Hoşgeldiniz!

Offenbach

Offenbach - Can Can Music 02:11
Offenbach - Can Can Music 91 izlenme - 2 ay önce For download - http://www.4shared.com/audio/DYS3BOhd...
Yeşil Sahalarda Ölümcül Tekme! 00:33
Yeşil Sahalarda Ölümcül Tekme! 512 izlenme - 2 yıl önce Almanya'nın Kickers Offenbach ve Viktoria Berlin takımları arasında oynanan hazırlık maçında futbolcunun rakibine yaptığı haraket "Kung Fu'yu" hatırlattı.
Offenbach 0-2 B Monchengladbach - Maç Özeti (4.3.2015) 01:38
Offenbach 0-2 B Monchengladbach - Maç Özeti (4.3.2015) 387 izlenme - 2 yıl önce Almanya Kupası'nda Borussia Monchengladbach konuk oldu Offenbach deplasmanında 2-0 kazandı. Daha fazlasını http://www.izlesene.com/futbolarena kanalından takip edebilirsiniz....
Klasik Müzikler (Karma) 1 09:19
Klasik Müzikler (Karma) 1 355 izlenme - 2 yıl önce Klasik müzik derlememiz iki bölümden oluşmaktadır,hızlı ve orta tempo olarak ele aldığım ilk bölüm sırasıyla aşağıdaki şarkılardan oluşuyor,kusurlar varsa affola,2.si de yarın,bilemedin ertesi gün.
Sıla - Vaziyetler (Canlı Performans - Frankfurt - Stadthalle Offenbach Konser) 02:52
Sıla - Vaziyetler (Canlı Performans - Frankfurt - Stadthalle Offenbach Konser) 330 izlenme - 3 yıl önce Sıla - Vaziyetler (Canlı Performans - Frankfurt - Stadthalle Offenbach Konser) Şarkı Sözleri: Bu vaziyetler hayra alamet değil de Durdum düşündüm Yine niye beni buldu eziyetler Aklımı nerede düşürdüm Darıldım sonra barıştım Hayat kısa yol uzun be narin Bilenlere de danıştım Hiçbiri ne âlim ne zâlim Aman yine mi olmamış Devam tamam olmamış Çilem daha dolmamış Bu vaziyetler hayra alamet değil de Durdum düşündüm Yine niye beni buldu eziyetler Aklımı nerede düşürdüm Başa bela bağlanıyorsan Ah be sakat bir de dağlanıyorsan Mutluysan amenna Şarkılardan hal tutmuyorsan Aman yine mi olmamış Devam tamam olmamış Çilem daha dolmamış Bu vaziyetler hayra alamet değil de Durdum düşündüm Yine niye beni buldu eziyetler Aklımı nerede düşürdüm Kaynak: http://www.akormerkezi.com/sila-vaziyetler-sarki-sozu_sarki-fjfvvn.html
Bayern Münih - Leverkusen Maçında Tuğçe İçin Saygı Duruşu Yapıldı 01:10
Bayern Münih - Leverkusen Maçında Tuğçe İçin Saygı Duruşu Yapıldı 302 izlenme - 3 yıl önce Bundesliga'da dün oynanan Bayern Münih - Bayer Leverkusen maçında futbolcular, hayatını kaybeden Tuğçe Albayrak için saygı duruşunda bulundu.
