Hoşgeldiniz!

Öcalan Videoları İzle

Mehmet Öcalan Terörist Başı İfadesini Doğru Bulmuyoruz 00:47
Mehmet Öcalan Terörist Başı İfadesini Doğru Bulmuyoruz 4.500 izlenme - 10 ay önce Dün İmralı’da Abdullah Öcalan ile görüşen kardeşi Mehmet Öcalan bugün görüşme ayrıntılarını ve Öcalan’ın mesajını açıkladı. Terör örgütü PKK lideri Öcalan'ın kardeşi Mehmet Öcalan, İmralı ziyareti sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi: "HER ŞEY OLDUĞU GİBİ DEVAM ETSİN" Öcalan'ın "Her şey olduğu gibi devam etsin" dediği belirtildi. Mehmet Öcalan, tecridin devam ettiğini ancak, fiziksel bir bir sorun olmadığını söyledi. "Devlet hazırsa bu kör savaş 6 ayda çözülür. Çözüm tek taraflı olmaz, en büyük taraf devlettir. Herkes bu sorunu çözmek için bir an önce mücadele etmeli. "TERÖRİST BAŞI LAFINI YAKIŞTIRMIYORUZ" Basının "terörist başı" diye haberler vermesini aile olarak doğru görümüyoruz. Tecrit devam ediyor ama fiziksel olarak sorun yok."
Abdullah Öcalan Affedilmeldir - Nagehan Alçı 02:38
Abdullah Öcalan Affedilmeldir - Nagehan Alçı 5.036 izlenme - 8 ay önce Çözüm sürecinde kandrılan yazar Nagehan Alçı'nın bir zamanlar beyanatları, ibretle izliyoruz.
Bülent Ecevit - Abdullah Öcalan Yakalandı Açıklaması 02:06
Bülent Ecevit - Abdullah Öcalan Yakalandı Açıklaması 6.784 izlenme - 1 yıl önce Dönemin Başbakanı Bülent Ecevit'in, terör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın yakalanışını kamuoyuna duyurmak için 16 Şubat 1999 sabahı yaptığı duyuruyu izliyoruz. İyi seyirler.
Mehmet Ali Birand Abdullah Öcalan İlk Röportaj (1984) 20:10
Mehmet Ali Birand Abdullah Öcalan İlk Röportaj (1984) 4.332 izlenme - 1 yıl önce 1984 yılında kurulan terör örgütü Pkk 32 yıldır terör eylemlerine devam ediyor.Bu video merhum gazeteci Mehmet Ali Birand tarafından dönemin başbakanı Turgut Özal'dan özel izin alınarak Abdullah Öcalan'la yapılmış, terör örgütü liderinin Türkiye kamuoyuna tanıtıldığı ilk video.
Evet Komik Ama Bir o Kadar da Gerçek - Sivil Halk ve Asker Sohbeti 03:54
Evet Komik Ama Bir o Kadar da Gerçek - Sivil Halk ve Asker Sohbeti 6.036 izlenme - 11 ay önce Bir kürt vatandaş ile bir asker arasında geçen diyalog.. kürt vatandaş sakin, tane tane anlatıyor bazı kelimeleri anlaşılıyor bazıları anlaşılmıyor. Asker dinliyor, bazen de cevap veriyor izlemekten keyif alacaksınız.Keşke hep böyle olsa dedirten görüntüler.
Öcalan Sloganı Atan HDP'liyi Dövmek 00:56
Öcalan Sloganı Atan HDP'liyi Dövmek 8.306 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Maltepe'de yaklaşık iki bin kişinin katıldığı 'Teröre hayır' eylemi düzenlendi. Eylem sırasında; elinde terör örgütü PKK'yı destekleyen bir pankartla, Abdullah Öcalan lehine slogan atarak gruba doğru koşan bir kişi fark edildi. Öcalan sloganları ve PKK pankartını görenler, HDP'liyi ilçe meydanında dövdü. Sivil polisler, dayak yiyen genci göstericilerin arasından alarak Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürdü. Göstericiler ise gencin elinden aldıkları pankartı caddede yaktı. (DHA)
Apo Denen Köpek.... 04:49
Apo Denen Köpek.... 18.124 izlenme - 9 yıl önce izleyin ...
Teröristbaşı Apo'nun Bozuk Psikolojisi 04:19
Teröristbaşı Apo'nun Bozuk Psikolojisi 5.768 izlenme - 2 yıl önce Uzun uzadıya açıklama girmek isterdim ama Apo'nun namus kavramları üzerine klasik Kürt kültür anlayışını yıkan açıklamalarını ve megoloman tavırlarını izliyoruz.
