Hoşgeldiniz!

obüs

Fırtına Obüsüyle Yanlayan Çılgın Mehmetçik 01:29
Fırtına Obüsüyle Yanlayan Çılgın Mehmetçik 4.444 izlenme - 5 ay önce Fırtına obüsleri, manevra kabiliyeti ve yüksek teknolojik özellikleriyle göz dolduruyormuş. 47 ton muharebe ağırlığındaki obüsün manevra kabiliyetini gösteren Mehmetçik yaptıklarıyla izleyenleri hayran bırakmış.
Obüsle Drift Yapmak 01:50
Obüsle Drift Yapmak 7.371 izlenme - 2 yıl önce Efendiler yerli üretim fırtına öbüslerinin test aşamalarından görüntüleri izleyeceksiniz. Bundan sonrası alıntıdır. Sakarya'da bulunan 1'inci Ana Bakım Merkezi Komutanlığında yerli imkanlarla üretilen Fırtına obüsleri, manevra kabiliyeti ve yüksek teknolojik özellikleriyle göz dolduruyor.
Şamil Tayyar: Biz Figen Yüksekdağ'ı Obüslere Havale Ettik 00:40
Şamil Tayyar: Biz Figen Yüksekdağ'ı Obüslere Havale Ettik 1.654 izlenme - 2 yıl önce YÜKSEKDAĞ'I OBÜSLERE HAVALE ETTİK HDP'li Figen Yüksekdağ'ın 'Türkiye uluslararası terör örgütlerini koruyan kollayan bir ülke haline geldi' sözlerine,Şamil Tayyar'dan esprili bir yanıt geldi. Tayyar 'Biz onu obüslere havale ettik. Hani yaslamıştı ya sırtını YPG'ye.' diyerek Yüksekdağ'ın elle tutulur bir yanı olmadığını da sözlerine ekledi.
Türk Fırtınası - Fırtına Obüsü 13:41
Türk Fırtınası - Fırtına Obüsü 657 izlenme - 3 yıl önce Türk icadı Fırtına Obüsleriyle ilgili bir video burada eksikti. Bu obüslerini diğerlerinden farkı, normalde obüsle 10 km de tesirli iken, (daha ötesine ağır top gerekiyor) roket destekli mühimmatı sayesinde, 42 km etkili menzili olan, kundağı motorlu savaş silahıdır. Türk icadıdır. Gururla izleyiniz.
Kendi El Yapımım Obüs-Slyt Video 04:02
Kendi El Yapımım Obüs-Slyt Video 601 izlenme - 7 yıl önce arkadaşlar video yu media maker ile yaptım window 7 ile uyumlu olmadıgından bazı kelımelerde kendısı oynamalar yapmıs .kendi el yapımım dır. 2 video da farklı bir çalışmam var dm.e.ç
Çok Sayıda Tank ve Fırtına Obüs Topları Suriye Sınırına Ulaştı 06:12
Çok Sayıda Tank ve Fırtına Obüs Topları Suriye Sınırına Ulaştı 11 izlenme - 1 ay önce Çok sayıda tank ve fırtına obüs topları Suriye sınırına ulaştıKİLİS - Afrin operasyonu öncesi batı ve doğu illerinden yola çıkan tank, fırtına obüs topları, Kilis-Hatay sınırına ulaştı.
TSK'nın Gururu Fırtına Obüsleri 03:26
TSK'nın Gururu Fırtına Obüsleri 74 izlenme - 2 yıl önce PYD'yi vuran yüzde yüz yerli obüs: FIRTINA TSK'nın gururu Fırtına obüslerini yakından tanıyalım.. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Türk Silahlı Kuvvetleri YPG Mevzilerini Vuruyor 00:57
Türk Silahlı Kuvvetleri YPG Mevzilerini Vuruyor 76 izlenme - 2 yıl önce Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Kilis’teki birliklerden obüs, tank birlikleri ve ateş destek vasıtalarıyla Minak Havaalanı, Telrıfat ve Şavarikat bölgelerine de Akçabağlar üst bölgesinden fırtına bataryasından atış vurmaya devam ediyor.
Gidiyorum 07:38
Gidiyorum 35 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Obüs
Gidiyorum 07:38
Gidiyorum 25 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Obüs
Suriye Sınırına Fırtına Obüs ile Topçu Bataryaları Sevk Edildi 04:21
Suriye Sınırına Fırtına Obüs ile Topçu Bataryaları Sevk Edildi 6 izlenme - 8 ay önce Suriye sınırına Fırtına Obüs ile Topçu Bataryaları sevk edildi Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından terör örgütü PYD'nin kontrolündeki Afrin bölgesinin karşısındaki Kilis'in sınırına büyük yığınak yapıyorKİLİS - Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından terör örgütü PYD'nin kontrolündeki Afrin...
Gece Suriye Sınırına Fırtına Obüs Sevkiyatı Yapıldı 02:35
Gece Suriye Sınırına Fırtına Obüs Sevkiyatı Yapıldı 0 izlenme - 8 ay önce Gece Suriye sınırına fırtına obüs sevkiyatı yapıldı Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından terör örgütü PYD'nin kontrolündeki Afrin bölgesinin karşısındaki Kilis'te sınıra gece olmasına rağmen fırtına obüs topları sevk edildiKİLİS - Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından terör örgütü PYD'nin...