Hoşgeldiniz!

odtü

Kafa Ütüleyen Solcu (Bonus Deniz Gezmiş Montu) 00:07
Kafa Ütüleyen Solcu (Bonus Deniz Gezmiş Montu) 878.624 izlenme - 1 yıl önce Merhaba, burada Deniz Gezmiş montlu, gerzek ve kıro bir solcu çıkıyor ve bunlar bizim bir araya gelmemizden korkuyorlar diyor. Bu kısa videoyu anıra anıra izliyoruz.
N5 - Haftanın En İyi Şarkıları (Odtü Radyo Topluluğu) 02:38
N5 - Haftanın En İyi Şarkıları (Odtü Radyo Topluluğu) 488.918 izlenme - 2 yıl önce Kıvanç Harputlu'nun ODTÜ Radyo Topluluğu ile gerçekleştirdiği Radyo Dersi sonrası N5 programının 5 şarkısına öğrencilerle beraber karar verildi ve en iyilerin geri sayımı başladı... 5) Sıla - Reverans 4) Maroon 5 - Animals 3) Feder - Goodbye (Feat. Lyse) 2) Weezer - Back to the Shack 1) Lorde - Yellow Flicker Beat (Hunger Games Soundtrack) Çekim Yeri: Orta Doğu Teknik Üniversitesi - İşletme G110 Amfisi En hit, en trend müziği HD kalitesinde izleyin, müzik dinleyin! En sevdiğiniz, en popüler şarkı ve şarkıcıları herkesten önce keşfedin! www.izlesene.com/n5 kanalına abone olmayı unutmayın! Hazırlayan ve Sunan: Kıvanç Harputlu Çekim ve Kurgu: Alihan Coşkun Animasyon ve Tasarım: Burcu Ayaroğlu Lorde - Yellow Flicker Beat Şarkı Sözleri (Lyrics): "Yellow Flicker Beat" I’m a princess cut from marble, smoother than a storm. And the scars that mark my body, they’re silver and gold, My blood is a flood of rubies, precious stones, It keeps my veins hot, the fire's found a home in me. I move through town, I’m quiet like a fight, And my necklace is of rope, I tie it and untie. And now people talk to me, but nothing ever hits home People talk to me, and all the voices just burn holes. I’m done with it (ooh) [Chorus:] This is the start of how it all ends They used to shout my name, now they whisper it I’m speeding up and this is the red, orange, yellow flicker beat sparking up my heart We're at the start, the colours disappear I never watch the stars, there’s so much down here So I just try to keep up with the red, orange, yellow flicker beat sparking up my heart I dream all year, but they’re not the sweet kinds And the shivers move down my shoulder blades in double time And now people talk to me, I’m slipping out of reach now People talk to me, and all their faces blur But I got my fingers laced together and I made a little prison And I’m locking up everyone who ever laid a finger on me I’m done with it (ooh) [Chorus] And this is the red, orange, yellow flicker beat sparking up my heart And this is the red, orange, yellow flicker beat-beat-beat-beat
İşte ODTÜ ormanının son hali 02:41
İşte ODTÜ ormanının son hali 59.731 izlenme - 3 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediyesi ekipleri, dün akşam saatlerinde ODTÜ ormanından geçen yol çalışması için TOMA ve çevik kuvvet eşliğinde çalışma başlattı.
