Hoşgeldiniz!

Obüs Videoları İzle

Obüsle Drift Yapmak 01:50
Obüsle Drift Yapmak 7.058 izlenme - 1 yıl önce Efendiler yerli üretim fırtına öbüslerinin test aşamalarından görüntüleri izleyeceksiniz. Bundan sonrası alıntıdır. Sakarya'da bulunan 1'inci Ana Bakım Merkezi Komutanlığında yerli imkanlarla üretilen Fırtına obüsleri, manevra kabiliyeti ve yüksek teknolojik özellikleriyle göz dolduruyor.
Şamil Tayyar: Biz Figen Yüksekdağ'ı Obüslere Havale Ettik 00:40
Şamil Tayyar: Biz Figen Yüksekdağ'ı Obüslere Havale Ettik 1.640 izlenme - 1 yıl önce YÜKSEKDAĞ'I OBÜSLERE HAVALE ETTİK HDP'li Figen Yüksekdağ'ın 'Türkiye uluslararası terör örgütlerini koruyan kollayan bir ülke haline geldi' sözlerine,Şamil Tayyar'dan esprili bir yanıt geldi. Tayyar 'Biz onu obüslere havale ettik. Hani yaslamıştı ya sırtını YPG'ye.' diyerek Yüksekdağ'ın elle tutulur bir yanı olmadığını da sözlerine ekledi.
Türk Fırtınası - Fırtına Obüsü 13:41
Türk Fırtınası - Fırtına Obüsü 578 izlenme - 2 yıl önce Türk icadı Fırtına Obüsleriyle ilgili bir video burada eksikti. Bu obüslerini diğerlerinden farkı, normalde obüsle 10 km de tesirli iken, (daha ötesine ağır top gerekiyor) roket destekli mühimmatı sayesinde, 42 km etkili menzili olan, kundağı motorlu savaş silahıdır. Türk icadıdır. Gururla izleyiniz.
Kendi El Yapımım Obüs-Slyt Video 04:02
Kendi El Yapımım Obüs-Slyt Video 598 izlenme - 6 yıl önce arkadaşlar video yu media maker ile yaptım window 7 ile uyumlu olmadıgından bazı kelımelerde kendısı oynamalar yapmıs .kendi el yapımım dır. 2 video da farklı bir çalışmam var dm.e.ç
TSK'nın Gururu Fırtına Obüsleri 03:26
TSK'nın Gururu Fırtına Obüsleri 63 izlenme - 1 yıl önce PYD'yi vuran yüzde yüz yerli obüs: FIRTINA TSK'nın gururu Fırtına obüslerini yakından tanıyalım.. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Türk Silahlı Kuvvetleri YPG Mevzilerini Vuruyor 00:57
Türk Silahlı Kuvvetleri YPG Mevzilerini Vuruyor 74 izlenme - 1 yıl önce Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Kilis’teki birliklerden obüs, tank birlikleri ve ateş destek vasıtalarıyla Minak Havaalanı, Telrıfat ve Şavarikat bölgelerine de Akçabağlar üst bölgesinden fırtına bataryasından atış vurmaya devam ediyor.
Azez'e Obüs Atışı Canlı Yayında Görüntülendi 02:10
Azez'e Obüs Atışı Canlı Yayında Görüntülendi 29 izlenme - 1 yıl önce Fırtına obüsleriyle Suriye'deki terör noktalarını vurmaya başlayan TSK yarım saatte 20 obüs atış yaptı. Obüs atışı sıfır noktasında canlı yayın yapan AHaber kameralarına böyle yansıdı.
