Hoşgeldiniz!

odtü

Kafa Ütüleyen Solcu (Bonus Deniz Gezmiş Montu) 00:07
Kafa Ütüleyen Solcu (Bonus Deniz Gezmiş Montu) 880.644 izlenme - 3 yıl önce Merhaba, burada Deniz Gezmiş montlu, gerzek ve kıro bir solcu çıkıyor ve bunlar bizim bir araya gelmemizden korkuyorlar diyor. Bu kısa videoyu anıra anıra izliyoruz.
N5 - Haftanın En İyi Şarkıları (Odtü Radyo Topluluğu) 02:38
N5 - Haftanın En İyi Şarkıları (Odtü Radyo Topluluğu) 489.183 izlenme - 3 yıl önce Kıvanç Harputlu'nun ODTÜ Radyo Topluluğu ile gerçekleştirdiği Radyo Dersi sonrası N5 programının 5 şarkısına öğrencilerle beraber karar verildi ve en iyilerin geri sayımı başladı... 5) Sıla - Reverans 4) Maroon 5 - Animals 3) Feder - Goodbye (Feat. Lyse) 2) Weezer - Back to the Shack 1) Lorde - Yellow Flicker Beat (Hunger Games Soundtrack) Çekim Yeri: Orta Doğu Teknik Üniversitesi - İşletme G110 Amfisi En hit, en trend müziği HD kalitesinde izleyin, müzik dinleyin! En sevdiğiniz, en popüler şarkı ve şarkıcıları herkesten önce keşfedin! www.izlesene.com/n5 kanalına abone olmayı unutmayın! Hazırlayan ve Sunan: Kıvanç Harputlu Çekim ve Kurgu: Alihan Coşkun Animasyon ve Tasarım: Burcu Ayaroğlu Lorde - Yellow Flicker Beat Şarkı Sözleri (Lyrics): "Yellow Flicker Beat" I’m a princess cut from marble, smoother than a storm. And the scars that mark my body, they’re silver and gold, My blood is a flood of rubies, precious stones, It keeps my veins hot, the fire's found a home in me. I move through town, I’m quiet like a fight, And my necklace is of rope, I tie it and untie. And now people talk to me, but nothing ever hits home People talk to me, and all the voices just burn holes. I’m done with it (ooh) [Chorus:] This is the start of how it all ends They used to shout my name, now they whisper it I’m speeding up and this is the red, orange, yellow flicker beat sparking up my heart We're at the start, the colours disappear I never watch the stars, there’s so much down here So I just try to keep up with the red, orange, yellow flicker beat sparking up my heart I dream all year, but they’re not the sweet kinds And the shivers move down my shoulder blades in double time And now people talk to me, I’m slipping out of reach now People talk to me, and all their faces blur But I got my fingers laced together and I made a little prison And I’m locking up everyone who ever laid a finger on me I’m done with it (ooh) [Chorus] And this is the red, orange, yellow flicker beat sparking up my heart And this is the red, orange, yellow flicker beat-beat-beat-beat
İşte ODTÜ ormanının son hali 02:41
İşte ODTÜ ormanının son hali 59.804 izlenme - 5 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediyesi ekipleri, dün akşam saatlerinde ODTÜ ormanından geçen yol çalışması için TOMA ve çevik kuvvet eşliğinde çalışma başlattı.
Odtü Hakkında Dile Getirilmeyenler 20:19
Odtü Hakkında Dile Getirilmeyenler 3.112 izlenme - 4 hafta önce Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde eğitim gören birisi; bu köklü okulda yaşadıklarını anlatıyor. Haklı-haksız yoktur; olsa da bilinemez, bilinse de anlatılamaz. Anlatılsa da bu kadar olur. Oyuncu: Deren Demirel *Drone çekimleri için Mustafa Özsoy'a teşekkür ederiz. -- youtube.com/c/yapimboylefilm instagram.com/yapimboyle facebook.com/yapimboyle twitter.com/yapimboyle yapimboyle@gmail.com
Odtü Harlem Shake 00:43
Odtü Harlem Shake 122.382 izlenme - 5 yıl önce ODTÜ öğrencilerinden Harlem Shake Dansında Türk usulü bitiriş.