Offenbach Barcarolle - Anna Netrebko & Elina Garanca 03:37
Offenbach Barcarolle - Anna Netrebko & Elina Garanca 112 izlenme - 2 yıl önce Meşhur gondol şarkısı. La vita e bella filmini izleyen hatırlayacaktır. Sözleri Belle nuit, ô nuit d’amour Souris à nos ivresses Nuit plus douce que le jour Ô,belle nuit d’amour! Le temps fuit et sans retour Emporte nos tendresses Loin de cet heureux séjour Le temps fuit sans retour Zéphyrs embrasés Versez-nous vos caresses Zéphyrs embrasés Donnez-nous vos baisers! Vos baisers! Vos baisers! Ah! Belle nuit, ô, nuit d’amour Souris à nos ivresses Nuit plus douce que le jour, Ô, belle nuit d’amour! Ah! souris à nos ivresses! Nuit d’amour, ô, nuit d’amour! İngilizcesi Lovely night, oh, night of love Smile upon our joys! Night much sweeter than the day Oh beautiful night of love! Time flies by, and carries away Our tender caresses for ever! Time flies far from this happy oasis And does not return Burning zephyrs Embrace us with your caresses! Burning zephyrs Give us your kisses! Your kisses! Your kisses! Ah! Lovely night, oh, night of love Smile upon our joys! Night much sweeter than the day Oh, beautiful night of love! Ah! Smile upon our joys! Night of love, oh, night of love!
Offenbach -  Orpheus in the Underworld Overture / Kankan Dansı Müziği 02:11
Offenbach - Orpheus in the Underworld Overture / Kankan Dansı Müziği 154 izlenme - 2 yıl önce Jacques Offenbach Alman asıllı Fransız bir müzisyendir. Bestelerini genellikle canlı, coşkulu, şakacı bir çizgide bestelemiştir. Bu tür de günümüzün Fransız Operatını yaratmıştır. Kankan dansı, 19. yüzyılda Paris'in en büyük simgelerinden biri haline gelmiştir. Kankan dansını en iyi aslında hepimiz Red Kid'den tanımaktayız. Offenbach'ın en büyük eseri "Hoffmann'ın masalları" adlı operasıdır.
Tuğçe Albayrak'ın Cesaretine Saygı İçin Toplanan İnsanlar 00:56
Tuğçe Albayrak'ın Cesaretine Saygı İçin Toplanan İnsanlar 82 izlenme - 3 yıl önce Almanya’nın Offenbach kentinde 15 Kasım’da tacize uğrayan iki genç kızı kurtardığı için darp edilen ve komaya giren Tuğçe Albayrak yaşam mücadelesini kaybetti. Çarşamba günü beyin ölümü gerçekleşen 22 yaşındaki Tuğçe Albayrak yaşam destek ünitesinden çıkarıldı. Almanya Cumhurbaşkanı Joachim Gauck genç kızın ailesine taziye mesajı gönderirken, Tuğçe Albayrak’ın doğum günü olması nedeniyle binlerce kişi hastane önünde toplandı: “Büyük bir ahlaki cesaret gösterdi. Dik durdu ve yardım etti. Umarım onu hiç unutmayız. Bir adamın genç bir kıza el kaldırması anlaşılır değil. İşte bunun için bugün buradayım.” Ailenin kararı üzerine Tuğçe’nin organlarının bağışlanacağı ve naaşının Almanya’ya defnedileceği açıklandı. Öte yandan, Tuğçe Albayrak, Almanya’da Cumhurbaşkanı tarafından verilen Federal Liyakat Nişanı’na layık görüldü.
Yeşil Sahalarda Ölümcül Tekme! 00:33
Yeşil Sahalarda Ölümcül Tekme! 45 izlenme - 2 yıl önce Almanya'nın Kickers Offenbach ve Viktoria Berlin takımları arasında oynanan hazırlık maçında futbolcunun rakibine yaptığı haraket "Kung Fu'yu" hatırlattı.
Offenbach 0-2 B Monchengladbach - Maç Özeti (4.3.2015) 01:38
Offenbach 0-2 B Monchengladbach - Maç Özeti (4.3.2015) 8 izlenme - 2 yıl önce Almanya Kupası'nda Borussia Monchengladbach konuk oldu Offenbach deplasmanında 2-0 kazandı. Daha fazlası http://www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında..
5. Eskis¸ehir Opera ve Bale Günleri 01:06
5. Eskis¸ehir Opera ve Bale Günleri" Başladı 3 izlenme - 2 yıl önce Atatürk Kültür, Sanat ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen konserden detaylar.