TSK'nın Gururu Fırtına Obüsleri 10:49
TSK'nın Gururu Fırtına Obüsleri 29 izlenme - 1 yıl önce Obüs, üst açı grubu atışlarda barut haklarının vuruş bölgeleri üst üste binen, görerek veya görmeyerek (gözetleyici ile) ateş edebilen ateşli silah. Obüsler ile toplar arasındaki ayrım çok belirgin değildir. 1980'li yıllara dek namlu uzunluğu/namlu çapı oranı 20'den küçük silahlar havan, 20 ile 30 arası olanlar obüs, 30'dan büyük olanlar top olarak adlandırılmaktaydı. Havanlar tek barut hakkı kullanırken obüs ve toplar farklı barut hakları kullanmakta, obüslerde 45 dereceden büyük açılarda farklı barut miktarlarıyla yapılan atışlar aynı noktaya düşürülebilmekteyken toplarda bu mümkün olmamaktaydı. Modern topçu silahlarının geliştirilmesiyle namlu uzunluğu 30 çaptan daha büyük olan silahların da üst açı grubunda farklı barut haklarıyla aynı noktayı vurması mümkün olmuştur. Günümüzde üst açı grubu atışlarda iki veya daha çok farklı barut hakkıyla aynı noktayı vurabilen topçu silahları obüs olarak adlandırılmaktadır. Günümüzde karada kullanılan obüsler 105 ile 203mm arasında çaplara sahiptirler. Obüsler hareket kabiliyetlerine göre başka bir araçla çekilen çekili ve kendi motoru ile yol alan, genellikle paletli olan kundağı motorlu obüsler olarak ikiye ayrılırlar. Bu ikisi arasında kısa mesafeleri kendi motoruyla katedebilen Panter gibi kendi yardımcı motoruna sahip çekili obüsler de bulunmaktadır.
Türk Yapımı Mini Obüs (Turkish made cannon ) 01:52
Türk Yapımı Mini Obüs (Turkish made cannon ) 26 izlenme - 2 yıl önce Türk Yapımı Mini Obüs (Turkish made cannon )Türk Yapımı Mini Obüs (Turkish made cannon )Türk Yapımı Mini Obüs (Turkish made cannon )Türk Yapımı Mini Obüs (Turkish made cannon )Türk Yapımı Mini Obüs (Turkish made cannon )Türk Yapımı Mini Obüs (Turkish made cannon )Türk Yapımı Mini Obüs (Turkish made cannon )Türk Yapımı Mini Obüs (Turkish made cannon )Türk Yapımı Mini Obüs (Turkish made cannon )Türk Yapımı Mini Obüs (Turkish made cannon )Türk Yapımı Mini Obüs (Turkish made cannon )Türk Yapımı Mini Obüs (Turkish made cannon )
Türk Silahlı Kuvvetleri  PYD Mevzilerini Vurmaya Devam Ediyor 01:24
Türk Silahlı Kuvvetleri PYD Mevzilerini Vurmaya Devam Ediyor 16 izlenme - 1 yıl önce Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) unsurları, Halep'e bağlı Azez ilçesinde bulunan PYD/PKK hedeflerini Fırtına obüsleriyle ateş altına aldı.
Gidiyorum 07:38
Gidiyorum 35 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Obüs
Geleceğin Görünmez Silahları-Inanılmaz Patlayıc KARAKATAU 08:04
Geleceğin Görünmez Silahları-Inanılmaz Patlayıc KARAKATAU 17 izlenme - 12 ay önce Günümüzde teknolojinin özellikle nanoteknolojinin gelişimine bağlı olarak silah ve silah sistemleride hızlı bir biçimde değişiyor. Bir silahın iyi olması için bazı koşullar olmalıdır.Hızlı hareket edip konuşlandırılabilme,ucuzluk,hem tesir hem de psikolojik olarak şok etkisi yapabilme,caydırıcılık vs.bomba,cruise füzesi,dehşet,füze,roket,savaş,silah,şok­,tomahawk,obusler,obus,obus toplar,bomba,cruise füzesi,dehşet,füze,roket,savaş,silah,şok­,tomahawk,keskin nişancı,makinalı,shotgun,sniper,tabanca,­tüfek,yakın döğüş,silahlar,keskin nişancı silahları,en iyi keskin nişancı silahları,en iyi silahlar,en etkili silahlar,savaş silahları,avcı silahları,oyun silahları,ülkelerin askeri gücü,rus silahları,helikopter,iha,tank,uçak..
Gidiyorum 07:38
Gidiyorum 25 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Obüs