Milyoner'de ODTÜ'lü Öğrenciden Güldüren Yanıt (Kim Milyoner Olmak İster) 05:28
Milyoner'de ODTÜ'lü Öğrenciden Güldüren Yanıt (Kim Milyoner Olmak İster) 9.699 izlenme - 5 ay önce ODTÜ'lü bir öğrencinin bilgi yarışması programında bir soruya verdiği yanlış cevap sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer aldı. Bilgi yarışması programında ODTÜ'lü bir üniversitelinin 'İzlemekte olduğunuz programda Haydi çocuklar, 78 milyon tek yürek' gibi ifadeler kullanılıyorsa muhtemelen hangisini izliyorsunuzdur? sorusuna verdiği cevap gecenin konusu oldu. Şıkları Evlilik programı, Çizgi Film, Spor karşılaşmaları ve belgesel olan soruya yarışmacının verdiği cevabın yanlış çıkması sonrasında yarışmacı küfürlü bir tepki verdi. 'Kim milyoner olmak ister' yarışmacısının sunucusu Selçuk Yöntem de cevaba "Allah iyliğini versin" diyerek sitem etti.
ODTÜ Harlem Shake 00:43
ODTÜ Harlem Shake 122.013 izlenme - 4 yıl önce ODTÜ öğrencilerinden Harlem Shake Dansında Türk usulü bitiriş.
ODTÜ'lü Genç Soruyu Bilemeyince Arkadaşları Utandı (Kim Milyoner Olmak İster 29 Mart Salı) 03:05
ODTÜ'lü Genç Soruyu Bilemeyince Arkadaşları Utandı (Kim Milyoner Olmak İster 29 Mart Salı) 11.948 izlenme - 7 ay önce Kim Milyoner Olmak İster'de ODTÜ'lü Mehmet Tolga Akan'ın bilemediği soru stüdyodaki arkadaşlarını utandırdı...
Enkoç YGS 2017 Türkçe Tüyoları 10:35
Enkoç YGS 2017 Türkçe Tüyoları 3.116 izlenme - 1 ay önce Enkoç ile Ertan Hoca'dan YGS 2017 Türkçe tüyoları! Ygs adaylarının 2017 YGS'de bşarılı olmasını sağlayacak 5 maddede ygs tüyosunu izlemsi büyük fırsat
İstanbul'da Müdahale Anı - 10.09.13 01:29
İstanbul'da Müdahale Anı - 10.09.13 31.762 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'da Ahmet Atakan'ın ölümünü protesto için Taksim'de toplanan göstericilere polis müdahale etti.
ODTU'de Gergin Gece 00:37
ODTU'de Gergin Gece 37.096 izlenme - 3 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin ODTÜ'nün arazisinden geçirmek istediği otoyol projesini protesto etmek isteyen bir gruba polis müdahale etti. Polisin biber gazlı ve TOMA'lı müdahalesine taşlarla karşılık veren grup, çöp konteynerleri ve banklarla barikat kurup, barikatı ateşe verdi. 10 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI Müdahale sırasında bir markete sığınan göstericilerden 10'u polis tarafından gözaltına aldı. Olayların devam ettiği sırada emniyete ait bir helikopter de havadan grubun bulunduğu alanı izledi. Polis müdahalesinin ardından grup büyük oranda dağılırken, olayların yer yer devam ettiği öğrenildi. DİKMEN CADDESİ'NDE DE MÜDAHALE OLDU ODTÜ arazisinden geçecek yol çalışmasını protesto etmek isteyen bir grup Ankara Dikmen Caddesi’nde toplanarak yürümek istedi. Polisin TOMA'yla müdahale ettiği grup ara sokaklara kaçtı.
ODTÜ Yolu Çöktü 00:45
ODTÜ Yolu Çöktü 23.778 izlenme - 3 yıl önce ODTÜ Yolu'nda su borusu patladı, yolda çökme meydana geldi.
Scorpcular Hangi Üniversitede Okuyor 01:50
Scorpcular Hangi Üniversitede Okuyor 5.284 izlenme - 8 ay önce Her video altı büyük tartışmaların döndüğü, bir çok kişinin meraktan çıldırdığı bunlar hangi üniversiteden sorusunun cevabını paylaşıyorum. Diğer videolardan da söylenenlere göre çoğunluğunu odtülü oluşturuyor.
