Hoşgeldiniz!

öcalan

Mehmet Öcalan Terörist Başı İfadesini Doğru Bulmuyoruz 00:47
Mehmet Öcalan Terörist Başı İfadesini Doğru Bulmuyoruz 4.655 izlenme - 2 yıl önce Dün İmralı’da Abdullah Öcalan ile görüşen kardeşi Mehmet Öcalan bugün görüşme ayrıntılarını ve Öcalan’ın mesajını açıkladı. Terör örgütü PKK lideri Öcalan'ın kardeşi Mehmet Öcalan, İmralı ziyareti sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi: "HER ŞEY OLDUĞU GİBİ DEVAM ETSİN" Öcalan'ın "Her şey olduğu gibi devam etsin" dediği belirtildi. Mehmet Öcalan, tecridin devam ettiğini ancak, fiziksel bir bir sorun olmadığını söyledi. "Devlet hazırsa bu kör savaş 6 ayda çözülür. Çözüm tek taraflı olmaz, en büyük taraf devlettir. Herkes bu sorunu çözmek için bir an önce mücadele etmeli. "TERÖRİST BAŞI LAFINI YAKIŞTIRMIYORUZ" Basının "terörist başı" diye haberler vermesini aile olarak doğru görümüyoruz. Tecrit devam ediyor ama fiziksel olarak sorun yok."
Mehmet Ali Birand Abdullah Öcalan İlk Röportaj (1984) 20:10
Mehmet Ali Birand Abdullah Öcalan İlk Röportaj (1984) 5.318 izlenme - 2 yıl önce 1984 yılında kurulan terör örgütü Pkk 32 yıldır terör eylemlerine devam ediyor.Bu video merhum gazeteci Mehmet Ali Birand tarafından dönemin başbakanı Turgut Özal'dan özel izin alınarak Abdullah Öcalan'la yapılmış, terör örgütü liderinin Türkiye kamuoyuna tanıtıldığı ilk video.
Vatan Şaşmaz Anısına (Sabah Keyfi - 2001) 23:39
Vatan Şaşmaz Anısına (Sabah Keyfi - 2001) 1.068 izlenme - 5 ay önce Bir Dönem Vatan Şaşmaz ve Melike Öcalan'nın ATV'de Sunduğu Sabah Keyfi Programından Bir Görüntü Sizlerle... Vatan Şaşmaz, 27 Ağustos 2017 tarihinde İstanbul'daki bir otelde tabancayla vurularak 43 yaşında öldürüldü.
Bülent Ecevit - Abdullah Öcalan Yakalandı Açıklaması 02:06
Bülent Ecevit - Abdullah Öcalan Yakalandı Açıklaması 7.529 izlenme - 2 yıl önce Dönemin Başbakanı Bülent Ecevit'in, terör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın yakalanışını kamuoyuna duyurmak için 16 Şubat 1999 sabahı yaptığı duyuruyu izliyoruz. İyi seyirler.
Abdullah Öcalan Affedilmeldir - Nagehan Alçı 02:38
Abdullah Öcalan Affedilmeldir - Nagehan Alçı 5.268 izlenme - 1 yıl önce Çözüm sürecinde kandrılan yazar Nagehan Alçı'nın bir zamanlar beyanatları, ibretle izliyoruz.
Apo Denen Köpek.... 04:49
Apo Denen Köpek.... 18.136 izlenme - 10 yıl önce izleyin ...
Teröristbaşı Apo'nun Bozuk Psikolojisi 04:19
Teröristbaşı Apo'nun Bozuk Psikolojisi 5.988 izlenme - 3 yıl önce Uzun uzadıya açıklama girmek isterdim ama Apo'nun namus kavramları üzerine klasik Kürt kültür anlayışını yıkan açıklamalarını ve megoloman tavırlarını izliyoruz.
