Hoşgeldiniz!

off the record

GORA Filminin Hikayesi ve Çekimleri 07:36
GORA Filminin Hikayesi ve Çekimleri 6.680 izlenme - 2 yıl önce 2004 yılında vizyona giren ve herkesin beğenisini kazanan efsane film goranın hikayesini cem yılmaz ve oyunculardan dinliyoruz.
Jessica Alba Striptiz Sahnesi Çekimi 01:15
Jessica Alba Striptiz Sahnesi Çekimi 5.389 izlenme - 3 yıl önce Sin City nin ikinci filminden çekim arkası görüntüleri. Yeşil perdede çok güzel bir dans gösterisi izleyeceksiniz.
Güldür Güldür Show Provada 00:14
Güldür Güldür Show Provada 4.411 izlenme - 3 yıl önce Show TV'nin izlenme rekorları kıran programı Güldür Güldür Show'un oyuncuları prova sırasında çekilen görüntülerini sosyal medyada paylaştı
Comedya - Orhan Gencebay Vs Mahsun Kırmızıgül 05:01
Comedya - Orhan Gencebay Vs Mahsun Kırmızıgül 309 izlenme - 3 yıl önce Üzerinden 3 sene geçmesine açık ara ülkemizde yapılmış en başarılı Orhan Gencebay taklidi.Direksiyonda üstat İsmail Baki Tuncer, co-pilot ise Yavuz Seçkin..Karşınızda Mahsun un yeni filmi için deneme çekimine gelmiş Orhan Baba...
Ntv Spor Reklamı Kamera Arkası 01:40
Ntv Spor Reklamı Kamera Arkası 156 izlenme - 2 yıl önce Yanılmıyorsam, 2 sezon önce ki; Ntv Spor kanalı için çekilen tanıtım filminin kamera arkası görüntüleri. Gerçekten emek sarfedilmiş ve ortaya güzel bir tanıtım reklamı çıkmıştı.
Off The Record Çoşkun Sabah 03:06
Off The Record Çoşkun Sabah 124 izlenme - 2 yıl önce Sevgili Arkadaşlar Çoşkun Sabah uzun süredir sessizliğini koruyan efendi bir insandır. E Ferdi Özbeğen Abimizi kaybetince ekranlara konuk olmuş ve off the record açıklamalar yaparken aslında yayında olduğunu unutuvermiş. Kadın da pek bir rahat ya!!