Abdullah Öcalan'a Açık Görüş İzni 01:23
Abdullah Öcalan'a Açık Görüş İzni 1.817 izlenme - 10 ay önce İmralı Yüksek Güvenlikli Cezaevi'nde kalan PKK terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın, Kurban Bayramı'nda ailesiyle görüşmesine izin verilecek. Kurban Bayramı dolayısıyla, İmralı Yüksek Güvenlikli Cezaevi'nde kalan PKK terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın ailesiyle görüşmesine izin verileceği öğrenildi
Hasan Atilla Uğur: Ergenekon Listesini Öcalan Hazırladı 02:48
Hasan Atilla Uğur: Ergenekon Listesini Öcalan Hazırladı 1.634 izlenme - 10 ay önce İmralı'da hapis yatan terör örgütü lideri Abdullah Öcalan'ı 8 ay boyunca sorgulayan emekli Albay Hasan Atilla Uğur, katıldığı canlı yayında PKK ve FETÖ'ye ilişkin birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu. Atilla Uğur, Ergenekon listesini hazırlayan kişinin Abdullah Öcalan olduğunu söyledi.
Abdullah Öcalan'ın Yakalanması 09:27
Abdullah Öcalan'ın Yakalanması 4.670 izlenme - 2 yıl önce Amacım siyasi gerilim yaratmak değil, sadece yakın tarihimizi derin etkileyen bu olayın sitede bulunması gerektiğini düşünüyorum. Olayı tam hatırlamayanlar için Kenya'daki Yunan Büyükelçiliğinden çıkarılıp Avrupaya kaçmayı hedeflerken Kenya güvenlik birimleri tarafından yakalandı ve 15 Şubat 1999'da Türk yetkililerine teslim edildi. Bordo Bereliler 16 Şubat'ta Öcalan'ı Türkiye'ye getirdi. Not: "Abdullah Öcalan memlekete hoşgeldin!" cümlesi efsanedir.
Abdullah Öcalan Sorgu Görüntüleri 1999 İmralı !!! 03:04
Abdullah Öcalan Sorgu Görüntüleri 1999 İmralı !!! 4.728 izlenme - 3 yıl önce PKK Lideri Abdullah Öcalan'ın sorgu görüntüleri yayınlandı. İşçi Partisi Genel Başkan Vekili Hasan Basri Özbey tarafından İşçi Partisi İstanbul İl Merkezi’nde yapılan açıklamada Öcalan’ın 1999 yılında yapılan sorgusuna ait görüntüler yer aldı. Görüntülerde Öcalan’ı sorgulayan dönemin albayı Hasan Atilla Uğur, Ergenekon davasından aldığı 29 yıl 3 ay hapis cezası nedeniyle halen Silivri Cezaevi’nde bulunuyor.
Pkk Gerçeği 03:26
Pkk Gerçeği 10.195 izlenme - 10 yıl önce örgütün amaci-stratejİsİ-İdeolojİsİ
Figen Yüksekdağ'dan Öcalan'a Aşk Şarkısı 02:03
Figen Yüksekdağ'dan Öcalan'a Aşk Şarkısı 698 izlenme - 10 ay önce Figen Yüksekdağ'dan Öcalan'a aşk şarkısı Figen Yüksekdağ, teröristbaşı Abdullah Öcalan'a sevgisini ortaya koyduğu 'Garibim' adlı aşk şarkısını söyledi.v
şehit cenazesinde yakılan bayrak ve sloganlar 00:27
şehit cenazesinde yakılan bayrak ve sloganlar 8.911 izlenme - 10 yıl önce
Abdullah Öcalan'ın Yakalanma Süreci (1999) - Mehmet Ali Birand 28:00
Abdullah Öcalan'ın Yakalanma Süreci (1999) - Mehmet Ali Birand 1.522 izlenme - 2 yıl önce Abdullah Öcalan'ın nasıl? Hani devletin yardımıyla yakalandığı; o dönemde yaşanan olaylar tüm ayrıntısıyla anlatılıyor. Dönemim siyasetçileri ve olayı yaşayanların anlattıkları da Mehmet Ali Birand tarafından aktarılıyor. Benzer bir içerik için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/208305/teroristbasinin-yakalanma-seruveni-askertv
Akp'nin Pkk Güzellemeleri 13:50
Akp'nin Pkk Güzellemeleri 1.313 izlenme - 2 yıl önce "Ortamlarda" Hdp'ye oy vereceğini söylediğin zaman, verdiğin oy pkk'ya, bebek katili apoya gidecek diyorlar. Arkadaşlar şunu bir izlesin bakalım kimin verdiği oy pkk'ya gidiyor.
