Hoşgeldiniz!

odaklanmak

Kameramanın Kalçaya Odaklanması 2 01:03
Kameramanın Kalçaya Odaklanması 2 11.171 izlenme - 3 yıl önce Evet efendim böyle bir vaka yine yaşanmıştı hatırlarsınız.Bu seferde Londra olimpiyat şampiyonalarında kameraman arkadaşımız ,Tv karşısındaki elizabeth gençliğini de unutarak kızın popoya odaklanıyor.Hayırlı İşler abi! Benzer olay: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/83212/turk-kameremanin-sadece-kalcaya-odaklanmasi-avrupa-atletizm-sampiyonasi
Popo Odaklı Uzun Atlama 00:50
Popo Odaklı Uzun Atlama 3.592 izlenme - 3 yıl önce olimpiyat vb. organizasyonlarda belki de en zor işi olan kameramanlardır. bu organizasyonda da yine poposever bir kameraman uzun atlamanın popo odaklı bir şekilde sunulmasına vesile olmuş.
İspanya Su Polosu Kadın Takımı Maç Öncesi ve Sonrası 01:17
İspanya Su Polosu Kadın Takımı Maç Öncesi ve Sonrası 2.801 izlenme - 3 yıl önce Şampiyona esnasında çekilen su polosunu daha çok sevip yaygınlaştırabilecek muhteşem bir video. Su polosunun yaygınlaşması için çaba harcamalıyız.
Dr Keith Barry - Hipnoz Seansı - Discovery Channel 40:02
Dr Keith Barry - Hipnoz Seansı - Discovery Channel 415 izlenme - 2 yıl önce Videoda izleyecekleriniz gerek türlü türlü şaşırma nidalarına, gerekse gün ışığına çıkmamış hayallerinizi kurmaya sizi sevk edebilir baştan uyarayım. Tıp için gerektiğinde kullanılması uygun görülen hipnozu, gayet deneyimli bu arkadaş sayesinde biraz daha nedir ne değildir görmüş öğrenmiş olacağız. İyi seyirler.
Kameraya Odaklanmak (Pschyo Theme İçerir) 01:02
Kameraya Odaklanmak (Pschyo Theme İçerir) 397 izlenme - 3 yıl önce Amerikan futbolu maçı seyreden bir gencin etrafında eğlenen taraftarlarin aksine donuk bir sekilde kameraya odaklanmasını izliyoruz. Gerçekten alkışlanacak bir performans sergiliyor, kendisi.
Bir Noktaya Odaklanmış Kedi 00:44
Bir Noktaya Odaklanmış Kedi 22 izlenme - 9 ay önce Bir Noktaya Odaklanmış Kedi
Agü Spor Galibiyete Odaklandı 01:21
Agü Spor Galibiyete Odaklandı 24 izlenme - 3 yıl önce AGÜ Spor galibiyete odaklandı- Kulüp Başkanı Yağmur: "İstanbul Üniversitesi BGD maçını kazanarak, ligde üst üste beşinci galibiyetimizi almak istiyoruz"KAYSERİ (AA) - Abdullah Gül Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü (AGÜ Spor) Başkanı Ömer Yağmur, İstanbul Üniversitesi BGD maçını kazanarak, ligde üst üste beşinci galibiyetlerini almak istediklerini söyledi.
Basketball The Return of D Rose Bölüm 3 (Odaklanmak) 02:37
Basketball The Return of D Rose Bölüm 3 (Odaklanmak) 49 izlenme - 5 yıl önce Basketball: The Return of D Rose: Bölüm 3 (Odaklanmak)