Odtu 'de Cinsiyetsiz Tuvalet Açılışı 02:19
Odtu 'de Cinsiyetsiz Tuvalet Açılışı 9.707 izlenme - 10 ay önce odtü de bir grup kişi hocaları ile birlikte cinsiyetsiz tuvalet açılışı yapıyorlar. Ülkede güzel şeylerde olduğunu , bazı yerlerde medeniyetin , çağdaşlığın hüküm sürdüğünü görüyoruz. Yobazlar , gericiler kuduruyordur.Faşistler bize engel olamayacak.
İstanbul'da Müdahale Anı - 10.09.13 01:29
İstanbul'da Müdahale Anı - 10.09.13 31.772 izlenme - 5 yıl önce İstanbul'da Ahmet Atakan'ın ölümünü protesto için Taksim'de toplanan göstericilere polis müdahale etti.
ODTU'de Gergin Gece 00:37
ODTU'de Gergin Gece 37.119 izlenme - 5 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin ODTÜ'nün arazisinden geçirmek istediği otoyol projesini protesto etmek isteyen bir gruba polis müdahale etti. Polisin biber gazlı ve TOMA'lı müdahalesine taşlarla karşılık veren grup, çöp konteynerleri ve banklarla barikat kurup, barikatı ateşe verdi. 10 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI Müdahale sırasında bir markete sığınan göstericilerden 10'u polis tarafından gözaltına aldı. Olayların devam ettiği sırada emniyete ait bir helikopter de havadan grubun bulunduğu alanı izledi. Polis müdahalesinin ardından grup büyük oranda dağılırken, olayların yer yer devam ettiği öğrenildi. DİKMEN CADDESİ'NDE DE MÜDAHALE OLDU ODTÜ arazisinden geçecek yol çalışmasını protesto etmek isteyen bir grup Ankara Dikmen Caddesi’nde toplanarak yürümek istedi. Polisin TOMA'yla müdahale ettiği grup ara sokaklara kaçtı.
ODTÜ Yolu Çöktü 00:45
ODTÜ Yolu Çöktü 23.778 izlenme - 4 yıl önce ODTÜ Yolu'nda su borusu patladı, yolda çökme meydana geldi.
Milyoner'de ODTÜ'lü Öğrenciden Güldüren Yanıt (Kim Milyoner Olmak İster) 05:28
Milyoner'de ODTÜ'lü Öğrenciden Güldüren Yanıt (Kim Milyoner Olmak İster) 10.144 izlenme - 2 yıl önce ODTÜ'lü bir öğrencinin bilgi yarışması programında bir soruya verdiği yanlış cevap sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer aldı. Bilgi yarışması programında ODTÜ'lü bir üniversitelinin 'İzlemekte olduğunuz programda Haydi çocuklar, 78 milyon tek yürek' gibi ifadeler kullanılıyorsa muhtemelen hangisini izliyorsunuzdur? sorusuna verdiği cevap gecenin konusu oldu. Şıkları Evlilik programı, Çizgi Film, Spor karşılaşmaları ve belgesel olan soruya yarışmacının verdiği cevabın yanlış çıkması sonrasında yarışmacı küfürlü bir tepki verdi. 'Kim milyoner olmak ister' yarışmacısının sunucusu Selçuk Yöntem de cevaba "Allah iyliğini versin" diyerek sitem etti.
ODTÜ'de Güvenlik Görevlisi Öğrenci Yakınına Kafa Attı 00:34
ODTÜ'de Güvenlik Görevlisi Öğrenci Yakınına Kafa Attı 3.491 izlenme - 9 ay önce ODTÜ'deki mezuniyet töreninde bir güvenlik görevlisinin tartıştığı öğrenci yakınına kafa attığı ortaya çıktı.
