Hoşgeldiniz!

oddity

David Bowie - Space Oddity 03:49
David Bowie - Space Oddity 1.223 izlenme - 3 yıl önce David Bowie'nin 1969 yılına ait bu büyüleyici parçasının orjinal klibinde uzayda kaybolan Major Tom'u izlemekteyiz.Klip kahramanı Major Tom için ilham kaynağı olan şeyin ise aya adım atmadan astronotların ayın yörüngesinde şöyle bir dolaştıktan sonra dünyaya geri döndükleri ilk roket seferi olan Apollo8 olduğunu da belirtelim.
Chris Hadfield - Space Oddity 05:30
Chris Hadfield - Space Oddity 301 izlenme - 5 yıl önce Uluslararası Uzay İstasyonu'nda 5 Ay Görev Yapan Astronot Chris Hadfield, Dönüşü Öncesi David Bowie'nin 'space Oddity' Parçasını Seslendirdi.
Space Oddity - Uzayda Gariplik 05:30
Space Oddity - Uzayda Gariplik 274 izlenme - 5 yıl önce Space Oddity - Uzayda Gariplik
 Uzay'daki ilk müzik videosu 05:30
Uzay'daki ilk müzik videosu 116 izlenme - 5 yıl önce Kanadalı astronot Chris Bowie parçası Space Oddity'yi yeniden yorumladı.
Uzayda Space Oddity Söylemek 05:30
Uzayda Space Oddity Söylemek 63 izlenme - 5 yıl önce Cover version of David Bowie's Space Oddity, recorded by Commander Chris Hadfield on board the International Space Station.
Uzayda Space Oddity Söylemek 05:30
Uzayda Space Oddity Söylemek 61 izlenme - 3 yıl önce Sıradışı bir astronot olan Chris Hadfield abimiz ilk önce Reddit üzerinden gelen sorulara yanıtlar vererek başladı. Daha sonra da bir gün uzaya çıkarsanız bi kaç şeyi nasıl yapmanız gerektiğini anlatan(işte diş fırçalama, tırnak kesme, yemek yemedir filan) videolar göndermeye başladı. Bu klip ise artık Dünya'ya dönmelerine az bi zaman kala David Bowie'nin şaheserini coverlamasıyla ortaya çıkmış. Yer kontrolden Binbaşı Tom'a! not: klipteki havada süzülen şeyler cidden öyle. montaj yok. http://www.youtube.com/channel/UCtGG8ucQgEJPeUPhJZ4M4jA
Amberly Thiessen - Space Oddity Munk'd 01:37
Amberly Thiessen - Space Oddity Munk'd 38 izlenme - 7 yıl önce request!