Hoşgeldiniz!

odunpazarı

Fazla Kilolarından Zumba Dansıyla Kurtuluyorlar 03:23
Fazla Kilolarından Zumba Dansıyla Kurtuluyorlar 5.926 izlenme - 2 yıl önce Fazla kilolarından "zumba dansı"yla kurtuluyorlar- Odunpazarı Belediyesince açılan bir kursta kadınlar, pek çok dans ve spor hareketini bünyesinde toplayan zumba ile eğlenip zayıflama imkanı buluyor- Belediyenin Spor İşleri Müdürlüğü Dans Koordinatörü İlik: "Burada dolu dolu eğleniyoruz.
iSyanQaR26 - Suçlu Sus (Odunpazarı İçerir) 01:56
iSyanQaR26 - Suçlu Sus (Odunpazarı İçerir) 1.081 izlenme - 1 yıl önce Arabesk rapin kurucularından sayılan iSyanQaR26 kardeşimizin 2015 yılının son ayında piyasaya çıkardığı mükemmel eseri dinleyelim efem.
Sokak Lezzetleri - Eskişehir 28:28
Sokak Lezzetleri - Eskişehir 721 izlenme - 1 yıl önce Sokak Lezzetlerinin 25. bölümünde Ülkemizin güzide şehirlerinden eskişehir'in sokak lezzetleri tanıtılmış. Çibörek, Balaban Köfte(Kebap), Osmanlı Şerbeti, Ballı Kaymaklı Gözleme(Kafkas Gözlemesi) ise tanıtılan lezzetler.
'Bir Pazar Sonrası'nın Çekimlerine Odunpazarı Evleri'nde Başlandı 01:10
'Bir Pazar Sonrası'nın Çekimlerine Odunpazarı Evleri'nde Başlandı 395 izlenme - 11 ay önce Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Şehir Tiyatrosu oyuncuları tarafından desteklenen uzun metrajlı sinema filmi " Bir Pazar Sonrası"nın çekimlerine Odunpazarı Evlerinde başladı.
Her Yerde Kar Var,Kalbim SeniN Bu Gece ESKİŞEHİR 02:19
Her Yerde Kar Var,Kalbim SeniN Bu Gece ESKİŞEHİR 325 izlenme - 5 yıl önce Her Yerde Kar Var,Kalbim SeniN Bu GeceESKİŞEHİR
Başkan Kurt:  Topraklarımız Şenlendi 07:05
Başkan Kurt: Topraklarımız Şenlendi 228 izlenme - 3 yıl önce Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Körhasan Ve Şerefiye Köylerinde Düzenlenen Yağmur Duasına Katıldı. büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt Körhasan Köyünde Düzenlenen Yağmur Duasına Katıldılar. Halkın Yoğun İlgisiyle Karşılanan Büyükerşen Ve Kurt Vatandaşlarla Beraber Yağmur Duasına İştirak Ettiler. odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt Körhasan’dan Sonra Şerefiye Köyündeki Duaya Katıldı. Köy Halkıyla Beraber Dua Edilecek Alana Gelen Kurt, Vatandaşların Hayırlı Olsun Dilekleriyle Karşılandı. yağmur Duasına Katılan Başkan Kurt, Vatandaşlarla Birlikte Saf Tuttu. duanın Başlamasından Kısa Bir Süre Başlayan Sağanak Yağış Vatandaşları Memnun Etti.
Türkiye'nin Değerleri, Eskişehir, Odunpazarı Evleri 03:43
Türkiye'nin Değerleri, Eskişehir, Odunpazarı Evleri 34 izlenme - 7 ay önce TVTürk kanalında, Türkiye'nin Değerleri Programı ile Eskişehir Odunpazarı Evleri
Kültür Ve Türızım Bakanlığına Bağlı Eskişehir Halk Ozani Arif Çayır 05:42
Kültür Ve Türızım Bakanlığına Bağlı Eskişehir Halk Ozani Arif Çayır 169 izlenme - 4 yıl önce ESKİŞEHİR HALK OZANİ ARİF ÇAYIR TARAFINDAN YAZILAN AŞIK MAHSUNİYE YAZILAN ESER...CEP:05427331220 ESKİŞEHİR
Tedavisi Tamamlanan Lösemili Çocuklar Maske Attı 02:26
Tedavisi Tamamlanan Lösemili Çocuklar Maske Attı 67 izlenme - 2 yıl önce Tedavisi tamamlanan lösemili çocuklar maske attı- LÖSEV'in destekleriyle Eskişehir'de lösemi tedavisi tamamlanan ve hastalığı yenen çocuklar, maske atma partisinde bir araya geldi Lösemili Çocuklar Vakfının (LÖSEV) destekleriyle Eskişehir'de tedavisi tamamlanan ve hastalığı yenen 14 çocuk, maske atarak kutlama yaptı.
