Hoşgeldiniz!

ochi

GALENA & DESISLAVA - V Tvoite Ochi (Official Video) 04:03
GALENA & DESISLAVA - V Tvoite Ochi (Official Video) 1.404 izlenme - 1 yıl önce Galena ve Desi Slava'nın "Planeta Payner" etiketiyle yayınlanan "V tvoite oçi" isimli düeti, video klibiyle BG Music Channel'da.
Azis İ Malina - Chernite Ochi 04:53
Azis İ Malina - Chernite Ochi 2.817 izlenme - 3 yıl önce Chalga!!!
Anjelika Akbar & Hakan Aysev -  Ochi Cherniye (2016 Yepyeni) 02:07
Anjelika Akbar & Hakan Aysev - Ochi Cherniye (2016 Yepyeni) 474 izlenme - 8 ay önce Anjelika Akbar & Hakan Aysev - Ochi Cherniye (2016 Yepyeni) SÖZ: YEVHEN HREBINKA BESTE: FLORIAN HERMANN Şarkı Sözleri (Lyrics): Ochi chornyye, ochistrastnyye, Ochi zhguchiyeiprekrasnyye! Kaklyublyuya vas, kakboyus' ya vas! Znat' uvidel vas ya v nedobryichas!
patricia kaas ve kızıl ordu -ochi chernie moskova live 03:47
patricia kaas ve kızıl ordu -ochi chernie moskova live 1.149 izlenme - 5 yıl önce .
Rus Kızılordu Korosu - Ochi Cherniye 04:52
Rus Kızılordu Korosu - Ochi Cherniye 183 izlenme - 1 yıl önce SSCB'nin süper güç olduğu yıllardan, Kızılordu'nun tüm ihtişamını kulaklarımıza aktaran ve müzik otoritelerince tüm zamanların en iyi korosu olarak değerlendirilen Rus Kızılordu Korosu'nun en güzel yorumlarından birisi. Türkiye'ye geldiklerinde Kenan Evren'in bile canlı olarak dinlediği bu muhteşem koro, SSCB'nin ve ardından Kızılordu'nun dağılmasından sonra "Rus Ordu Korosu" adını almış ve dünya turnelerine çıkmaya başlamıştır. Fakat başarısının elemanlarının güzel seslerinden çok koro içindeki disipline bağlı olması ve bu disiplinin kaybolması nedeniyle müzikal anlamda o eski tadı hiçbir zaman verememiştir. Böylece bir zamanlar kominist rejimin en büyük propaganda araçlarından birisi olan bu koro, günümüzde dans ederek Tarkan'ın "Oynama Şıkıdım Şıkıdım" şarkısını söyleyen, davet edildikleri Aspendos Opera Festivali'nden Rusya'ya geri dönebilmek için festivale katılan diğer sanatçıların kendi aralarında para toplamak zorunda kaldıkları bir müzik topluluğu haline gelmiştir.
Zoya Mutısheva - Tvoite Sini Ochi, 2016 04:03
Zoya Mutısheva - Tvoite Sini Ochi, 2016 73 izlenme - 8 ay önce Zoya Mutişeva'nın "Hit Mix Music" etiketiyle yayınlanan "Tvoite sini oçi" isimli şarkısı, video klibiyle BG Music Channel'da.
Blaxy Girls - Leaga-ma la ochi 03:10
Blaxy Girls - Leaga-ma la ochi 78 izlenme - 3 yıl önce Blaxy Girls - Leaga-ma la ochi (Video Klip 2014)
Blaxy Girls - Leaga-Ma La Ochi (Official Music Video) 03:10
Blaxy Girls - Leaga-Ma La Ochi (Official Music Video) 63 izlenme - 3 yıl önce Blaxy Girls - Leaga-ma la ochi (Official Music Video) Blaxy Girls -- Leaga-ma la ochi Muzica : Aida Sotea, Moga Marius, Vasilache Ionut Text: Lavinia Dalea Orchestratie: Ovidiu Stanescu Editor: Roton Music Publishing Coeditor: Studio 47 MS SRL/DeMoga Music Publishing © & (P) ROTON 2014 VIDEO: Regizor/Scenarist: Marta Popescu Director imagine: Anton Sandu Edit and Color Grading: NGM Creative