Hoşgeldiniz!

odunpazarı

Fazla Kilolarından Zumba Dansıyla Kurtuluyorlar 03:23
Fazla Kilolarından Zumba Dansıyla Kurtuluyorlar 6.897 izlenme - 3 yıl önce Fazla kilolarından "zumba dansı"yla kurtuluyorlar- Odunpazarı Belediyesince açılan bir kursta kadınlar, pek çok dans ve spor hareketini bünyesinde toplayan zumba ile eğlenip zayıflama imkanı buluyor- Belediyenin Spor İşleri Müdürlüğü Dans Koordinatörü İlik: "Burada dolu dolu eğleniyoruz.
iSyanQaR26 - Suçlu Sus (Odunpazarı İçerir) 01:56
iSyanQaR26 - Suçlu Sus (Odunpazarı İçerir) 1.148 izlenme - 2 yıl önce Arabesk rapin kurucularından sayılan iSyanQaR26 kardeşimizin 2015 yılının son ayında piyasaya çıkardığı mükemmel eseri dinleyelim efem.
Sokak Lezzetleri - Eskişehir 28:28
Sokak Lezzetleri - Eskişehir 998 izlenme - 2 yıl önce Sokak Lezzetlerinin 25. bölümünde Ülkemizin güzide şehirlerinden eskişehir'in sokak lezzetleri tanıtılmış. Çibörek, Balaban Köfte(Kebap), Osmanlı Şerbeti, Ballı Kaymaklı Gözleme(Kafkas Gözlemesi) ise tanıtılan lezzetler.
'Bir Pazar Sonrası'nın Çekimlerine Odunpazarı Evleri'nde Başlandı 01:10
'Bir Pazar Sonrası'nın Çekimlerine Odunpazarı Evleri'nde Başlandı 508 izlenme - 2 yıl önce Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Şehir Tiyatrosu oyuncuları tarafından desteklenen uzun metrajlı sinema filmi " Bir Pazar Sonrası"nın çekimlerine Odunpazarı Evlerinde başladı.
Her Yerde Kar Var,Kalbim SeniN Bu Gece ESKİŞEHİR 02:19
Her Yerde Kar Var,Kalbim SeniN Bu Gece ESKİŞEHİR 329 izlenme - 6 yıl önce Her Yerde Kar Var,Kalbim SeniN Bu GeceESKİŞEHİR
Başkan Kurt:  Topraklarımız Şenlendi 07:05
Başkan Kurt: Topraklarımız Şenlendi 231 izlenme - 4 yıl önce Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Körhasan Ve Şerefiye Köylerinde Düzenlenen Yağmur Duasına Katıldı. büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt Körhasan Köyünde Düzenlenen Yağmur Duasına Katıldılar. Halkın Yoğun İlgisiyle Karşılanan Büyükerşen Ve Kurt Vatandaşlarla Beraber Yağmur Duasına İştirak Ettiler. odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt Körhasan’dan Sonra Şerefiye Köyündeki Duaya Katıldı. Köy Halkıyla Beraber Dua Edilecek Alana Gelen Kurt, Vatandaşların Hayırlı Olsun Dilekleriyle Karşılandı. yağmur Duasına Katılan Başkan Kurt, Vatandaşlarla Birlikte Saf Tuttu. duanın Başlamasından Kısa Bir Süre Başlayan Sağanak Yağış Vatandaşları Memnun Etti.
Kültür Ve Türızım Bakanlığına Bağlı Eskişehir Halk Ozani Arif Çayır 05:42
Kültür Ve Türızım Bakanlığına Bağlı Eskişehir Halk Ozani Arif Çayır 172 izlenme - 5 yıl önce ESKİŞEHİR HALK OZANİ ARİF ÇAYIR TARAFINDAN YAZILAN AŞIK MAHSUNİYE YAZILAN ESER...CEP:05427331220 ESKİŞEHİR
Tedavisi Tamamlanan Lösemili Çocuklar Maske Attı 02:26
Tedavisi Tamamlanan Lösemili Çocuklar Maske Attı 77 izlenme - 3 yıl önce Tedavisi tamamlanan lösemili çocuklar maske attı- LÖSEV'in destekleriyle Eskişehir'de lösemi tedavisi tamamlanan ve hastalığı yenen çocuklar, maske atma partisinde bir araya geldi Lösemili Çocuklar Vakfının (LÖSEV) destekleriyle Eskişehir'de tedavisi tamamlanan ve hastalığı yenen 14 çocuk, maske atarak kutlama yaptı.
Ela İle Duru Odunpazarında. 01:06
Ela İle Duru Odunpazarında. 149 izlenme - 8 yıl önce ela ile duru eskişehir odunpazarında bir pazar günü.
Dünya Ağaç Günü 02:54
Dünya Ağaç Günü" Etkinlikleri Başladı 35 izlenme - 3 yıl önce "Dünya Ağaç Günü" etkinlikleri başladı- Eskişehir'de bu yıl üçüncüsü düzenlenen etkinliğe 68 ülkeden yaklaşık 300 sanatçı katılıyor Eskişehir'de, Odunpazarı Belediyesinin ev sahipliğinde Uluslararası Ahşap Kültürü Derneği (IWCS) ve Türkiye Ormancılar Derneği iş birliğiyle düzenlenen "Dünya Ağaç Günü" etkinliklerinin başlaması dolayısıyla tören yapıldı.
Eskişehir'de 01:21
Eskişehir'de "Ahşap Sanatlar Müzesi" Açıldı 10 izlenme - 3 yıl önce - Odunpazarı Belediyesi öncülüğünde 68 ülkeden 300 sanatçının yaptığı eserler, Kurşunlu Külliyesi'nde geçici oluşturulan müzede sergileniyor Eskişehir'de, "Dünya Ağaç Günü" etkinlikleri kapsamında 68 ülkeden 300 sanatçının ürettiği eserlerden "Ahşap Sanatlar Müzesi" oluşturuldu.
Odunpazarı'nın Süper Babaları 04:02
Odunpazarı'nın Süper Babaları 1 izlenme - 6 ay önce - Odunpazarı'nın süper babaları Temizlik İşleri, Kreş ve Kırsal Hizmetler Müdürlüğü'nde görev yapan babalar 14 haftalık eğitime alındı Eğitimler sayesinde çocuklarına daha iyi yaklaşmak için çok şey öğrendiler, sertifikalarını da aldılarESKİŞEHİR - Odunpazarı Belediyesi, Baba Destek Eğitim...
Almanya-Arjantin Final Maçı 01:45
Almanya-Arjantin Final Maçı 6 izlenme - 3 yıl önce 2014 FIFA Dünya Kupası'nda Almanya-Arjantin final maçı, Eskişehir'de kurulan dev ekrandan futbolseverler tarafından ilgiyle izlendi.
CHP İl Örgütünden İhsanoğlu'nun seçim çalışmalarına bağış - 01:29
CHP İl Örgütünden İhsanoğlu'nun seçim çalışmalarına bağış - 4 izlenme - 3 yıl önce CHP Eskişehir İl Örgütü, cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na seçim çalışmalarında kullanılmak üzere İş Bankası aracılığıyla bağış yaptı.