Ela İle Duru Odunpazarında. 01:06
Ela İle Duru Odunpazarında. 149 izlenme - 7 yıl önce ela ile duru eskişehir odunpazarında bir pazar günü.
Üst Yapıda Hızlı Ve Kaliteli Hizmet 01:58
Üst Yapıda Hızlı Ve Kaliteli Hizmet 31 izlenme - 3 yıl önce Odunpazarı Belediyesi Üst Yapı Çalışmalarında Yeni Bir Uygulamayı Hayata Geçirdi. başlatılan Uygulama Kapsamında Belediyenin Fen İşleri Ve Park Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri, Üst Yapı Çalışmalarının Kısa Sürede Tamamlanması İçin Birlikte Hareket Ediyor. ilk Olarak Üniversite Evleri Bölgesinde Gerçekleştirilen Uygulama Kapsamında Bölgenin Bir Yandan Refüjleri Yenilenirken Diğer Yandan Refüjlerin Çiçeklendirme İşlemleri Tamamlanıyor. vatandaşların Büyük Beğeni İle Karşıladığı Çalışmalarla İlgili Olarak Yapılan Açıklamada; Hizmetlerin Kent Halkına Etkin Ve Verimli Olarak Sunulmasında Birimler Arası İşbirliğinin Büyük Önem Taşıdığını Belirten Belediye Yetkilileri, İşbirliğinin Çalışmaların Kısa Sürede Tamamlanmasını Sağladığını İfade Etti. odunpazarı Belediyesinin Kaliteli Hizmetten Ödün Vermeyeceğini Altını Çizerek Vurgulayan Belediye Yetkilileri, Üst Yapı Çalışmalarının Tüm Hızıyla Devam Edeceğini İfade Ettiler.
Odunpazarı’na Spor Müdürlüğü Geliyor 03:29
Odunpazarı’na Spor Müdürlüğü Geliyor 24 izlenme - 3 yıl önce Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Amatör Spor Kulüpleri, Hakem Dernekleri Ve Federasyon Yetkilileri İle Bir Araya Geldi. tff Yönetim Kurulu Hüdai Doğu, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Eskişehir Şubesi Başkanı Engin Bayrı, Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (easkf) Başkanı Sadri Atam, Türkiye Faal Futbol Hakemleri Ve Gözlemcileri Derneği Eskişehir Şube Başkanı İlhami Can, İl Hakem Kurulu Başkanı Recai Yaşar'ın Katılımlarıyla Gerçekleşen Ziyarette Amatör Spor Kulüplerinin Sorunları Masaya Yatırıldı.
Mevsimlik İşçiler Ve Çocukları Tiyatro İle Tanıştı 01:32
Mevsimlik İşçiler Ve Çocukları Tiyatro İle Tanıştı 22 izlenme - 3 yıl önce odunpazarı Belediyesi, Sevinç Ve Ağapınar Köyünde Mevsimlik İşçi Olarak Çalışan Çiftçiler Ve Ailelerini Tiyatro İle Buluşturdu. birçoğunun Tiyatroyla Yeni Tanıştığı Programda, Çocuklar Sahnelenen Oyunların Keyfini Doyasıya Yaşadı.
