın Seremonide Nusret Fotoğrafına Tepkisi (Beyaz Futbol - 21.05.2017) 02:10
Ahmet Çakar'ın Seremonide Nusret Fotoğrafına Tepkisi (Beyaz Futbol - 21.05.2017) 556 izlenme - 1 hafta önce Fenerbahçe, THY Euroleague Finali’nde Yunan ekibi Olympiakos’u 80-64 mağlup ederek şampiyon oldu. Seromonide fenerbahçeli sporcularla poz veren nusret gökçe için açtı ağzını yumdu gözünü.
Nusret Gökçe'nin Kadın Baldırı Tokatlaması 00:33
Nusret Gökçe'nin Kadın Baldırı Tokatlaması 17.950 izlenme - 12 ay önce Magazin medyasının sıklıkla gündeme getirdiği Nusret Et isimli lokantanın sahibi Nusret Gökçe, Acun Ilıcalı'nın davetlisi olarak gittiği Dominik Cumhuriyeti'nde puro saran bir kadını taciz ettiği görüntülerini İnstagram hesabından övünerek paylaştı. Las Tarrenas'ta bir puro imalathanesine giden Nusret Gökçe, işçi kadının baldırını tokatlayarak çektiği görüntüyü "Sen baldirda seversin dedi" diyerek İnstagram hesabında paylaştı.
Nusr-Et'in Döverek Eti Yumşatması 01:00
Nusr-Et'in Döverek Eti Yumşatması 2.931 izlenme - 2 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Beyaz Show - Nusret Şarkısı 02:02
Beyaz Show - Nusret Şarkısı 4.564 izlenme - 4 ay önce Neden hala Beyaz Şov programını yapma gereği hisseden ve gram tebessüm ettirmeyen kalıplaşmış şakalarıyla Beyaz'ın son zamanlarda ünü dünyaya yayılan Nusret Gökçe'ye takılmasını içeren bir video içeriği...
Nusr-Et'in Kuzu Parçalaması 00:51
Nusr-Et'in Kuzu Parçalaması 1.610 izlenme - 2 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Nusr-Et'in Garajı Göz Doldurdu 00:26
Nusr-Et'in Garajı Göz Doldurdu 1.087 izlenme - 2 ay önce Nusrete gelen müşterilerin lüks arabalarından oluşan garajı adeta bir otoshowu andırdı. Dubai'den kameraya yansıyan görüntüler.
Nusr-Et Pirzola Şov! 00:53
Nusr-Et Pirzola Şov! 1.889 izlenme - 4 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Nusr-Et'in Ağız Sulandıran Gerdan Şovu! 00:50
Nusr-Et'in Ağız Sulandıran Gerdan Şovu! 86 izlenme - 3 gün önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Nusr-Et Kesiyor! 00:39
Nusr-Et Kesiyor! 1.664 izlenme - 4 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Demba Ba İle Nusret Düet Yaptı 00:22
Demba Ba İle Nusret Düet Yaptı 3.368 izlenme - 7 ay önce Beşiktaş'ın eski yıldızı Demba Ba, restoran işletmecisi Nusret Gökçe ile 'Demba Ba' şarkısını seslendirdi. Senegalli yıldız görüntülerin sonunda Beşiktaş'a olan aşkını böyle gösterdi.
Adana'lı Nusr-Et Dezz-Et 00:31
Adana'lı Nusr-Et Dezz-Et 1.243 izlenme - 3 ay önce Dünya çapında ünlenen et restoranı zinciri sahibi Nusret Gökçe’nin ‘Saltbea’ taklidini yapanlara hergün yenileri eklenmeye devam ediyor. Bu sefer de bir kadın, Adana’ya özgü mumbar dolması yaparken gözlük takıp mumbarları tokatlayıp tuz attı. Amatör kamera tarafından çekilen görüntüler daha sonra sosyal medyaya yüklendi. ‘Dezz-et’ ismiyle paylaşılan görüntüler sosyal medyada adeta ilgi odağı haline geldi.
Köksal Baba Nusr-Et'e Meydan Okudu 01:00
Köksal Baba Nusr-Et'e Meydan Okudu 1.429 izlenme - 3 ay önce Köksal Baba, sosyetenin ünlü etçisi etlere fısıldayan adam Nusret'e meydan okuduğu videosunu sosyal medya hesabından paylaştı. Hep birlikte izliyoruz.
Nusr-Et'in Fruit Ninja'yı Canlandırması 00:18
Nusr-Et'in Fruit Ninja'yı Canlandırması 318 izlenme - 4 hafta önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Nusr-Et'in Bonfilo Gösterisi 01:00
Nusr-Et'in Bonfilo Gösterisi 835 izlenme - 3 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Nusr-Et'in Yumuşacık, Lokum Gibi But Pişirme Tekniği! 01:00
Nusr-Et'in Yumuşacık, Lokum Gibi But Pişirme Tekniği! 143 izlenme - 2 hafta önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Nusret Makyajı Nasıl Yapılır? 03:03
Nusret Makyajı Nasıl Yapılır? 727 izlenme - 4 ay önce Youtube'da çektiği makyaj videoları ile fenomen olan Batshil SFX, diğer bir fenomen Nusret makyajının nasıl yapıldığını bizlere gösteriyor.
Nusret Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Röportaj 02:15
Nusret Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Röportaj 554 izlenme - 3 ay önce Yayımladığı videolarla sosyal medyada birden bire ün kazanan Nusret Gökçe, ününü Türkiye dışına da taşımayı başardı. Peki vatandaş Nusret hakkında ne düşünüyor?
Nusret'i Görseniz Ona Ne Söylerdiniz? - Röportaj 02:20
Nusret'i Görseniz Ona Ne Söylerdiniz? - Röportaj 339 izlenme - 2 ay önce Son zamanlarda emojilere bile konu olan kimine göre milli gururumuz kimine göre başka anlamlar taşıyan Nusr'eti birde karadenizli gençlerden dinleyin.
ABD Askerlerinden Nusr-Et Taklidi 01:03
ABD Askerlerinden Nusr-Et Taklidi 530 izlenme - 2 ay önce Adana'daki İncirlik Üssü'nde görevli ABD askerleri, dünya çapında ünlenen Nusret Gökçe'nin 'tuzlama' hareketini yaptı. İncirlik Üssü'nde bulunan askerler, ABD ordusunda görevli Korgeneral Robin Olds'un başlattığı Mustache March (Bıyık Mart'ı) denilen bir gelenek çerçevesinde İncirlik Üssü'nün sosyal medya hesabından bir görüntü paylaştı. Amerikan Hava Kuvvetleri'ndeki katı kuralları ve bıyık yasağını protesto amacıyla başlatılan ve her yıl mart ayında askerlerin bıyıklarını kesmeyerek sürdürdüğü bu gelenek çerçevesinde hazırlanan görüntü, büyük ilgi gördü.