Hoşgeldiniz!

oduncu

552-1300 Arası Türk Tarihi 06:05
552-1300 Arası Türk Tarihi 2.396 izlenme - 2 yıl önce Türklerin Göktürklerden Osmanlı'ya kadar olan kurdukları devletleri detaylarıyla gösteren güzel bir çalışma. Tarihimizi bilelim. Atalarımıza layık olmaya çalışalım. Not: Cengiz'in devletini katmamışlar çalışmaya.
Hayri Kostaklıjet Havayolları Kuklagiller Oduncu Salih Reklamı 07:50
Hayri Kostaklıjet Havayolları Kuklagiller Oduncu Salih Reklamı 6.037 izlenme - 5 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum
Oduncu Şarkısı- Monty Python's Flying Circus 02:04
Oduncu Şarkısı- Monty Python's Flying Circus 599 izlenme - 12 ay önce İngiliz komedi grubu Monty Python'un 1969-74 yılları arasında BBC için yapmış olduğu Monty Python's Flying Circus serisinden bir skeç.
Yin Mi Yimen Mi Style 01:16
Yin Mi Yimen Mi Style 2.103 izlenme - 5 yıl önce Kuklagiller'in Sevilen Karakteri Oduncu Salih'in Bomba Şarkısı
Oduncu Makarna Tarifi 13:19
Oduncu Makarna Tarifi 2.607 izlenme - 7 yıl önce Oduncu Makarna Nasıl Yapılır?
Kenan Evren 12 Eylül Darbesi TV Açıklaması 01:08
Kenan Evren 12 Eylül Darbesi TV Açıklaması 2.154 izlenme - 3 yıl önce Yorumlamayı o günleri yaşamış abi ve ablalarıma bırakıyorum.Ve bu sitede ki her üyenin yorumlamaktan kastımın ideoloji ve ego savaşı olmadıgını anlayacağını ve partizanlık yapmayacagını biliyorum. Sadece Türkiye' nin bir arşiv sitesi olan alkışlarla yaşıyorumda olması gerektigine inandıgım bir video. Eğer amaç hatırlamaksa tarihin karışık dönemleri de unutulmamalı. Ben cahil bir insanım, benim kuşagımın çogu gibi, ve belki de cahilliğim yüzünden şunu demek istiyorum. Abilerimiz ve ablalarımız o günlerde daha çok okuyorlar,daha çok tartışıyorlar kısaca daha çok seviyorlardı.Kimi sağdan bakıp sevdi vatanı, kimi soldan.Ama hepsi istisnasız hepsi sevdi ve çogu öldü vatan için... 14 yaşındaki Velican Oduncu ya da bir gecede yaşı 18 e çıkarılan Erdal Eren gibi Allah hepsine rahmet eylesin.
Kişisel Gelişim- Çok Meşgul Oduncu... 01:57
Kişisel Gelişim- Çok Meşgul Oduncu... 861 izlenme - 4 yıl önce Kişisel Gelişim- Çok Meşgul Oduncu... 15.05.2014 günü Milli Pazar kanalına yüklediğim 'Kişisel Gelişim- Çok Meşgul Oduncu...' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/millipazar kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ahşap Kase Nasıl Yapılır? 04:27
Ahşap Kase Nasıl Yapılır? 523 izlenme - 3 yıl önce Sıradan ağaç kütüklerini işleyerek çukur ve boy boy kaselerin nasıl yapılıdğını anlatan vidyoyu sizlerle paylaşmaktan iftahar ediyorum. Hep merak etmişimdir. Bu ahşap mutfak araç ve gereçleri nasıl yapılır diye ve nasıl yapılır programını hiç kaçırmam. Şimdi eminim ki sizlerde çok merak içindesiniz. Ama işte bu vidyo,, işte bu vidyo varya bu vidyo... Ahh ahhh. Bu vidyo size iyi gelecek arkadaşlar. Tüm merakınızı gidercek. alihassan kardeşide bu vidyoyla anmadan geçemiycem doğrusu saygı ve sevgilerimi kendisine sunaraktan huzurlarınızdan çekiliyor ve bu müthiş vidyoyla sizleri başbaşa bırakıyoum. İyi seyirler.
