Hoşgeldiniz!

ödüllü yarışma

Ödüllü Yarışma / 3 Kişiye 150tl Hediye Çeki 01:52
Ödüllü Yarışma / 3 Kişiye 150tl Hediye Çeki 1.005 izlenme - 3 ay önce Her yıl 22 Nisan'da tüm dünyada geri dönüşümün önemine dikkat çekmek ve insanları daha çevre dostu bireyler haline getirmek için "Earth Day" kutlanıyor. Biz de Gitti Gidiyor ile bugünün önemine dikkat çekmek için ödüllü bir yarışma düzenlmeye karar verdik. Yarışma sonunda 3 kişiye www.gittigidiyor.com da kullanabileceği 150 tl değerinde hediye çeki verilecek. YARIŞMAYA KATILMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER: 1. Kanalıma abone olun. 2. GittiGidiyor'un kanalına abone olun. https://www.youtube.com/channel/UCoSTh88cK66Lb2irRueHAhA 3. "Eski Tişörtleri Değerlendirmenin 2 Yaratıcı Yolu" videosunun altına yaptığınız ya da yapılabilecek en yaratıcı geri dönüşüm projesini yazın. video link: https://www.youtube.com/watch?v=ZEiG_avphJw Yorumlar 5 kişilik bir ekip tarafından değerlendirilik kazanan 3 kişi belirlenecek. Kazananlar 30 Nisan Pazar günü açıklanacak. Eminim hepinizden çok yaratıcı fikirler gelecektir. Herkese bol şans:)
Bu Hangi Çikolata? - Ödüllü Yarışma 03:55
Bu Hangi Çikolata? - Ödüllü Yarışma 2.942 izlenme - 2 yıl önce Bugüne kadar hep cezalı yarışmalar yaptık. İlk defa bu seferki ödüllü. Melih yarışmada Hakan ve Cem'e ünlü çikolataları soruyor. Bilen çikolatayı kapıyor. Bu arada, sponsorlu video olduğunda söylüyoruz. Bu videoda sponsorumuz yok. Çikolatalalar bilindik çikolata olduğu için soru oldu. OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
Burak Minecraft'ta Bölüm 8 - Modern Mimari Ve Ödüllü Yarışma 15:38
Burak Minecraft'ta Bölüm 8 - Modern Mimari Ve Ödüllü Yarışma 3.799 izlenme - 4 yıl önce Modern Ev Yarışması Başladı ! En Güzel Modern Evi Yapan Kişi Herkesin Çok Sevdiği Bir Sandbox Oyun Kazanacak ! Katılımcı Sayısı 10'a Ulaştığında Yarışma Başl...
Bu Hangi Yabancı Çikolata? - Ödüllü Yarışma 06:23
Bu Hangi Yabancı Çikolata? - Ödüllü Yarışma 1.853 izlenme - 2 yıl önce Videomuzda Fırat ve Sıla ile çok eğlenceli bir yarışma yapıyoruz: etiketleri çıkarılmış çikolataların markalarını kim daha önce bilecek bakalım? OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Kanalımıza abone olmayı unutmayın:)
Öğrenci Evi'nden Tarifler: Tatlı ve Tuzlu Krep 03:31
Öğrenci Evi'nden Tarifler: Tatlı ve Tuzlu Krep 707 izlenme - 2 yıl önce Yepyeni programımız Öğrenci Evi başlıyor! Candost ve Ocan, öğrencilerin mutfağını değiştirecek tarifler yapıyor! #ÖğrenciEvi'nde bugün tatlı ve tuzlu krep günü. Pratik öneriler, farklı, yaratıcı ve pratik yemek tarifleri, MigrosTV'de: http://migrostv.migros.com.tr/
bunu bilen kazanır - ne bildiler ne kazandılar? - 1 01:26
bunu bilen kazanır - ne bildiler ne kazandılar? - 1 1.945 izlenme - 6 yıl önce http//bunubilenkazanir.com/ tıkla 90 saniyede en fazla soruyu doğru yanıtla en yüksek puanı alan 5 kişiden biri ol 5000 tl değerindeki büyük ödül için büyük finalde yarışmaya hak kazan!
Bunu Bilen Kazanır - Ne Bildiler Ne Kazandılar? - 2 01:32
Bunu Bilen Kazanır - Ne Bildiler Ne Kazandılar? - 2 971 izlenme - 6 yıl önce http//bunubilenkazanir.com/ tıkla 90 saniyede en fazla soruyu doğru yanıtla en yüksek puanı alan 5 kişiden biri ol 5000 tl değerindeki büyük ödül için büyük finalde yarışmaya hak kazan!
Ne Pişiriyoruz Tahmin Et! 00:35
Ne Pişiriyoruz Tahmin Et! 187 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/ne-pisiriyoruz-tahmin-et/ Efsane nostalji paketlerinden birini kazanmak ister misin? Yapman gereken çok basit. Ne pişirdiğimizi tahmin et, hemen yorumla ve nefis nostalji paketlerinden birini yakala!
23 kişiye 23000 tl ödüllü yarışma 07:04
23 kişiye 23000 tl ödüllü yarışma 79 izlenme - 6 yıl önce 23 kişiye 23000 tl ödüllü yarışma
türkiye'nin İlk dijital deneyi 00:30
türkiye'nin İlk dijital deneyi 210 izlenme - 8 yıl önce http://www.deney7.com