Milli güreşçi Rıza Kayaalp ODTÜ'de Protesto Edilmesi 04:51
Milli güreşçi Rıza Kayaalp ODTÜ'de Protesto Edilmesi 7.893 izlenme - 1 yıl önce Haziran İsyanı sırasında yaptığı açıklamalarla eylemlere katılanları "vatan hainliği" ile suçlayıp hakaret eden, "Ermeni işi" diye yorumlayıp Ermeniler'i de suçlayan ve onlara da hakaret eden güreşçi Rıza Kayaalp ODTÜ'de katıldığı bir etkinlikte protesto edildi.
Osman Gökçek ODTÜ Rektörüne Bostan Korkuluğu Dedi 02:13
Osman Gökçek ODTÜ Rektörüne Bostan Korkuluğu Dedi 3.933 izlenme - 9 ay önce Son zamanlarda sokak eylemleriyle gündeme gelen, son olarak namaz kılan öğrencilere saldıran öğrencilerin provokasyonuyla hatırlanan ODTÜ için Osman Gökçek çok sert sözler söyledi. Üniversitenin rektörüne 'bostan korkuluğu' diyen Gökçek, "Eskiden ODTÜ'de kalite vardı, şimdi nerede?" diye sordu.
Namaz Kılanlara Saldıran ODTÜ'lüler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 09:54
Namaz Kılanlara Saldıran ODTÜ'lüler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 3.794 izlenme - 10 ay önce Namaz kılanlara saldıran ODTÜ'lüler hakkında ne düşünüyorsunuz diye halka sorulmuş bakalım halkımız ne cevaplar geldi. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
ODTÜ Mezunları Buluşması 03:40
ODTÜ Mezunları Buluşması 10.048 izlenme - 2 yıl önce Video hakkında çok detay bulamadım ancak bu kadar samimi insanı bir arada görmek güzel geldi. ODTÜ 10./20./30..yılı mezunları Halk Bilimleri Topluluğu buluşmasından.. Her yer Taksim her yer direniş..
ODTU'ye Polis Müdahelesi 03:59
ODTU'ye Polis Müdahelesi 15.111 izlenme - 3 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilmek istenen Anadolu Bulvarı'nın devamı olacak ve ODTÜ arazisinin doğu bölgesinden geçecek yolu engellemek isteyen gruba polis müdahale etti. CHP MİLLETVEKİLLERİ ARAYA GİRDİ ODTÜ arazisindeki bazı ağaçların söküleceği gerekçesiyle yola engel olmak için yerleşkenin 100. yıl girişinde sabah saatlerinden beri gösteri yapan gruba destek vermek için orada bulunan CHP'nin bazı milletvekilleri gerginliği önlemeye çalıştı. Yetkililerle görüşen Milletvekilleri, olumlu bir gelişme kaydedemedi. Bunun üzerine gruptan bazıları çevik kuvvet polislerine taş attı. Çevik kuvvet polisleri atılan taşlar üzerine gruba biber gazı ile müdahale etti. GAZETECİ YARALANDI Müdahale üzerine gruptakiler yerleşkenin içerisine çekildi. Ara ara yerleşke dışına çıkan göstericiler, polise taş atıp tekrar yerleşkeye kaçtı. Yerleşke içinden buldukları malzemeyi kampüs girişine yığan göstericiler, barikat arkasından polise taş atmaya devam etti. Polis biber gazı ve TOMA yardımıyla barikata yaklaşarak barikatı açtı. Atılan taşlardan başına taş isabet eden fotomuhabiri Rıza Özel hafif şekilde yaralandı.
ODTÜ'lü Öğrenciler Boşaltılan Alana Fidan Dikti 05:27
ODTÜ'lü Öğrenciler Boşaltılan Alana Fidan Dikti 12.369 izlenme - 3 yıl önce ODTÜ'lü öğrenciler CHP'li vekille boşaltılan alana fidan dikti
ODTÜ Öğrencilerinin Tasarım Fabrikası 01:25
ODTÜ Öğrencilerinin Tasarım Fabrikası 403 izlenme - 1 ay önce ODTÜ öğrencilerinin tasarım fabrikası ODTÜ'lü öğrenciler, ambulansların zorlu arazi koşullarında rahatlıkla ilerleyebileceği bir sistem geliştirdi.