ODTÜ'lü Genç Soruyu Bilemeyince Arkadaşları Utandı (Kim Milyoner Olmak İster 29 Mart Salı) 03:05
ODTÜ'lü Genç Soruyu Bilemeyince Arkadaşları Utandı (Kim Milyoner Olmak İster 29 Mart Salı) 12.440 izlenme - 2 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster'de ODTÜ'lü Mehmet Tolga Akan'ın bilemediği soru stüdyodaki arkadaşlarını utandırdı...
Milli güreşçi Rıza Kayaalp ODTÜ'de Protesto Edilmesi 04:51
Milli güreşçi Rıza Kayaalp ODTÜ'de Protesto Edilmesi 7.996 izlenme - 3 yıl önce Haziran İsyanı sırasında yaptığı açıklamalarla eylemlere katılanları "vatan hainliği" ile suçlayıp hakaret eden, "Ermeni işi" diye yorumlayıp Ermeniler'i de suçlayan ve onlara da hakaret eden güreşçi Rıza Kayaalp ODTÜ'de katıldığı bir etkinlikte protesto edildi.
ODTU'ye Polis Müdahelesi 03:59
ODTU'ye Polis Müdahelesi 15.154 izlenme - 5 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilmek istenen Anadolu Bulvarı'nın devamı olacak ve ODTÜ arazisinin doğu bölgesinden geçecek yolu engellemek isteyen gruba polis müdahale etti. CHP MİLLETVEKİLLERİ ARAYA GİRDİ ODTÜ arazisindeki bazı ağaçların söküleceği gerekçesiyle yola engel olmak için yerleşkenin 100. yıl girişinde sabah saatlerinden beri gösteri yapan gruba destek vermek için orada bulunan CHP'nin bazı milletvekilleri gerginliği önlemeye çalıştı. Yetkililerle görüşen Milletvekilleri, olumlu bir gelişme kaydedemedi. Bunun üzerine gruptan bazıları çevik kuvvet polislerine taş attı. Çevik kuvvet polisleri atılan taşlar üzerine gruba biber gazı ile müdahale etti. GAZETECİ YARALANDI Müdahale üzerine gruptakiler yerleşkenin içerisine çekildi. Ara ara yerleşke dışına çıkan göstericiler, polise taş atıp tekrar yerleşkeye kaçtı. Yerleşke içinden buldukları malzemeyi kampüs girişine yığan göstericiler, barikat arkasından polise taş atmaya devam etti. Polis biber gazı ve TOMA yardımıyla barikata yaklaşarak barikatı açtı. Atılan taşlardan başına taş isabet eden fotomuhabiri Rıza Özel hafif şekilde yaralandı.
Scorpcular Hangi Üniversitede Okuyor 01:50
Scorpcular Hangi Üniversitede Okuyor 6.036 izlenme - 2 yıl önce Her video altı büyük tartışmaların döndüğü, bir çok kişinin meraktan çıldırdığı bunlar hangi üniversiteden sorusunun cevabını paylaşıyorum. Diğer videolardan da söylenenlere göre çoğunluğunu odtülü oluşturuyor.
ODTÜ'lü Öğrenciler Boşaltılan Alana Fidan Dikti 05:27
ODTÜ'lü Öğrenciler Boşaltılan Alana Fidan Dikti 12.369 izlenme - 5 yıl önce ODTÜ'lü öğrenciler CHP'li vekille boşaltılan alana fidan dikti
ODTÜ Mezunları Buluşması 03:40
ODTÜ Mezunları Buluşması 10.219 izlenme - 3 yıl önce Video hakkında çok detay bulamadım ancak bu kadar samimi insanı bir arada görmek güzel geldi. ODTÜ 10./20./30..yılı mezunları Halk Bilimleri Topluluğu buluşmasından.. Her yer Taksim her yer direniş..