Devlet Bahçeli Karşısında Sayın Öcalan Demek 00:38
Devlet Bahçeli Karşısında Sayın Öcalan Demek 1.131 izlenme - 3 yıl önce Gazeteci yanlışlıkla mı söylüyor, bilerek mi söylüyor bilinmez. Devlet Bahçeli'den sert bir cevap beklerken,Bahçeli birden bire inceden bir ayar veriyor. Buyrun efendim.
Abdullah Öcalan'ın Sorgu Görüntüleri (İmralı - 1999) 03:04
Abdullah Öcalan'ın Sorgu Görüntüleri (İmralı - 1999) 1.679 izlenme - 2 yıl önce Fazla açıklamaya gereksinim bulunmayan görüntüler. Ulusal Kanal önümüzdeki dönem daha fazla görüntünün yayınlanacağını belirtmiştir.
Abdullah Öcalan'ın Sorgu Görüntüleri 4 (İmralı - 1999) 04:42
Abdullah Öcalan'ın Sorgu Görüntüleri 4 (İmralı - 1999) 1.652 izlenme - 2 yıl önce Ulusal Kanal'ın devamını yayınlayacağını iddia ettiği ve bahsettikleri gibi de yayınladıkları söz konusu görüntülerin 4. bölümü.
Abdullah Öcalan'ın Sorgu Görüntüleri 2 (İmralı - 1999) 10:36
Abdullah Öcalan'ın Sorgu Görüntüleri 2 (İmralı - 1999) 1.267 izlenme - 2 yıl önce Dün yayınlanan sorgu görüntülerinin devamıdır. Videoların yayınlanma sebebi ne gündemi değiştirmek ne de ortalığı germektir. Amaç, AKP'nin bir teröristi nasıl allayıp pullayıp önümüze sevgi kelebeği olarak sunduğunu göstermek ve APO-PKK yalanını artık sona erdirmektir. Barış ortamının AKP-PKK (ve hatta ABD-MİT) ortaklığıyla asla sağlanamayacağını, bu gidişin sonunun daha kanlı bir savaşa gideceğini açıkça sunmaktır. Sorgunun kesintisiz, tam metnini Jandarma Albay Hasan Atilla Uğur'un "Abdullah Öcalan'ı Nasıl Sorguladım" isimli kitabında bulabilirsiniz. Bugünkü açıklamada bütün görüntülerin ham haliyle de yayınlanacağı söylenmiştir.
insanlar çift yaratılmıştır işte aponun ıkızı xd 02:07
insanlar çift yaratılmıştır işte aponun ıkızı xd 4.327 izlenme - 8 yıl önce maymunlar daha yakısıklı kalıyor yanında :d
kaptan pekcan türkeş 07:53
kaptan pekcan türkeş 3.264 izlenme - 8 yıl önce show tv kaptan dizisi kaş'ta çekildi.oynayanlar :pekcan türkeş,arda kural,eylül deniz,melike öcalan,teymur alp fosforoğlu,kuzey vargın
Mehmet Ali Birand'ın Abdullah Öcalan'la Röportajı (1992) 17:50
Mehmet Ali Birand'ın Abdullah Öcalan'la Röportajı (1992) 1.106 izlenme - 2 yıl önce M.Ali Birandın Abdullah Öcalan ile 1992 yılında yaptığı bir röportajdan alıntılar. Görüntülerde örgütün günlük yaşamıyla ilgili bilgiler paylaşılıyor. Özellikle çok düşük imkanlar olmasına rağmen bu terörün bunca yıldır sürmeside arkasındaki büyük güçleri ortaya koyuyor bence.
ankara usulü karsılama pkk teknikerozcan 04:15
ankara usulü karsılama pkk teknikerozcan 5.732 izlenme - 7 yıl önce pkk lıları bu hale getiririz işte böyle
Abdullah Öcalan Seneye Diyarbakır'da Halkı Selamlayacak - Sırrı Süreyya Önder 07:24
Abdullah Öcalan Seneye Diyarbakır'da Halkı Selamlayacak - Sırrı Süreyya Önder 614 izlenme - 2 yıl önce Binlerce şehidimizin mezarında kemiklerini sızlatacak Barış Elçici, tatlı su solcusu Sırrı Süreyya Önder'in müthiş beyanatı! Teröre taviz vererek terörü bitiren Dünya'daki ilk başbakan olan Recep Tayyip Erdoğan'ın ülkesinde, barış, özgürlük, hümanizm adı altında binlerce insanımızın katili terör ele başı Abdullah Öcalan muhtemelen masabaşında dönen oyunlar ile önümüzdeki yıllarda serbest kalacak! Akabinde videomuzda adı geçen Diyarbakır'dan milletvekili adayı yapılarak mecliste olacak! Ben lafa değil icraata bakarım ben lafa değil Abdullah Öcalan'ı serbest bırakana bakarım!
