Hoşgeldiniz!

ödemek

Hesabı Erkek Mi Ödemeli? - Sokak Röportajı 01:14
Hesabı Erkek Mi Ödemeli? - Sokak Röportajı 2.210 izlenme - 2 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara hesabı erkek mi ödemeli sorusu sorulmuş. Bakalım vatandaşlardan nasıl cevaplar alınmış.
Elektrik Faturasını Farklı Yoldan Ödemek - Şakın Ördek 02:16
Elektrik Faturasını Farklı Yoldan Ödemek - Şakın Ördek 9.366 izlenme - 10 ay önce Başrollerini Adile Naşit, Münir Özkul, Pembe Mutlu ve İlyas Salman'nın rol aldığı 1983 yapımı 'Şakın Ördek' filminden komik bir sahne.
İlk Buluşmada Hesabi Kim Ödemeli? - Sokak Röportajı 03:59
İlk Buluşmada Hesabi Kim Ödemeli? - Sokak Röportajı 1.026 izlenme - 12 ay önce Bazı kadınlar için erkeğin cimrilik düzeyini ölçmek için bir test olan bu matematik,bir çok erkeğin de kendisini ‘enayi’ gibi hissetmesine neden oluyor. Peki nasıl yapmalı ,yiyip içip doyduktan sonra hesabı kim ödemeli?
Sana Gönül Borcum Var Ödemek Kolay Değil 04:10
Sana Gönül Borcum Var Ödemek Kolay Değil 3.769 izlenme - 6 yıl önce makam uşşak / usul düyek / güfte ismail hakkı koçar / beste bilge özgen / solist hüner coşkuner
Kaçak Elektiriği Neden Biz Ödüyoruz - Enayi miyiz 01:00
Kaçak Elektiriği Neden Biz Ödüyoruz - Enayi miyiz 255 izlenme - 2 yıl önce Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, tepkisini, Biz ne yapalım? Biz hem kendi tükettiğimiz elektriği ödüyoruz hem de ülkenin dört bir yanında kaçak kullananlarını ödüyoruz. Enayi miyim demek geliyor içimden, biz enayi miyiz? şeklinde ifade etti.
Seks için para ödeyene ağır ceza 01:06
Seks için para ödeyene ağır ceza 250 izlenme - 3 yıl önce Fahişeliğin yasal ancak sokakta müşteri arama ya da muhabbet tellallığının yasadışı olduğu Fransa'da Parlamento seks için para ödeyenlere 1500 Euro, suçun tekrarlanması durumunda 3000 Euro para cezası getiren bir yasa tasarısını görüşüyor.
Kasiyere Parayı Nasıl Ödüyorlar İzle Ve Gör 04:09
Kasiyere Parayı Nasıl Ödüyorlar İzle Ve Gör 142 izlenme - 2 yıl önce İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. ABONE OLARAK YENİ VİDEOLARDAN HABER ALABİLİRSİNİZ.
Safiye Soyman & Sana Gönül Borcum Var Ödemek Kolay Değil (UŞŞÂK) 03:45
Safiye Soyman & Sana Gönül Borcum Var Ödemek Kolay Değil (UŞŞÂK) 65 izlenme - 10 ay önce Hazırlayan: Erhan Duzturk ***** Beste: Bilge Özgen Güfte: İsmail Koçar Makâm: Uşşâk Usûl: Düyek Form: Şarkı ***** Sana gönül borcum var Ödemek kolay değil Zaman gelip geçiyor Dur demek kolay değil Şu yalancı dünyaya Yeniden gelebilsem Seni bir ömür değil Bin ömür sevebilsem Hiçbir şey istemezdim Seni sevmekten başka Bir ömür yeter mi hiç Böyle güzel bir aşka Şu yalancı dünyaya Yeniden gelebilsem Seni bir ömür değil Bin ömür sevebilsem
Canan Kara - Sana Gönül Borcum Var Ödemek Kolay Değil 03:19
Canan Kara - Sana Gönül Borcum Var Ödemek Kolay Değil 231 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk
Dar Alanda Kısa Paslaşmalar Film Müziği 00:56
Dar Alanda Kısa Paslaşmalar Film Müziği 88 izlenme - 1 yıl önce Kapalı dükkana kira ödemek... Mektupları hiç okunmamış olsada Torba Suat'ın kallbi kırık bir filmdir; Dar Alanda Kısa Paslaşmalar. 2000 yılında gösterime giren filmin 2001 tarihli, Fahir Atakoğlu imzalı Film Müziklerinden bir tanesi...diğerleri; http://www.fahiratakoglu.com/index.php?page=discography&a_id=9 ilgili içerik: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/14979/dar-alanda-kisa-paslasmalar---beni-cok-derin-kazidilar-abi
Bozukluklarla Park Cezası Ödemek 02:23
Bozukluklarla Park Cezası Ödemek 21 izlenme - 3 yıl önce Bozukluklarla Park Cezası Ödemek
Suriyeli Boksör Gönül Borcunu Boksör Yetiştirerek Ödemek İstiyor 02:21
Suriyeli Boksör Gönül Borcunu Boksör Yetiştirerek Ödemek İstiyor 7 izlenme - 2 yıl önce Ülkesindeki iç savaştan kaçıp Türkiye'ye sığınan Suriyeli Boksör Hişam Osman, kendilerine kucak açan Türkiye'ye gönül borcunu iyi boksör yetiştirerek ödemek istiyor.
Kılıçdaroğlu: Erdoğan Benim Ödediğim Vergilerle Proje Yapıyor 08:01
Kılıçdaroğlu: Erdoğan Benim Ödediğim Vergilerle Proje Yapıyor 1 izlenme - 2 yıl önce Kılıçdaroğlu: Erdoğan Benim Ödediğim Vergilerle Proje Yapıyor