Başkan Kurt; Okep Bir Marka Olacak 01:06
Başkan Kurt; Okep Bir Marka Olacak 27 izlenme - 3 yıl önce Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Odunpazarı Belediyesi Kadın El Sanatları Pazarı'nı Ziyaret Etti. gerçekleştirdiği Ziyarette Girişimci Kadınların İstek Ve Beklentilerini Dinleyen Başkan Kurt, Okep'le İlgili Projelerini Kadınlarla Paylaştı. kadınları Ekonomik Yaşam İçine Katacak Çalışmalara Büyük Önem Verdiklerini Belirten Başkan Kurt; "temel Hedefimiz Sizlerin Aile Ekonomisine Daha Çok Katkı Sağlamınıza İmkan Yaratmak. Bu Nedenle Sizlerin Ürettiği El Emeği Göz Nuru Her Ürünü Alacağız. Böylelikle Ekonomik Anlamda Aile Bütçesine Daha Çok Katkıda Bulunacaksınız ” Dedi.
İkinci Balayına Odunpazarı’nda Girdiler 01:55
İkinci Balayına Odunpazarı’nda Girdiler 20 izlenme - 3 yıl önce Odunpazarı Belediyesi’nin “bir Yastıkta İkinci Bahar” Projesi Kapsamında Nikâh Tazeleyen çiftler Odunpazarı’nda Keyifli Bir Gün Geçirdiler. odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt Rehberliğinde Balmumu Müzesi’nden odunpazarı Evlerine, Kent Park’tan Şelale Parka Kadar Eskişehir’in Tüm Güzelliklerini Yakından Gören çiftler Adeta İkinci Bir Balayı Yaşadılar. başkan Kurt’tan Eskişehir Hakkında Bilgi Alan Konuklar Eskişehir’de Olmaktan Duydukları memnuniyeti Dile Getirdiler
Dünya Ağaç Günü 02:54
Dünya Ağaç Günü" Etkinlikleri Başladı 34 izlenme - 2 yıl önce "Dünya Ağaç Günü" etkinlikleri başladı- Eskişehir'de bu yıl üçüncüsü düzenlenen etkinliğe 68 ülkeden yaklaşık 300 sanatçı katılıyor Eskişehir'de, Odunpazarı Belediyesinin ev sahipliğinde Uluslararası Ahşap Kültürü Derneği (IWCS) ve Türkiye Ormancılar Derneği iş birliğiyle düzenlenen "Dünya Ağaç Günü" etkinliklerinin başlaması dolayısıyla tören yapıldı.
Yaz Spor Okulları Kayıtları 2 Haziran’da Başlıyor 01:36
Yaz Spor Okulları Kayıtları 2 Haziran’da Başlıyor 27 izlenme - 3 yıl önce Odunpazarı Belediyesi Yaz Spor Okulları İçin Kayıtlar 2 Haziran'da Başlıyor. her Yıl Olduğu Gibi Bu Yıl Da Geniş Bir Katılım Beklenen Yaz Spor Okullarında; Basketbol, Voleybol, Tekvando, Badminton, Jimnastik, Aerobik Ve Pilates Olmak Üzere 7 Branşta Eğitim Verilecek. 16 Haziran’da Başlayacak Olan Kursların 2014-2015 Eğitim-öğretim Yılına Kadar Devam Edeceğini Vurgulayan Belediye Yetkilileri; Temel Hedeflerinin Çocuklara Zinde Ve Sağlıklı Bir Yaz Dönemi Sunmak Olduğunu Kaydetti.
Odunpazarı'nda Sağlıksız Gıdaya Geçit Yok 01:37
Odunpazarı'nda Sağlıksız Gıdaya Geçit Yok 21 izlenme - 3 yıl önce Odunpazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri Gelen Yoğun Şikâyet Üzerine, Okul Önlerinde Denetimsiz Gıda Satışı Yapan Seyyar Satıcılara Yönelik Operasyon Gerçekleştirdi. Öğrencilerin Sağlığını Tehlikeye Atabilecek Gıda Ürünlerinin Satışının Önüne Geçmek İçin Yapılan Denetimler Sonucu Sağlıksız Gıdalara El Konuldu. gıda Satışı Yapan Seyyar Satıcılara Yasal İşlem Uygulayan Zabıta Ekipleri, Denetimlerin Aralıksız Devam Edeceğini Belirtti.