Odtü'nün Açılımı Nedir ? - Söz Sende 05:52
Odtü'nün Açılımı Nedir ? - Söz Sende 10.944 izlenme - 3 yıl önce ODTÜ'nün Açılımı Nedir ? - Söz Sende
Happy Metu (Pharrell Williams - Happy) 04:18
Happy Metu (Pharrell Williams - Happy) 12.704 izlenme - 3 yıl önce ODTÜ öğrencilerinden Happy videosu! Pharrell - Happy eşliğinde çektiğiniz videoları 20 Mart "Dünya Mutluluk Günü" için siz de paylaşın! Happy ile neşemizi yerine getiren Pharrel Williams 20 Mart Dünya Mutluluk günü için müzik severlerin katılımını bekliyor. Dünyanın farklı yerlerinden happy videoları sosyal medyada paylaşıldı. Türkiye’deki hayranlar da kendi “Happy” videolarını twitter’da @sonymusic_tr ‘yi mention ederek paylaşabilirler!
ODTÜ'de Kobani Yürüyüşüne Müdahale 00:33
ODTÜ'de Kobani Yürüyüşüne Müdahale 4.014 izlenme - 2 yıl önce ODTÜ öğrencileri Kobani için eylem düzenledi. Pankart açarak okul kapısına yürüyen öğrencilerin taş ve havai fişek atması üzerine polis olaya müdahale etti. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde (ODTÜ) bir grup, Kobani'de yaşananları protesto etmek için eylem yaptı. Grup, AK Parti Genel Merkezi'ne yürümek istedi. Güvenlik güçleri gruba ODTÜ girişinde müdahale etti. Güvenlik güçlerinin biber gazı ve tazyikli suyla yaptığı müdahale sürüyor. Ankara Üniversitesi Cebeci Yerleşkesi'ndeki Kobani protestosunda da olaylar çıktı. ODTÜ içerisinde toplanan yaklaşık 200 kişilik öğrenci grubu, IŞID'İn Kobani'ye yönelik saldırılarını protesto etmek için AK Parti Genel Merkezine yürümek istedi. Okulun Eskişehir Yolu üzerinde ki A1 kapısına gelen grubun önü çevik kuvvet ekipleri ve TOMA'lar tarafından kesildi. Polis ekipleri daha sonra dağılmayan gruba tazyikli su ile müdahale etti. Eylemciler tazyikli suyla müdahaleye molotof kokteyli, taş, ve havai fişeklerle karşılık verdi.
Evren Nasıl Oluştu ? Evrenin Başlangıcı (ODTÜ CERN Sergisi) 05:22
Evren Nasıl Oluştu ? Evrenin Başlangıcı (ODTÜ CERN Sergisi) 3.422 izlenme - 3 yıl önce CERN Sergisi ODTÜ'de! 2 Nisan - 8 Temmuz 2012 Serginin birinci odası evrenin başlangıcını ve gelişimini anlatıyor. http://www.metu.edu.tr/tr/cern-sergisi Seslendiren: Levent Alptekin
HOW TO PARTY 101, MT FEST'16 00:44
HOW TO PARTY 101, MT FEST'16 201 izlenme - 3 hafta önce Ankara'nın Öğrenci Parti Kavramını Değiştiren En Büyük Açık Hava Partisi Leman Kültür-MT FEST'16 Sona Erdi! ODTÜ Vişnelik Çim Amfi de gerçekleştirilen DJ Mahmut Orhan ve PowerFM DJ'i Emre Yönter'in Katıldığı; Leman Kültür, IF Performance Hall, Doğuş Oto, Opet, POWER FM, ve Kemal Tanca sponsorluğuna 30 Eylül'de gerçekleştirilen MT FEST'16'ya yoğun ilginiz için teşekkür ederiz.
