Hoşgeldiniz!

Odunpazarı Belediyesi Videoları İzle

Üst Yapıda Hızlı Ve Kaliteli Hizmet 01:58
Üst Yapıda Hızlı Ve Kaliteli Hizmet 31 izlenme - 3 yıl önce Odunpazarı Belediyesi Üst Yapı Çalışmalarında Yeni Bir Uygulamayı Hayata Geçirdi. başlatılan Uygulama Kapsamında Belediyenin Fen İşleri Ve Park Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri, Üst Yapı Çalışmalarının Kısa Sürede Tamamlanması İçin Birlikte Hareket Ediyor. ilk Olarak Üniversite Evleri Bölgesinde Gerçekleştirilen Uygulama Kapsamında Bölgenin Bir Yandan Refüjleri Yenilenirken Diğer Yandan Refüjlerin Çiçeklendirme İşlemleri Tamamlanıyor. vatandaşların Büyük Beğeni İle Karşıladığı Çalışmalarla İlgili Olarak Yapılan Açıklamada; Hizmetlerin Kent Halkına Etkin Ve Verimli Olarak Sunulmasında Birimler Arası İşbirliğinin Büyük Önem Taşıdığını Belirten Belediye Yetkilileri, İşbirliğinin Çalışmaların Kısa Sürede Tamamlanmasını Sağladığını İfade Etti. odunpazarı Belediyesinin Kaliteli Hizmetten Ödün Vermeyeceğini Altını Çizerek Vurgulayan Belediye Yetkilileri, Üst Yapı Çalışmalarının Tüm Hızıyla Devam Edeceğini İfade Ettiler.
Dünya Ağaç Günü 02:54
Dünya Ağaç Günü" Etkinlikleri Başladı 35 izlenme - 2 yıl önce "Dünya Ağaç Günü" etkinlikleri başladı- Eskişehir'de bu yıl üçüncüsü düzenlenen etkinliğe 68 ülkeden yaklaşık 300 sanatçı katılıyor Eskişehir'de, Odunpazarı Belediyesinin ev sahipliğinde Uluslararası Ahşap Kültürü Derneği (IWCS) ve Türkiye Ormancılar Derneği iş birliğiyle düzenlenen "Dünya Ağaç Günü" etkinliklerinin başlaması dolayısıyla tören yapıldı.
Yaz Spor Okulları Kayıtları 2 Haziran’da Başlıyor 01:36
Yaz Spor Okulları Kayıtları 2 Haziran’da Başlıyor 27 izlenme - 3 yıl önce Odunpazarı Belediyesi Yaz Spor Okulları İçin Kayıtlar 2 Haziran'da Başlıyor. her Yıl Olduğu Gibi Bu Yıl Da Geniş Bir Katılım Beklenen Yaz Spor Okullarında; Basketbol, Voleybol, Tekvando, Badminton, Jimnastik, Aerobik Ve Pilates Olmak Üzere 7 Branşta Eğitim Verilecek. 16 Haziran’da Başlayacak Olan Kursların 2014-2015 Eğitim-öğretim Yılına Kadar Devam Edeceğini Vurgulayan Belediye Yetkilileri; Temel Hedeflerinin Çocuklara Zinde Ve Sağlıklı Bir Yaz Dönemi Sunmak Olduğunu Kaydetti.
Emek'te Üst Yapı Seferberliği 01:01
Emek'te Üst Yapı Seferberliği 15 izlenme - 3 yıl önce Odunpazarı Belediyesi Üst Yapı Çalışmalarını Emek Mahallesinde Sürdürüyor. belediye Fen İşleri Ekiplerinden Oluşan Kalabalık Bir Ekiple Bölgede Çalışmalarını Sürdüren Odunpazarı Belediyesi, Mahallenin Sorunlu Asfalt Ve Kaldırımlarını Yeni Baştan Oluşturuyor. mahalle Sakinlerinin Meraklı Gözlerle Takip Ettiği Çalışmaları Büyük Bir Hızla Gerçekleştiren Ekipler, Üst Yapı Sorununu Kısa Sürede Çözmeyi Hedefliyor. ilk Etapta Bölgenin Yaya Yollarını Altıgen Taşlarla Düzenleyen Ekipler, Çalışma Kapsamında Cadde Ve Sokaklarda Asfalt Çalışması Da Gerçekleştirecek.
Parklarda Yaz Hazırlığı 01:15
Parklarda Yaz Hazırlığı 10 izlenme - 3 yıl önce Büyükdere Mahallesi'nin En Gözde Park Alanlarından Biri Olan Hacı Bektaş-i Veli Parkı, Yapılan Yeni Düzenlenme İle Bölge Halkına Hizmet Vermeye Devam Edecek. odunpazarı Belediyesi Park Ve Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri Tarafından Gerçekleştirilen Düzenleme Çalışmaları Kapsamında Kent Mobilyalarından Oyun Gruplarına, Yürüyüş Yollarından Yeşil Alan Ve Bitki Düzenlemelerine Kadar Yeniden Oluşturulan Park, Bölge Sakinlerinden De Tam Not Alıyor. kalabalık Bir Ekiple Park Alanında Hızlı Bir Çalışma Sürdüren Belediye Ekipleri, Parkı Kısa Süre İçerisinde Bölge Sakinlerinin Hizmetine Sunacak. yapılan Çalışmalarla İlgili Olarak Yapılan Açıklamada; 4 Bin M² Alan Üzerinde Yer Alan Parkın, Düzenleme Çalışmaları Sonunda Fıtness Alanları, Oyun Gurupları, Oturma Birimleri Ve Yeşil Alanları İle Bölgenin Vazgeçilmezleri Arasına Gireceğini Kaydettiler.
Eskişehir'de 01:21
Eskişehir'de "Ahşap Sanatlar Müzesi" Açıldı 9 izlenme - 2 yıl önce - Odunpazarı Belediyesi öncülüğünde 68 ülkeden 300 sanatçının yaptığı eserler, Kurşunlu Külliyesi'nde geçici oluşturulan müzede sergileniyor Eskişehir'de, "Dünya Ağaç Günü" etkinlikleri kapsamında 68 ülkeden 300 sanatçının ürettiği eserlerden "Ahşap Sanatlar Müzesi" oluşturuldu.
Almanya-Arjantin Final Maçı 01:45
Almanya-Arjantin Final Maçı 6 izlenme - 3 yıl önce 2014 FIFA Dünya Kupası'nda Almanya-Arjantin final maçı, Eskişehir'de kurulan dev ekrandan futbolseverler tarafından ilgiyle izlendi.