Sırrı Süreyya: Apo'ya Tecrit Savaş Sebebidir 00:21
Sırrı Süreyya: Apo'ya Tecrit Savaş Sebebidir 494 izlenme - 1 yıl önce HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, Öcalan'ın yanında bulunan iki hükümlünün Silivri'ye gönderilmesine ilişkin, ' Öcalan üzerinde bir tecrit geliştirmek, onun can güvenliği ve sağlık koşulları hakkında kendi halkını ve örgütünü endişeye sevk etmek savaşa davetiye çıkarmaktır ' dedi.
Abdullah Öcalan'ın İmralı'daki sorgu görüntüleri Ortaya Çıktı! 03:04
Abdullah Öcalan'ın İmralı'daki sorgu görüntüleri Ortaya Çıktı! 817 izlenme - 3 yıl önce Abdullah Öcalan'ın İmralı'daki sorgu görüntüleri ortaya çıktı Görüntüyü, İşçi Partisi Genel Başkanvekili Hasan Basri Özbey bugün İstanbul’da düzenlediği basın toplantısında basın mensuplarıyla paylaştı. 1999 YILINA AİT SORGUNUN VİDEOSU Videoda Öcalan’ın 1999 yılında şu an Ergenekon davası sanığı olan Emekli Albay Hasan Atilla Uğur tarafından yapılan sorgusuna ait görüntüler yer alıyor. Sorguda Öcalan'ın Türk yetkililerin isteklerine yaklaşımı dikkat çekiyor... ÖCALAN'DAN TAŞERON İTİRAFI "Hiç çekinmeye gerek yok. Devlet olarak alet ol demiyorum. Taşerondan ziyade şu var: Buranın kitlesi hazırdır... Bütün altyapısı hazırdır. İran'da da hazırdır, Kafkasya'da daha çok hazırdır." "DÜNYADAKİ EN BÜYÜK İŞLERİ TAŞERONLAR YAPAR" "Bazı şeyleri direk devlet yapamaz... Şimdi, neden çok önemli? Direk kendi gücüyle zordur. ABD bile dünya gücüdür, o bile taşeron kullanır. Başka çaresi yok! Dünyada en büyük güçler bunu yapar. " "ŞU ÜLKEDE ŞU TEHLİKE VAR DEYİN..." "Şu ülkede şu tehlike var deyin hepsi benim için çocuk oyuncağıdır. Ortadoğu'da hangi ülke olursa olsun, Avrupa'da hangi ülke olursa olsun Rusya da dahil neresi olursa olsun. Yani o güçleri biraz birleştireyim, dünya nasıl idare edilir..." "MİLYONLARI BAĞLAYABİLİRİM BU DEVLETE" "Tek şeyim; 'Apo iyi çalış, görevini becer.' Bunun bazı küçük olanaklarını isteyeceğim. Şu anda milyonlarca insanı bağlayabilirim bu devlete... Mimar gibi bağlayacağım başka bir şey demiyorum. " "KURUŞ MASRAF ETTİRMEYECEĞİM" Kürt olayında üç, dört beş hatta on ülkeye tonlarca istihbarat, büyük ülkelerin yapamadığını tek başıma masraf ettirmeden daha da fazla kattırarak devlete ben yürüyeceğim."
Taş ve Molotof Yağmuru 00:23
Taş ve Molotof Yağmuru 553 izlenme - 2 yıl önce Şşiişt medya sessiz ol... Aman haber yapma... Bunlar insansa ben insan değilim arkadaş... Ama Onlar Giderler Gezideki ufak tefek olayları gösterirler bunlar terörist derler. Müdahalede bulunurlar. Polisler Doğuda Kedi Batıda Aslan kesildiler.
Sayın Öcalan Dememek - Ntv Spikeri Jülide Ateş 00:40
Sayın Öcalan Dememek - Ntv Spikeri Jülide Ateş 790 izlenme - 2 yıl önce NTV spikeri Jülide Ateş konuşması esnasında Öcalan konusunda kararsız kalmış, Deneyimli spiker canlı yayında Öcalan`a nasıl hitap edeceğini bilememiş ve sayın dememek için ööö özz öcalan demiş.