Öcalan Sloganı Atan HDP'liyi Dövmek 00:56
Öcalan Sloganı Atan HDP'liyi Dövmek 8.426 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Maltepe'de yaklaşık iki bin kişinin katıldığı 'Teröre hayır' eylemi düzenlendi. Eylem sırasında; elinde terör örgütü PKK'yı destekleyen bir pankartla, Abdullah Öcalan lehine slogan atarak gruba doğru koşan bir kişi fark edildi. Öcalan sloganları ve PKK pankartını görenler, HDP'liyi ilçe meydanında dövdü. Sivil polisler, dayak yiyen genci göstericilerin arasından alarak Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürdü. Göstericiler ise gencin elinden aldıkları pankartı caddede yaktı. (DHA)
Evet Komik Ama Bir o Kadar da Gerçek - Sivil Halk ve Asker Sohbeti 03:54
Evet Komik Ama Bir o Kadar da Gerçek - Sivil Halk ve Asker Sohbeti 6.197 izlenme - 2 yıl önce Bir kürt vatandaş ile bir asker arasında geçen diyalog.. kürt vatandaş sakin, tane tane anlatıyor bazı kelimeleri anlaşılıyor bazıları anlaşılmıyor. Asker dinliyor, bazen de cevap veriyor izlemekten keyif alacaksınız.Keşke hep böyle olsa dedirten görüntüler.
Abdullah Öcalan'ın Yakalanması 09:27
Abdullah Öcalan'ın Yakalanması 5.165 izlenme - 3 yıl önce Amacım siyasi gerilim yaratmak değil, sadece yakın tarihimizi derin etkileyen bu olayın sitede bulunması gerektiğini düşünüyorum. Olayı tam hatırlamayanlar için Kenya'daki Yunan Büyükelçiliğinden çıkarılıp Avrupaya kaçmayı hedeflerken Kenya güvenlik birimleri tarafından yakalandı ve 15 Şubat 1999'da Türk yetkililerine teslim edildi. Bordo Bereliler 16 Şubat'ta Öcalan'ı Türkiye'ye getirdi. Not: "Abdullah Öcalan memlekete hoşgeldin!" cümlesi efsanedir.
Abdullah Öcalan'a Açık Görüş İzni 01:23
Abdullah Öcalan'a Açık Görüş İzni 1.874 izlenme - 2 yıl önce İmralı Yüksek Güvenlikli Cezaevi'nde kalan PKK terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın, Kurban Bayramı'nda ailesiyle görüşmesine izin verilecek. Kurban Bayramı dolayısıyla, İmralı Yüksek Güvenlikli Cezaevi'nde kalan PKK terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın ailesiyle görüşmesine izin verileceği öğrenildi
Hasan Atilla Uğur: Ergenekon Listesini Öcalan Hazırladı 02:48
Hasan Atilla Uğur: Ergenekon Listesini Öcalan Hazırladı 1.695 izlenme - 2 yıl önce İmralı'da hapis yatan terör örgütü lideri Abdullah Öcalan'ı 8 ay boyunca sorgulayan emekli Albay Hasan Atilla Uğur, katıldığı canlı yayında PKK ve FETÖ'ye ilişkin birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu. Atilla Uğur, Ergenekon listesini hazırlayan kişinin Abdullah Öcalan olduğunu söyledi.
Abdullah Öcalan Sorgu Görüntüleri 1999 İmralı !!! 03:04
Abdullah Öcalan Sorgu Görüntüleri 1999 İmralı !!! 5.085 izlenme - 4 yıl önce PKK Lideri Abdullah Öcalan'ın sorgu görüntüleri yayınlandı. İşçi Partisi Genel Başkan Vekili Hasan Basri Özbey tarafından İşçi Partisi İstanbul İl Merkezi’nde yapılan açıklamada Öcalan’ın 1999 yılında yapılan sorgusuna ait görüntüler yer aldı. Görüntülerde Öcalan’ı sorgulayan dönemin albayı Hasan Atilla Uğur, Ergenekon davasından aldığı 29 yıl 3 ay hapis cezası nedeniyle halen Silivri Cezaevi’nde bulunuyor.
Pkk Gerçeği 03:26
Pkk Gerçeği 10.201 izlenme - 10 yıl önce örgütün amaci-stratejİsİ-İdeolojİsİ
Abdullah Öcalan'ın Yakalanma Süreci (1999) - Mehmet Ali Birand 28:00
Abdullah Öcalan'ın Yakalanma Süreci (1999) - Mehmet Ali Birand 2.724 izlenme - 3 yıl önce Abdullah Öcalan'ın nasıl? Hani devletin yardımıyla yakalandığı; o dönemde yaşanan olaylar tüm ayrıntısıyla anlatılıyor. Dönemim siyasetçileri ve olayı yaşayanların anlattıkları da Mehmet Ali Birand tarafından aktarılıyor. Benzer bir içerik için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/208305/teroristbasinin-yakalanma-seruveni-askertv
şehit cenazesinde yakılan bayrak ve sloganlar 00:27
şehit cenazesinde yakılan bayrak ve sloganlar 8.917 izlenme - 10 yıl önce
Galatasaray'ın Maçında İki Teröristin Sahaya Girerek Öcalan Posteri Açması 00:33
Galatasaray'ın Maçında İki Teröristin Sahaya Girerek Öcalan Posteri Açması 611 izlenme - 8 ay önce Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi'ndeki Östersunds maçında sahaya giren iki terörist, terör örgütü PKK lideri Abdullah Öcalan'ın posterini açmış.