Emek'te Üst Yapı Seferberliği 01:01
Emek'te Üst Yapı Seferberliği 15 izlenme - 3 yıl önce Odunpazarı Belediyesi Üst Yapı Çalışmalarını Emek Mahallesinde Sürdürüyor. belediye Fen İşleri Ekiplerinden Oluşan Kalabalık Bir Ekiple Bölgede Çalışmalarını Sürdüren Odunpazarı Belediyesi, Mahallenin Sorunlu Asfalt Ve Kaldırımlarını Yeni Baştan Oluşturuyor. mahalle Sakinlerinin Meraklı Gözlerle Takip Ettiği Çalışmaları Büyük Bir Hızla Gerçekleştiren Ekipler, Üst Yapı Sorununu Kısa Sürede Çözmeyi Hedefliyor. ilk Etapta Bölgenin Yaya Yollarını Altıgen Taşlarla Düzenleyen Ekipler, Çalışma Kapsamında Cadde Ve Sokaklarda Asfalt Çalışması Da Gerçekleştirecek.
Üst Yapı Çok Farklı Olacak 01:08
Üst Yapı Çok Farklı Olacak 14 izlenme - 3 yıl önce Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt Üst Yapı Çalışmalarında Başlattığı Örnek Uygulama İle Dikkatleri Üzerine Çekti. Başkan Kurt Tarafından Başlatılan Uygulama Kapsamında Mahallelerde Yapılacak Olan Üst Yapı Çalışmalarında Kullanılacak Malzeme, Mahalle Meclisleri Tarafından Belirlenecek. Eskişehir'de Büyük Yankı Uyandıracak Olan Proje İlk Olarak Gültepe Mahallesi Akyurt Sokakta Uygulanmaya Başlandı.
Eskişehir'de 01:21
Eskişehir'de "Ahşap Sanatlar Müzesi" Açıldı 9 izlenme - 2 yıl önce - Odunpazarı Belediyesi öncülüğünde 68 ülkeden 300 sanatçının yaptığı eserler, Kurşunlu Külliyesi'nde geçici oluşturulan müzede sergileniyor Eskişehir'de, "Dünya Ağaç Günü" etkinlikleri kapsamında 68 ülkeden 300 sanatçının ürettiği eserlerden "Ahşap Sanatlar Müzesi" oluşturuldu.
Parklarda Yaz Hazırlığı 01:15
Parklarda Yaz Hazırlığı 10 izlenme - 3 yıl önce Büyükdere Mahallesi'nin En Gözde Park Alanlarından Biri Olan Hacı Bektaş-i Veli Parkı, Yapılan Yeni Düzenlenme İle Bölge Halkına Hizmet Vermeye Devam Edecek. odunpazarı Belediyesi Park Ve Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri Tarafından Gerçekleştirilen Düzenleme Çalışmaları Kapsamında Kent Mobilyalarından Oyun Gruplarına, Yürüyüş Yollarından Yeşil Alan Ve Bitki Düzenlemelerine Kadar Yeniden Oluşturulan Park, Bölge Sakinlerinden De Tam Not Alıyor. kalabalık Bir Ekiple Park Alanında Hızlı Bir Çalışma Sürdüren Belediye Ekipleri, Parkı Kısa Süre İçerisinde Bölge Sakinlerinin Hizmetine Sunacak. yapılan Çalışmalarla İlgili Olarak Yapılan Açıklamada; 4 Bin M² Alan Üzerinde Yer Alan Parkın, Düzenleme Çalışmaları Sonunda Fıtness Alanları, Oyun Gurupları, Oturma Birimleri Ve Yeşil Alanları İle Bölgenin Vazgeçilmezleri Arasına Gireceğini Kaydettiler.
Almanya-Arjantin Final Maçı 01:45
Almanya-Arjantin Final Maçı 6 izlenme - 2 yıl önce 2014 FIFA Dünya Kupası'nda Almanya-Arjantin final maçı, Eskişehir'de kurulan dev ekrandan futbolseverler tarafından ilgiyle izlendi.
CHP İl Örgütünden İhsanoğlu'nun seçim çalışmalarına bağış - 01:29
CHP İl Örgütünden İhsanoğlu'nun seçim çalışmalarına bağış - 4 izlenme - 2 yıl önce CHP Eskişehir İl Örgütü, cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na seçim çalışmalarında kullanılmak üzere İş Bankası aracılığıyla bağış yaptı.