Odtü'nün Açılımı Nedir ? - Söz Sende 05:52
Odtü'nün Açılımı Nedir ? - Söz Sende 11.017 izlenme - 4 yıl önce ODTÜ'nün Açılımı Nedir ? - Söz Sende
Happy Metu (Pharrell Williams - Happy) 04:18
Happy Metu (Pharrell Williams - Happy) 12.734 izlenme - 4 yıl önce ODTÜ öğrencilerinden Happy videosu! Pharrell - Happy eşliğinde çektiğiniz videoları 20 Mart "Dünya Mutluluk Günü" için siz de paylaşın! Happy ile neşemizi yerine getiren Pharrel Williams 20 Mart Dünya Mutluluk günü için müzik severlerin katılımını bekliyor. Dünyanın farklı yerlerinden happy videoları sosyal medyada paylaşıldı. Türkiye’deki hayranlar da kendi “Happy” videolarını twitter’da @sonymusic_tr ‘yi mention ederek paylaşabilirler!
Galileo Mu Haklı, Giordano Bruno Mu? | Levent Ülgen 13:06
Galileo Mu Haklı, Giordano Bruno Mu? | Levent Ülgen 2.072 izlenme - 11 ay önce Şu bilinen TED konuşmalarında Levent Ülgen'in yaptığı konuşma dikkatimi çekti, beğendim. Siz değerli alkislarlayasiyorum üyelerinin dikkatine sunayım dedim.
Osman Gökçek ODTÜ Rektörüne Bostan Korkuluğu Dedi 02:13
Osman Gökçek ODTÜ Rektörüne Bostan Korkuluğu Dedi 4.002 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda sokak eylemleriyle gündeme gelen, son olarak namaz kılan öğrencilere saldıran öğrencilerin provokasyonuyla hatırlanan ODTÜ için Osman Gökçek çok sert sözler söyledi. Üniversitenin rektörüne 'bostan korkuluğu' diyen Gökçek, "Eskiden ODTÜ'de kalite vardı, şimdi nerede?" diye sordu.
Namaz Kılanlara Saldıran ODTÜ'lüler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 09:54
Namaz Kılanlara Saldıran ODTÜ'lüler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 3.871 izlenme - 2 yıl önce Namaz kılanlara saldıran ODTÜ'lüler hakkında ne düşünüyorsunuz diye halka sorulmuş bakalım halkımız ne cevaplar geldi. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Evren Nasıl Oluştu ? Evrenin Başlangıcı (ODTÜ CERN Sergisi) 05:22
Evren Nasıl Oluştu ? Evrenin Başlangıcı (ODTÜ CERN Sergisi) 3.841 izlenme - 4 yıl önce CERN Sergisi ODTÜ'de! 2 Nisan - 8 Temmuz 2012 Serginin birinci odası evrenin başlangıcını ve gelişimini anlatıyor. http://www.metu.edu.tr/tr/cern-sergisi Seslendiren: Levent Alptekin
ODTÜ'de Kobani Yürüyüşüne Müdahale 00:33
ODTÜ'de Kobani Yürüyüşüne Müdahale 4.036 izlenme - 4 yıl önce ODTÜ öğrencileri Kobani için eylem düzenledi. Pankart açarak okul kapısına yürüyen öğrencilerin taş ve havai fişek atması üzerine polis olaya müdahale etti. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde (ODTÜ) bir grup, Kobani'de yaşananları protesto etmek için eylem yaptı. Grup, AK Parti Genel Merkezi'ne yürümek istedi. Güvenlik güçleri gruba ODTÜ girişinde müdahale etti. Güvenlik güçlerinin biber gazı ve tazyikli suyla yaptığı müdahale sürüyor. Ankara Üniversitesi Cebeci Yerleşkesi'ndeki Kobani protestosunda da olaylar çıktı. ODTÜ içerisinde toplanan yaklaşık 200 kişilik öğrenci grubu, IŞID'İn Kobani'ye yönelik saldırılarını protesto etmek için AK Parti Genel Merkezine yürümek istedi. Okulun Eskişehir Yolu üzerinde ki A1 kapısına gelen grubun önü çevik kuvvet ekipleri ve TOMA'lar tarafından kesildi. Polis ekipleri daha sonra dağılmayan gruba tazyikli su ile müdahale etti. Eylemciler tazyikli suyla müdahaleye molotof kokteyli, taş, ve havai fişeklerle karşılık verdi.
