Hoşgeldiniz!

obur dünya

NBA Live 16 Tanıtımı ve Cem Karaca 00:56
NBA Live 16 Tanıtımı ve Cem Karaca 8.877 izlenme - 1 yıl önce 29 Eylül 2015 tarihinde çıkması beklenen NBA Live 16 oyununun tanıtım ve oynanış videosu yayınlandı. Video'da kullanılan müzik ise Cem Karaca'nın Obur Dünya adlı şarkısından alıntı yapılarak oluşturulmuş. Bence güzel olmuş.
Cem Karaca - Obur Dünya 03:02
Cem Karaca - Obur Dünya 1.833 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Karnı büyük obur dünya Keder dolu acı dünya Ne gül koydun ne de gonca Yedin yine doymadın mı? Seni okuyup yazanı Yunus gibi bir ozanı Koskocaman pir sultan'ıYedin yine doymadın mı? Hacı bektaş-ı veli'yi İmam hasan hüseyin'i O mübarek mevlana'yı Yedin yine doymadın mı? Fani kurmuşsun temeli Bilmem sana ne demeli Koca mustafa kemal'i Yedin yine doymadın mı? Dünya dünya yalan dünya Karnı büyük obur dünya Yedin yine doymadın mı?
Nuri Sesigüzel - Karnı Büyük Obur Dünya 03:07
Nuri Sesigüzel - Karnı Büyük Obur Dünya 2.547 izlenme - 5 yıl önce
Cem Karaca - Obur Dünya 02:46
Cem Karaca - Obur Dünya 961 izlenme - 3 yıl önce Sahibi: Eyüp Duymaç Şarkı Sözü: Karnı büyük obur dünya Keder dolu acı dünya Ne gül koydun ne de gonca Yedin yine doymadın mı? Seni okuyup yazanı Yunus gibi bir ozanı Koskocaman pir sultan'ı Yedin yine doymadın mı? Hacı bektaş-ı veli'yi İmam hasan hüseyin'i O mübarek mevlana'yı Yedin yine doymadın mı? Fani kurmuşsun temeli Bilmem sana ne demeli Koca mustafa kemal'i Yedin yine doymadın mı? Dünya dünya yalan dünya Karnı büyük obur dünya Yedin yine doymadın mı?
Cem Karaca - Obur Dünya 02:45
Cem Karaca - Obur Dünya 182 izlenme - 1 yıl önce Cem karaca'nın moğollarla 1973'de çıkardıgı plağının ilk şarkısı obur dünya müziği eğlenceli olsada sözleri bi okadar derin cem karacanın dediği gibi''dünya dünya yalan dünya karnı büyük obur dünya yedin yine doymadın mı?''halen yeniliğini koruyan sözler ve 1999 yılında ''Bindik bir Alamete'' albümünde tekrar seslendirdi ve de şarkının başındabir eklenti yaptı bu eklenti muhlis akarsuya hitafen yazılmıştı buda büyük vefa örneğiydi anlıcağınız cem baba babalığı yapmıştı.
Cem Karaca - Obur Dünya (2015 Yepyeni) 02:53
Cem Karaca - Obur Dünya (2015 Yepyeni) 193 izlenme - 11 ay önce Cem Karaca - Obur Dünya (2015 Yepyeni) Daha Fazla Müzik Tek Adres www.izlesene.com/nefer26medya Cem Karaca Anadolu Rock Efsaneleri 2015 Albümü Albümdeki Eserler: 1. Ağrı Dağı Efsanesi 2. Alageyik Destanı 3. Beni Siz Delirttiniz 4. Bu Son Olsun 5. Haliç'te Gün Batışı 6. Hamsi 7. Iklıg 8. Ilgaz 9. Kavga 10. Lümüne 11. Madımak 12. Namus Belası 13. Obur Dünya 14. Parka 15. Tamirci Çırağı 16. Vahşi Çiçek
obur dünya 03:39
obur dünya 514 izlenme - 8 yıl önce 06 - obur dünya
cem karaca obur dünya 03:35
cem karaca obur dünya 347 izlenme - 5 yıl önce cem karaca obur dünya
Necati ve Saykolar - Obur Dünya (Canlı Performans) 03:07
Necati ve Saykolar - Obur Dünya (Canlı Performans) 73 izlenme - 11 ay önce Necati ve Saykolar - Obur Dünya (Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Karnı büyük obur dünya Keder dolu acı dünya Ne gül koydun ne de gonca Yedin yine doymadın mı? Seni okuyup yazanı Yunus gibi bir ozanı Koskocaman pir sultan'ı Yedin yine doymadın mı? Hacı bektaş-ı veli'yi İmam hasan hüseyin'i O mübarek mevlana'yı Yedin yine doymadın mı? Fani kurmuşsun temeli Bilmem sana ne demeli Koca Mustafa kemal'i Yedin yine doymadın mı? Dünya dünya yalan dünya Karnı büyük obur dünya Yedin yine doymadın mı?
Cem Karaca - Obur Dünya 02:53
Cem Karaca - Obur Dünya 33 izlenme - 2 yıl önce YAPIM- YAVUZ BAŞAR Şarkı Sözleri (lyrics): Karnı büyük obur dünya Keder dolu acı dünya Ne gül koydun ne de gonca Yedin yine doymadın mı? Seni okuyup yazanı Yunus gibi bir ozanı Koskocaman pir sultan'ı Yedin yine doymadın mı? Hacı bektaş-ı veli'yi İmam hasan hüseyin'i O mübarek mevlana'yı Yedin yine doymadın mı? Fani kurmuşsun temeli Bilmem sana ne demeli Koca mustafa kemal'i Yedin yine doymadın mı? Dünya dünya yalan dünya Karnı büyük obur dünya Yedin yine doymadın mı?
Hasan Basri - Sivas Ellerinde,geçti Dost Kervanı,obur Dünya,gurbette Ömrüm Geçecek,gönül Gurbet Ele 11:19
Hasan Basri - Sivas Ellerinde,geçti Dost Kervanı,obur Dünya,gurbette Ömrüm Geçecek,gönül Gurbet Ele 189 izlenme - 5 yıl önce
Hasan Basri - Sivas Ellerinde,Geçti Dost Kervanı,Obur Dünya,Gurbette Ömrüm Geçecek,Gönül Gurbet Ele 11:19
Hasan Basri - Sivas Ellerinde,Geçti Dost Kervanı,Obur Dünya,Gurbette Ömrüm Geçecek,Gönül Gurbet Ele 29 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: İçimdeki Ses Çıkış Tarihi: 14.02.2001 Türk Halk Müziği