Figen Yüksekdağ'dan Öcalan'a Aşk Şarkısı 02:03
Figen Yüksekdağ'dan Öcalan'a Aşk Şarkısı 755 izlenme - 2 yıl önce Figen Yüksekdağ'dan Öcalan'a aşk şarkısı Figen Yüksekdağ, teröristbaşı Abdullah Öcalan'a sevgisini ortaya koyduğu 'Garibim' adlı aşk şarkısını söyledi.v
Akp'nin Pkk Güzellemeleri 13:50
Akp'nin Pkk Güzellemeleri 1.439 izlenme - 3 yıl önce "Ortamlarda" Hdp'ye oy vereceğini söylediğin zaman, verdiğin oy pkk'ya, bebek katili apoya gidecek diyorlar. Arkadaşlar şunu bir izlesin bakalım kimin verdiği oy pkk'ya gidiyor.
Mehmet Ali Birand'ın Abdullah Öcalan'la Röportajı (1992) 17:50
Mehmet Ali Birand'ın Abdullah Öcalan'la Röportajı (1992) 1.780 izlenme - 3 yıl önce M.Ali Birandın Abdullah Öcalan ile 1992 yılında yaptığı bir röportajdan alıntılar. Görüntülerde örgütün günlük yaşamıyla ilgili bilgiler paylaşılıyor. Özellikle çok düşük imkanlar olmasına rağmen bu terörün bunca yıldır sürmeside arkasındaki büyük güçleri ortaya koyuyor bence.
insanlar çift yaratılmıştır işte aponun ıkızı xd 02:07
insanlar çift yaratılmıştır işte aponun ıkızı xd 4.341 izlenme - 8 yıl önce maymunlar daha yakısıklı kalıyor yanında :d
Devlet Bahçeli Karşısında Sayın Öcalan Demek 00:38
Devlet Bahçeli Karşısında Sayın Öcalan Demek 1.202 izlenme - 3 yıl önce Gazeteci yanlışlıkla mı söylüyor, bilerek mi söylüyor bilinmez. Devlet Bahçeli'den sert bir cevap beklerken,Bahçeli birden bire inceden bir ayar veriyor. Buyrun efendim.
Abdullah Öcalan'ın Sorgu Görüntüleri 4 (İmralı - 1999) 04:42
Abdullah Öcalan'ın Sorgu Görüntüleri 4 (İmralı - 1999) 1.872 izlenme - 3 yıl önce Ulusal Kanal'ın devamını yayınlayacağını iddia ettiği ve bahsettikleri gibi de yayınladıkları söz konusu görüntülerin 4. bölümü.
kaptan pekcan türkeş 07:53
kaptan pekcan türkeş 3.357 izlenme - 8 yıl önce show tv kaptan dizisi kaş'ta çekildi.oynayanlar :pekcan türkeş,arda kural,eylül deniz,melike öcalan,teymur alp fosforoğlu,kuzey vargın
Abdullah Öcalan'ın Sorgu Görüntüleri (İmralı - 1999) 03:04
Abdullah Öcalan'ın Sorgu Görüntüleri (İmralı - 1999) 1.795 izlenme - 3 yıl önce Fazla açıklamaya gereksinim bulunmayan görüntüler. Ulusal Kanal önümüzdeki dönem daha fazla görüntünün yayınlanacağını belirtmiştir.
