Hoşgeldiniz!

Obüs Videoları İzle

Obüsle Drift Yapmak 01:50
Obüsle Drift Yapmak 7.104 izlenme - 2 yıl önce Efendiler yerli üretim fırtına öbüslerinin test aşamalarından görüntüleri izleyeceksiniz. Bundan sonrası alıntıdır. Sakarya'da bulunan 1'inci Ana Bakım Merkezi Komutanlığında yerli imkanlarla üretilen Fırtına obüsleri, manevra kabiliyeti ve yüksek teknolojik özellikleriyle göz dolduruyor.
Şamil Tayyar: Biz Figen Yüksekdağ'ı Obüslere Havale Ettik 00:40
Şamil Tayyar: Biz Figen Yüksekdağ'ı Obüslere Havale Ettik 1.644 izlenme - 1 yıl önce YÜKSEKDAĞ'I OBÜSLERE HAVALE ETTİK HDP'li Figen Yüksekdağ'ın 'Türkiye uluslararası terör örgütlerini koruyan kollayan bir ülke haline geldi' sözlerine,Şamil Tayyar'dan esprili bir yanıt geldi. Tayyar 'Biz onu obüslere havale ettik. Hani yaslamıştı ya sırtını YPG'ye.' diyerek Yüksekdağ'ın elle tutulur bir yanı olmadığını da sözlerine ekledi.
Türk Fırtınası - Fırtına Obüsü 13:41
Türk Fırtınası - Fırtına Obüsü 584 izlenme - 2 yıl önce Türk icadı Fırtına Obüsleriyle ilgili bir video burada eksikti. Bu obüslerini diğerlerinden farkı, normalde obüsle 10 km de tesirli iken, (daha ötesine ağır top gerekiyor) roket destekli mühimmatı sayesinde, 42 km etkili menzili olan, kundağı motorlu savaş silahıdır. Türk icadıdır. Gururla izleyiniz.
Kendi El Yapımım Obüs-Slyt Video 04:02
Kendi El Yapımım Obüs-Slyt Video 599 izlenme - 6 yıl önce arkadaşlar video yu media maker ile yaptım window 7 ile uyumlu olmadıgından bazı kelımelerde kendısı oynamalar yapmıs .kendi el yapımım dır. 2 video da farklı bir çalışmam var dm.e.ç
TSK'nın Gururu Fırtına Obüsleri 03:26
TSK'nın Gururu Fırtına Obüsleri 64 izlenme - 1 yıl önce PYD'yi vuran yüzde yüz yerli obüs: FIRTINA TSK'nın gururu Fırtına obüslerini yakından tanıyalım.. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Türk Silahlı Kuvvetleri YPG Mevzilerini Vuruyor 00:57
Türk Silahlı Kuvvetleri YPG Mevzilerini Vuruyor 74 izlenme - 1 yıl önce Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Kilis’teki birliklerden obüs, tank birlikleri ve ateş destek vasıtalarıyla Minak Havaalanı, Telrıfat ve Şavarikat bölgelerine de Akçabağlar üst bölgesinden fırtına bataryasından atış vurmaya devam ediyor.
Gidiyorum 07:38
Gidiyorum 35 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Obüs
Gidiyorum 07:38
Gidiyorum 25 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Obüs