ODTÜ Ekonomi Mezunu Ekonomi Sorusunu Bilemedi (Kim Milyoner Olmak İster) 05:26
ODTÜ Ekonomi Mezunu Ekonomi Sorusunu Bilemedi (Kim Milyoner Olmak İster) 137 izlenme - 2 hafta önce Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasına katılan ODTÜ ekonomi mezunu Naci Hacıbaşıoğlu bir ekonomi sorusuna cevap veremeyerek yarışmadan çekildi. Ekonomi mezunu olması ve ODTÜ’yü bitirmesiyle ilgili olarak bir ekonomi sorusuna cevap veremeyen Hacıbaşıoğlu sosyal medyada da alay konusu oldu. İşte yarışmadaki o anlar…
Rooftop METU Party Trailer 00:31
Rooftop METU Party Trailer 1.693 izlenme - 1 yıl önce Ankara'nın zirve noktası Akman Plaza'nın çatı katında elektronik müziğe doyacağınız bir açılış partisi sizleri bekliyor! * Partiye giriş ücreti 20tl olup bir içki dahildir. * Online biletlerimiz Biletino'da! https://www.biletino.com/event/eventdetail/1760 * Biletlerimize Çarşı ve Hazırlık standlarımızdan da ulaşabilirsiniz. * Akman Plaza'ya ulaşım, Sunshine'dan kaldırılacak servislerle sağlanacaktır. Sorularınızı High Panda facebook hesabına mesaj yoluyla iletebilirsiniz. https://www.facebook.com/highpandaorg
İstanbul Üniversitesi'nde Erdoğan Protestosu 01:15
İstanbul Üniversitesi'nde Erdoğan Protestosu 2.278 izlenme - 1 yıl önce Edebiyat fakültesi'nde solcu gençlerin gerçekleştirdiği trajikomik protesto gösterisi.
ODTÜ Ayakta Eylemi 07:42
ODTÜ Ayakta Eylemi 2.186 izlenme - 3 yıl önce ODTÜ Ayakta Eylemi
model - makyaj  odtü 04:54
model - makyaj odtü 3.661 izlenme - 5 yıl önce
Altın Satır Aile Kasabı 00:41
Altın Satır Aile Kasabı 1.370 izlenme - 1 yıl önce Ne atta ne eşşekte ne de katırda, aradığın o lezzet altınsatırda. et pahalı diyerek bozma asabı, işte altın satır aile kasabaı.
Kommer'in Arabasının Yakılması (ODTÜ) 10:00
Kommer'in Arabasının Yakılması (ODTÜ) 975 izlenme - 8 ay önce ODTÜ'de bize öğretilen 3 kelime: ''Yankee Go Home'' 6 Ocak 1969'da ODTÜ'ye gelen dönemin ABD Büyükelçisi Robert Komer'in arabası ateşe verilmişti. Basında, Vietnam devrimcilerinin Honço (kasap) adını verdikleri Komer'in Vietnam'da görev yaptığı sırada "Vietnam Kurtuluş Cephesi"ne karşı faaliyetleri sıklıkla işlendi. Komer'e karşı tepkiler büyürken, ODTÜ Rektörü Kemal Kurdaş yetkili kurullardan herhangi birine haber vermeden 6 Ocak 1969'da kendisini ODTÜ'ye çağırdı. Komer'in üniversitelerine geldiği haberini alan ODTÜ'lüler, ABD Büyükelçisinin arabasının park halinde bulunduğu Rektörlük binasının önünde toplanmaya başladılar. Sayıları gittikçe artan öğrenciler, Komer'in arabasını devirdiler ve ters çevirdiler; ardından, arabanın deposundan aldıkları benzinle arabayı ateşe verdiler.