Hoşgeldiniz!

odun herif

Odun Herif'in Gülünmeyen Espirisi 00:10
Odun Herif'in Gülünmeyen Espirisi 7.669 izlenme - 11 ay önce Yıldız Teknik Üniversitesi'nde söyleşiye katılan sosyal medya fenomeni olarak bildiğiniz Kadir isimli arkadaşın güldürmeyen espirisine ortak oluyoruz.
bi zahmet odun herif sıkışmış abi :):):) 06:20
bi zahmet odun herif sıkışmış abi :):):) 6.800 izlenme - 8 yıl önce bi zahmet odun herif sıkışmış abi bi - zahmet yardım bee komik :):):)
Ben Ne Zaman Evlencem 00:18
Ben Ne Zaman Evlencem 347 izlenme - 3 yıl önce Komik Tek Kelime İle
Odun Herif'in Beyin Yakan Esprisi 00:10
Odun Herif'in Beyin Yakan Esprisi 138 izlenme - 11 ay önce Twitter fenomeni Kadir Doğrubakar namı diğer odun herifin kısa süren beyinlerimizi yakan anlamsız esprisini izliyoruz
Odun Herif ALS Kampanyası'nda Melih Gökçek'e Meydan Okudu 00:45
Odun Herif ALS Kampanyası'nda Melih Gökçek'e Meydan Okudu 413 izlenme - 4 yıl önce İnternet fenomeni Odun Herif, ALS hastalığına farkındalığı artırmak için başlatılan kampanya çerçevesinde buzlu su kovasıyla kendisini ıslattı. Odun Herif ayrıca Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e de meydan okudu
Odun Herif'in 06melihgokcek'e Meydan Okuması 00:45
Odun Herif'in 06melihgokcek'e Meydan Okuması 216 izlenme - 3 yıl önce Efendim İ.Melih Gökçek ile yasadıgı atısmalar sayesinde tanıdıgımız twitter fenomeni Odun Herif, Ice Bucket Challenge'nı yaptıktan sonra, o çok sevgili canı, aşkı, biriciği başkanı 06melihgokcek'i Ice Bucket Challenge'a davet etmiş. İ.Melih Gökçek'in ise hazırlıklara başladığı ve kırılan fışkiyelerin bulundugu havuzda çimeceği öğrenilmiş.
Atı Odunları Doğramak İçin Kullanmak 00:55
Atı Odunları Doğramak İçin Kullanmak 100 izlenme - 3 yıl önce Tam olarak bilinmesede sanırım Rusya'da bir oduncu abimiz aklını ve emekçi atını kullanarak odunlarını kolayca doğruyor.