Kongreden Bir Kesit 00:58
Kongreden Bir Kesit 1.569 izlenme - 1 yıl önce İşte dünden karelerle bu sabah karşınızdayım. Harika bir kongreydi, hem organizasyon komitesi, hem katılımcılar harikaydı. Koca salonda peş peşe 3 oyun bile oynadık, dans ettik, oooh stresimizi attık... Amaa önden dedik ki, önemli olan gelişimi çok boyutlu desteklemek. Ne yani üç basamaklı iki sayıyı çarpsın, ama ayakkabısını giymese de olur mu? Ya daa teşekkür/rica etmesine gerek yok, matematikte üstün performans göstersin yeter mi? Gelişim bütüncül bir yaklaşımla desteklenmeli, bunu yaparken de çocuğun ilgileri temel alınmalıdır dedik. Tencere seviyorsa tencereyle, kaşık seviyorsa kaşıkla, hatta elektrikli süpürge seviyorsa süpürgeyle bile hem gelişim desteklenir, hem de çılgınlar gibi eğlenilir dedik. Videolar izledik. Ooo daha neleer neleer dedik? Sonrası dans, sonrası eğlence gibi görünse deee bu oyunlarla gelişimin hangi yönlerini desteklediğimizi, hem de nasıl eğlendiğimizi konuştuk. Ben sizlerden müthiş enerji depoluyorum. Sanki bir arabayım da seminerler benzin istasyonummuş gibi hissediyorum. Daha sık bir araya gelelim istiyorum, çok teklif alıyorum hepsini kabul etmek de istiyorum, amaa şu sıralar bir yoğunum sormayın gitsin. Üstelik haftasonu oğlumdan ayrılmak da zor geliyor. Şu yoğunlukları atlatayım yine geliriz bir araya, gönüllerimiz bir olduktan sonra yollarımız elbet kesişir öyle değil mi?
Ağaç Kıyımı Yapılırken Göbek Atan Çevik Kuvvet Polisi 00:14
Ağaç Kıyımı Yapılırken Göbek Atan Çevik Kuvvet Polisi 449 izlenme - 7 ay önce Yeni yol için ODTÜ' yapılan ağaç kesini sırasında Çevi Kuvvet polislerimiz göbek atıyor.Eğlenmek hakları orda put gibi beklicek halleri yokdu ya
Model - Makyaj  Odtü 04:54
Model - Makyaj Odtü 3.772 izlenme - 6 yıl önce
Zahter - Tekeler Köyü Zeybeği (İki Parmak Zeybeği) 04:57
Zahter - Tekeler Köyü Zeybeği (İki Parmak Zeybeği) 1.154 izlenme - 1 yıl önce Grubun ODTU konserinde etkileyici bir oyun sergilemiş sanatçı.
ODTÜ Ayakta Eylemi 07:42
ODTÜ Ayakta Eylemi 2.189 izlenme - 4 yıl önce ODTÜ Ayakta Eylemi
Altın Satır Aile Kasabı 00:41
Altın Satır Aile Kasabı 2.095 izlenme - 3 yıl önce Ne atta ne eşşekte ne de katırda, aradığın o lezzet altınsatırda. et pahalı diyerek bozma asabı, işte altın satır aile kasabaı.