Abdullah Öcalan'ın Sorgu Görüntüleri 2 (İmralı - 1999) 10:36
Abdullah Öcalan'ın Sorgu Görüntüleri 2 (İmralı - 1999) 1.405 izlenme - 3 yıl önce Dün yayınlanan sorgu görüntülerinin devamıdır. Videoların yayınlanma sebebi ne gündemi değiştirmek ne de ortalığı germektir. Amaç, AKP'nin bir teröristi nasıl allayıp pullayıp önümüze sevgi kelebeği olarak sunduğunu göstermek ve APO-PKK yalanını artık sona erdirmektir. Barış ortamının AKP-PKK (ve hatta ABD-MİT) ortaklığıyla asla sağlanamayacağını, bu gidişin sonunun daha kanlı bir savaşa gideceğini açıkça sunmaktır. Sorgunun kesintisiz, tam metnini Jandarma Albay Hasan Atilla Uğur'un "Abdullah Öcalan'ı Nasıl Sorguladım" isimli kitabında bulabilirsiniz. Bugünkü açıklamada bütün görüntülerin ham haliyle de yayınlanacağı söylenmiştir.
ankara usulü karsılama pkk teknikerozcan 04:15
ankara usulü karsılama pkk teknikerozcan 5.750 izlenme - 8 yıl önce pkk lıları bu hale getiririz işte böyle
Abdullah Ocalan'in durusmasi 15:59
Abdullah Ocalan'in durusmasi 491 izlenme - 2 yıl önce Ocalan abdullah öcalan
Öcalan Halkının Lideridir - Kadir İnanır 01:22
Öcalan Halkının Lideridir - Kadir İnanır 907 izlenme - 3 yıl önce CNN Türk'te katıldığı bir programda çözüm sürecine verdiği desteği yenileyen Akil İnsanlar Heyeti üyesi Sanatçı Kadir İnanır, pkk Lideri Abdullah Öcalan için, "O halkının lideri, önderidir" değerlendirmesinde bulundu.
Abdullah Öcalan'ın İmralı'daki sorgu görüntüleri Ortaya Çıktı! 03:04
Abdullah Öcalan'ın İmralı'daki sorgu görüntüleri Ortaya Çıktı! 831 izlenme - 4 yıl önce Abdullah Öcalan'ın İmralı'daki sorgu görüntüleri ortaya çıktı Görüntüyü, İşçi Partisi Genel Başkanvekili Hasan Basri Özbey bugün İstanbul’da düzenlediği basın toplantısında basın mensuplarıyla paylaştı. 1999 YILINA AİT SORGUNUN VİDEOSU Videoda Öcalan’ın 1999 yılında şu an Ergenekon davası sanığı olan Emekli Albay Hasan Atilla Uğur tarafından yapılan sorgusuna ait görüntüler yer alıyor. Sorguda Öcalan'ın Türk yetkililerin isteklerine yaklaşımı dikkat çekiyor... ÖCALAN'DAN TAŞERON İTİRAFI "Hiç çekinmeye gerek yok. Devlet olarak alet ol demiyorum. Taşerondan ziyade şu var: Buranın kitlesi hazırdır... Bütün altyapısı hazırdır. İran'da da hazırdır, Kafkasya'da daha çok hazırdır." "DÜNYADAKİ EN BÜYÜK İŞLERİ TAŞERONLAR YAPAR" "Bazı şeyleri direk devlet yapamaz... Şimdi, neden çok önemli? Direk kendi gücüyle zordur. ABD bile dünya gücüdür, o bile taşeron kullanır. Başka çaresi yok! Dünyada en büyük güçler bunu yapar. " "ŞU ÜLKEDE ŞU TEHLİKE VAR DEYİN..." "Şu ülkede şu tehlike var deyin hepsi benim için çocuk oyuncağıdır. Ortadoğu'da hangi ülke olursa olsun, Avrupa'da hangi ülke olursa olsun Rusya da dahil neresi olursa olsun. Yani o güçleri biraz birleştireyim, dünya nasıl idare edilir..." "MİLYONLARI BAĞLAYABİLİRİM BU DEVLETE" "Tek şeyim; 'Apo iyi çalış, görevini becer.' Bunun bazı küçük olanaklarını isteyeceğim. Şu anda milyonlarca insanı bağlayabilirim bu devlete... Mimar gibi bağlayacağım başka bir şey demiyorum. " "KURUŞ MASRAF ETTİRMEYECEĞİM" Kürt olayında üç, dört beş hatta on ülkeye tonlarca istihbarat, büyük ülkelerin yapamadığını tek başıma masraf ettirmeden daha da fazla kattırarak devlete ben yürüyeceğim."