Seyfi Doğanay - Yalan Mı? 05:11
Seyfi Doğanay - Yalan Mı? 291 izlenme - 3 yıl önce Uzun marlboro, beyaz boğazlı kazak ve oduncu gömleğin voltronu oluşturduğu video; romantik atmosfer nasıl tesis edilir, burna kondurulan "seni nammıssız seni" dokunuşu için en uygun an nasıl kollanır gibi pozitif bilimlerin cevap veremediği sorulara tokat gibi bir cevap. Bu klipten sonra cosmopolitan'ın "o yüksek bel kotuyla size yaklaşırken prizini tamir edin, sonrasında olacaklara inanamayacaksınız" diye yazdığı rivayet olunur. Son olarak. özcan deniz'in yalanmıı yalanmıı? derken düştüğü yanlışa seyfi abimiz yalan mı? diyerek düşmüyor ve öss gençliğine kıyak geçmekte beis görmüyor. Teşekkürler Seyfici Ali.
oduncunun  kızı  peluş 03:48
oduncunun kızı peluş 415 izlenme - 6 yıl önce
Oduncu İlkyadımı  (Baltalar Elimizde Uzun İp Belimizde) 05:57
Oduncu İlkyadımı (Baltalar Elimizde Uzun İp Belimizde) 357 izlenme - 3 yıl önce Ormanda odun kesen Kadir abi yanlış ağacı kestiğini anlayınca, ağacı yakalayıp geri yerine dikmek için hızla ağacın altına doğru koşar ancak bu esnada ağacı yakalamak için gerekli kas kuvvetine sahip olmadığını dehşetle farkederek göt üstü düşer ve ağacın altında kalır.Neyse ki gardaşı en yakın kankisi oduncu Levent yakınlardadır. Levent yardım için karların içinde yardıra yardıra köye koşarken birden dehşet içinde durup tekrar Kadir abisine doğru koşmaya başlar.Aklına süper bi fikir geldiği bellidir. Tomruğun altında can çekişen abisine önce enflasyon nedeniyle kızar sonra da ''yenge erik gibi kütür kütür, senin çocuk da benden'' şeklinde fantastik bir çıkış yapar. Seyirci herhalde Kadir abi ağacın altında acı çekmeden kalp krizinden ölsün diye bunları söylüyor diye düşünürken videonun sonunda bunun deneyimli odunculara özgü bir ileri ilkyardım tekniği olduğunu öğreniriz. Senaryo yazarı bu filmin ardından NASA tarafından Amerika'ya alınır, önce Usual Suspects ve X Files'ı sonra Lost'u yazar ama asla Ah Gardaşım filmindeki başarısını tekrarlayamaz.
Oduncu Luky 05:25
Oduncu Luky 417 izlenme - 8 yıl önce
son hatıra 04:37
son hatıra 427 izlenme - 10 yıl önce cihatoduncu@hotmail.com
Murat Oduncu.hattab..ey Acı 05:43
Murat Oduncu.hattab..ey Acı 285 izlenme - 7 yıl önce sözferman karaçamyorummurad oduncu.
murat oduncu(hattab)..kardelen.. 03:15
murat oduncu(hattab)..kardelen.. 208 izlenme - 7 yıl önce kendi şiiri ve kendi sesiyle
Murat Oduncu Hattab.sevmek Mekke İmiş. 05:08
Murat Oduncu Hattab.sevmek Mekke İmiş. 198 izlenme - 7 yıl önce söz&yorum murad oduncu. hattab
Mükembel Uzun Hava Oğuz Oduncu 05:52
Mükembel Uzun Hava Oğuz Oduncu 121 izlenme - 3 yıl önce Saz ÇAlanlara Mükembel Bir Öneri
Atı Odunları Doğramak İçin Kullanmak 00:55
Atı Odunları Doğramak İçin Kullanmak 100 izlenme - 3 yıl önce Tam olarak bilinmesede sanırım Rusya'da bir oduncu abimiz aklını ve emekçi atını kullanarak odunlarını kolayca doğruyor.
