Hoşgeldiniz!

Odaklanmak Videoları İzle

Kameramanın Kalçaya Odaklanması 2 01:03
Kameramanın Kalçaya Odaklanması 2 10.962 izlenme - 2 yıl önce Evet efendim böyle bir vaka yine yaşanmıştı hatırlarsınız.Bu seferde Londra olimpiyat şampiyonalarında kameraman arkadaşımız ,Tv karşısındaki elizabeth gençliğini de unutarak kızın popoya odaklanıyor.Hayırlı İşler abi! Benzer olay: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/83212/turk-kameremanin-sadece-kalcaya-odaklanmasi-avrupa-atletizm-sampiyonasi
İspanya Su Polosu Kadın Takımı Maç Öncesi ve Sonrası 01:17
İspanya Su Polosu Kadın Takımı Maç Öncesi ve Sonrası 2.322 izlenme - 2 yıl önce Şampiyona esnasında çekilen su polosunu daha çok sevip yaygınlaştırabilecek muhteşem bir video. Su polosunun yaygınlaşması için çaba harcamalıyız.
Popo Odaklı Uzun Atlama 00:50
Popo Odaklı Uzun Atlama 2.878 izlenme - 2 yıl önce olimpiyat vb. organizasyonlarda belki de en zor işi olan kameramanlardır. bu organizasyonda da yine poposever bir kameraman uzun atlamanın popo odaklı bir şekilde sunulmasına vesile olmuş.
Bir Noktaya Odaklanmış Kedi 00:44
Bir Noktaya Odaklanmış Kedi 12 izlenme - 3 gün önce Bir Noktaya Odaklanmış Kedi
Kameraya Odaklanmak (Pschyo Theme İçerir) 01:02
Kameraya Odaklanmak (Pschyo Theme İçerir) 382 izlenme - 2 yıl önce Amerikan futbolu maçı seyreden bir gencin etrafında eğlenen taraftarlarin aksine donuk bir sekilde kameraya odaklanmasını izliyoruz. Gerçekten alkışlanacak bir performans sergiliyor, kendisi.
Dr Keith Barry - Hipnoz Seansı - Discovery Channel 40:02
Dr Keith Barry - Hipnoz Seansı - Discovery Channel 267 izlenme - 2 yıl önce Videoda izleyecekleriniz gerek türlü türlü şaşırma nidalarına, gerekse gün ışığına çıkmamış hayallerinizi kurmaya sizi sevk edebilir baştan uyarayım. Tıp için gerektiğinde kullanılması uygun görülen hipnozu, gayet deneyimli bu arkadaş sayesinde biraz daha nedir ne değildir görmüş öğrenmiş olacağız. İyi seyirler.
Tribe Giren Kedi 00:44
Tribe Giren Kedi 48 izlenme - 2 yıl önce Bu kedi kendini bir noktaya kitlemiş gözü başka hiçbir şey görmüyor. Sahibinin onu dürtmesine rağmen hiç tepki vermiyor. Resmen tribe girmiş.
Bu Kedi Neye Odaklanmış Olabilir? 00:44
Bu Kedi Neye Odaklanmış Olabilir? 26 izlenme - 2 yıl önce Lütfen kedinin sahibi kimse rahat bıraksın; hayvanın ciddi bir konuya kilitlendiği çok açık.
Agü Spor Galibiyete Odaklandı 01:21
Agü Spor Galibiyete Odaklandı 24 izlenme - 2 yıl önce AGÜ Spor galibiyete odaklandı- Kulüp Başkanı Yağmur: "İstanbul Üniversitesi BGD maçını kazanarak, ligde üst üste beşinci galibiyetimizi almak istiyoruz"KAYSERİ (AA) - Abdullah Gül Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü (AGÜ Spor) Başkanı Ömer Yağmur, İstanbul Üniversitesi BGD maçını kazanarak, ligde üst üste beşinci galibiyetlerini almak istediklerini söyledi.
Basketball The Return of D Rose Bölüm 3 (Odaklanmak) 02:37
Basketball The Return of D Rose Bölüm 3 (Odaklanmak) 49 izlenme - 5 yıl önce Basketball: The Return of D Rose: Bölüm 3 (Odaklanmak)