Murat Oduncu (Hattab).imtihan 04:01
Murat Oduncu (Hattab).imtihan 190 izlenme - 8 yıl önce kendi şiiri ve yorumu
Murat Oduncu(Hattab).ayrılık Olsun 04:28
Murat Oduncu(Hattab).ayrılık Olsun 176 izlenme - 7 yıl önce şiir&yorum murad oduncu
Oduncu Olimpiyatları - Timbersports 03:28
Oduncu Olimpiyatları - Timbersports 66 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde pek bilinmeyen, ancak eurosport izleyenlerin pek yabancı olmadığı mükemmel hırsı müsabakalarla dolu ve belli bir ligi puanı takımları olan spor dalını izliyoruz. Amaç ise bireysel yada takım halinde piste çıkarak; balta, testere veya elektirikli testere ile ne kısa sürede belirlenen şekillerde odunları parçalamak. Ligin ve müsabakaların hangi dönem yapıldığı konusunda bir fikrim yok ancak genel olarak iskandinav ağırlıklı sporcular var.
Oduncu Fahri Özdemir-Tertemiz Hislerine 01:39
Oduncu Fahri Özdemir-Tertemiz Hislerine 141 izlenme - 7 yıl önce ne güzel bir ses
Erzurum 02:39
Erzurum 164 izlenme - 10 yıl önce erzurumun tarihi ve güzellikleri
Oduncu Bilal 01:18
Oduncu Bilal 156 izlenme - 9 yıl önce odun böyle kırılır.
Ali Oduncu 01:43
Ali Oduncu 102 izlenme - 8 yıl önce ali oduncu
Oduncu , Kazici Ve Zombilerle Savaş Ve Fazlasıyla Kahkaha 13:54
Oduncu , Kazici Ve Zombilerle Savaş Ve Fazlasıyla Kahkaha 57 izlenme - 4 yıl önce Oduncu , Kazici Ve Zombilerle Savaş Ve Fazlasıyla Kahkaha
Murat Oduncu Sevme Beni 03:08
Murat Oduncu Sevme Beni 102 izlenme - 7 yıl önce söz&yorummurad oduncu
Karşılama Videosu 00:59
Karşılama Videosu 124 izlenme - 10 yıl önce
Murat Oduncu (Hattab)hatasız Kul Olmaz 05:13
Murat Oduncu (Hattab)hatasız Kul Olmaz 104 izlenme - 8 yıl önce saygıdeğer orhan gencebayın affına sığınarak
ÇÜ-Süleyman ODUNCU & Zeynel AVCILAR(Hozan DİNO) 04:00
ÇÜ-Süleyman ODUNCU & Zeynel AVCILAR(Hozan DİNO) 58 izlenme - 3 yıl önce Ser sînga min rabû bo azadiye firiya çû Bu kevokek sipî bo aşitiye firiya çû Axe xeber neda kesek nizam ku de çû Dile min şewitand bu agirek pekya çû Min xebera te bihîst aqil sere min pek ve çû Bila baye zagrose behna te ji min re bîne Siya bejna bilind bi roje ve heşin be Bibe xewnek şeve were min bixapîne Tu dûrî te nabînim were min bihewîne Bila evîna dile min be te sewî nemîne Türkçe Çevirisi - Çu Gitti Göğsümden havalanıp özgürlük için uçup gitti Beyaz bir güvercin olup barış için uçup gitti Toprak konuşmadı kimsem bilmem nereye gitti Gönlümü yakıp bir ateş olup sıçrayıp gitti Senden haber aldım akıl başımdan tamamen gitti Zagrosun rüzgarı bana kokunu getirsin Selvi boyun güneşle birlikte yeşersin Bir gecenin rüyası ol gel beni kandır Uzaksın seni göremiyorum gel beni kurtar Gönlümün aşkı sensiz yalnız kalmasın Çu Şarkısını Söyleyen Sanatçı = Süleyman ODUNCU Bağlama = Zeynel AVCILAR